PDA

View Full Version : Kak bihte se po4ustvali na moe mqstno?:(



tujna:((
03-31-2007, 16:26
Zdraveite vsi4ki!Zna4i v ku6ti postoqnno se karam s maika mi i ba6ta mi,ili s ediniq ili s dr,no dnes i dvamata + sestra mi,sko4iha sre6tu men,i 4esno da vi kaja az nqmam vina tozi put,za super golqma prostotiq mi se razvika 1vo mam4eto,i posle ba6tami,i sestrami se vkliu4i i tq:(Sno6ti se skarah s gajeto,ne sme skusali de,ama az mn go obi4am i mi e super kofti sq:((prosto dneska i v4era sa mi ujasni dni:((mnogo ama mnogo gadno se 4uvstvam :smt010 :smt010 Kak bihte se po4ustvali na moe mqsto??

stra6no_sexy
03-31-2007, 16:36
определено бих се чувствала отвратително,но все пак тези хора не могат ли да преценят,че и ти имаш чувства и си в труден момент......ако малко се замислят и се поставят на твое място няма да им е никак приятно...поговори малко по сериозно с тях и им кажи как се чувстваш в такива ситуации и дано те разберат

loshroditel
03-31-2007, 17:14
Искрено се надявам утре да се чустваш по-добре от днес.

mon4eto
03-31-2007, 17:29
Emi taka kakto go opisa nqma 4ovek koito da se po4uvstva dobe v takava situaciq za tova milsq 4e e dosta banalno da pita6...

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 18:45
последните 2-3дена бях точно така...само дето постоянно си прехапвах езика само и само да не се скарам мн с нашите... но ми е мн тъжно и подтиснато няк'во... но т'ва е ПМС при мен..за теб не знам...

Arista
04-01-2007, 18:18
Споко..просто гаден период...секи има..6е се оправи6
Само не се от4айвай :wink:
УСПЕХ :)

CrazyWitch
04-03-2007, 16:58
Дам.. Със сигурност, ще съм имала по-добри дни.
Кофти, кофти.
Знам какво е всички да са срещу теб.
Не един път съм се чувствала като луда, защото не спирах да търся причината за това, че само на мене се вика в тая къща.
Гадното ми отношение към тях?!?
Еми ко да направя. Не смятам да се променям.
Знам как се чувстваш :)
Глей да се оправиш с гаджето, а тия семейни скандали са си формалност.

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 07:35
are macka stqgai se!!!vinagi ima takiva dni...6te se opravi6.utre6niqt den 6te bude po dibur :)

teenkopele
04-04-2007, 07:37
Zdraveite vsi4ki!Zna4i v ku6ti postoqnno se karam s maika mi i ba6ta mi,ili s ediniq ili s dr,no dnes i dvamata + sestra mi,sko4iha sre6tu men,i 4esno da vi kaja az nqmam vina tozi put,za super golqma prostotiq mi se razvika 1vo mam4eto,i posle ba6tami,i sestrami se vkliu4i i tq:(Sno6ti se skarah s gajeto,ne sme skusali de,ama az mn go obi4am i mi e super kofti sq:((prosto dneska i v4era sa mi ujasni dni:((mnogo ama mnogo gadno se 4uvstvam :smt010 :smt010 Kak bihte se po4ustvali na moe mqsto??

Гадно?

Всеки има такива дни, няма от какво да се притесняваш.
Вместо да стоиш и да се самосъжаляваш, обади се на момъка ти и се вижте някъде. Другото е ясно. :wink:

theEXPLOITED
04-04-2007, 07:42
KOFTI E T'VA!I ZA K'VO TI SE RAZVIKAHA V KRAINA SMETKA?

Ellie
04-04-2007, 10:04
Определено е ужасно, днес и аз съм така, всички срещу мен, сигурно ще ям бой довечера.Да не ти пука, всичко е за момента.Досега ми беше ужасно кофти, идеше ми да заплача, но вече не ми пука.И всичко това,з ащото си казах мнението.

Don't worry, be happy!!!

04-05-2007, 15:38
are macka stqgai se!!!vinagi ima takiva dni...6te se opravi6.utre6niqt den 6te bude po dibur :)

Don't worry :) всичко ще се оправи!!! Гадно е но всеки е имал такива моменти и после всичко си идва на мястото.

<black soul>
04-05-2007, 19:05
Дам.. Със сигурност, ще съм имала по-добри дни.
Кофти, кофти.
Знам какво е всички да са срещу теб.
Не един път съм се чувствала като луда, защото не спирах да търся причината за това, че само на мене се вика в тая къща.
Гадното ми отношение към тях?!?
Еми ко да направя. Не смятам да се променям.
Знам как се чувстваш :)
Глей да се оправиш с гаджето, а тия семейни скандали са си формалност.

и при мене е така и вече ми омръзна! ама аз все пак се държа... все още!

<black soul>
04-05-2007, 19:06
Дам.. Със сигурност, ще съм имала по-добри дни.
Кофти, кофти.
Знам какво е всички да са срещу теб.
Не един път съм се чувствала като луда, защото не спирах да търся причината за това, че само на мене се вика в тая къща.
Гадното ми отношение към тях?!?
Еми ко да направя. Не смятам да се променям.
Знам как се чувстваш :)
Глей да се оправиш с гаджето, а тия семейни скандали са си формалност.

и при мене е така и вече ми омръзна! ама аз все пак се държа... все още!

InitialD
04-05-2007, 23:59
Решението да не се карате с родителите си е просто..избягвайте да говорите с тях..колкото по-малко контактувате с тях толкова по-малка е вероятността от конфликт..аз затова почти не говоря с брат ми..а с родителите ми сме на тук там някой диалог започнат от тях..аз нямам чак такъв проблем с нашите ама така се чуствам по-добре.

k0k0l1n40
04-06-2007, 00:35
Дребните спорове с ваште гледаи да ги избягваш :wink:

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-06-2007, 06:39
БИХ се почуствала ужасно и БИХ си поплакала много и след това БИХ отишла някъде с приятелки за да се поразведря хубаво...общо взето се разбирам с нашите обаче и на мен понякога ми се е случвало така да тръгнат срещу мен,обаче поне при тях нещата бързо стихват-поне при баща ми,а аз майка ми не я слушам много защото напоследък се заяжда за глупости само!

KoRn
04-07-2007, 07:40
i az ne ob6tuvam s na6te...otvreme na vreme si razmenqme po nqkoq duma i tfa e...

koalka
04-07-2007, 07:45
Поговори с ваште за проблемите ви и ги помоли да не ти викат толкова, защото така и така с караници нищо не се оправя.