PDA

View Full Version : Значки?



refused__
03-31-2007, 10:24
Къде освен в "На тъмно" се продават значки (с групи) 8-[

Synthetic
03-31-2007, 11:36
В Мухоморка и Трип Хаус също имаше няк'ви май...

InitialD
03-31-2007, 19:49
В България никъде няма хубав избор от значки..навсякъде едни и същи..търсех си на Rage Against The Machine и си намерих в Гърция!!!Ма там пък са якооо скъпи по 1 Евро им искаха..ама аз успях да се спазаря за некви центове! 8)

n1ght_shadow
03-31-2007, 20:31
1 evro mnogo bre :smt017

RAWRRR
04-01-2007, 01:15
Най хубавия начин да се сдобиеш със значка е да си си я купил от концерт! :D Моите повечето са така.

ErinEverly
04-01-2007, 02:45
Танграта :wink: :wink: Има доста :wink:

Ziezi
04-01-2007, 03:37
Танграта :wink: :wink: Има доста :wink: Ау,как може да ходиш в това свърталище на фашисти?

ErinEverly
04-01-2007, 10:49
Танграта :wink: :wink: Има доста :wink: Ау,как може да ходиш в това свърталище на фашисти?

Не ходя :lol: Просто знам че има значки там :lol:

magesniko
04-01-2007, 16:26
Танграта :wink: :wink: Има доста :wink: Ау,как може да ходиш в това свърталище на фашисти?

еииш Ицо коня е пич няма се обиждаме сега.Всички тениски съм си купил от там,а и рокерията също,отзаде в стаичката всъщност не се знае кво има. :lol: :lol: :lol: :lol: -

Xixo
04-02-2007, 09:31
Ицо Коня ще продаде и бъбреците си, ако има кой да ги купи...


За оборота давам си живота :roll:

forrzi
04-09-2007, 19:33
на мен в тангра най-ми харесва бележчицата,която оставя Ицо всеки път..а иначе до магазина и аз мисля че е един от най-добре заредените за значки и т.н.
има доста неща,както и един плашещо розов lonsdale който много обича да показва,дори когато отказваш любезно

Mimka_sweet
04-09-2007, 20:19
в метъл шопа :-D
шопаааааа еееей шопееееее :smt005

bulgarche
04-09-2007, 21:54
има доста неща,както и един плашещо розов lonsdale който много обича да показва,дори когато отказваш любезно
Туй какво ся явява?
Аз пък днес си взех значка като твоята

InitialD
04-10-2007, 17:10
Къде е това Танграта???Признавам заинтригувахте ме...

forrzi
04-10-2007, 17:33
има доста неща,както и един плашещо розов lonsdale който много обича да показва,дори когато отказваш любезно
Туй какво ся явява?
Аз пък днес си взех значка като твоята
суитчър(незнам как се пише)
а ква значка си си взел?

bulgarche
04-10-2007, 18:30
има доста неща,както и един плашещо розов lonsdale който много обича да показва,дори когато отказваш любезно
Туй какво ся явява?
Аз пък днес си взех значка като твоята
суитчър(незнам как се пише)
а ква значка си си взел?
О и аз взех два ленсдейла и едно пери, ама женски...

А значката...една свастика, ама от тез по-задрасканите :P

forrzi
04-10-2007, 18:51
зарадвал си коня доста..(:
а значката от там ли я взе?незнаех че продава задраскани свастики

04-10-2007, 19:14
А танграта къде се намира :-s

bulgarche
04-11-2007, 03:55
зарадвал си коня доста..(:
а значката от там ли я взе?незнаех че продава задраскани свастики
Всъщност по-скоро един младеж си мислише че може да ходи с такава значка, както и с останалите де :oops:

Ziezi
04-11-2007, 04:29
еииш Ицо коня е пич няма се обиждаме сега.Всички тениски съм си купил от там,а и рокерията също,отзаде в стаичката всъщност не се знае кво има. -Пич е,пич е,не споря.Откакто се махна от оная дупка в Дружба му надебеля (буквално)работата....Иначе е голям измамник деба,аз за тва не обичам да ходя там,щото от вратата почва да вади всевъзможни тениски,медальони и тн и винаги нема точно тая,която аз искам..Иначе тва стайче отзад сигурно е три декара склад ебати..Вътре може да намеришкво ли не-от труп на велосираптор до БТР(само нема тениска "100% анти Циганите" за която му цвиля от три години насам)...

П:Намира се....Като тругнеш по Солунска след Витошка в обратна посока на Славейков първата у лево след тва втората у десно(май така беше)...

forrzi
04-11-2007, 06:55
зарадвал си коня доста..(:
а значката от там ли я взе?незнаех че продава задраскани свастики
Всъщност по-скоро един младеж си мислише че може да ходи с такава значка, както и с останалите де :oops:
поне ще можеш да се гавриш на спокойствие без да ти тежи на съвеста че с дал кинти за нея.. (:

DetE-Idi0t
04-11-2007, 07:40
тези значки, който видях да се продават в София са меко казано отвратителни..
правят ги с тънко фолио и отдолу с хартиено стикерче, закопчалките са гадни и се въртят

тук си ги поръчвам от ОЗЗ и Мими ми ги прави по каквато картинка дам и
директно ги печата върху метала
отгоре са защитени с бая твърдо фолио и най-важното - закопчалките не се въртят

brain_stew
04-11-2007, 09:12
тези значки, който видях да се продават в София са меко казано отвратителни..
правят ги с тънко фолио и отдолу с хартиено стикерче, закопчалките са гадни и се въртят

тук си ги поръчвам от ОЗЗ и Мими ми ги прави по каквато картинка дам и
директно ги печата върху метала
отгоре са защитени с бая твърдо фолио и най-важното - закопчалките не се въртят

Хубу деее...Ще видим Мимито кви значки ми е подготвила! :lol:

Иначе при Ицо Коня съм ходила само веднъж, и то правих компания на приятелка!Но то май само веднъж ми стига де! :lol: Може пак да наминем...дали има дениски на Юръп?! :lol: Щото в Събуей-я казаха, че ако заредят тениски на Юръп ще изхвърлят продавачката навън и ще се разграбят всичките тениски!О.о