PDA

View Full Version : mislq 4e me izpolzva..kakfo da napravq? plss pomognete...



monika iovcheva
03-31-2007, 16:55
na4i...gadjeta sme ot 3 sedmici,zapoznaxme se v neta...az sum na 14, a toi e na 16...bqxme govorili 4e az neiskam da pravq sex,svirki i t.n,ebz da yto4nqvam za6to,i toi be6e suglasen da e s men vupreki tova..obiknovenno mom4etata mislqt samo za sexa,no toi be6e razli4en(pone togava mi se struva6e takuv)...vidqxme se,be6e mil,kavaler,mn gotin i si4ko si mu be6e na mqsto vidqxme se 2ri put na 8i mart-podari mi roza,koeto be6e adski milo ot negova strana..i na dr den tragnaxme,v4era navar6ixme 3 sedmici nai gotinite sedmici v jivota mi mn si se radvame edin na dr...oba4e predi sedmica i ne6to otidoxme u tqx i po4naxme da se natiskame :oops: az mu bix 4ekiq i se obarvaxme i t.n..sled nqkolko dena otidoxme pak u tqx i pak sa6toto praixme na dr den toi doide v nas i pak sa6toto...i sega se vidqxe 2 puti sled posledniqt pt kogato be6e v nas..i na nego mu be6e adski tupo nzz sika6e samo da sme u tqx i da se natiskame..e v4era iska6e pak da xodim u tqx na mene i be6e pisnalo i izmislix 4e cikulat 6te mi idva i ne moga..dneska tvurdi 4e sum bila obe6tala za dneska a az obe6tax ili za dnes ili utre a toi i se sarde6e cql den...s edna duma po4vam da si mislq 4e ne e tolkova svesten kolkoto si mislex 4e e v na4aloto..vqrno ne iska sex znae 4e nqma da mu go dam no po4va da prekalqva s tfa obarvane natiskane 4ekii lizane i glupostii ne na tfa se krepi edna vruzka spored men...s edna duma me izpolzva...nz kfo da pravq no ako prodalji taka smqtam da go skasam,6toto na men primerno mi e dostata4no samo da go vidq,ne mislq 4e e nujno da se stiga do takiva raboti..no ot dr strana neiskam da go kusam 6toto mn si go xaresvam i neiskam da go izgubq..a ako pravq sao tfa deto toi iska 6te mi e kofti ot fakta 4e me izpolzva..a puk ako ne mu davam tfa det iska pak toi 6te me skasa..prosto se 4uda nqmam izxod ot nikade..pls za suvet4eta!!! :smt010 ](*,) :---) #-o :cry: :? :|

bqsna_teenagerka
03-31-2007, 17:06
:? мом4ета кво искаш....изясни му нещата и ако не е доволен КРЪЦ и вси4ко свършва

honda^
03-31-2007, 17:06
Ами поговори с него. Кажи му, 4е тряа да се съобразява и с тебе в кайна сметка... Не го оставяй много много да прави каквото си иска. Ако не се полу4и, просто го остави...явно не си заслужава :? .

aP0kAlIpSiS
03-31-2007, 17:07
Ами, ако наистина ти е неприятно,че вместо емоционално,той ти позволява да го опознаваш само сексуално и физически,тази връзка няма големи шансове за продължителност.Ако не искаш да те използва има само едно решение...ЗАРЕЖИ ГО...така или иначе ти като му омръзнеш ще те остави.Какво като го харесваш? На 14 си все пак знаеш ли колко много харесвания ти предстоят??...

monika iovcheva
03-31-2007, 17:50
e da no daje si mislq 4e se vliubvam v nego nz..neiskaam da go izgubq prosto :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Смарти
03-31-2007, 18:13
Абе не знам ама никът на този преди мен говори много за форума :-D

Lolla
03-31-2007, 20:03
Dosta tupo se polu4ava...Spored men opredeleno te izpolzva( tva 4e ti e podaril edna roza ne ozna4ava 4e e neveroqten) Ako ne ti e priqtno da se muknete v tqh ili vas i toi da si zadovolqva nagona, togava mu go kaji ( a ako ne moje6 da mu go kaje6, prosto go skusai) Traa v edna vruzka purvo da se opoznaete duhovno.....da vie qko da si govorite.....posle da se "natiskate"...da vie qko...i posle sex....Taka stavat pulnocenni ne6tata.NE POZVOLQVAI DA TE IZPOLZVA

vikipf
03-31-2007, 20:10
ИЗПОЛЗВА ТЕ... :? СИчКИ МОМчЕТА СЕ чУДЯТ КАК ДА ТЕ ИЗПОЛЗВАТ ЕЙ.. :? МИ ГОВОРИ С НЕГО.. КАЖИ чЕ НЕ СИ СИ ПРЕДСТАВЯЛА ТАКА ВАшАТА ВРЪЗКА... И АКО ТОЙ НЕ ТЕ чУЕ ИЛИ СЕ НАПРАИ чЕ НИщО НЕ Е СТАНАЛО... КЪСАЙ ГО...
П.П. ЗНАМ КОЛКО ТИ Е КОФТИ... И АЗ РАЗБРАХ чЕ МОЙТУ "МИЛО" МЕ ИЗПОЛЗВА... ПО ДРУГ НАчИН НО ВСЕ ПАК... ТРУДНО Е ДА ГО СКЪСАш... НО КАТО ТАКА Е ПО-ДОБРЕ...

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 20:18
Ако искаш да го зад1ржиш... пусни му...к'во толкова как1в е проблема.. при вас.. по малките тоест говора за 14-15-16 години.. (при-момичетата) е зор докаТО серешат да го направят...после направят ли го - няма спиране.. такаче... ако го харесваш до такава степен и мислиш че можеш да му пуснеш... давай... нищо не ти пречи.. и след като го направиш... ше искаш секс секи ден.. абсолютно с1м сигурен.. такаче... и на него ше му доставя удоволствие и на теб... не се притеснявай.. :-$ :::

monika iovcheva
04-01-2007, 07:45
tuka ne stava vupros za sex az ve4e kazax 4e sex ne pravq i ne burzam da pravq stva vupros samo za natiskane masturbirane edin drug lizane,4ekii i takiva ne6ta s koito mn ne mi se zanimava,vqrno nqma lo6o ot vreme na vreme no seki put kato se vidim da iska samo tfa e tupo i neiskam da mu vurvq po ukula... :cry:

JoeBanana
04-01-2007, 07:52
глуповато дете, ама има наченки на мисъл :mrgreen: (намеквам, че трябва да го зарежеш
или пък той теб :mrgreen: ще е по-добре) :mrgreen:

lips_of_anegel
04-01-2007, 07:57
na4i...gadjeta sme ot 3 sedmici,zapoznaxme se v neta...az sum na 14, a toi e na 16...bqxme govorili 4e az neiskam da pravq sex,svirki i t.n,ebz da yto4nqvam za6to,i toi be6e suglasen da e s men vupreki tova..obiknovenno mom4etata mislqt samo za sexa,no toi be6e razli4en(pone togava mi se struva6e takuv)...vidqxme se,be6e mil,kavaler,mn gotin i si4ko si mu be6e na mqsto vidqxme se 2ri put na 8i mart-podari mi roza,koeto be6e adski milo ot negova strana..i na dr den tragnaxme,v4era navar6ixme 3 sedmici nai gotinite sedmici v jivota mi mn si se radvame edin na dr...oba4e predi sedmica i ne6to otidoxme u tqx i po4naxme da se natiskame :oops: az mu bix 4ekiq i se obarvaxme i t.n..sled nqkolko dena otidoxme pak u tqx i pak sa6toto praixme na dr den toi doide v nas i pak sa6toto...i sega se vidqxe 2 puti sled posledniqt pt kogato be6e v nas..i na nego mu be6e adski tupo nzz sika6e samo da sme u tqx i da se natiskame..e v4era iska6e pak da xodim u tqx na mene i be6e pisnalo i izmislix 4e cikulat 6te mi idva i ne moga..dneska tvurdi 4e sum bila obe6tala za dneska a az obe6tax ili za dnes ili utre a toi i se sarde6e cql den...s edna duma po4vam da si mislq 4e ne e tolkova svesten kolkoto si mislex 4e e v na4aloto..vqrno ne iska sex znae 4e nqma da mu go dam no po4va da prekalqva s tfa obarvane natiskane 4ekii lizane i glupostii ne na tfa se krepi edna vruzka spored men...s edna duma me izpolzva...nz kfo da pravq no ako prodalji taka smqtam da go skasam,6toto na men primerno mi e dostata4no samo da go vidq,ne mislq 4e e nujno da se stiga do takiva raboti..no ot dr strana neiskam da go kusam 6toto mn si go xaresvam i neiskam da go izgubq..a ako pravq sao tfa deto toi iska 6te mi e kofti ot fakta 4e me izpolzva..a puk ako ne mu davam tfa det iska pak toi 6te me skasa..prosto se 4uda nqmam izxod ot nikade..pls za suvet4eta!!! :smt010 ](*,) :---) #-o :cry: :? :|
единственото което можеш да напраиш според мен в слу4ая е да го остави6.не си заслужава да си трови6 неривите за някой който не оценява какъв 4овек има до себе си.няма смисъл да страда6 за 4овек който те използва.сажелявам 4е го казвам,но от това което казва6 на мен ми изглевда 4е е с теб само за секса.ще те из4ака и после ще те зареже,затова не си струва.хваща6 си 4укалата и го зарязва6,аиде успеь [-o< :smt006

lips_of_anegel
04-01-2007, 08:01
tuka ne stava vupros za sex az ve4e kazax 4e sex ne pravq i ne burzam da pravq stva vupros samo za natiskane masturbirane edin drug lizane,4ekii i takiva ne6ta s koito mn ne mi se zanimava,vqrno nqma lo6o ot vreme na vreme no seki put kato se vidim da iska samo tfa e tupo i neiskam da mu vurvq po ukula... :cry:
ето сама даже го казва6,4е ти е писнало от вси4ко това,иди и му го кажи,ако не аиде у лево и да му е сладка баницата(лелел прозву4ах кат някой каруцар :smt017 )

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-01-2007, 08:05
:? мом4ета кво искаш....изясни му нещата и ако не е доволен КРЪЦ и вси4ко свършва

да и аз така мисля,за него май-обарването и другите глупости са станали по-важни от самата ви връзка,по-добреговори с него и ако той не се съгласи да попрестанете малко с тва,най-добре скъсай с него...

malone
04-01-2007, 10:36
Момчето добре те е прилъгало към главна цел да те ебне а ти се хванла(не баш де).Сега е време да му теглиш шута щом не желаеш секс. :roll:

04-01-2007, 12:52
На всяко момче целта му е секс нз защо още ни си го разбрала... :| Но може би иска със секса да закрепи връзката ви(примерно) :| но рано или късно ти ако наистина го харесваш ще искаш и ти да го направиш така мисля... :-s

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 13:30
Sporet men trqbva da go zareje6 tva va6to ne e hodene.Toi si misli samo kak da si naprai ostata za dr raboti i taka....

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 13:30
Sporet men trqbva da go zareje6 tva va6to ne e hodene.Toi si misli samo kak da si naprai ostata za dr raboti i taka....

BAYO
04-01-2007, 13:51
На всяко момче целта му е секс нз защо още ни си го разбрала... :| Но може би иска със секса да закрепи връзката ви(примерно) :| но рано или късно ти ако наистина го харесваш ще искаш и ти да го направиш така мисля... :-s

Сексът не закрепва една връзка, по - скоро я разделя. Мое мнение :smt012

f1s714e70
04-01-2007, 15:29
xa ami kazva6 mu.(kogato iska da se natiskate) ne sam v nastorenie ili izkam 1 mesec bez takiva raboti.to 6te se vidi toq mesec dali te obi4a ili samo te izpolzva ako samo te izpolzva 6te skasa s teb

04-01-2007, 15:42
na4i...gadjeta sme ot 3 sedmici,zapoznaxme se v neta...az sum na 14, a toi e na 16...bqxme govorili 4e az neiskam da pravq sex|
Ей след тоя ред ми стана ясно работата.

Guarana
04-01-2007, 17:23
консултирай се във форума на teenproblem.net :idea:

koalka
04-01-2007, 17:25
Говори с него и го питай за какво ти се сърди, много ми е интересно какво ще ти отговори.
Е, много ясно, че за да се видите той ще ти каже, че няма никакъв проблем относно това.Но само и само да се видите.Той естествено се е надявал на нещо, че ще може да те навие да направите нещо и е нормално едно 16-годишно момче да го иска.Може би като сте се натискали и си му дала някакви надежди, че може нещо да се получи, при което му е станало криво.Питай го и реши какво искаш да правиш, защото надали това, което искаш е да си с човек, който се интересува само от секса-това си личи от поста ти.

ChRiSTiaNo_07
04-01-2007, 17:26
Говори с него,разберете се :|

fre666ka
04-02-2007, 08:47
сама казваш че неискаш секи път като се видите едно и също ами зарежи го той все пак е на 16 те на тая възраст мом4етата само за тва мислят а 6том неиска6 да му се връзва6 на акъла какво правиш с него:)? а колкото до влюбването аз не мисля 4е ти си влюбена мисля 4е си хл1тнала по него той така ти е завартял главата .... на такива аз знаеш ли кво им казвам като по4нат да ми свалят звезди : "ауу 4акай да не ме опари луната в краката ..." ...... така 4е ако си със вси4кия си и ако ме разбираш за какво говоря тегли му една дълга..... и към следващия но тогава ще имаш едно на ум за следващия от в4ерашното си преживяно с тоя muhlio и няма да позволиш да те замаиват толкова лесно :) тва е от мен :) и умната :P

IKisseDAGirL
04-02-2007, 09:03
На всяко момче целта му е секс нз защо още ни си го разбрала... :| Но може би иска със секса да закрепи връзката ви(примерно) :| но рано или късно ти ако наистина го харесваш ще искаш и ти да го направиш така мисля... :-s
Охх божее #-o
В секса няма нищо лошо и е нормално едно момче да иска секс, на кого може да не му е приятно хубавото?! Как може такива лапешки изказвания.. ](*,)
И още - със секса връзка не се закрепва, той трябва да е част от нея, ако говорим за сериозно обвързване... Но и годините си играят ролята, ако ти си на 14-15 и за теб това е нещо "съкровено" и не се прави просто така, то аз съм на 17 и според мен на тази възраст вече ти
става ясно, че отдавна си минал детските години, когато си се чудил дали "той ме използва само за единия секс".. осъзнаваш, че в една нормална зряла връзка няма как да се мине без него, тя просто няма да е пълноценна иначе :roll: :!:
Друг е въпроса, че май в момента си говорим за детски ходения и истории, а не за обвързване в истинския смисъл на думата :-k


той все пак е на 16 те на тая възраст мом4етата само за тва мислят

Ако на 16 момчетата мислели само за това, незнам по-нататък как е :lol: Стига клишета.. и стига с това мнение за секса, сякаш е нещо много страшно, срамно, особено :roll:

04-05-2007, 10:07
Момчето добре те е прилъгало към главна цел да те ебне а ти се хванла(не баш де).Сега е време да му теглиш шута щом не желаеш секс. :roll:

tctc abe ne e ba6 taka ma .. [-X

divo_kotence
04-05-2007, 10:22
:? мом4ета кво искаш....изясни му нещата и ако не е доволен КРЪЦ и вси4ко свършва

да и аз така мисля,за него май-обарването и другите глупости са станали по-важни от самата ви връзка,по-добреговори с него и ако той не се съгласи да попрестанете малко с тва,най-добре скъсай с него...

и аз съм на тва мнение

sherry
04-05-2007, 10:29
Мисля, че донякъде ти сама си си виновна.
Не е трябвало толкова често да ходиш у тях и да го възбуждаш. Ми харесало му е на момчето - иска си. Какво да направи... Това не значи на 100 %, че те използва само заради тези удоволствия. Пробвай да откъснеш мисълта му от секса. Излезте заедно на кино, забавлявайте се. Или просто говори с него. Кажи му какво те тревожи.