PDA

View Full Version : Perfektniqt :p



UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 18:33
Temata ''Perfektnata macka'' me nakara da napravq tazi tema :)
Moqt ideal e nqkoi, visok okolo 180-185 sus rusa kosa i sini ochi. S normalna koja, ne onez pupchivite. Ne znam kolko gore dolu trqbva da sa kilogramite za tozi rust ama ako kaja s normalno tqlo se razbira. Skater i sus izsipani drehi. Da slusha punk... :smt007

P.S.
Ako ima nqkoi takf v Ruse... :smt016

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 18:36
e ochite shte gi prejiveq :P A otkude si?

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 18:40
skype ima6 li?

03-31-2007, 18:41
az sam ot ruse i dolu gore se vpisvam v opisanieto :D :D ima6 li skype? :P

honda^
03-31-2007, 18:43
Аааа с таз ли4ната кореспонденция :lol: .
По темата. Харесвам мом4ета не много ниски, но не и много високи. Слаби(оба4е да не се мн хилави, 4е ми е гадно). Тъмнокоси и с тъмни о4и. И много си падам по рокери(знам, 4е зву4и сме6но, ама 8-[ ). Оба4е не тез дебелите, дърти, мазни, гадни рокери!!! И ако мом4ето е с интереси сходни на моите, просто е върха

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 18:43
********

Valar
03-31-2007, 18:44
АЛО Авторката ти перфектна ли си!? :roll:

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 18:52
em to perfektni hora nqma ama sum si dobre :smt016

03-31-2007, 18:57
laje, laje, perfektna si e :D

Valar
03-31-2007, 19:00
Мога да ти кажа,че точно противоположнноста на твоя идеал съвсем спокойно ще ти завърти главицата!
А и аз имам три пъпки ще ме посъветваш ли как да се самоубия!?

Anf3tamin4o
03-31-2007, 19:11
До Авторката
Аз Съм с Дълга мазна коса и с 200 грама ушна кал може ли да те потарся в скайпа :-D

real-girl
03-31-2007, 19:23
6te6e mi se o6te v drugata tema da go napi6a,no t1i kato hva6tam taq,6te go napisha tuk:
''Love isn't about finding someone perfect. It's about learning to love an imperfect person perfectly. ''
Ideqta mi e,4e za vseki ''idealnoto'' e razli4no,a obiknoveno obi4aniq 4ovek e idealen(no v tozi citat na angl. ,koito napisah po-gore ^^ si e kazano nai-to4no)

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 19:24
Am znachi tova e ideal, no ne znachi che haresvam samo takiva.Ideala e za da si izmislish idealniq chovek, nali? Btw kato imash 3 pupki ne znachi che si grozen. Az imah vpredvid che sa mi malko grozni onezi, po chieto lice ima spr spr spr mnogo pupki.

Lolla
03-31-2007, 19:47
Staroto mi gadje mi be6e IDEALA...Be6e stranno 4e se vpisva6e idealno....Okolo 1.80, 4ernokos, sus zeleni o4i, super qko tqlo i se obli4a6e gotino (nito smuknato, nito kato gei)...NO VUN6NOSTTA NE E VSI4KO :-k

vikipf
03-31-2007, 19:47
АЕ ЕИ СЕКИ Е ПЪРФЕКТ.. :smt016 АЗ ПЪК СЪМ ПЪПчИВА... :lol: ОХ АЕ ДА НЕ ОБСЪЖДАМЕ ТАЯ ТЕМА чЕ МИ СЕ ДОРЕВА :smt005 :smt005 :smt005
ПО ТЕМАТА... МИ ТВОИТО ИДЕАЛНО МОМчЕ Е... ХАУХАУХА БИВшЕТО МИ ГАДЖЕ... :smt005 АМА НАИСТИНА 1 КЪМ 1... САМО ДЕТО НЕ Е ОТ РУСЕ... МА НЯМА НИщО АКО ИСКАш щЕ ЗАПОЗНАЯ... ТОЙ НА НИКОЯ НЕ ОТКАЗВА... :smt005 КАКТО КАЗА ЕДНА ФР... : "ТОЙ Е КАТО ПР********А РАДАВА СЕ НА ВСИчКИ.. " :smt005 Е ТАКИВА "ИДЕАЛНИ" МОМчЕТА СА ТОчНО ЕДНИ К*РВИчКИ В МЪЖКИ РОД... :smt005 ВСЕКИ Е ИДЕАЛЕН НЕ ЗАВИСИМО КВО ГОВОРЯТ ДРУГИТЕ... ВСЕКИ ИМА ВЪРЕшНА УБУСТ ;Р
МИР ВАМ

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 20:03
:smt013 Zashto vsichki se zasqgate s tez pupki az si kazah mnenieto. Ne sum kazala che takiva hora ne priemam. No prosto ideala e za da e idealen.. te taka ili inache tez pupki minavat... NQMAM NISHTO PROTIV PUPCHIVITE HORA

03-31-2007, 20:07
Моят идеал за външността на едно момче е .... 190+ см минимум поне 90 килца ама не в сланинки ... не държа да е релефен или тн просто да не е дебел...С черна коса и тъмни очи .. Сочни устни и наистина да не е пъпчив.. някоя др пъпка става ама не прекалено ;) Да се облича както иска но да не е пънкар!!! Да харесва мойте интереси и аз неговите ;)



ИЗНЕНАДА абе то приятелят ми е баш такъв;) :::

vikipf
03-31-2007, 20:16
:smt013 Zashto vsichki se zasqgate s tez pupki az si kazah mnenieto. Ne sum kazala che takiva hora ne priemam. No prosto ideala e za da e idealen.. te taka ili inace tez pupki minavat... NQMAM NISHTO PROTIV PUPCHIVITE HORA
АЗ СЪМ ОТ ПЪПчИВИТЕЕЕЕ :smt005 :smt005 :smt005 АМА МНОГО ПЪПчИВА БАЦЕ... НАПРАВО КАТО МЕ ВИДИш ТИ БОДА ОчИТЕ... :smt005 :smt005 :smt005 Е ТАКА Е КАТ НАПРАИш НЕКВО ТЪПО ИЗКАЗВАНЕ СИчКИ ТЕ Е*АВАТ ;Р

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 20:19
E koe e tupoto na izkazvaneto. Kazvam si mnenieto. Puk i kat si pupchiva vurvi na dermatolog, a ne se oplakvai na tezi, koito ne mogat da pomognat!!!

03-31-2007, 20:26
Мхм, кво се впрягаш, че некви те мислят за тъпа, като даже не ги познаваш... ако беше момче щях да ти кажа да идеш да пиеш една бира. Момичето си каза изискванията, стига писахте простотии... макар че да, изискванията дето описа ми прозвучаха като : "Искам да е момче, да е средно високо, да има къса коса и да е хубаво." - тоест над 3ММ по света :)

Blab
03-31-2007, 22:07
да, я не се впрягай, не може всички несъгласни с теб да си траят:)
що се отнася до моя идеал(за външност и излъчване май е темата)...едно време имах афинитет към ниските момчета, русоляви, със светли очи.Сега е по-скоро обратното:)...висок, тъмен, цветът на очите не ме интересува, стига да притежават онова игриво пламъче:))...и мн лъчезарен и да му личи, че е шантавичък:))

BAYO
03-31-2007, 22:11
Абе красиви жени колкото щеш. Всеки си има еро тип. Кво да кажа аз. Бил съм с високи, с ниски, с пълни, с кльощави. Нямам точна представа, за тва как тря да изглежда перфектната мацка, ма се пак горе долу знам границите 8)

ThePainIsReaL
03-31-2007, 22:20
Няма такова животно, наречено "перфектно момче"

BAYO
03-31-2007, 22:21
Няма такова животно, наречено "перфектно момче"

Както и перфектно момиче!

My_Infernal_Majesty
03-31-2007, 22:23
Няма перфектни хора ...нито момчета нито момичета.
Има само такива каквито ние мислим че са и ги наричаме "перфектни".

BAYO
03-31-2007, 22:31
Ми аз лично никога не съм си помислил такова нещо. Доста отдавна съм си стъпил на земята и знаем кое е реално и кое не. А реално такива момичета няма. Има хубави, привлекателни, красиви и прочие, но перфектно момиче няма, нито момче!

CuHeo4Ka
03-31-2007, 22:58
Няма такова животно, наречено "перфектно момче"

Opredeleno si e taka =D>

DarkAngelOfHope
04-01-2007, 04:39
:smt013 Zashto vsichki se zasqgate s tez pupki az si kazah mnenieto. Ne sum kazala che takiva hora ne priemam. No prosto ideala e za da e idealen.. te taka ili inace tez pupki minavat... NQMAM NISHTO PROTIV PUPCHIVITE HORA
АЗ СЪМ ОТ ПЪПчИВИТЕЕЕЕ :smt005 :smt005 :smt005 АМА МНОГО ПЪПчИВА БАЦЕ... НАПРАВО КАТО МЕ ВИДИш ТИ БОДА ОчИТЕ... :smt005 :smt005 :smt005 Е ТАКА Е КАТ НАПРАИш НЕКВО ТЪПО ИЗКАЗВАНЕ СИчКИ ТЕ Е*АВАТ ;Р

Е то ти тогава незадоволена не седиш начи ... щот от тебе умни изказвания не видях :-D

beautiful.soul
04-01-2007, 06:40
Божеее.. колко сте ограничени и повърхностни !!! Идеали имали те..
Предполагам ти, моя мила драга си на не повече от 13 годинки... нямам нищо против, но по изказванията ти си личи...
Ти сигурно си си написала тия "качества" на един лист и се размотаваш по улиците гледайки списъка .. гледайки очите и косите на момчетата и мерейки височината им... е тва не мога да го разбера... не може ли просто да ти харесва някой независимо как изглежда...
защо трябва да си с някой "перфектен" (перфектен само от твоята уста)... като може да си с някой далече от думата перфектен.. с който ще се чувстваш обаче перфектно...
защо всички искате да имате най- хубавото... аз съм на мнение че не е нужно да имаш най- доброто от всичко за да си щастилив, за мен е по хубаво да си с някой който те кара да се усмихваш! външния вид не е важен за мене...
даже когато тръгнах с гаджето ми изобщо не го харесвах, но сега като го погледна за мене е най- красивото момче на света, което мн обичам........

vvs_go
04-01-2007, 06:46
rus skeityr sys sini o4i zvu4i kato 4alga

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:23
ммммммм :P интересно....ама ако ме питаш има и мом4ета високи с 4ерна коса 4ерни у4и мургава кожа,които може да са такив апи4ове така 4е не само високи със руса коса и сини о4и са хубави ;) има много по яки...

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:24
#-o ох сори о4и не у4и

CaSsIe
04-01-2007, 11:09
kestenqva kosa,kafqvi o4i,visok 1.75-1.90;65-80 kg :smt007 :smt007 :smt007

MoHuTo
04-01-2007, 11:31
Не си избирам момчетата по каталог, не ми трябва перфектен искам само този, който обичам да е с мен..а и перфектни хора няма :wink:

cat_f
04-01-2007, 11:37
vseki moje da si ima nqkak1v ideal, no nikoga nqma da go nameri. tova est si e moe li4no mnenie. Az spokoino moga da kaja 4e nqmam ideal za v1n6nost, naprotiv na men mi stiga mom4eto dae priemlivo po krasota ( da ne e super grozen, no i moje da ne e super krasavec), no za smetka na tova p1k d1rja da e super dob1r k1m men. in14e moje p1k da e super krasiv, a da se d1rji kato laino (sry za izraza).

UnaBletoLoVeU
04-01-2007, 11:58
#-o
Божеее.. колко сте ограничени и повърхностни !!! Идеали имали те..
Предполагам ти, моя мила драга си на не повече от 13 годинки... нямам нищо против, но по изказванията ти си личи...
Ти сигурно си си написала тия "качества" на един лист и се размотаваш по улиците гледайки списъка .. гледайки очите и косите на момчетата и мерейки височината им... е тва не мога да го разбера... не може ли просто да ти харесва някой независимо как изглежда...
защо трябва да си с някой "перфектен" (перфектен само от твоята уста)... като може да си с някой далече от думата перфектен.. с който ще се чувстваш обаче перфектно...
защо всички искате да имате най- хубавото... аз съм на мнение че не е нужно да имаш най- доброто от всичко за да си щастилив, за мен е по хубаво да си с някой който те кара да се усмихваш! външния вид не е важен за мене...
даже когато тръгнах с гаджето ми изобщо не го харесвах, но сега като го погледна за мене е най- красивото момче на света, което мн обичам........
1. Ne sum na 13, a na 15
2. Ne sum kazala, che samo takiva mi haresvat i tova dalech ne sa nai-vajnite kachestva.
3. Ne znam zashto si mislite, che shtom sum kazala tezi neshta, koito haresvam te sa edinstvenite, koito me vpechatlqvat.I ne, ne se razmotavam s listi po ulicata, no vse pak ne bih trugnala s nqkoi koito mi e antipatichen.
Tova, koeto napisah e tova, koeto e idealno za men. Vupreki tova sum naqsno, che chovek, koito e pulnata protivopolojnost na tozi, opisan ot men moje da me vpechatli do tolkova, che dori da se vlubia ot pruv pogled.

NaNa_SladuRana
04-01-2007, 12:07
Така ммм перектен...... нека си помисля...Значи
Виншен вид:
Да не е мн висок,но да не е и по-нисък от мен,
да не е някакъв хилав килиш,но да не е и дебел,а бе за най-добре мусколест,но не прекалено,кожата му да е гладка,тенът-бронзов,с руса коса постригана в някаква модерна прическа,сини очи,но не преколено светли и да не е кривоглед,с бели и прави зъви и ослепителна усмивка,да има тръпчинки,ушите му да не стърчат и носът му да не е крив еле чип,да не е кривокрак,да подържа хигиената си и да е в крак с модата,но да не се облича прекалено гейски...
Характер:
Да и мил и добър(спрямо мен),да не е някакъв гамен или повойник,но да умее да се защитава,да не се държи като простак,да не е умственизостанал,но да не е и гений,да е забавен,но не прекалено,да не е срамежлив,но да не е и отворко,да не е страхливец,да обича да разговаря...(има и още ,но ми омръзна да пиша)

Това е моя идеал,но такъв човек не съществува,но дори и да съществуваше всичко гуви смисъл,ако не го обичам :-D

BloodyMary
04-01-2007, 12:08
abe i az predi imah tak1v ideal za m1j:rus s1s sini ili zeleni o4i.po golqm ot men s 1 2 do 3 godini,po visok,po ed1r(ne debel),s hubava koja.i sega kakvo se okaza gadjeto mi e s kistenqva kosa i kafevi o4i,e.. vqrno 4e e po visok ot men i po golqm ot men ama ideal1t korenno ti se promenq kato se vlubi6 \:D/ :smt008

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 13:31
abe i az predi imah tak1v ideal za m1j:rus s1s sini ili zeleni o4i.po golqm ot men s 1 2 do 3 godini,po visok,po ed1r(ne debel),s hubava koja.i sega kakvo se okaza gadjeto mi e s kistenqva kosa i kafevi o4i,e.. vqrno 4e e po visok ot men i po golqm ot men ama ideal1t korenno ti se promenq kato se vlubi6 \:D/ :smt008
Абсолютно съм съгласна =D> И моят идеал беше висок със сини очи,бяла кожа и т.н,но всичките ми гаджета досега са били все кестеняви с тъмни очи без 1 май :smt005 (какво да правиш съдба) :lol:

Vizzari
04-01-2007, 13:34
Аааа с таз ли4ната кореспонденция :lol: .
По темата. Харесвам мом4ета не много ниски, но не и много високи. Слаби(оба4е да не се мн хилави, 4е ми е гадно). Тъмнокоси и с тъмни о4и. И много си падам по рокери(знам, 4е зву4и сме6но, ама 8-[ ). Оба4е не тез дебелите, дърти, мазни, гадни рокери!!! И ако мом4ето е с интереси сходни на моите, просто е върха
Познавам точно такова момче.Има Хонда. :smt016

koalka
04-01-2007, 17:27
Много си права, далеч не е всичко.

sk8 is gr8
04-01-2007, 18:22
:D az s1m sk8-er (rock) samo deto ne6to mi stana s kraka i nqa da moga da karam nikoga no sk8 po du6a body :smt005 :smt016 temata kuca

sk8 is gr8
04-01-2007, 18:25
tva s tiq ideali e super tupo s tezi kosi i o4i LUBOFTA NQMA GRANICI !!!!!!!!!!

04-01-2007, 20:09
tva s tiq ideali e super tupo s tezi kosi i o4i LUBOFTA NQMA GRANICI !!!!!!!!!!

Qwno za nqkoi putki ima... Drugata podobna tema se prevurna v vuzhvalqvane na mangalskata poroda :) :-D

упорито&хлапе
04-01-2007, 20:30
Харесвала съм 3 момчета през живота си:
1-ят е рус, мн висок, със сини очи
2-ят доста нисичък :lol: с кестенява коса и миловидни черти, а да, и кафяви очи
3-ят със синъо-зелени очи, кестенява коса, якичък, за разлика от предишните
Нямам определен идеал, но наскоро открих, че момчетата сас сини очи ме привличат повече, а психолозите имат една теория, че момичето подсъзнателно търси баща си в партнъорите и понеже баща ми е със сини очи аз си падам по синеоки момчета! Може и така да е!

04-01-2007, 21:03
Харесвала съм 3 момчета през живота си:
1-ят е рус, мн висок, със сини очи
2-ят доста нисичък :lol: с кестенява коса и миловидни черти, а да, и кафяви очи
3-ят със синъо-зелени очи, кестенява коса, якичък, за разлика от предишните
Нямам определен идеал, но наскоро открих, че момчетата сас сини очи ме привличат повече, а психолозите имат една теория, че момичето подсъзнателно търси баща си в партнъорите и понеже баща ми е със сини очи аз си падам по синеоки момчета! Може и така да е!

Hvala na takiva devoiki kato tebe! Jalko che stavate vse po-malko... :wink:

UnaBletoLoVeU
04-01-2007, 21:19
tva s tiq ideali e super tupo s tezi kosi i o4i LUBOFTA NQMA GRANICI !!!!!!!!!!

Qwno za nqkoi putki ima... Drugata podobna tema se prevurna v vuzhvalqvane na mangalskata poroda :) :-D

Vseki si ima razlichno mnenie i ne e nujno da obijdash tezi, chiito mnenie se razlichava ot tvoeto :!: :!: :!:

miss_survivor
04-02-2007, 14:07
az "sre6tnah" perfektnoto mom4e no v skype kat se vidim 6te ti go opi6a :lol:

Deschety
04-06-2007, 13:49
neka idealnoto ne prechi na hubavoto-taka svetut shte e po-dobr!

04-06-2007, 14:05
tva s tiq ideali e super tupo s tezi kosi i o4i LUBOFTA NQMA GRANICI !!!!!!!!!!

Qwno za nqkoi putki ima... Drugata podobna tema se prevurna v vuzhvalqvane na mangalskata poroda :) :-D

Vseki si ima razlichno mnenie i ne e nujno da obijdash tezi, chiito mnenie se razlichava ot tvoeto :!: :!: :!:

ИДВА РЕД НА цфка И ОТНОВО СЕДЕМ ДВА !!!