PDA

View Full Version : Flisrt или Sex:Изневяра или не!



PaRkInSoN
03-31-2007, 10:07
Смятате ли че един мимолетен флирт може да се определи като невярност.Аз мисля че не, но от няколко момичета вече съм чувал противоположното мнение. Па и същото за секса.
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...

SINDEL
03-31-2007, 10:10
Секс за една нощ, независимо от състоянието, е изневяра. А флирт.. ве4е зависи как сте флиртували - само зака4ки и приказки не е нещо особено. Ве4е целувки и примерно френска (щото за много хора френската не е нищо дтуго освен флирт) пак за мен е изневяра. Мое мнение

03-31-2007, 10:11
Нз ти как го възприемаш,ма във всичси случай няма да ти е прятно да знаеш че приятеля/ката ти е правила секс с друг...

изневаря [-(

Неможе да ходиш с един човек сериозно и да спиш с още 100 ...

dessi___
03-31-2007, 10:13
e sex za edna nosht si e 4ista iznevqra!a puk flirta zavisi,ako sa samo zaka4livi pogledi i razni dr bez celuvki...e tfa ne e iznevqra..

temito
03-31-2007, 10:13
seksa opredeleno e iznevqra,ne mojesh da badesh izvinen za takava postapka poradi alkohol ili neshto drugo,flirta ne e iznevqra,no zavisi kak ste flirtuvali-primerno-pogledi ,dokosvaniq,tanci-ne e iznevqra,no veche frenskata si e iznevqra!!!!
ama nali znaesh imashe edin takav majki laf-ako na mene mi pravqt svirka ne e iznevqra,ama veche ako macka prai svirka na nqkoi e iznevqra :wink:
ama az sam momiche i smqtam ,che svirkata opredeleno si e iznevqra

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 10:51
секса в каквото и състояние да го правиш и поради к'вито и причини Е изневяра...

(оралната любов няма да я коментирам)

целувките също са си изневяра...

флирт - хмз... абе ако 'почнат да си разменят мннн похотливи реплики... погледи... и т.н.

...абе да внимава ако разбера за нещо измежду всичките... или направо всичките... жална му майка :smt019

temito
03-31-2007, 10:52
...абе да внимава ако разбера за нещо измежду всичките... или направо всичките... жална му майка :smt019



\:D/

jony
03-31-2007, 10:55
Секс за една нощ, независимо от състоянието, е изневяра. А флирт.. ве4е зависи как сте флиртували - само зака4ки и приказки не е нещо особено. Ве4е целувки и примерно френска (щото за много хора френската не е нищо дтуго освен флирт) пак за мен е изневяра. Мое мнение
Абсолютно съм съгласен!
\:D/ \:D/

03-31-2007, 15:47
neznam za vas no za men sexa v netrezvo systoqnie ili flirtovete ne sa iznevqra zashtoto si go napravila spontanno zashtoto si iskala,bez nikakvi chuvstva....ako veche pravish sex sys chuvstva i hodish s nqkoi drug....tova veche e iznevqra....

jony
03-31-2007, 15:51
neznam za vas no za men sexa v netrezvo systoqnie ili flirtovete ne sa iznevqra zashtoto si go napravila spontanno zashtoto si iskala,bez nikakvi chuvstva....ako veche pravish sex sys chuvstva i hodish s nqkoi drug....tova veche e iznevqra....
Ако наистина държиш на човека до теб, няма да стигаш дп ситуаций, когато си в нетрезво състояние. Просто преценяваш шансовете да се случи нещо такова и не го правиш... ТОЧКА
Нищо Не Те ИЗВИНЯВА!!!

alkobalko
03-31-2007, 15:54
За мен е изневяра.

ChRiSTiaNo_07
03-31-2007, 16:06
Ако гаджето ти спи с някой,няма ли да е изневяра ?

ThePainIsReaL
03-31-2007, 16:10
За мен е ..
за мен доста неща са изневяра ..

Kitana
03-31-2007, 19:19
това за секса за 1 ве4ер си е 4иста изневяра. както и целувка с език или целувка с такъв умисъл...
а обикновенна целувка или прегръдка която си е просто израз на 4увства между приятелиняма зна4ение било то мъже или жени или смесено..си е просто показване на отношение но не и изневяра.

HagpycaH
03-31-2007, 22:02
Ако сам на трева и амфети не мисля изобщо какво правя инче каквото и да ти има правиш ли нещо с друг е изневяра.

Sexapilna_kukla
04-01-2007, 12:47
Секса си е чиста изневяра, бил той в нетрезво или трезво състояние. А относно флирта... зависи какво по-точно разбираш под него, но мисля, че някакви обикновени закачки, прегръдки, целувчици и т.н. не могат да се определят като вид изневяра, но вече, ако се стигне до френска тогава може би.

shadow4e
04-01-2007, 14:53
Който не може да пие, да не пие. Какви са тези глупости " ама аз бях пиян", а аз да съм те карала да пиеш?

Моят приеятел емного краен в това отношение, за него и само мисълта за друг колкото и кратка да е, показва, че има проблем във връзката. Докато за мен не е задължително да има проблем.

gangbang
04-01-2007, 15:06
Смятате ли че един мимолетен флирт може да се определи като невярност.Аз мисля че не, но от няколко момичета вече съм чувал противоположното мнение. Па и същото за секса.
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...

Флирта не се брой. Секса, да ;)

ProstoAz
04-01-2007, 16:27
Много интересно ти след като мислиш, че мимолетният флирт или сексът не са изневяра, тогава кое Е изневяра, според теб :?:

mi6enceto
04-01-2007, 16:32
Секс за една нощ, независимо от състоянието, е изневяра. А флирт.. ве4е зависи как сте флиртували - само зака4ки и приказки не е нещо особено. Ве4е целувки и примерно френска (щото за много хора френската не е нищо дтуго освен флирт) пак за мен е изневяра. Мое мнение
i az mislq po tozi na4in.. awe kogato si s 1 4ovek ne trqbva da se zanimava6 s drugi...

04-01-2007, 16:45
Za men seksa si e chista iznevqra, cqluvkite su6to, flirtuvaneto su6to. Kogato si s edin chovek nqmash pravo na takiva deistviq. Purvo kazvash na polovinkata, kolkoto i tupo da zvuchi, ama po-dobre da i kajesh i posle da deistvash, otkolkoto da deistvash purvo, zashtoto az tova go smqtam za predatelstvo, iznevqra i veche nqma nikakvo doverie. Zashto si s edin chovek, ako shte mu izneverqvash????????????? Moe mnenie.

koalka
04-01-2007, 17:51
Е, за мен и двете неща са изневяра.Това, че си в нетрезво състояние въобще не е оправдание.Като не знаеш какво правиш и си склонен да направиш някоя глупост, тогава защо пиеш!?

hahavteen
04-01-2007, 18:01
Който не може да пие, да не пие. Какви са тези глупости " ама аз бях пиян", а аз да съм те карала да пиеш?

Absoliytno sum suglasna!
Ina4e za men vsi4ko e izneviara! Celyvki,seks,frenska...! 6tom predpo4ita da pravi tezi ne6ta s dryga prav my put! [-X

Котарана
04-01-2007, 18:03
За мен секс,целувки и двете са изневяра.Но що се отнася до лек флирт който се състои само в леки закачки,сладки приказки,и погледи не смятам че мога да го нарека изневяра.Все пак нетрябва да се задълбочаваме толкова. :smt006

<black soul>
04-01-2007, 20:15
изневяра е! ама за да флиртуваш или за да спиш с някой друг, значи не я обичаш, следователно изневярата е нещо хубаво. като няма любов, е*и който си щеш. кво ти пука! ама си е изневяра! =P~

<black soul>
04-01-2007, 20:17
Който не може да пие, да не пие. Какви са тези глупости " ама аз бях пиян", а аз да съм те карала да пиеш?

Absoliytno sum suglasna!
Ina4e za men vsi4ko e izneviara! Celyvki,seks,frenska...! 6tom predpo4ita da pravi tezi ne6ta s dryga prav my put! [-X

ми даа... пък и не знам кой тъпанар е казал, че френската е само флирт! то френската е като секса, даже и по-...не лошо ами..ъъ..по-голяма изневяра! :wink:

Polinna
04-01-2007, 20:29
Ако сам на трева и амфети не мисля изобщо какво правя инче каквото и да ти има правиш ли нещо с друг е изневяра. taka e \:D/

CrazyWitch
04-01-2007, 20:34
Еми за мене всичко от тебе изброеното е вид изневяра.
Не е нужно момчето ми да заобича друго момиче за да го считам за изневяра.. Тогава бих я нарекла душевна изневяра, която сигурно е по-болезнена от сексуалното превличане и изобщо половия акт.
С всяка една от тези изневери биха ме наранили много.. :?

MalKa_BLuDnica
04-01-2007, 23:16
spored men ne e iznevqra.. :roll: vseki flirtuva dori ponakoga nesuznatelno :-k

BeBs.....
04-14-2007, 19:31
ami ako az vidq gadjeto mi da pregra6ta nqkoqq i da q celuva ili puk razbera 4e e pravil sex 6te go napravq za dve stotinki pred vsi4ki i 6te go zareja nai-brutalno........tva si e 4ista iznevqra...i nikoi ne moje da me obedi v obratnoto dori samo da q gleda i leko da se podsmihva 6te se qdosam.... :smt011 :smt011 :smt014

Violenza
04-14-2007, 19:40
Зависи какво разбираш под 'флирт'.
Ако е само размяна на срамежливи погледи - не е изневевяра.
Но целувка - ДА!
А за секс да не говорим.

П.П. Към авторката на темата - А за теб КОЕ Е ИЗНЕВЯРА? :-s

sexy_dizzy
04-21-2007, 15:33
Един секс, дори една целувка, били те за една нощ са си чиста изневяра.Преставете си, ако вашата половинка постъпи с вас така, нима няма да го възпримете като изневяра?!Казвам ви го, понеже аз съм правила тази грешка.За мен си беше флирт, но явно приятелят ми не мисли така и сега все още се чуди дали да ми прости.Определено е изневяра.

VankS
04-21-2007, 15:37
Смятате ли че един мимолетен флирт може да се определи като невярност.Аз мисля че не, но от няколко момичета вече съм чувал противоположното мнение. Па и същото за секса.
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...

за мен е изневяра тъй като съм ужасно много ревнив...
Флирт-а:Ти гледаш как гаджето ти флиртува??няма ти е много гот!
Трезвена нетрезвена все ее секс: пак изневяра... ;) гадно Е! :-s

Adwokat
04-21-2007, 15:48
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...


и как да не е изневяра??... ГОЛЯМО исказване вкара... ](*,)

koalka
04-21-2007, 18:58
Секса за една нощ-естествено, че е изневяра и това, че са употребили алкохол НЕ ги оправдава.Като не можеш да пиеш, както съм казвала, защо рискуваш да направиш някоя глупост?
А флирта не е изневяра, но все пак никак не е приятно предполагам...

A_Loving_Girl
04-21-2007, 19:22
Изневяра е!

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 19:27
Смятате ли че един мимолетен флирт може да се определи като невярност.Аз мисля че не, но от няколко момичета вече съм чувал противоположното мнение. Па и същото за секса.
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...


Еми то не е нужно секса за една нощ да е в нетрезво състояние ;) то това с нетрезвото състояние е по-скоро оправдание, за да се измъкнеш от ситуацията.. мисля, че когато го направиш в трезво състояние не е изневяра /не че в нетрезво е/ ;) разбира се само ако изпитваш сексуално привличане към въпросното момче/момиче.Но почнеш ли вече да изпитваш и други чувства и да лъжеш партньора си ... това вече го броя за изневяра.А що се отнася до флирта .. фсеки флиртува независимо дали има или няма гадже .. мисля, че е просто зарибяфка, но не и изневяра ;)

^VeLiTo^
04-21-2007, 20:09
За мен КАТЕГОРИЧНО флирт или секс за една вечер НЕ Е ИЗНЕВЯРА!!!! [-X За мен би било изневяра само и единствено, ако са вложени някви чувства (било и за една целувка,а да не говорим за секс ](*,) )

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 20:33
виж флирт ще приема...оба4е секс ще ми дойде малко в пове4ко

kAdrOkoSkA
04-21-2007, 21:01
Смятате ли че един мимолетен флирт може да се определи като невярност.Аз мисля че не, но от няколко момичета вече съм чувал противоположното мнение. Па и същото за секса.
Секс за една нощ в нетрезво състояние изневяра ли е за вас?
За мен не е...

Изневяра е естествено! И двете!

krem4et0
04-22-2007, 07:20
Всичко е изневяра. Знам, че приятеля ми преди 2 години беше целувал една мацка на купон след зверско напиване. Дойде като мъж пред мен и си призна. Аз му простих, но още ме боли. Знам, че дори той не го е предизвикал, а тя му се нахвърлила, че той дори не й е отвърнал, но на мен ми стана тъпо тогава и ми беше болно седмици наред. За мен закачка, флирт, поглед дори е изневяра. Искаш ли дори за миг някой друг-изневяра е!

Barbie
04-22-2007, 08:50
Предпочитам приятелят ми да не флиртува с разни девойки...но ако му се случва, е препоръчително аз да не знам нищо по въпроса.

Всякаква физическа интимност, която прекрачва границата на приятелската близост, е изневяра. (Камо ли секс.)

Емоционално увлечение към друго момиче докато е с мен също е вид изневяра... В интерес на истината, по-болно би ми станало ако разбера, че приятелят ми е с мен, а всъщност изпитва чувства към друга (винаги съм си мислела, че такива ситуации са абсурдни и са тормоз за всички, въвлечени в тях), отколкото ако разбера, че е преспал "инцидентно" с някоя девойка.

А най ще се радвам ако се уважаваме достатъчно, за да не се нараняваме по подобни начини. :-)

fulldelight
04-22-2007, 10:56
Хм...само флирт не е точно изневяра, ама определено не е похвално....

optical_illusion
04-24-2007, 14:41
изневяра може да бъде дори мисъл според мен,само факта че си пожелал друг/а говори сам за себе си....

rusenski_6matka
04-24-2007, 15:25
ima seks bez iznevqra,ima iznevqra bez seks... ](*,) ](*,)