PDA

View Full Version : Какво да му кажа ако...



shivacheva
03-31-2007, 17:52
Здравейте!Искам да се обърна към вас за съвет!Чудя се дале да кажа"да"на момчето,което ме харесва и,което мисля че и аз харесвам или отново да го избегна по някакъв начин?Историята "ни" е дълга-първо като гръм от ясно небе,той ми каза,че ме харесва,но тогава аз не го харесвах-по простата причина,че никога не сме се разбирали...но малко по-късно усетих някакви чувства към него и такмо,когато аз се усетих ми казаха,чи вече не ме харесва...Тогава уж спрях да го харесвам,но след няколко седмице оново усетих чувста към него(може би,защото сме в един клас и го виждам всеки божи ден,нз).Бях страшно объркана и казах само на най-близките си приятелки,но незнайно как разбраха и някои други хора... :-sСлед това преди два-три дни,с него започнахме да се закачаме-по цял ден се занимавахме един с друг и ту го усещах мнооооого близък,ту имах чувството,че не мога да го понясам...Но вчера,когато бяхме навън (момичетата и момчетата),по едно време извика най-добрата си приятелка-която всъщност е и моя приятелка и й казал,че ме харесва и тя,тъй като бе ше сред хората,които знаеха какво изпитвам му казала в прав текст,че и на мен също ми е симпатичен и сега,след като мине забраната да сяда на компа,се притеснявам,че ще направи грешка ако ми предложи......от една страна ме се иска да е само мой,но от друга не знам какво да правя,след като не съм имала гадже досега,както и той... :| :( :? :smt017

Need_A_Girl
03-31-2007, 18:30
Аз не разбрах какъв е проблема, ама пробвайте се ;)

03-31-2007, 18:33
Казал че те харесва после казал че не те харесва после казал че те харесва после казал че те те харесва ама малко после не те хресва,баси тийнските историй.

shivacheva
03-31-2007, 19:04
Все тая! :D :lol: :D

BeautifulWorld
03-31-2007, 19:59
По мое мнение:
1. Ти си на около 14 години
2. Хубава си
3. Не знаеш какво искаш
Когато харесваш някого и ако разбереш, че и той те харесва, губиш интерес. Това е защото си хубаво и харесвано момиче. Много трудно ще си щастлива с което и да е момче. Ако се влюбиш в някого, то ще е само защото той не те иска, а ти си свикнала да получаваш каквото искаш.
Прави каквото решиш с това момче, но ако имате някаква връзка, скоро ще ти омръзне и ще го зарежеш. Може да си поиграеш, но в играта си може да го нараниш. Щом е от твоя клас, значи е малък и лесно се влюбва.

vikipf
03-31-2007, 20:02
АУУУУУ КАКТО КАЗВАМЕ С МОЙТУ СКЕЙТЪРчЕ... : "ДЕТСКА МУ РАБОТА" :smt005
ПО ТЕМАТА... МИ ПРОБВАЙТЕ СЕ .... СЕ ПАК ВИНАГИ ИМА ПЪРВИ ПЪТ... АКО МОЖЕ ПОНЕ ДА КАЖЕш НА КОЛКО СИ ДА ЗНАМ КАК ДА ТИ ПОМОГНА ПОВЕчЕ :D АЙДЕ И ПРОБВАЙ НИщО НЕ ТИ КОВСТВА...

shivacheva
04-01-2007, 19:16
По мое мнение:
1. Ти си на около 14 години
2. Хубава си
3. Не знаеш какво искаш
Когато харесваш някого и ако разбереш, че и той те харесва, губиш интерес. Това е защото си хубаво и харесвано момиче. Много трудно ще си щастлива с което и да е момче. Ако се влюбиш в някого, то ще е само защото той не те иска, а ти си свикнала да получаваш каквото искаш.
Прави каквото решиш с това момче, но ако имате някаква връзка, скоро ще ти омръзне и ще го зарежеш. Може да си поиграеш, но в играта си може да го нараниш. Щом е от твоя клас, значи е малък и лесно се влюбва. Много правилна преценка-на 13 и половина!Е,естествено не смятам,че съм "хубава" (по принцип нямам високо самочувствие) и нз какво намират в мен,но наистина не знам какво искам... :) И също наистина се страхувам от тва да тръгнем,щото ако го нараня с нещо ще ми е много гадно-по принцип той е много жизнерадостен и весел човек,а относно това дали се влюбва лесно-не знам дали е влюбен,но не мисля,че е... #-o

teardrop
04-01-2007, 20:09
По мое мнение:
1. Ти си на около 14 години
2. Хубава си
3. Не знаеш какво искаш
Когато харесваш някого и ако разбереш, че и той те харесва, губиш интерес. Това е защото си хубаво и харесвано момиче. Много трудно ще си щастлива с което и да е момче. Ако се влюбиш в някого, то ще е само защото той не те иска, а ти си свикнала да получаваш каквото искаш.
Прави каквото решиш с това момче, но ако имате някаква връзка, скоро ще ти омръзне и ще го зарежеш. Може да си поиграеш, но в играта си може да го нараниш. Щом е от твоя клас, значи е малък и лесно се влюбва.

Абсолютно точно.

ThePainIsReaL
04-01-2007, 20:11
Е все някога трябва да има първи път.

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 20:30
Am ako se saglasi6 tva 6ti e prvoto gadje.no na nego sa6to koeto e dobre :P .Probvai se trabva da po4ne6 ot nqkade nqma ot kvo da se pritesnqva6 stiga da go iska6 kvo tolkos.

BAYO
04-01-2007, 20:43
Бях страшно объркана и казах само на най-близките си приятелки,но незнайно как разбраха и някои други хора...

Е замисли се какви "добри" приятелки имаш...

По темата: Опитай , нищо не губиш. Ако не се получи ще си останете в отношенията, както сте били и преди, и готово.

Jackie
04-01-2007, 20:45
13-14 годишна.. напълно нормално, добре че поне не се правиш на надута пред него та да го вбесяваш само. Пробвай се, дали с него или някой друг все тая. Все ще ти е за първия младеж. ;)

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-02-2007, 07:14
Какво ще го избягваш,вземи се пробвай с него все трябва да има Първи път,ако го харесваш му приеми и готово...нз какъв ти е точно проблема ама все тая!

koalka
04-02-2007, 07:16
Ами, защо да не сте заедно?Като и двамата се харесвате...

CVETELLINA
04-02-2007, 07:25
По мое мнение:
1. Ти си на около 14 години
2. Хубава си
3. Не знаеш какво искаш
Когато харесваш някого и ако разбереш, че и той те харесва, губиш интерес. Това е защото си хубаво и харесвано момиче. Много трудно ще си щастлива с което и да е момче. Ако се влюбиш в някого, то ще е само защото той не те иска, а ти си свикнала да получаваш каквото искаш.
Прави каквото решиш с това момче, но ако имате някаква връзка, скоро ще ти омръзне и ще го зарежеш. Може да си поиграеш, но в играта си може да го нараниш. Щом е от твоя клас, значи е малък и лесно се влюбва.Xах не че се заяждам,но така както го обясни..все едно момичето е по-голямо и то повече ги разбира нещата,ще й омръзне,ще го зареже,ще го нарани..хахахха. :smt005 По мое мнение и двамата сте на един акъл,ще ходите (ако тръгнете ест.)малко време и след това ще се скарате за нещо..ама то няма как все пак сте на 13 години,не виждам смисъл да се задълбочаваш както ти,така и той в някакви сериозни връзки,има време за всичко.

А това че до сега не сте си имали гаджета-Ами все някога има 1-ви път.И това ее,не си усложнявай живота толкова рано със сложни любовни истории xex :D

shivacheva
04-02-2007, 08:11
Благодаря ви много за мненията! :wink: ;-) :)

ANGEL4E
04-02-2007, 08:17
пробвай се може пак да излезе нещо... :roll: ...а иначе ще отказваш да всички само защото ти е за парви път...spox...пробвай се...

shivacheva
04-02-2007, 09:41
пробвай се може пак да излезе нещо... :roll: ...а иначе ще отказваш да всички само защото ти е за първи път...spox...пробвай се... Ами ще видим...10х на сички за разбирането! :wink:

slan4evo_momi4e
04-02-2007, 11:57
"Той ме харесва, аз него не...аз го харесвах, той мене не".....бла бла бла....детски истории ... :mrgreen:

miss_survivor
04-02-2007, 13:56
Ne 4akai, a napadai jertvata!Bydi smela,za6toto ina4e 6te si ostane6 samo s 4uvstvata! :D

vivian
04-02-2007, 15:45
eeee kakvo napadate momi4eto sqka6 vie ne ste bili na 13-14 i ne ste znaeli kakvo iskate.probvai s mom4eto ako iska6.qsno e 4e kato vsqka parva,detska liubov ne6tata 6te sa stranni.vse pak vie naistina ne znaete kakvo iskate,ediniqt den haresvate edin drugiqt se sabujdate i mislite za drug.nqma na4in trqbva i tova da se prejivee. :)

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 15:56
НеЩО ниЩО нЕ 4аТнАх..... :smt017

shivacheva
04-02-2007, 17:31
eeee kakvo napadate momi4eto sqka6 vie ne ste bili na 13-14 i ne ste znaeli kakvo iskate.probvai s mom4eto ako iska6.qsno e 4e kato vsqka parva,detska liubov ne6tata 6te sa stranni.vse pak vie naistina ne znaete kakvo iskate,ediniqt den haresvate edin drugiqt se sabujdate i mislite za drug.nqma na4in trqbva i tova da se prejivee. :) :wink: :oops: :wink: