PDA

View Full Version : Те взеха любовта ни!!:(



ЛиЛи---
03-31-2007, 22:49
С него съм от 7 месеца..посветила съм всичко на него..скарах се с приятелките ми само ,за да мога да му отделям цялото си време!И тои ме обича..обича ме както никои до сега не ме е обичал! :cry: Прави всичко за мен...Ето това е любов..любов за която всички говорят!!
Но тъпите наркотици развалиха всичко,което имах..в началото на връската ни не ми правеше чак толкова впечатление,дори съм друсала с него..но просто се усетих и спрях..а тои продължаваше и продължаваше,докато спряхме да сме винаги заедно..сабираше се с неговите приятели..и взимаха бонбони..шмъркаха и какво ли още не..!!А тои е един страхотен човек..с огромно сърце,но аз не можах да го предпазя от това...!!Спрях дори да ходя по дискотеки и партита с него..не исках да го виждам надрусан!И в един момент реших просто да се махна от всичко това..преди седмица когато тои доиде при мен аз му казах,че не искам вече да съм с него..че не го обичам и никога не съм..(наи-трудно изречената лъжа) :cry: :cry: :cry:..а тои заплака и почна да ме моли...не мога да го опища това чувство с думи..разума не позволяваше на сърцето ми да му каже,че тои е всичко за мен..и просто си тръгнах..очудих се,че не пролях нито една сълза за него макар,че нещто ми липсваше до болка..!Но какво стана днес..още не мога да повярвам,че това беше моето държание..Както си седях на кафе с огромна компания по радиото пуснаха нашата песен:Sunrise Avenue-Fairytale gone bad..само като я чух..в съзнанието ми почнаха да излизат спомени..като на видео рента..не чувах хората около мен,само песента а пред мен бяха спомените..за времето,в което си казахме че това е нашата песен..време в което бяхме безумно..щастливи..прибягах до тоалетната,и почнах на плача..просто не знаех какво ставаще..сълзите ми падаха без аз да искам...не можех да спра да плача!!!Почнах да си мия лицето,а щом затворих очи виждам само него..как и тои плачеше последния път когато го видях:(((
Стояла съм поне 1 час в тоалетната,приятелите ми са ми чукали но аз не чувах нищо,само песента и виждах него..и в един момент разбрах къде съм..оправих се и си тръгнах..и сега нещо ми тежи в гърлото..толкова много го обичам..цял ден плача..звънах му от на майка ми тела и само като чух гласа му,затворих и почнах да плача..!!Защто когато бях токова щтастлива наркотиците трябваше да развалят всичко!!!Но нито един наркотик не може да заличи любовта ми към него!
П.С. Хора,преценяваите в кои се влюбвате...и никога ама никога не взимаите наркотици!!!НИКОГА!!!!!!!

BAYO
03-31-2007, 23:28
Трогателно. Искрено съжалявам за това, което се е случило с вас.Просто шокиращо...Не знам какво е, но съм имал приятелка, която беше по същия начин като теб. 2 години хвърлени на боклука. Той продължава, продължи и тя. Той продължава, трябва да продължиш и ти :!: :!: :!:

dete_na_prostora
03-31-2007, 23:57
:-s Ти напранкика не искаш съвет, но аз ще те посъветвам да се опиташ да му помогнеш, като го насочиш към специалист или лечебно заведение където да лекува пристрастеността си... Обясни му, че наркотиците са причина да го зарежеш, ако наистина държи на теб, би се опитал да ги откаже....


оххх нз сънена съм една такфаз и аз малко не чаткам, ама кот успях посъветвах те ::: :::

Anf3tamin4o
04-01-2007, 05:40
Еми не е толкоз страшно щте си намериш друг но може би тези сълзи щте са докато си откриеш новия.

beautiful.soul
04-01-2007, 06:33
Зарязваш го точно в най- трудния момент за него, вместо да си до него и да се опитваш да го избавиш от това... Стига да има желание човек да постигне нещо има и начин, дори и да е супер трудно, вярвам че ако си до него и опитвате ще се справите! просто бъди до него...
от тва което ти ми написа виждам, че ти мислиш само и единствено за себе си, а повярвай на него му е 93248432 пъти по трудно...

koalka
04-01-2007, 07:35
Последните няколко реда са доста верни.Ако той още е на наркотици, кажи на родителите му, за да му помогнат и може след време да сте отново заедно.

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:36
:smt010 мале 4естно за малко това да ме разпла4е...не го оставяй!...ще се влуши много...ще по4не да се дрогира още пове4е ще стане на нищо! ти го оби4аш не му го позвалявай да си провали живота!
намери го...и щом го видиш прегърни го силно..кажи му 4е онова е било най голямата лъжа която си изри4ала!!! обясни му...4е си го зарязала само защото се е друсал!!! кажи му 4е искаш безумно много да си с него но той трябва да се откаже от наркотиците....и му помогни в този труден за него момент...но не го оставяй....айде и после пиши ми на aleks_files@abv.bg какво е станало!!!

JoeBanana
04-01-2007, 07:41
много правилно ! бягай докато можеш
не ти трябва да се занимаваш със скапаните друсалки, тяхната песен е изпята
не си струва да си разсипеш живота, заради едната "любов" :mrgreen:

savage
04-01-2007, 08:17
Още в началото с това скарване с приятелките нещо не отива на добре работата- аз никога не бих скарала с моите заради някво момче, пък било то и толкова прекрасно като твоето. И ето сега съдбата те наказва- тука има пръст провидението ша знаиш.

BloodraiN_M
04-01-2007, 08:22
от това което прочетох вие наистина се обичате така че не се отказвай толкова лесно помогни му, бъди до него и отново ще сте щастливи всеки греши но има нужда от някой до себе си за да му помогне

sherry
04-01-2007, 08:30
Aко наистина го обичаш, помогни му да се откаже от наркотиците. Все още има надежда. С воля и постоянство, всичко се постига! Опитай, може и да не успееш, но поне ще знаеш, че си направила това, което трябва. Бори се за връзката ви и за него! Той трябва да се откъсне от този вреден порок и да продължи напред... Потърси помощ, говори с него за това, което те притеснява, стискам ти палци, пиши какво е станало!

jony
04-01-2007, 09:14
Такаа.. Историята ти е сърцераздирателна и като я прочетох, много ми се прииска да ти помогна, затова ще опитам..:
1.Ако не взима хероин, още има шанс за него
2.Сега, след като си го зарязале, ще започне да се друса все повече и повече. Ако наистина го обичаш, както твърдиш, няма да го зарязваш, ами ще се опиташ да му помогнеш!! Иди и му обясни, че не можеш да си с него, докато продължава да се дрогира и че ще му помогнеш да се откаже, ако иска. Няма да ви е лесно, но както казаха по-горе с постоянство и воля всичко се постига!
Така, че давай и дано всичко завърши добре!