PDA

View Full Version : На тези години...



yuribg
03-31-2007, 20:02
Та въпорът е "Има ли любов на тези години?"При всичките позиорщини,недоизградени характери,желания да си по-от другия.Този си въпрос почнах да си го задавам когато прочетох книгата на 1 психолог за теен годините.Наистина в цялата тази изкуствна среда в която живеем все по-често се срещат хора,които за 2 седмици с някого вече са влюбени и го обичат.На наз тееновете ни е достатъчно просто да се чувстваме добре с няког за да му кажем "обичам те",но това не е любовта.Според мен от тук идват всичките разочарования от любовта.

BAYO
03-31-2007, 20:15
Ти кво си мислиш, че само тийновете изпитват такива чувства? Лъжа, ревност, изневяра, любов, привързаност. Големите също имат такиа проблеми. За всеки е строго индивидуално.Така че можеш да си сигурен, че на тоя свят, сигурни неща няма! До днеска съм си мислел, че имам приятели, а то се оказа съвсем друго. До днеска съм имал гадже, от утре вече съм сам(не че говоря за себе си). Просто ти давам пример.

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 20:27
Ти кво си мислиш, че само тийновете изпитват такива чувства? Лъжа, ревност, изневяра, любов, привързаност. Големите също имат такиа проблеми. За всеки е строго индивидуално.Така че можеш да си сигурен, че на тоя свят, сигурни неща няма! До днеска съм си мислел, че имам приятели, а то се оказа съвсем друго. До днеска съм имал гадже, от утре вече съм сам(не че говоря за себе си). Просто ти давам пример.

аМ бе3 к0м3нтаР... :-$
Нап1лно с1гласен.. :::
Lock..? :smt006

03-31-2007, 20:30
Не вярвам в любовта... но това е личен избор/лично мнение.

Бих ти казал, ако мислиш, че си влюбен - значи си - ти решаваш какво е за теб любовта и ако това е любовта за теб няма какво да се чудиш...
много сакато се изразих :/

SaYoNaRa
03-31-2007, 20:31
Ти кво си мислиш, че само тийновете изпитват такива чувства? Лъжа, ревност, изневяра, любов, привързаност. Големите също имат такиа проблеми. За всеки е строго индивидуално.Така че можеш да си сигурен, че на тоя свят, сигурни неща няма! До днеска съм си мислел, че имам приятели, а то се оказа съвсем друго. До днеска съм имал гадже, от утре вече съм сам(не че говоря за себе си). Просто ти давам пример.

=D>

alkobalko
04-01-2007, 06:58
Ти кво си мислиш, че само тийновете изпитват такива чувства? Лъжа, ревност, изневяра, любов, привързаност. Големите също имат такиа проблеми. За всеки е строго индивидуално.Така че можеш да си сигурен, че на тоя свят, сигурни неща няма! До днеска съм си мислел, че имам приятели, а то се оказа съвсем друго. До днеска съм имал гадже, от утре вече съм сам(не че говоря за себе си). Просто ти давам пример.

Съгласна съм! Много зависи от самия човек, от характера му. За мен може да има любов и то истинска, дори и на тази възраст.

koalka
04-01-2007, 07:01
Дя, според мен е възможно.Не мисля, че се лъжа година и 4 месеца.

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:03
за едно сам сигорна...всека теен4етата наистина сме станали много разли4ни....по4ваме да си имаме гаджета на по 13,14...казваме 4е оби4аме...а дали се замисляме колко силна е думата "оби4ам те"...вярно някой може да се е заплеснал яко оба4е тази дума се употребява от много малки...без да се замислят...според мен любов можеш да изпиташ но по свой си за годините..на4ин...ние не можем да оби4аме по на4ина по който по големите оби4ат :wink: пак можем да оби4аме оба4е по свой си детски на4ин...ако мога така да се изразя

beautiful.soul
04-01-2007, 07:12
абе всички много знаете, едно е да я използваш тая дума, друго е да чувстваш и да я използваш...
защото всеки може да каже "обичам те"... аз я казвам на родителите си, на приятелите си, на съучениците си, на гаджето си ...
в темата май се говори за гаджета... защо всички сте на мнение, че любов няма на тая възраст, но аз пък на мнение, че любов има най- много на тази възраст! ИСТИНСКА, НЕ ИСТИНСКА, ВАЖНОТО Е ЧЕ Я ЧУВСТВАМЕ!!!
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЧОВЕК Е ИСКРЕН В ДУМИТЕ СИ, МИСЛЕТЕ ЗА СЕБЕ СИ И щЕ ВИДИТЕ КОЛКО БОЛНО Е ДА ЧУВСТВАШ И ДА ТИ КАЖАТ, ЧЕ ТВА НЕ Е ЛюБОВ И ЧЕ НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ЛюБОВ!

04-01-2007, 07:28
И аз смятам,че люовта съществува! Какво от това,че съм на 13,не мога да чувствам ли?!

04-01-2007, 07:31
Аз също смятам че любовта СЪЩЕСТВУВА!Какво от това,че съм на 13 не мога да чувствам ли?!

NaNa_SladuRana
04-01-2007, 07:36
ИЗВИНЯВАМ СЕ!!! не видах,че не сам се вписала и си дадох 2 пъти мнението като гост sorry!

JoeBanana
04-01-2007, 07:37
дечурлигата си нямат работа по цял ден :mrgreen:
нека "намират любовта", кво толкоз :mrgreen:

savage
04-01-2007, 08:22
Много ясно че можеш да обичаш- кво по- чисто от любовта на едно 13-14-15 годишно дете което все още не е усетило разочарованията на живота?

04-01-2007, 08:32
което все още не е усетило разочарованията на живота?

Не слагай твойте възгледи под общ знаменател ...

Аз не мисля,че съм от тях,но имам няколко примера,така че ...


Пък от тук нататъкт може да спорим,вече какви точно разочарования,абе не е баш така ... :smt018

jony
04-01-2007, 08:50
Трудно е да се каже.. Да може, но много рядко :wink:

sherry
04-01-2007, 09:06
Има любов. На каквато и възраст да си, можеш да обичаш, стига сърцето ти да е отворено и да разбираш, че в любовта има не само розови моменти... :roll:

Аз се влюбих, когато бях 7 клас, да в началото не беше толкова силно, просто о харесвах. Почти не се виждахме, лапешка работа беше. Но времето минаваше, ние порастнахме, учехме се от грешките си, заедно останахме и любовта ни стана много истинска. Трябваше да правим много компромиси, но не съжалявам, много красиво нещо е любовта.

literbebe
04-01-2007, 09:23
абе всички много знаете, едно е да я използваш тая дума, друго е да чувстваш и да я използваш...
защото всеки може да каже "обичам те"... аз я казвам на родителите си, на приятелите си, на съучениците си, на гаджето си ...
в темата май се говори за гаджета... защо всички сте на мнение, че любов няма на тая възраст, но аз пък на мнение, че любов има най- много на тази възраст! ИСТИНСКА, НЕ ИСТИНСКА, ВАЖНОТО Е ЧЕ Я ЧУВСТВАМЕ!!!
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЧОВЕК Е ИСКРЕН В ДУМИТЕ СИ, МИСЛЕТЕ ЗА СЕБЕ СИ И щЕ ВИДИТЕ КОЛКО БОЛНО Е ДА ЧУВСТВАШ И ДА ТИ КАЖАТ, ЧЕ ТВА НЕ Е ЛюБОВ И ЧЕ НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ЛюБОВ!

Напълно съм съгласна.И аз мога да кажа,4е такава любов като нашата няма никъде при възрастните,само ние можем да оби4аме толкова искрено и отдадено без притеснения,кажете ми кой възрастен (става въпрос на по 25 и нагоре) може да се похвали с това?Може да сме "деца" ,но само ние можем да оби4аме вси4ко и всеки и да се влюбваме лесно без да ни пука обикновно колко пари има,ква кола кара и т.н.,оби4аме просто заради 4увството,защото ни праща на небето ,това е :)

jony
04-01-2007, 09:30
абе всички много знаете, едно е да я използваш тая дума, друго е да чувстваш и да я използваш...
защото всеки може да каже "обичам те"... аз я казвам на родителите си, на приятелите си, на съучениците си, на гаджето си ...
в темата май се говори за гаджета... защо всички сте на мнение, че любов няма на тая възраст, но аз пък на мнение, че любов има най- много на тази възраст! ИСТИНСКА, НЕ ИСТИНСКА, ВАЖНОТО Е ЧЕ Я ЧУВСТВАМЕ!!!
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЧОВЕК Е ИСКРЕН В ДУМИТЕ СИ, МИСЛЕТЕ ЗА СЕБЕ СИ И щЕ ВИДИТЕ КОЛКО БОЛНО Е ДА ЧУВСТВАШ И ДА ТИ КАЖАТ, ЧЕ ТВА НЕ Е ЛюБОВ И ЧЕ НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ЛюБОВ!

Напълно съм съгласна.И аз мога да кажа,4е такава любов като нашата няма никъде при възрастните,само ние можем да оби4аме толкова искрено и отдадено без притеснения,кажете ми кой възрастен (става въпрос на по 25 и нагоре) може да се похвали с това?Може да сме "деца" ,но само ние можем да оби4аме вси4ко и всеки и да се влюбваме лесно без да ни пука обикновно колко пари има,ква кола кара и т.н.,оби4аме просто заради 4увството,защото ни праща на небето ,това е :)
аааа МНОООООООООГО ДОБРЕ КАЗАНО!!! много ме израдва това мнение! Шапка ти свалям literbebe