PDA

View Full Version : Олигофренията на едно тийн общество...



MontellPorter
03-31-2007, 11:25
Такам, тъй като отново едно мое увлечение свърши с неуспех... реших да се изкажа по една толкова абсурдна реалност...а именно практиката момичетата да харесват по-големи от тях и да не обръщат внимание на така да се каже "наборите" си :smt012
Мисля, мисля и така не мога да проумея защо е така поне в 90% от случаите...толкова ли стана модерно да излизаш с по-големи ? И възрастта да е задължителен момент в 'избирането' на човек, с които да се събереш...?
Някой има ли отговор на този въпрос ? Защо се харесват "големите момчета"... Лични примери ? Пишете мненията си по този въпрос тук.
Момче на 14 години от Стара Загора съм.

BloodraiN_M
03-31-2007, 11:32
за да се изфукат на приятелките си че ходят с по-голям от тях ест не при всички е така но повечето нарочно търсят по- големи

MontellPorter
03-31-2007, 11:33
Едвали е САМО заради това...
:-k

03-31-2007, 11:34
По простата причина че момчетата се развиват с две три години по късно от момичетата и да речем едно 14 годишно момиче ще хареса едно 17-18 годишно момче защото им се доближава мисленето пък и момчетата на 13-15 години са си пълни дебилчета има и изключения но са много малко.Тва е моето мнение по въпроса :D

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 11:35
момичетата се развиват интелектуално (уж) по-бързо от повечето момчета...
момчетата се държат като деца...а момичетата търсят някой по-улегнал и сериозен...
гъзария си е да ходиш с по-голям... (особено да се изфукаш пред приятелките си)


8) 8) 8)

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 11:36
От това което пишеш си вада изводи че просто неможеш да си фанеш гадже и всички момичета които си си харесвал ходят с по голями " батковци" ... :smt012

Така ли е... :::

MontellPorter
03-31-2007, 11:39
От това което пишеш си вада изводи че просто неможеш да си фанеш гадже и всички момичета които си си харесвал ходят с по голями " батковци" ... :smt012

Така ли е... :::
Е не всички, но повечето. :wink:
Имаше 1 изключение :?

03-31-2007, 11:42
По простата причина че момчетата се развиват с две три години по късно от момичетата и да речем едно 14 годишно момиче ще хареса едно 17-18 годишно момче защото им се доближава мисленето пък и момчетата на 13-15 години са си пълни дебилчета има и изключения но са много малко.Тва е моето мнение по въпроса :D
Това ми е ясно, но дори и изключенията се отхвърлят в 90% от случаите в полза на някое 17 годишно момче...
А интересно ми е как един 18 годишен може да се хване с 14 годишна...
Трябва наистина да се влюбя, че да направя такава излагация...

vikipf
03-31-2007, 11:48
МИ ТЕ МОМчЕТАТА НЕ СЕ БУТАТ ДА СИ ЗИМАТ ПО-ГОЛЯМА... СЕ ТАЯ НА КОЛКО Е.. НАЛИ ИМА УСТА И 3 Д*ПКИ ;Р... ОПААА ПАК СГАФИХ... :lol:
ТА ПО ТЕМАТА... МИ ДА МОМИчЕТАТА СЕ РАЗВИВАТ ПО-БЪРЗО ОТ МОМчЕТАТА... КОГАТО ЕДНО 14 ГОДИшНО МОМИчЕ СИ МИСЛИ САМО КАК ДА СВАЛИ НЯКОЙ "БАТКО" ТО 14 ГОДИшНО МОМчЕ МИСЛИ ЗА... Е НЗ АМА НЕ СЪМ МОМчЕ.. АМА НЕ МИСЛЯТ ПО НАчИНА ПО КОЙТО МИСЛИМ НИЕ.. ;) САМО АКО НЕ СА НЕКВИ НАДУТИ ЖЕНКАРИ... ИНАчЕ САМО ТЕ МИСЛЯТ ТАКА КАТО НАС.. АКО СА НИ НАБОРИ.. ;)
АЕ МИР ВАМ...
П.П. ИМАМ чУВСТВОТО чЕ СТАВАМ К**ВА :smt005 :smt005 :smt005

BAYO
03-31-2007, 11:51
момичетата се развиват интелектуално (уж) по-бързо от повечето момчета...
момчетата се държат като деца...а момичетата търсят някой по-улегнал и сериозен...
гъзария си е да ходиш с по-голям... (особено да се изфукаш пред приятелките си)


8) 8) 8)

Грешка. Момичетата се развиват по-бързо физически, не интелектуално. Те за тва търсят по-големи мачовци, щот тялото им позволява такива волности. Момичетата почти никога не гледат в един голям батко колко е улегнал и сериозен, така е. Просто хормоните им напрао ги разбиват вътрешно и те искат нещо повече от сериозност повярвай ми.

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 11:52
МИ ТЕ МОМчЕТАТА НЕ СЕ БУТАТ ДА СИ ЗИМАТ ПО-ГОЛЯМА... СЕ ТАЯ НА КОЛКО Е.. НАЛИ ИМА УСТА И 3 Д*ПКИ ;Р... ОПААА ПАК СГАФИХ... :lol:
ТА ПО ТЕМАТА... МИ ДА МОМИчЕТАТА СЕ РАЗВИВАТ ПО-БЪРЗО ОТ МОМчЕТАТА... КОГАТО ЕДНО 14 ГОДИшНО МОМИчЕ СИ МИСЛИ САМО КАК ДА СВАЛИ НЯКОЙ "БАТКО" ТО 14 ГОДИшНО МОМчЕ МИСЛИ ЗА... Е НЗ АМА НЕ СЪМ МОМчЕ.. АМА НЕ МИСЛЯТ ПО НАчИНА ПО КОЙТО МИСЛИМ НИЕ.. ;) САМО АКО НЕ СА НЕКВИ НАДУТИ ЖЕНКАРИ... ИНАчЕ САМО ТЕ МИСЛЯТ ТАКА КАТО НАС.. АКО СА НИ НАБОРИ.. ;)
АЕ МИР ВАМ...
П.П. ИМАМ чУВСТВОТО чЕ СТАВАМ К**ВА :smt005 :smt005 :smt005

Ти знаеш ли изобщо к'во написа току-що :smt017

vikipf
03-31-2007, 11:55
МИ ДА... СМИСЪЛ СИчКО ИДВА ОТ ХОРМОНИТЕ... ПРИЗНАВАМ СИ... ВИНОВНА.. :lol: ПРОСТО Е ТАКА ОСТРОЕН СВЕТА... ДО СЕГА ОщЕ КАТО СМЕ НА 13-16 ГОДИНКИ МОМИчЕТА шЕ ХАРЕСВАТ ПО-ГОЛЕМИ МОМчЕТА шОТ ПРОСТО ХОРМОНИТЕ ИЗБИВАТ.. ;)
П.П. ТОчНУ СИ ГОВОРИХ ЗА ТВА С ЕДНА МОЯ ФР... :smt005
ПРАВЕТЕ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА.. !!! ;Р

03-31-2007, 11:55
момичетата се развиват интелектуално (уж) по-бързо от повечето момчета...
момчетата се държат като деца...а момичетата търсят някой по-улегнал и сериозен...
гъзария си е да ходиш с по-голям... (особено да се изфукаш пред приятелките си)


8) 8) 8)

Грешка. Момичетата се развиват по-бързо физически, не интелектуално. Те за тва търсят по-големи мачовци, щот тялото им позволява такива волности. Момичетата почти никога не гледат в един голям батко колко е улегнал и сериозен, така е. Просто хормоните им напрао ги разбиват вътрешно и те искат нещо повече от сериозност повярвай ми.
Хехе, за сега BAYO май е най-близо до истината :P

MontellPorter
03-31-2007, 11:57
МИ ДА... СМИСЪЛ СИчКО ИДВА ОТ ХОРМОНИТЕ... ПРИЗНАВАМ СИ... ВИНОВНА.. :lol: ПРОСТО Е ТАКА ОСТРОЕН СВЕТА... ДО СЕГА ОщЕ КАТО СМЕ НА 13-16 ГОДИНКИ МОМИчЕТА шЕ ХАРЕСВАТ ПО-ГОЛЕМИ МОМчЕТА шОТ ПРОСТО ХОРМОНИТЕ ИЗБИВАТ.. ;)
П.П. ТОчНУ СИ ГОВОРИХ ЗА ТВА С ЕДНА МОЯ ФР... :smt005
ПРАВЕТЕ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА.. !!! ;Р
И после "Кой мислил повече за секс"... :lol:

divo_kotence
03-31-2007, 12:01
ем както казаха и по горе момичетата се развиват по бързо от момчетата...аз само веднъж съм ходила с момче на моите години и имах чувството че ходих с някфо лапе дет тряа го уча на всичко и за тва не бяхме заедно и мн време :-D

MontellPorter
03-31-2007, 12:05
ем както казаха и по горе момичетата се развиват по бързо от момчетата...аз само веднъж съм ходила с момче на моите години и имах чувството че ходих с някфо лапе дет тряа го уча на всичко и за тва не бяхме заедно и мн време :-D
Какво имаш предвид под "тряа го уча на всичко" ?

vikipf
03-31-2007, 12:05
МИ ДА... СМИСЪЛ СИчКО ИДВА ОТ ХОРМОНИТЕ... ПРИЗНАВАМ СИ... ВИНОВНА.. :lol: ПРОСТО Е ТАКА ОСТРОЕН СВЕТА... ДО СЕГА ОщЕ КАТО СМЕ НА 13-16 ГОДИНКИ МОМИчЕТА шЕ ХАРЕСВАТ ПО-ГОЛЕМИ МОМчЕТА шОТ ПРОСТО ХОРМОНИТЕ ИЗБИВАТ.. ;)
П.П. ТОчНУ СИ ГОВОРИХ ЗА ТВА С ЕДНА МОЯ ФР... :smt005
ПРАВЕТЕ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА.. !!! ;Р
И после "Кой мислил повече за секс"... :lol:
МИ ДА ТИ КАЖА ЗАВИСИ :smt005 ЗАЕИСИ СИ ОТ чОВЕКА... А С*КСА... МИ НОРМАЛНО Е ДА СЕ МИСЛИ ЗА НЕГО... АКО НЕ ТЕ "ДРУСА" ХОРМОНА НАчИ НЕМА ДА МИСЛИш МНОУ ЯСНУ... АЗ СА СИ МИСЛЯ ЗА ТВА ДЕН И НОщ БАТЕ.. :lol: Е ТАКА ЗА БИВшЕТО КАК МОГА СЕ ДОКОПАМ ДО НЕГО И ДА СИ ГО "МЛЯСКАМ" ... :lol:
П.П. А НЕЕЕЕЕЕЕ... ПАК СЕ ИЗВИНЯВАММММ... ФАщА МЕ ЛИГАТА И НЕ ПУСКА ДЕБАААААА... ПОМОщщщщщщ... :smt005 :smt005 :smt005

03-31-2007, 12:12
Хммм, значи аз съм единствения 14 годишен, който мисли за нещо повече от СЕКС, цигари и алкохол...

vikipf
03-31-2007, 12:16
Хммм, значи аз съм единствения 14 годишен, който мисли за нещо повече от СЕКС, цигари и алкохол...
Е КОЙ КАЗВА чЕ АЗ ПУшА И ПИЯ... ДОРИ ДА ПРИЛИчАМ НА НАРКОМАНКА И ТВА НЕ ГО ПРАЯ... ;) ПО ДУшА СЪМ СИ К**ВА ПРОСТО... :smt005 :smt005 :smt005 КАТО СИчКИ МОМИчЕТА НА ТАЯ ВЪЗРАСТ... :smt005 :smt005 :smt005

Violenza
03-31-2007, 12:30
Всички хора са различни.
Започвам с това, защото наистина има такива момичета, които ходят с батковци за да са популярни, чувстват се по-големи и т.н.
Но има и такива, които наистина може да си харесат някой по-голям и не с такава цел.

Повечето момчета на 13-14 /има и доста изключения естествено/ са си още деца.
Мислят за игри и т.н.
Е момичетата умствено се развитат доста по-бързо на тази възраст.
Не може да кажете обратното, така е.
Нормално е и да харесват малко по-големи момчета, които да им се вързват на ъкъла.
Като казвам 'малко по-големи' нямам предвид 20 годишни...

sexy_momi4e
03-31-2007, 12:31
ami az ne bih hodila s po-golqm za da se fukam,za6to vsi4ki mom4eta si mislqt 4e edno momi4e trugva s edno mom4e za da se fuka,ne e taka(ima i takiva ama sa mnogo malko)
Mi ne znam za drugite az 6te govorq za men...az hodq s mom4e koeto e 1 godina po-golqmo ot men,prosto kogato bqh na 14 teq ot moq klas bqha nqkvi oligofreni i vuv sasedniq klas su6to puk i nie bqhme nai-malkite v u4ili6teto i nqma kak da ne haresam po-golqm :smt016

03-31-2007, 17:12
просто... момичетата до към 15 са по-сериозни и по-навътре в емоционалните глупости (за това и по-лицемерни), тоест са по-зрели... момчетата така на око са 1-2 години назад... работата е там обаче, че момичетата спират да се развиват умствено (на око, лично мнение) на около 15... и момчетата ги настигат и задминават ;)

honda^
03-31-2007, 17:31
МИ ДА... СМИСЪЛ СИчКО ИДВА ОТ ХОРМОНИТЕ... ПРИЗНАВАМ СИ... ВИНОВНА.. :lol: ПРОСТО Е ТАКА ОСТРОЕН СВЕТА... ДО СЕГА ОщЕ КАТО СМЕ НА 13-16 ГОДИНКИ МОМИчЕТА шЕ ХАРЕСВАТ ПО-ГОЛЕМИ МОМчЕТА шОТ ПРОСТО ХОРМОНИТЕ ИЗБИВАТ.. ;)
П.П. ТОчНУ СИ ГОВОРИХ ЗА ТВА С ЕДНА МОЯ ФР... :smt005
ПРАВЕТЕ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА.. !!! ;Р
И после "Кой мислил повече за секс"... :lol:
Ами ние моми4етата, дори и да мислим за секс, не сме като мъжете. Ако моми4е и мом4е правят секс, просто за удоволствието, какво става после? Моми4ето си му е ок, за6тото е задоволено(евентуално :lol: ), а мом4ето запо4ва да се фука. И тръгват слуховете... Просто 1 моми4е няма да тръген да се хвали как е спала с тоз и оня...

vikipf
03-31-2007, 17:40
ъъъъ не схващам темата... :):):)
НЕ ТИ И ТРЯБВА.. :smt005 ОТ КЪДЕ ПОчНАХМЕ КЪДЕ ОТИДОХМЕ.. ТЦТЦТЦ :smt005 :smt005 :smt005
МИР ВАМ

03-31-2007, 17:40
Ами с приятелката ми сме един набор,аз съм по-голям с 3-4 месеца,а тя е адски хубава и насякъде я зяпат.Т'ва опровергата темата мисля.

BAYO
03-31-2007, 17:47
ъъъъ не схващам темата... :):):)

И аз четох, ама нищо не зацепих деееба :?

04-01-2007, 00:56
Съжалавям приятелю, но наистина на 13-14 години момичетата са по-зрели от момчетата във всяко едно отношение.
Колкото до v!k!tYyY, мооооооооооооооооооооооол я те миличка, ПИШИ НОРМАЛНО ДА ГО ЕБА, не ме интересува, че на теб ти харесва така, на другите е супер трудно и досадно да четат какво пишеш.

beautiful.soul
04-01-2007, 06:46
Ходила съм с "набори" ... ходила съм и с по големи момчета, мъже,...
в момента ходя с момче по голямо от мене с 4 год...
Така и да си дойдем на думата... наборите... хмм наборите, за тези мои набори които са в момента в главите им се върти не толкова сериозна реалност, аз искам да съм със сериозно момче, на което мога да разчитам, с което мога да се чувствам сигурна, няма как да го получа от едно момче на 15-16 което още не знае дали му се сере или пикае... не казвам, че аз съм голямата кака която знае какво иска, но пък знам определено че искам сериозно гадже, до сега съм пробвала да го открия във някой на моята възраст, но уви не съм успяла, ето за това търся това в по големите от мен момчета, защото едно момче на 18-19 е достатъчно отговорно и достатъчно вече сериозно, хем се чувствам много по сигурна с едно по голямо момче...
разбира се, за всеки си е строго индивидуално, но за мен това са мойте впечатления...

vvs_go
04-01-2007, 06:49
podkrepqm te napylno brat

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:14
ами някои харесват по големи защото имат по-ве4е мозък...защото са по разумни,и заради много такива при4ини други пък само за да се фукат напред назад... :P а и големите батковци сте по хубави

koalka
04-01-2007, 07:29
Не знам, и аз не мога да го разбера това.Сега не знам дали са 90%, но определено доста момичета предпочитат Голф-а на един батко, от колкото да излизат със свой връстник.И то обикновено връзката, която мен ме изумява са 10 години разлика, че и от горе.Това не мога да го разбера.И не е вярно, че на тази възраст мъжете са мнооого сериозни, защото ако наистина бяха нямаше да тръгнат с толкова малки, а щяха да си намерят жена на тяхната възраст.Но те какво търсят в повечето случаи-секс, а една жена на 26 например няма да се даде толкова лесно.Тя вече мисли за семейство и деца, а той иска още да си живее живота.В много малки случаи, мъжете наистина се влюбват в много по-малките момичета, но и това го има все пак като явление, колкото и рядко да е.Обикновено тези момичета не спират да се хвалят какви ботушки им е купил или някоя нова дрешка....с цената на какво?

NaNa_SladuRana
04-01-2007, 07:47
Ми защото момичетата се развиват по-барзо от момчетата и не искат да са с някой дечко (на акъл)!!!

CVETELLINA
04-01-2007, 08:47
Ми не е практика ВСИЧКИ момичета да ходят с по-големи.. :roll: Моя приятел например е колкото мен.Тва че някаква малка 14 годишна е решила да се прави на "газе" е друг въпрос хахха :mrgreen:

jony
04-01-2007, 08:52
Ми защото момичетата се развиват по-барзо от момчетата и не искат да са с някой дечко (на акъл)!!!
ХАХАХА ама ти май не а? :-D Заядли*а злоб**ка

Alerta
04-01-2007, 09:17
Не бих искала да се хващам с момче на моята възраст. Повечето са некви недорасли дечковци. Един човек на 17 например може много по-добре да ме разбере от някъв 15 годишен пикльо. Аз посмъртно няма да се хвана с някой на моята възраст. Поне на този етап. И тук не става дума за някъв 30 годишен чичка, а нормално момче на 17-18-19 в краен случай 20-21, ако съм много привлечена от него и много го обичам...
Просто тук става въпрос за развитие. Момичетата се развиват по-бързо психически и едно момче на нейната възраст не би могло да й даде това, от което има нужда. Не са на един акъл както се вика (е, има и изключения де).
За съжаление си имах работа с момче година по-голямо от мен и всичко беше добре първите 1-2 седмици, след това започна да ми върти некви кухи лапешки номерца :smt005
В един по-зрял етап (25-30 г.) може би няма да има значение, ама има доста до тогава...
А ония момиченца с батковците с голфа, скъпия телефон и ланеца дебел 5 санта и аз не мога да ги разбера и няма и да го направя (((:
За тези има много да пиша... Но за тях си знаем...

literbebe
04-01-2007, 09:30
Не бих искала да се хващам с момче на моята възраст. Повечето са некви недорасли дечковци. Един човек на 17 например може много по-добре да ме разбере от някъв 15 годишен пикльо. Аз посмъртно няма да се хвана с някой на моята възраст. Поне на този етап. И тук не става дума за някъв 30 годишен чичка, а нормално момче на 17-18-19 в краен случай 20-21, ако съм много привлечена от него и много го обичам...
Просто тук става въпрос за развитие. Момичетата се развиват по-бързо психически и едно момче на нейната възраст не би могло да й даде това, от което има нужда. Не са на един акъл както се вика (е, има и изключения де).
За съжаление си имах работа с момче година по-голямо от мен и всичко беше добре първите 1-2 седмици, след това започна да ми върти некви кухи лапешки номерца :smt005
В един по-зрял етап (25-30 г.) може би няма да има значение, ама има доста до тогава...
А ония момиченца с батковците с голфа, скъпия телефон и ланеца дебел 5 санта и аз не мога да ги разбера и няма и да го направя (((:
За тези има много да пиша... Но за тях си знаем...

Нямам какво да допълня :)

Guarana
04-01-2007, 11:04
казвал ли съм ви че са доста зле? :oops: :cry:

момичешките желания за прибързано израстване / озряване и скъсване с детството са изключително тъпи водещи към стабилно деградиране. хмм... аз пък исках да съм си дете до поне 20г :P

MontellPorter
04-01-2007, 16:16
ами някои харесват по големи защото имат по-ве4е мозък...защото са по разумни,и заради много такива при4ини други пък само за да се фукат напред назад... :P а и големите батковци сте по хубави
Това пък как го реши ? 8-[

MontellPorter
04-01-2007, 16:20
Не мога да ви разбера момичетата на по 14 години...
Така ли не можете да разберете, че в 90% от случаите по-големите тръгват с вас поради една причина СЕКС !
Просто това им е в главата !
Това ли са общите ви интереси, защото други аз не виждам ?!

bahti tupite ora
04-01-2007, 16:36
oh boje momi4etata se razvivat po burzo ot mom4etata samo fizi4eski :( xaaxax a nai me kefat tiq deto pi6at 4e mom4etata na 15-16 sa de4kovci e ne :smt005 dosta se smqh na tezi gluposti... momi4eta qvno ne znaete kade da tursite ta se popadate na de4kovci :( i nqma smisal da sporite i da obqsnqvate 4e ne go pravite za tova vsi4ko e prosto i qsno - vie ste na 16 mislite 4e vrustnicite vi sa o6te deca otivate pri batkovcite s kolite te se vuzpolzvat ot vas est "uj vi obi4at" :lol: i vie im vqrvate i taka jalko 4e ima takiva zabludeni , no ne we produljavaite si da si hodite pri "po - zrelite" xaax ne nqma takiwa :D

leko_otkachena
04-01-2007, 16:37
По простата причина че момчетата се развиват с две три години по късно от момичетата и да речем едно 14 годишно момиче ще хареса едно 17-18 годишно момче защото им се доближава мисленето пък и момчетата на 13-15 години са си пълни дебилчета има и изключения но са много малко.Тва е моето мнение по въпроса :D
Това ми е ясно, но дори и изключенията се отхвърлят в 90% от случаите в полза на някое 17 годишно момче...
А интересно ми е как един 18 годишен може да се хване с 14 годишна...
Трябва наистина да се влюбя, че да направя такава излагация...Kakvo losho ima 17-18 godishno momche da trugne s 14 godishna?Koe po tochno mu e izlagaciqta?Na bratchedka mi gadjeto e na 22,a tq e na 15 i koe mu e izlagaciqta,che e po seriozen i q obicha li?

beautiful.soul
04-01-2007, 17:55
oh boje momi4etata se razvivat po burzo ot mom4etata samo fizi4eski :( xaaxax a nai me kefat tiq deto pi6at 4e mom4etata na 15-16 sa de4kovci e ne :smt005 dosta se smqh na tezi gluposti... momi4eta qvno ne znaete kade da tursite ta se popadate na de4kovci :( i nqma smisal da sporite i da obqsnqvate 4e ne go pravite za tova vsi4ko e prosto i qsno - vie ste na 16 mislite 4e vrustnicite vi sa o6te deca otivate pri batkovcite s kolite te se vuzpolzvat ot vas est "uj vi obi4at" :lol: i vie im vqrvate i taka jalko 4e ima takiva zabludeni , no ne we produljavaite si da si hodite pri "po - zrelite" xaax ne nqma takiwa :D

еми ти ако попадаш се на такива не можеме да ти помогнеме... мойте саболезнования!

pf
04-01-2007, 18:09
e ne popadam ba6 na takiwa 6toto sum mom4e misulta mi be6e druga beautiful soul kakto ida e :smt016

beautiful.soul
04-01-2007, 18:15
добре... и така да е и да ни изпозлват и да им вярваме, тва не ни пречи да се чувстваме добре с тези момчета по големи от нас...
пък и ако беше така и знаехме, че наистина всичко е театър на дали ще съм с такова момче, просто ми харесва и се чувствам наистина мн мн щастлива:)

koalka
04-01-2007, 18:21
Не мога да ви разбера момичетата на по 14 години...
Така ли не можете да разберете, че в 90% от случаите по-големите тръгват с вас поради една причина СЕКС !
Просто това им е в главата !
Това ли са общите ви интереси, защото други аз не виждам ?!А и ето това беше наистина доста вярно.
А и Alerta знаеш ли, че има и изключения.Ако се влюбиш например в момче на твоята възраст и няма да тръгнеш с него само, защото е по-малък?Знаеш ли, познавам и момчета на 14 и момчета на 17, от които момчета на 14 има, които са много по-зрели от тези на 17.За това има изключения.

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-01-2007, 19:12
еми при мен причината е една-и тя е че момчетата на мойта възраст са прекалено не дорасли за сериозна връзка,затова ходя с по-големи.естествено не някой на 30,ами на 18-19,нещо такова.ходила съм и с момчета на мойта възраст,но някакси нищо не се получава.естествено не казвам и че няма изключения-разбира се че има,но аз просто не съм срещала такива :?

BAYO
04-01-2007, 19:33
Е то е много ясно, че Всяко правило си има своите изключения!

упорито&хлапе
04-01-2007, 19:40
за да се изфукат на приятелките си че ходят с по-голям от тях ест не при всички е така но повечето нарочно търсят по- големи
не мисля,че е заради това
вярно е, че мн момичета се ориентират към по-големи, но не малко са с набори, дори и с по-малки момчета
мен лично по-големите ме привличат повече, не мога да кажа защо, а и наборите ми понякога(по-често ;-) )се държат изключително олигофренски
като цяло нямам нищо против по-малките момчета, възрастта не е критерий

04-01-2007, 21:48
По простата причина че момчетата се развиват с две три години по късно от момичетата и да речем едно 14 годишно момиче ще хареса едно 17-18 годишно момче защото им се доближава мисленето пък и момчетата на 13-15 години са си пълни дебилчета има и изключения но са много малко.Тва е моето мнение по въпроса :D
Това ми е ясно, но дори и изключенията се отхвърлят в 90% от случаите в полза на някое 17 годишно момче...
А интересно ми е как един 18 годишен може да се хване с 14 годишна...
Трябва наистина да се влюбя, че да направя такава излагация...Kakvo losho ima 17-18 godishno momche da trugne s 14 godishna?Koe po tochno mu e izlagaciqta?Na bratchedka mi gadjeto e na 22,a tq e na 15 i koe mu e izlagaciqta,che e po seriozen i q obicha li?
Попаднала е братовчедка ти(ако наистина е вярно)[за което се съмнявам мноооогоо]

MontellPorter
04-01-2007, 21:53
Не мога да ви разбера момичетата на по 14 години...
Така ли не можете да разберете, че в 90% от случаите по-големите тръгват с вас поради една причина СЕКС !
Просто това им е в главата !
Това ли са общите ви интереси, защото други аз не виждам ?!А и ето това беше наистина доста вярно.
А и Alerta знаеш ли, че има и изключения.Ако се влюбиш например в момче на твоята възраст и няма да тръгнеш с него само, защото е по-малък?Знаеш ли, познавам и момчета на 14 и момчета на 17, от които момчета на 14 има, които са много по-зрели от тези на 17.За това има изключения.
Повечето момичета в тази тема според мен отричат нещо, което знаят, че е истина...
А именно, ако срещнете 14 годишен, зрял, харесва ви като характер и т.н. и не толкова зрял 17 годишен, харесва ви като характер и т.н. ще изберете по-големия...както и да си кривите душата....

MontellPorter
04-01-2007, 21:54
Честно казано 22 годишен, ходещ с 15 годишна си е чист педофил, но да не задълбаваме в това...

bahti
04-02-2007, 01:10
beautiful soul az ne sum kazal 4e ne mojete da se 4uvstvate dobre s tqh , no prosto moje da se 4uvstva6 dobre i s mom4e na tfoqta vuzrast ili tam s 1-2 godini po golqm a we nz se mi e 1 :D prosto po4nah da pi6a 6toto mi pisna da 4eta kak nqkfi si na "razvitite jeni" priqtelite na tqhnata vuzrast sa nqkfi zadrusteni ala bala mi ne si4ki sa takiwa :PP i kak ne bili gotovi na seriozna vruska i tfa kak go razbirat da ne bi da imat nqkfi telepati4ni sposobnosti :( kakto i da e legam da spa .. :smt017

beautiful.soul
04-02-2007, 05:43
beautiful soul az ne sum kazal 4e ne mojete da se 4uvstvate dobre s tqh , no prosto moje da se 4uvstva6 dobre i s mom4e na tfoqta vuzrast ili tam s 1-2 godini po golqm a we nz se mi e 1 :D prosto po4nah da pi6a 6toto mi pisna da 4eta kak nqkfi si na "razvitite jeni" priqtelite na tqhnata vuzrast sa nqkfi zadrusteni ala bala mi ne si4ki sa takiwa :PP i kak ne bili gotovi na seriozna vruska i tfa kak go razbirat da ne bi da imat nqkfi telepati4ni sposobnosti :( kakto i da e legam da spa .. :smt017

ми аз мисля, че споменах че съм ходила с момчета на мойта възраст и не съм оставала мн доволна, можела съм и да бъда.. но уви не съм успявала незнам защо... ето за тва се насочих към малко по= големи момчета...
може и така да мисля по простата причина че в момента съм с по голямо момче от мен...
едно момче винаги има как да те разочарова..

Tesinka
04-02-2007, 07:30
По простата причина че момчетата се развиват с две три години по късно от момичетата и да речем едно 14 годишно момиче ще хареса едно 17-18 годишно момче защото им се доближава мисленето пък и момчетата на 13-15 години са си пълни дебилчета има и изключения но са много малко.Тва е моето мнение по въпроса :D

Spored men puk ne e za da se izfukat. Super shte e tupo....
suglasna sum s towa mnenie po-gore,4e momichetata se razwiwat po burzo i im trqbwa nqkoi po porasnal ;) taka da go kajem...
Shtoto znam ako trugna s nqkoi moi "nabor" (na po4ti 15 sum.) i nqma da mi e mnogo dobre,zashtoto wse oshte nqma da e mnogo zrql za edna seriozna vruzka....! Taka si mislq.. Zawisi ot samiq chowek.
A na teb ti pojelawam mnogo uspeh vupreki neuspehite si dosega vqrwai 4e shte namerish podhodq6toto momiche,koeto shte znae shto za chowek si.

IRRIDUCIBILI
04-02-2007, 07:54
Честно казано 22 годишен, ходещ с 15 годишна си е чист педофил, но да не задълбаваме в това... vqrno!!!

bahti
04-02-2007, 18:42
ми аз мисля, че споменах че съм ходила с момчета на мойта възраст и не съм оставала мн доволна, можела съм и да бъда.. но уви не съм успявала незнам защо... ето за тва се насочих към малко по= големи момчета...
може и така да мисля по простата причина че в момента съм с по голямо момче от мен...
едно момче винаги има как да те разочарова.. ima da no su6toto se otnasq i za momi4etata

JoeBanana
04-02-2007, 18:43
Честно казано 22 годишен, ходещ с 15 годишна си е чист педофил, но да не задълбаваме в това...
законът не е на твоето мнение :mrgreen:

koalka
04-02-2007, 19:12
Не мога да ви разбера момичетата на по 14 години...
Така ли не можете да разберете, че в 90% от случаите по-големите тръгват с вас поради една причина СЕКС !
Просто това им е в главата !
Това ли са общите ви интереси, защото други аз не виждам ?!А и ето това беше наистина доста вярно.
А и Alerta знаеш ли, че има и изключения.Ако се влюбиш например в момче на твоята възраст и няма да тръгнеш с него само, защото е по-малък?Знаеш ли, познавам и момчета на 14 и момчета на 17, от които момчета на 14 има, които са много по-зрели от тези на 17.За това има изключения.
Повечето момичета в тази тема според мен отричат нещо, което знаят, че е истина...
А именно, ако срещнете 14 годишен, зрял, харесва ви като характер и т.н. и не толкова зрял 17 годишен, харесва ви като характер и т.н. ще изберете по-големия...както и да си кривите душата....Извинявай, обаче нещата тук не опират само до лична изгода и прочие.Да си чувал за чувства?Не мога да избера 17-годишния, ако обичам 14-годишния!Трябва да си луда, зада го направиш-да пренебрегнеш чувствата си, само заради по-големия.Ако обичаш, никога няма да го направиш.

IdiOtKa
04-02-2007, 19:21
Честно казано 22 годишен, ходещ с 15 годишна си е чист педофил, но да не задълбаваме в това...
законът не е на твоето мнение :mrgreen:
:-D :-D :-D ..тихо тихо че ся някой ше изплюе нещо от сорта " любовта няма граници" .... и ше почнат да намесват някви глупости че се обичали... и ше има 3 страници обяснявт как нямало граници и как някво 15 годично момиче "обичала" приятеля си на 23 и как той я "обичал" ... ](*,) ](*,)

04-02-2007, 19:29
Честно казано 22 годишен, ходещ с 15 годишна си е чист педофил, но да не задълбаваме в това...
законът не е на твоето мнение :mrgreen:
:-D :-D :-D ..тихо тихо че ся някой ше изплюе нещо от сорта " любовта няма граници" .... и ше почнат да намесват някви глупости че се обичали... и ше има 3 страници обяснявт как нямало граници и как някво 15 годично момиче "обичала" приятеля си на 23 и как той я "обичал" ... ](*,) ](*,)
Именно, за мен това са пълни глупости... един 22 годишен "обича" една 15 годишна по доста различен начин от нея...

MontellPorter
04-02-2007, 19:30
Не мога да ви разбера момичетата на по 14 години...
Така ли не можете да разберете, че в 90% от случаите по-големите тръгват с вас поради една причина СЕКС !
Просто това им е в главата !
Това ли са общите ви интереси, защото други аз не виждам ?!А и ето това беше наистина доста вярно.
А и Alerta знаеш ли, че има и изключения.Ако се влюбиш например в момче на твоята възраст и няма да тръгнеш с него само, защото е по-малък?Знаеш ли, познавам и момчета на 14 и момчета на 17, от които момчета на 14 има, които са много по-зрели от тези на 17.За това има изключения.
Повечето момичета в тази тема според мен отричат нещо, което знаят, че е истина...
А именно, ако срещнете 14 годишен, зрял, харесва ви като характер и т.н. и не толкова зрял 17 годишен, харесва ви като характер и т.н. ще изберете по-големия...както и да си кривите душата....Извинявай, обаче нещата тук не опират само до лична изгода и прочие.Да си чувал за чувства?Не мога да избера 17-годишния, ако обичам 14-годишния!Трябва да си луда, зада го направиш-да пренебрегнеш чувствата си, само заради по-големия.Ако обичаш, никога няма да го направиш.
не говорих за любов тук 8-[
Имах в предвид привличане...

04-02-2007, 20:08
Не можете да обобщите този въпрос само с няколко изречения гласящи неща от рода на "Един мъж не може да обича едно момиче", "Всички момичета, които се залъгват с това са супер наивни или искат просто да се изфукат" и т.н. Замислете се, че в този свят все пак се случват и страшно много абсурдни неща, които може и да не сте в състояние да разберете. Докато не ви сполети и вас самите няма как да разберете точно какво е. И аз съм била скептична към страшно много неща, но винаги е ставало така, че в последствие сама съм се изправяла пред същия проблем и това ме е направило много отворена към всякакви неща и вярвам, че всичко може да се случи и си има съответните причини да е така. Няма как да се направи точно обобщение, защото винаги ще има изключения. Та според мен не бързайте веднага да си изкажете компетентното мнение, ами мислете повече по въпроса и сериозно се запитайте, какво пък бихте направили вие в подобна ситуация. Ако си освободите малко мисленето ще видите,че ще ви е по лесно :)