PDA

View Full Version : Много заплетена ситуация..



Desperated
03-31-2007, 20:33
Здравейте. И преди съм писала тук. Всички в ситуацията сме на по 14 години.
В класа ми (още един проблем) има едно момче, по което си падам от 4ти клас. 5ти, 6ти клас го разлюбих, защото се държеше отвратително и всички го мразеха. Тази година отношенията ни стигнаха до точка на кипене :evil: Една "приятелка" му каза, че го харесвам и той се върза. Колкото и да го обеждавах, толкова повече той се убеждаваше в обратното. Може би, защото в началото на 5ти клас му казах, но не срещнах разбиране. С вярна дружина преди 2 седмици му изгорихме бележника. Това постави началото на студената война. Той подозираше, че сме ние, но не беше сигурен. Обаче класната ни го накара да ходи при психолога на училището и се оказа, че има семейни проблеми, които е започнал да преодолява. Превръща се в приятното момче, което беше в 4ти клас (в зряла версия, разбира се). Сприятели се изведнъж с мен и най-добрата ми приятелка. Интуицията ми подсказва, че е заради нея, а аз съм пак :smt007 , просто защото сега е момчето мечта. Тя не дава признаци да го харесва, но откъде да знам... В същото време имам един приятел, който много харесвам, но само като човек. Интуицията ми подсказва, че той пък ме харесва мен... Не знам какво да правя... ](*,) ](*,) ](*,)

03-31-2007, 20:36
Какво можеш да направиш... ? Можеш да си живееш и да чакаш той да направи нещо, ест с леки намеци от твоя страна до колкото е възможно и с приятелски разговори и т.н.

03-31-2007, 20:42
Какво можеш да направиш... ? Можеш да си живееш и да чакаш той да направи нещо, ест с леки намеци от твоя страна до колкото е възможно и с приятелски разговори и т.н.
Не знам, помагайте... ](*,) :smt017

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 20:54
Детски му работи... да му горите бележник.. и от к1в зор ?
А и така като гледам... тая интуизия много те е обладала..не е много хубаво.. :smt017

1 с1вет : Не се доверявай толкова много на интуицията си... [-X следвай с1рцето си... то ще те отведе по правилния п1т... и правилния начин.. 8)

Desperated
03-31-2007, 21:03
И все пак... без никакъв опит...

03-31-2007, 21:22
До колкото усещам,трябва да си седми клас демек след няколко месеца кандидатстваш отивап в ново даскало и голяма част от живота ти се променя,помисли върху това...

Desperated
03-31-2007, 21:23
Да, вярно е, което още повече ме натъжава... :cry: :smt012

BAYO
03-31-2007, 21:54
За добро е, ще видиш. Животът е гадно нещо , ма след като сме излезли на бял свят, не ни остава нищо друго, освен да го живеем така, както ние сметнем за добре. Не давай на никой или нищо да ти се бърка в личния живот. От тва по-кофти нещо няма. А и последно: Не тай надежди , малки сте и всеки ще поеме по различен път. Ако съдбата реши, някой ден, след много години може и да ви срещне пак!

dete_na_prostora
04-01-2007, 00:35
хъх кфо искаш от нас, да ти кажем примерно избери онзи или избери този..... тфа ти го решава сърцето, не ний..... или пък най - доброто решение..... събираш групичката (ти, френдката ти, променилото се момче, другото момче коет харесваш) и им казваш: "Аре ся кой кой харесва?".... В най лошия случай, ше си спретнете оргийка.... Или пък ако си срамежливо, фърли боб или играй на карти таро да видиш с кой да си...... just relax baby ::: ::: ::: :::

Desperated
04-01-2007, 07:03
хъх кфо искаш от нас, да ти кажем примерно избери онзи или избери този..... тфа ти го решава сърцето, не ний..... или пък най - доброто решение..... събираш групичката (ти, френдката ти, променилото се момче, другото момче коет харесваш) и им казваш: "Аре ся кой кой харесва?".... В най лошия случай, ше си спретнете оргийка.... Или пък ако си срамежливо, фърли боб или играй на карти таро да видиш с кой да си...... just relax baby ::: ::: ::: ::: :lol: :-D

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:09
:smt005 да му изгорите бележника? що за детиснки щуротии?
а колкото до това какво трябва да правиш мился 4е ти сама можеш да си отговориш на този въпрос....изясни си какво то4но иксаш и действай

koalka
04-01-2007, 07:14
Е, добре, сега, когато става добър човек, което не е сигурно, пак ли ще тръгнеш след него?За да те отреже пак, ако не те харесва, което е трърде възможно.По-добре се откажи от него и не си давай напразни надежди.После да не пишеш тема, че те бил отрязал и т.н.-но ти си решаваш.А другото момче-ако наистина го харесваш, действай, но ако не го-не мисли за него.