PDA

View Full Version : начин за запознанство?



03-31-2007, 15:39
Харесвам едно момче от мойто даскало и всеки път,когато го видя,срещам негои поглед,но така или иначе не мога да се престраша да го заговоря и да се запозная :smt013 :smt010 ](*,) .Кажете някакъв начин за запознанство,без да изглеждам смешно от страни.Много ми е забавно,като видя жалките опити на съученички,който уж "случайно" се блъскат в обекта на вниманието :lol: .Нз ама на мен тва поне ми изглежда тъпо.Помогнете ми плс. :)

_f
03-31-2007, 15:41
Ем..Не е никак трудно :o Аз бях харесала едно момче от даскало,видях го 1 ден да седи на една пейка в даскало,хванах една приятелка и отидохме ,казах му "Може ли да се запознаем" и толкова.А изпълненията не съученичките ти са много жалки и детски бих казала аз.. :-s

iNl0Ve_wItX_liFe
03-31-2007, 15:42
Ми просто го заговаряш!
Здрасти, какс и \:D/

03-31-2007, 15:45
нз,обаче ако тва е единствения начин д асе запозная с него определено ще ми е доста трудно :oops:

BAYO
03-31-2007, 15:50
Ми има много начини де. Ако пушиш и ако той пуши отиаш и му търсиш цигара. Питаш го как се казва и воаля. Друг начин е, ако играе футбол, отиваш да го гледаш и му казваш , че и ти можеш да играеш като него. Ако седи на няк'ва пейка отивате с твоя приятелка и го питаш нещо. Се ще измислиш не се притеснявай.

vikipf
03-31-2007, 15:56
ОХ КОЛКО ПОДОБНИ ТЕМИ ИМА... :smt012 АМА НАЛИ СМЕ ТУК ДА СЕ ПРАИМ НА ЗАЙчЕТА КУПИДОНчЕТА...
ПО ТЕМАТА: МИ ИМА МНОГО НАчИНИ... И С КЛИшЕТА СТАВА ЗА ЗАПОЗНАНСТВО.. ;) ПИТАЙ КОЛКО Е чАСА... И ТВА чЕ Е ОТ ТВОИТО ДАС КВО ПРОМЕНЯ НЕщАТА... ;) БЪДИ ПО-СМЕЛА ;) А ПРИЯТЕЛКИТЕ ТИ... МИ ТАКА СА ДЕТСКИТЕ РАБОТИ... И ПРЕДИ МОИТЕ МИ ПРАИХА ТАКА "МРЪСНО" :smt005
МИР ВАМ

03-31-2007, 17:17
Отиваш при него междучасието... и : "Здравей.. не се познаваме, но искам да се запознаем..." или нещо по-изглеждащо Оо "Здравей, не те познавам, но сега ще поправим тази грешка ;) Аз съм ХХХХХ". Или с други думи... отиваш и се запознавате - момчето ще се кефи, дори и да си крокодил, защото това значи, че го забелязва поне някой. И освен това ще му направиш много силно впечатление и ще го накараш да действа със своята първа крачка... и все пак ако единствено се запознаете и не излезете... ще мине Х време и ще си забравите и имената, ако не излезете - така че след като се запознаете го попитай да излезете на кафе. От там нататък остави на него нещата ;)

honda^
03-31-2007, 17:25
"Здравей, как си" :wink: . И не се тревожи, 4е 666те ти е трудно. Просто вярвай в себе си.
Аааа, понякога много помага да слу666а666 някоя песен, която те надъхве :D . Сме666но е, но на мен определено ми помага. :)

DreBuS
03-31-2007, 17:30
Абе и аз съм на 19, ама все още понякога ме е срам да се запознавам... Докато преди година и аз така си харесах едно момиче и просто влезнах по средата на часа им, а госпожата ме попита:
-Какво искаш?
-Ами харесах си едно мн красиво момиче и исма да се запознаем. - отвърнах аз. После отидох до нея, подадох й рък и се запознахме... После чак ми стана смешно защо ме е срам... :-D Мина много добре, важното е да го направиш един-два пъти и после вече нямад а имаш проблеми. С всяко нещо, от което те е страх или просто не си сигурна в себе си е така! Успех! :wink:

П.п. видях нещо за клишета... Нищо против мнението, но според мен ще е по-ефектно, ако стане непринудено и спонтанно, така си е по-сладко... 8)

My_Infernal_Majesty
03-31-2007, 19:18
Ами аз например си имам същия проблем. Никога не бих заговорила момче което харесвам
1. от инат, 2. много съм срамежлива- ама мноооого- разбира те ли, не мога да го погледна камо ли нещо повече, 3. имам си некви остарели принципи и все си мисля че ако момчето също ме харесва малко поне трябва тной да ме заговори и той да направи първата крачка.

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 19:25
аз пък едно време като не ми стискаше да отида и да се запозная с някой... или се блъсках 'уж' случайно отгоре му... или го настъпвах... и после 'почвах да се извинявам и 'а! ти не си ли от... еди-кой-си-клас' пр ми е... и то те нз-еха как да отреагират... или почваха да се смеят такова... пра'йш се на шут и все едно, че не ти и пука и толкоз'... ако тря'яше за всяко запознанство да се кахъря...