PDA

View Full Version : Заздравител за нокти



Desperated
03-31-2007, 21:35
Здравейте, препоръчайте ми някакъв заздлавител за нокти, защото когато си запускам нокти, винаги ми се разслояват и става грозно. Ако може да не е много скъп.

Kitana
03-31-2007, 22:57
kypi si multivitamini i nai we4e E i A. ima gi i po otdelno az li4no sum si vzimala E i sum мн доволна. може да използваш и заздравяващи масла за нокти и ръце.

ABSOLUTme
03-31-2007, 23:23
прави са хората..'здравето отвътре личи отвън'..първо си направи основен ремонт и после си вземи nail experts strong results Avon.. аз съм мн доволна,пък ибеше към 5-6-7lv,не помня точно..съдържал диамантен прах и незнам си какви вълшебства още,ама наистина не е зле заздравителчето. :-D

Desperated
04-01-2007, 07:07
Аха, ок, ще си взема витамини. А колко струва това Калмацин?

ProstoAz
04-01-2007, 09:42
Аз ползвам едно заздравителче Perfect Strong Hardener, едно розовичко такова. Хубаво е. :)
Калмацин незнам колко струва, но аз бих ти препоръчала Мерц, 15-16лв. струва, но наистина помага. Заздравява ноктите и косата. :wink:

SpAcE_LaDy
04-01-2007, 10:06
Аз ти препоръчвам балсамът за нокти, който ползвам аз - на MAXI.
Преди една седмица и половина четох по форуми мноооого го хвалиха и реших да си го купя.. струва 4.20, поне аз за толкова го взех:) Маже се сутрин и вечер и се чака 15на мин. да попие.. възстановява ноктите, аз съм доволна от него, ноктите ми много се чупеха, лющеха, набраздяваха и бяха меки.. въобще възможно наи-наи-зле бяха.. и това кремче ОПРЕДЕЛЕНО помага.. горещо ти го препоръчвам..
А ето и линк, за да добиеш представа за кремчето:) :
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&c=7&id=15&l=1

BroKeN^DreAmZ`f
04-01-2007, 14:54
Мене една маникюристка ми каза че кремчето на Икаров е мн добро и аз до колкото знам не е повече от 2 лв макс, също и масло от гроздови семена :-D Аз съм доволна и от заздравителя за нокти на орифлейм :-D

sun4e
04-01-2007, 15:47
еми аз ползвам някво обикновено на Перфект с витамин Е розово масло и без формалдехит е и съм много доволна незнам..при това е около 3 лв незнам то зависи от ноктите :roll:

04-01-2007, 19:54
Za zazdravqvane na noktite moqta manikiuristka mi e kazvala , nqkolko pyti v sedmicata da si potapqm noktite v kupichka sys zehtin i limonov sok za okolo 15-tina min . Za sega priblizitelno pomaga , kato se ima v predvid , che moite nokti sa ot silno chupeshtite i sa dosta mekichki :cry: