PDA

View Full Version : Какво сте научили от бившите си гаджета.



cherinka
03-31-2007, 09:23
Какво сте научили от бившите си гаджета? Що за уроци са ви дали за напред? Какви поуки сте си извадили от тях и с какво ще ви послужат за бъдещите ви връзки? Добро и лошо.
Аз кво да ви кажа.. единствено, че няма незаменими неща на тоя свят!

Ollas
03-31-2007, 09:28
От един научих, че не винаги трябва да се впрагям.
От друг научих, че не трябва да се оставям да ме мачкат.
От трети научих каква ми е цената.
От четвърти научих какво значи да обичам и да бъда обичана. Открих себе си.

Като цало от всяка една тръзка съм научила нещо.

`Death`Whore`
03-31-2007, 09:29
От по-бившия се научих да не ми дреме особено, отпуснах се - преди това бях доста сдухлива с мъжете...бившия ми помогна да стана толкова искрена - на сегашния още от началото му казвах всяко нещо, което мисля, така бях свикнала.

03-31-2007, 09:36
Че любов няма :)

TARAN4O
03-31-2007, 09:39
Аз тепърва има да се уча :lol: :oops:

stra6no_sexy
03-31-2007, 10:11
еми стигнах до извода,че много избързвам с разкриването на чувствата ми и доста се промених в тази насока,в смисъл,че не казвам на момче ОБИчАМ ТЕ преди да съм се уверила напълно в чувствата му....но за съжаление приятелят ми,с който съм почти година доста страдаше от това,че не разкривам чувствата си и му казах,че го обичам чак на третия месец

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 10:25
Ми.. преди 2 години имах за тогавашните ми 14-15 години.. д1лга вр1зка... тоест от поряд1ка на половин година.. много я обичах.. стана гафа... и тя ме ск1са... и от тогава си зарекох "момиче никога да не ме к1са" :arrow: тоест... тя ме прев1рна в женкар.. п1рвите няколко п1ти.. като бях с гаждета и ги к1сах ( след преспиване ) ми беше много гадно.. но после почна да ми харесва... живеех си спокойния женкарски живот до момента в който се появи това момиче долу в подписа ми .... полудях по нея.. влюбих се... и така...

Никога не вярвай на жена.. :::

MoHuTo
03-31-2007, 10:38
От гаджетата си като цяло научих, че не ги ли преебеш ти - те те преебават! :::

vvs_go
03-31-2007, 10:42
с патки да не се занимавам

BloodyMary
03-31-2007, 11:19
vs16tnost ni6to ne nau4ih te bqha muhliovci golemi muhliovci :smt005 edinstvenoto ne6to koeto mai nau4ih ot tqh e da ne se hva6tam s takiva i da gledam po dobre.....i poznaite kakvo mai namerih to4niq za6toto toi e v1rh1t i izob6to ne e kato ostanalite :smt008 \:D/

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 11:22
От един научих, че не винаги трябва да се впрагям.
От друг научих, че не трябва да се оставям да ме мачкат.
От трети научих каква ми е цената.
От четвърти научих какво значи да обичам и да бъда обичана. Открих себе си.

Като цало от всяка една тръзка съм научила нещо.


От по-бившия се научих да не ми дреме особено, отпуснах се - преди това бях доста сдухлива с мъжете...бившия ми помогна да стана толкова искрена - на сегашния още от началото му казвах всяко нещо, което мисля, така бях свикнала.

...и че времето лекува

vikipf
03-31-2007, 11:29
МИ ОТ ПОСЛЕДНИЯ Х НАУчИХ... НА ХУБАВО МОМчЕ ДА НЕ СЕ ВЯРВА ::: ОТ НЕГО ПАК НАУчИХ чЕ ЕДНО МОМИчЕ АКО Е чЕСТНО И АКО ИМА чУВСТВА щЕ Я БОЛИ... ;) ЗА ТВА СЕГА НИщИчКО НЕ МИ СТИГА ДО СЪРчИЦЕТО.. ПО-ДОБРЕ К*РВА ОТКОЛКОТО ДА ТЕ БОЛИ ::: ВСЕ ПАК НА МОМчЕТАТА ИМ СЕ ПРОщАВА АКО СТРОщАТ НЯКОЛКО СЪРЦА... АМИ НЕ МОЖЕ ЛИ И НИЕ МОМИчЕТАТА ДА СМЕ ТАКИВА..
П.П. GIRL'S POWER !!!
МИР ВАМ

BAYO
03-31-2007, 12:00
Ми.. преди 2 години имах за тогавашните ми 14-15 години.. д1лга вр1зка... тоест от поряд1ка на половин година.. много я обичах.. стана гафа... и тя ме ск1са... и от тогава си зарекох "момиче никога да не ме к1са" :arrow: тоест... тя ме прев1рна в женкар.. п1рвите няколко п1ти.. като бях с гаждета и ги к1сах ( след преспиване ) ми беше много гадно.. но после почна да ми харесва... живеех си спокойния женкарски живот до момента в който се появи това момиче долу в подписа ми .... полудях по нея.. влюбих се... и така...

Никога не вярвай на жена.. :::

:arrow: Същата история съм.

divo_kotence
03-31-2007, 12:06
да внимавам с кой ходя и преди да тръгна с него добре да го опозная,а и втори път да не ходя с такава утрепка :-D

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 12:06
Ми.. преди 2 години имах за тогавашните ми 14-15 години.. д1лга вр1зка... тоест от поряд1ка на половин година.. много я обичах.. стана гафа... и тя ме ск1са... и от тогава си зарекох "момиче никога да не ме к1са" :arrow: тоест... тя ме прев1рна в женкар.. п1рвите няколко п1ти.. като бях с гаждета и ги к1сах ( след преспиване ) ми беше много гадно.. но после почна да ми харесва... живеех си спокойния женкарски живот до момента в който се появи това момиче долу в подписа ми .... полудях по нея.. влюбих се... и така...

Никога не вярвай на жена.. :::

:arrow: Същата история съм.

То за тебе знаеме ти си с1щинско отражение на мен.. то това е ясну още откакто се регнах в тоя форум.. :smt006

sexy_momi4e
03-31-2007, 12:18
Ами нямам бивше гадже :roll: (надявам се да нямам скоро)

cherinka
03-31-2007, 12:23
да внимавам с кой ходя и преди да тръгна с него добре да го опозная,а и втори път да не ходя с такава утрепка :-D

Аах.. сродна душа. :smt048

bqsna_teenagerka
03-31-2007, 12:24
:P нау4их 4е не трябва да ревнувам....няма смисъл ако му вярвам
нау4их 4е да се целуваш е супер яко
нау4их 4е когато си в тайна вси4ко се проваля...
и със сигорност съм нау4ила още неща

Violenza
03-31-2007, 12:48
Научих се да ценя важните неща в живота....

Та той ме направи човек...

nencuHka
03-31-2007, 12:52
Пфу много мразя някой да почне сам да се обижда какъв е ,що е. Точно това научих от бившето-винаги самочуствието да е на 100% ... Лошото не го приемам...само хубаво и то остава :wink: Много неща съм научиила като цяло от приятелите си ,но това за самочуствието за мен е най-важно

michka20083
03-31-2007, 12:58
ем ще говоря общо за всичките заедно .. шото поотделно не ми се обяснява:
да бъда нежна,да не се спеквам покрай момци,да не досаждам,да не тичам след дирника на момъка(т.е.да ценя себе)
хехе е осъвършенствах се в ласките и целувките :smt008
;д--тва е накратко казано

`Death`Whore`
03-31-2007, 14:12
...и че времето лекува
Аз пък научих точно обратното.

ProstoAz
03-31-2007, 14:22
Аз пък научих, че никой не може да търпи постоянно сменящите ми се настроения, капризи, нагло и хладно поведение и т.н.
Научих, че когато искаш нещо, трябва да се бориш за него докрай.
Научих, че не трябва да се доверявам толкова мн. на хората.
:?

BAYO
03-31-2007, 14:32
...и че времето лекува
Аз пък научих точно обратното.

Ако чакаш времето да те излекува братле, ти тря си мазохист. Ако мноо си я обичал, дори и 3 год. няма да са ти достатъчни, за да я забравиш. Винаги си смутен от нещо, което ти напомня за нея.Чуваш песен, гледаш стар филм. Някоя минава покрай теб със същия парфюм, с който се е пръскала твойто маце. Тря измислим др. начин за да се лекуваме от такива неща :-k Времето е добър лек, но не е най-добрия!!!

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 14:38
Ще го дам кратко,точно и ясно..

"Клин,клин избива"

Iv4eTy
03-31-2007, 14:45
От гаджетата си като цяло научих, че не ги ли преебеш ти - те те преебават! :::

Много вярно. Научих че не трябва да вярвам напълно.

cherinka
03-31-2007, 14:47
Ще го дам кратко,точно и ясно..

"Клин,клин избива"

Разбира се!

`Death`Whore`
03-31-2007, 14:59
Тези неща с парфюм, филм и песен при мен са останали...

Briseis
03-31-2007, 15:00
Научих се да не съм с човек от съжаление към него.Научих се да съм непукистка и да не вярвам на думи.

~f~
04-01-2007, 10:59
Ot vs nau4ih,4e ne trqbva tolkova mn da se vprqgam...,4e nqma lubov...,4e ne trqbva da pro6tam...4e vs sa mr1snici...xax

SpAcE_LaDy
04-01-2007, 12:15
Научих центъра на София от толкова ходене напред-назад :D:D:D:D:D
Не, сериозно.. научиииихх.. че не трябва да бъда супер всеотдайна, каквато винаги съм била, защото накрая получавам ритник в лицето, не трябва да показвам толкова много чувствата си и трябва да буда малко по-рязка.. добре де.. МНОГО по-рязка, защото само с компромиси.. не става.. гаджето те приема за даденост, ако правиш всичко за него/нея
Ми.. май тва е общо взето.. а да, научих и че връзките, които започват със напиване и (както в моя случай) хващане за дупето (инициативата беше моя) хахах, не продължават по-дълго от половин месец..
ако се сетя з още нещо ще дописвам :)

Котарана
04-01-2007, 12:19
Ами общо взето преди съм имала само несериозни връзки нищо интересно повечето са ме прецаквали и какво ли не.Тогава разбрах че не всички ти мислят доброто и че не трябва да съм толкова доверчива.Сега от няколко години имам сериозна връзка с един наистина прекрасен по голям от мен човек.На него дължа това че вече нито пия,нито пуша нито лъжа.Той ми показа че за да искаш нещо трябва да дадеш,че нетрябва да съм егоист.Въобще той ми е нещо като "учител" мисли ми само доброто и винаги може да ми даде съвет.Просто той ме промени към по -добро толкова си обичамммммм :smt007

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 13:45
Nau4ih se 4e nikoga ne se vqrva na 100%.Po-dobre da se darja kat ku4ka i da gi reja nared, otkolkoto postoqno da se zanimavam s razni kolkot da ne e bez hi4. =;

BAYO
04-01-2007, 14:01
Ще го дам кратко,точно и ясно..

"Клин,клин избива"

Най-доброто решение. И колкото по-бързо се отърсиш от предишна любов или привързаност, толкова по-голям шанс имаш да се чувстваш по-добре с новото ти приключение, ако мога така да го нарека.

Ice_Queen
04-01-2007, 14:06
...и че времето лекува
Аз пък научих точно обратното.


че времето НЕ лекува!!!!!! :smt011

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 14:07
Хаха какво съм научила от бившите си-малеееееееее ми най-вече как да се самозащитавам и как да имам добър ляв,за сажеление с бившият ми се пребивахме буквално ](*,) :smt010

BAYO
04-01-2007, 14:11
...и че времето лекува
Аз пък научих точно обратното.


че времето НЕ лекува!!!!!! :smt011

Абсолютно вярно!!!!!! То вече за кой ли път ще се каже тва... :-$

kobrichka
04-01-2007, 14:23
:arrow: научих че не всичко в този живат е розово
:arrow: научих да ценя тези които ме обичат и да им отвръщам със същото
:arrow: научих,че думите не струват нищо,а трябва да доказваш това което казваш
:arrow: научих че ако искам нещо то трябва да се боря за него,че няма да го получа,защото аз така казвам,а трябват усилия
:arrow: научих че животът е борба и че хората са жестоки
:arrow: научих да бъда коварна
:arrow: научих да постигам това което искам

sh3_1s_7h3_0n3
04-01-2007, 14:35
...и че времето лекува
Аз пък научих точно обратното.

Ако чакаш времето да те излекува братле, ти тря си мазохист. Ако мноо си я обичал, дори и 3 год. няма да са ти достатъчни, за да я забравиш. Винаги си смутен от нещо, което ти напомня за нея.Чуваш песен, гледаш стар филм. Някоя минава покрай теб със същия парфюм, с който се е пръскала твойто маце. Тря измислим др. начин за да се лекуваме от такива неща :-k Времето е добър лек, но не е най-добрия!!!

1во - съм момиче и 2ро има неща, с които се примиряваш... забравяш... намираш някой друг.. по-добър или притежава нещо повече... и с течение на времето онзи човек от миналото не значи толкова много колкото преди... живота продължава...и ти трябва да гледаш напред... а не да тъпчеш на едно място заради някой...

AliceSw
04-01-2007, 17:45
научих главно:
:arrow: когато реша, че обичам някой да му го казвам
:arrow: да оставя човека, когото обичам, сам да реши ще бъде ли с мен или не
:arrow: има приятели и мъже, които харесвам, бившите не са нито едно от двете и никога не се превръщат в такива
:arrow: чувствата на хората се променят :-s

mimenceto_D
04-01-2007, 18:27
Imam v1pros- kogato sa vi kazvali,4e vi obi4at ,a sled izvestno vreme vs se okaje l1ja,sled tova ve4e vqrvate li kogato vi kajat,4e vi obi4at?Mojete li da se doverite na sledva6tiq?6toto az to4no tva nau4ih:ne vqrvai na nikoi,kogato ti kazva,4e te obi4a...

michka20083
04-01-2007, 18:30
Тези неща с парфюм, филм и песен при мен са останали...
дори и местата ,на който сме били,където сме се срещнали,там където сме вървяли заедно .. винаги нещо като,че ли обръща часовника.. и си го спомням сякаш е било преди 2 мин ..
Но .. издишвам плахо ,обръшам се с усмивка като се връщам в реалността и продължавам напред .. :smt049

ThePainIsReaL
04-01-2007, 19:04
Научих се:
- че си заслужава да се боря за нещата, които искам да имам
- да съм личност и без момче до себе си
- че не трябва да ме е срам от човека до мен
- че по-добре късно, отколкото никога
- че ..

и блабла .. още куп глупости

[Fr33land3R]
04-01-2007, 19:16
Казаха го вече.. "КЛИН КЛИН ИЗБИВА" :)

BAYO
04-01-2007, 19:23
От всяка бивша съм научавал по нещо, но като цяло съм се научил да съм това, което съм в момента!!!!

teardrop
04-01-2007, 19:40
От един научих, че винаги трябва да си имам едно на ум.
От друг начуих, че не трябва да правя всичко за другите и да пренебрегвам себе си; научих се да не се оставям да ме мачкат и да съм по-твърда (винаги ми е било проблем...).
Трети ме научи да се харесвам такава, каквато съм (и това ми беше проблем доста дълго).
А момчето, с което съм в момента, ме научи да обичам (колкото и изтъркано да звучи). Също благодарение на него станах много добра на Fifa и CS, както и в рисуването на хора и най-накрая разбрах как мога да запаля огън с камък и клонче :-D

IKisseDAGirL
04-01-2007, 21:04
С повечето, с които съм ходила, съм имала сравнително кратка връзка и не са успели да ме научат на кой знае какво :-k Ето някои неща, за които се сещам все пак:

1. Мъжете забравят много по-лесно от момичетата и докато ти все още преживяваш отново и отново всичко и се чудиш къде си сбъркала, той вече сваля своята поредна, без изобщо и през ум да му минава за теб.

2. Всеки може да ти каже какви ли не неща, да ти говори толкова убедително, че наистина да му вярваш, да се изкара пред теб в най-добрата си светлина и да ти сваля звезди, докато в повечето случаи накрая не се убеждаваш, че всичките тези работи са били празни приказки, само колкото да те предразположи и да му паднеш в ръчичките :?

3. Имам си една поговорка - "Ако искаш да разбереш какъв е някой, тръгни с него" :lol: Просто коренно различна картинка ти се разкрива пред погледа, когато вече сте заедно.. недостатъците и разни дразнещи навици ако не веднага, то след известно време, рано или късно, ти се набиват на очи и добиваш съвсем друга представа за този човек :roll:

4. Те имат дарбата да си измислят най-тъпите, безсмислени, абсурдни и смешни оправдания, за да избягат от нещо или да ти замажат очите.. или да те изоставят.. :roll: И всеки път си мислят, че ти изобщо не виждаш истината.. че им вярваш.. и че си мислиш, че в теб е грешката.. ](*,)