PDA

View Full Version : Ако ВИЕ бяхте в ХОЛИВУД...



сиЯйната_девойка
04-01-2007, 07:11
и бяхте млад и известен(а с времето богат)---как щяхте да искате да се промените(или изобщо не искате промяна),какви щяха да са идеалите ви,щяхте ли да имате мечти......какво щеше да се случи със семейството и близките ви :)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

alkobalko
04-01-2007, 08:13
Не ми се вярва да се променя много. За мен на първо място винаги са стояли семейството ми и приятеля ми.

koalka
04-01-2007, 08:15
Еми, може би и те ще дойдат да живея с мен в Холивуд, защото без тях не мога.А с приятелят ми най-вероятно ще си имаме една голяяяма къща само за нас.Ех, мечти, въпреки че не искам чак такъв светски живот, в който някой трудно има личен живот. :-k

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 08:17
ами едва ли бих пренебрегнала семейството си...но сега не мога да бъда сигорна какво ще стане

JoeBanana
04-01-2007, 08:48
хммм... я да видим... известен, че и богат :mrgreen:
най-вероятно ще стана прасе :mrgreen: ще унижавам хората, ше еба като разгонен носорог, ще ям хубава храна, ще си губя времето, ще простея колкото си искам.... :mrgreen:
замалко да забравим семейството - мама и тати ше живеят добре, разбира се
за останалата рода ше си помисля... не ми трябват навлеци :mrgreen:

savage
04-01-2007, 09:18
Ква връзка има Холивуд с темата на форума? :idea:

sherry
04-01-2007, 10:53
Бих била щастлива, ако имах възможността да бъда в Холивуд. От малка исках да стана актриса :roll: Но винаги любовта и семейството са били на първо място за мен...Едва ли бих ги оставила тук и бих приела да не ги виждам години...Абсурд!

04-01-2007, 11:24
Няма да се променя много. За мен на първо място винаги са стояли семейството ми и приятелите ми. Просто ще си ги взема там, ако мога разбира се. И ще си намера и още приятели, като не загърбвам старите. А и не искам да се променям, харесвам се сега. Да стана звезда, известен, богат, фешън и мускулест ще е добре, но като характер не искам да се променям. Бях себе си, после се промених и не беше живот, сега пак снъм себе си и животът е купон.

04-01-2007, 12:59
ще ги взема с мне...ще играя хазарт,ще натрупам 1-2млн и обратно в БГ...

ErinEverly
04-01-2007, 13:59
и бяхте млад и известен(а с времето богат)---как щяхте да искате да се промените(или изобщо не искате промяна),какви щяха да са идеалите ви,щяхте ли да имате мечти......какво щеше да се случи със семейството и близките ви :)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Как щях да се променя? Ми сигурно щях да стана по-злобна... А, ако под промяна разбираш пластична операция - не, мерси :lol: Аз си се харесвам такава, каквато съм :wink:
Идеали? Ми те нямаше да се променят. Ще са си като сегашните.
Всеки човек има мечти. Какви биха били те, ако бях в Холивуд - не мога да гадая :lol:
Семейството и близките ми ще са облагодетелствени от това. Никога не бих си зарязала семейството за пари и известност.

Tesinka
04-01-2007, 14:07
Mi edinstwenoto koeto shte se promeni e luksa... i slawata. Mislq che daje i izwestnite,bogati lichnosti imat mechti.... (za koito se predpolaga che pri tqh po-lesno mogat da se sbudnat...) Inuche lubowta i obichta kum semeistwoto,priqtelite,lubimiq mi chowek nikoga nqma da se promeni. Wazmojno e da ima i promqna w haraktera,no nadali shte e sushtestwena. Taka mislq az. A be neka stana puk shte widim :P

rosskata
04-02-2007, 00:49
Щях да се побъркам. Не обичам да съм център на внимание. Държа си на личното пространство... Определено щях да се побъркам.
Също като Експлоитед щях да се продрусам и пропия.
Щях да пръскам пари за някакви страхотно разточителни купони или абсолютно ненужни, но безумно скъпи неща...
мечти и идеали? Не мисля... Освен може би кога и с кого ще се насмъркам и напия до смърт... :roll:

teenkopele
04-02-2007, 05:37
и бяхте млад и известен(а с времето богат)---как щяхте да искате да се промените(или изобщо не искате промяна),какви щяха да са идеалите ви,щяхте ли да имате мечти......какво щеше да се случи със семейството и близките ви :)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Едва ли щях да съм кой знае колко различен.
Близките ми щяха да живеят доста добре, докато аз препивам и предрусвам. :wink:

titin4eto
04-02-2007, 12:07
Може би щях да влизам в отбора на скуките, защото нямаше да се напивам и да правя скандали и нямаше да вдигам ретинга на журналистите... Мисля, че нямаше особено да се променя... щях да се опитвам да опазвам природата и животните (нали съм богата) и щях да осмивам простотията...