PDA

View Full Version : programa za re6avane na zada4i



dwe_w_edno@abv.bg
04-01-2007, 10:47
kak da namerq programa za re6avane na zada4i da napi6a zada4ata i tq da mi q re6i

Ollas
04-01-2007, 11:11
Знам един друг варянт, който е много по-лесен.
Просто сядаш и решаваш. Поне ще ти остане нещо в главата.

Ако полагахте (всички вие, които търсите помощ за това или онова) толкова усилия, за да се справите сами, щеше да ви е много по-лесно!

dete_na_prostora
04-01-2007, 11:38
казва се :-D umsolver :-D айде нататъка са опраяй сам :wink: :wink:

04-02-2007, 09:00
...е много по-лесен.
Просто сядаш и решаваш....


Това не е за всеки.

Ollas
04-02-2007, 09:55
Абе и аз не мога да решавам задачи, ама ходя на уроци да се науча и слушам в час... Не разчитам на разни програми или на някой друг, или да чакам някой да ми намери темата, да ми напише есето и т.н.

Ето защо учениците нямат елемантарни знания.

blackcat.eti
04-02-2007, 12:51
[quote="Ollas"][b][color=black]Знам един друг варянт, който е много по-лесен.
Просто сядаш и решаваш. Поне ще ти остане нещо в главата.


:mrgreen: trqbva samo da si sedne6 na zadnika i to drugoto 6te stane ot samosebe si :smt006 are uspeh.................

ger4e7y
10-21-2008, 14:14
оф момичето/момчето ви пита за програма а вие и казвате как да седне и да си напише :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

kPuCkA
10-21-2008, 14:25
оф момичето/момчето ви пита за програма а вие и казвате как да седне и да си напише :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-xАма,патко,такава...я недей да държиш такъв тон!

imaginaryyy
10-26-2008, 12:27
Момичето е много прави, я ти нямаш никакво право да я обиждаш! Момичето/Момчето ви пита за програма, а не кое е хубаво и кое не! Щом не знаете просто напишете, че не знаете и толкова!! Какъв е проблема?! Едва ли сте вие хората, които трябва да му казвате как да уче :x

nestle
10-26-2008, 14:52
Момичето е много прави, я ти нямаш никакво право да я обиждаш! Момичето/Момчето ви пита за програма, а не кое е хубаво и кое не! Щом не знаете просто напишете, че не знаете и толкова!! Какъв е проблема?! Едва ли сте вие хората, които трябва да му казвате как да уче :x

Тей тей... :x

ChoCohoLiC
10-26-2008, 15:39
Защо всички се плашат от математиката :? Не е толкова трудна, вярно е че има хора дето изобщо не им върви както на мен литературата, но попринцип никой не е седнал да се замисли над задачета, а само като види x;y смесени с няколко цеифри и тръгва да търси програми :?

zelenooko_kote
10-26-2008, 16:47
eh de da ima6e takava programa...razme4tah se

sunchouz
10-26-2008, 16:56
оф момичето/момчето ви пита за програма а вие и казвате как да седне и да си напише :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-xАма,патко,такава...я недей да държиш такъв тон!

ОМГ! :razz: :razz: :razz: Какъв ти тон бее???! :razz: :razz: :razz: Откъде го чу тона?Да не си гадател??? :razz: :razz: :razz: Оле нее! :D :D :D

len4eto22
04-24-2009, 07:31
Abe naistina e prava...choweka t1rsi programa , a vie ste trugnali da mu d1rjite smetka i mnogo da se pravite na na4eteni .. naprawo ste smeshni. Ako znaete programa q kajete , a ako ne natisnete 4ervenoto "x"-che w gorniq desen 1g1l na prozor4eto na windows ..naprawo nqmam dumiii !! inache az samata imam programa takava , ama tq e samo za uravneniq.. ako vse pak q iskash - skype : len4eto22 ..ama za ws. sluchei pishi che si ot saita shtoto ne dawam p1ln na wseki i taka shte si te podmina..i posledno za dr-te --- ne se pravete na koi znae kakwo..i vie ste imali slu4ei v koito ne mojete da se spravite sami taka che.. shh =) :-D :-D :-D

DieselBlood
04-24-2009, 07:50
Програма няма,ама тука--->>> http://www.math10.com/bg/.Тия пичаги винаги са ми решавали задачите.Можеш да разчиташ на тях

BladeDancer
04-24-2009, 10:24
Момичето е много прави, я ти нямаш никакво право да я обиждаш! Момичето/Момчето ви пита за програма, а не кое е хубаво и кое не! Щом не знаете просто напишете, че не знаете и толкова!! Какъв е проблема?! Едва ли сте вие хората, които трябва да му казвате как да уче :x

Я мълчи
за това утре ще си плати дипломата ще стане някъв няма да знае кво да прави и ще стане беля
ОЦЕНКАТА НЕ Е ВАЖНА ВАЖНО Е ЗНАНИЕТО !

ProstoAz
04-24-2009, 14:18
Гледайте датите. ;)
Стара тема!