PDA

View Full Version : Почистване на лицето



just_my_self
03-31-2007, 17:15
Здравейте, ще ви бъда много благодарна ако ми кажете някое ефикасно средство за почистване на кожата като например марка тоник, ексфолиант и т.н. Лицето ми има стари белези от пъпки и недобре почистената кожа допълнително влошава нещата. Благодаря ви предварително! :)

Allthatshewant
03-31-2007, 18:15
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=86290&highlight=%EF%EE%F7%E8%F1%F2%E2%E0%ED%E5+++%EB%E8% F6%E5
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=85647&highlight=%EF%EE%F7%E8%F1%F2%E2%E0%ED%E5+++%EB%E8% F6%E5
има още доста такива теми .. SEARCH

03-31-2007, 18:21
момичето пита за друг вид почистване на лицето,не от грим,но кой да чете ](*,)

@just_my_self едната възможност е да събереш малко парички и да отидеш на козметик не по-малко от 2-3 пъти(аз обмислям да направя това,защото имам точно същия проблем като твоя)
другият избор е просто да отидеш във възможно най-голямата аптека(или козметичен магазин),където има голям избор и да се посъветваш с продавачката.тя трябва да ти каже какво евентуално може да ти помогне,но чудеса от разни почистващи лосиони и кремове не очаквай
:wink:

Allthatshewant
03-31-2007, 18:25
момичето пита за друг вид почистване на лицето,не от грим,но кой да чете ](*,)

@just_my_self едната възможност е да събереш малко парички и да отидеш на козметик не по-малко от 2-3 пъти(аз обмислям да направя това,защото имам точно същия проблем като твоя)
другият избор е просто да отидеш във възможно най-голямата аптека(или козметичен магазин),където има голям избор и да се посъветваш с продавачката.тя трябва да ти каже какво евентуално може да ти помогне,но чудеса от разни почистващи лосиони и кремове не очаквай
:wink:

НЯМА ЗНАЧЕНИЕ! нали не мислиш че ексфолиантите кремовете геловете и т.н. са предназначение само за гримирано лице :smt013 :smt013 ... дали е с грим или не няма значение .. нуждае се от продукт за почивстване на лице и аз й посочвам теми в които се споменават няколко продукта и тя сама може да вземе решение дали ще пробва някой от тях или не :!:

04-02-2007, 16:07
момичето пита за друг вид почистване на лицето,не от грим,но кой да чете ](*,)

@just_my_self едната възможност е да събереш малко парички и да отидеш на козметик не по-малко от 2-3 пъти(аз обмислям да направя това,защото имам точно същия проблем като твоя)
другият избор е просто да отидеш във възможно най-голямата аптека(или козметичен магазин),където има голям избор и да се посъветваш с продавачката.тя трябва да ти каже какво евентуално може да ти помогне,но чудеса от разни почистващи лосиони и кремове не очаквай
:wink:

Благодаря за съветите радвам се че си ме разбрала :) Лошото е че съм от малък град и не знам дали ще намеря добър козметик и затова исках някой да ми препоръча някоя марка продукт :)

sun4e
04-02-2007, 16:13
наистина най-добре е козметик,но щом си от малък град...ама виж може да има :)Иначе аз съм доволна от един гел на Нивеа има за суха и чувствителна кожа и много ми помага

just_my_self
04-02-2007, 16:28
Моята кожа е мазна и смесена.. А този гел за какво е точно почистване или пъпки?

miss_survivor
04-02-2007, 19:30
az si po4istvam liceto s gel s aloe ot oriflame i sym mn dovolna probvai go !

^t_a_n_i_a^
04-02-2007, 20:34
Аз също използвам гела на Oriflame с алое и съм доволна,а също може да опиташ и гела за почистване от серията Чиста кожа. :smt008

just_my_self
04-03-2007, 09:25
Благодаря ви много! Точно за това питах :) Ако може и цената да ми кажете ще сте супер :)
P.S. Това става за мазна и смесена кожа нали?

^t_a_n_i_a^
04-03-2007, 19:48
Този гел на Oriflame е най-много 10лв

just_my_self
04-04-2007, 16:09
10x :)

pinK_Baby
04-04-2007, 18:57
Аз използвам на L`oreal Pure Zone кремчето и гела. Много съм доволна...Почиства много добре и не омазнява кожата...Общо двете струват 20 лв. Има и тоник мисля ,че цялата серия е 30 лв. А за петната мога да ти кажа един тоник и маска ама не знам дали ще можеш да ги намериш,защото на мен ми го препоръча козметичката ми.Тоника е български на някаква си фирма Glory и отпред пише избелващ тоник. Той струва 3 лв. А маската се казва Депигментин и е 2 лв. А са много ефикасни!Аз ходя и на почистване на лице...Това е най-ефикасно...Ти решаваш вече :)

Adwokat
04-04-2007, 21:53
а бе най добре отиди на козметик..