PDA

View Full Version : Moderated: Как да възбудя приятелката си?



roko8334
03-31-2007, 11:37
abe hora pomognete mi .priyatelkata mi mai ne se vazbujda kajete mi kak moga da q podludq ot vazbuda.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

jony
03-31-2007, 11:39
Еми това си е различно за всяка девойка... Пробвай да я галиш на различни места...гърба, корема...ушите..ддз.
Иии френската задължително! Без нея не става!

HagpycaH
03-31-2007, 12:04
По принцип ерогенните зони на повечето момичета са зад ушите врътъ гардите и Г точката.

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 12:40
По принцип ерогенните зони на повечето момичета са зад ушите врътъ гардите и Г точката.

зад1лжително ли е само при момичетата да я има тази ерогенна зона за ухото.. и вр1тлето...
На мен лично едни от ерогенните зони ми е точно там.. по вратлето и зад дясното уше... хх

По Темата :
ми... гали я... целувай я... с1блечи я... а и с1блечи се ти... тогава най-много би се в1збудила.. и помни.. най-голем кеф би и доставил ако винаги си отгоре... сеш се за к'во ти говора :wink: :::

ThePainIsReaL
03-31-2007, 17:02
Хах .. значи , не я събличай веднага. Подлудявай я с поглед , целувай я на много места (уши, корем, гърди, врат, бедра, колената отзад ( Да , наскоро открих, че това ме побърква!!!) , длани ), смучи пръстите на ръцете й баааааавно .. говори й лекичко на уше, споделяй й мръсни фантазии .. като с ръката я галиш отдолу (първо с бавно темпо, после по-бързо) .. после я целувай по коремчето пак и я гледай в очите .. ( уффф .. така адски се кефя )
Прави й френска .. по-дълго време, абе много нежност, много думи , много целувки ..
Хм .. другото, което е .. умирам си някой да ме драска с нокти по гърба и да си мърда пръстите по гърба ми .
И запомни адски е важно как я събличаш! Глези я .. обожавам някой да ме глези, докато ме съблича. И ако не умее да го прави, меракът ми отива на кино ..

ThePainIsReaL
03-31-2007, 17:06
По Темата :
най-голем кеф би и доставил ако винаги си отгоре... сеш се за к'во ти говора :wink: :::
Хм .. с това пък въобще не съм съгласна. Много рядко се кефя той да е отгоре. И това става само когато си вдигна поне единия крак на рамото му ..
предпочитам да сме странично .. или да е отзад .. или абе ..
не знам , но да не е отгоре. Мачка ме ..