PDA

View Full Version : Kakvo da napravq i imam li o6te 6ans



complicated_girl
04-01-2007, 10:54
Надявам се че някой може да ми даде съвет ..
Значи ходиш с 1 момче месец и полувина и октомври 2006 го скусах заради някакви простотии и на нова година му пратих смс Преди месец той ми писа че иска да се видим и като отидохме на кафе и един негов фр беше там и говорихме за др неща не за връзката ни ..Знам че мина супер мн време от както всичко между нас свърши но още го обичам и дали има шанс пак да стане нещо пак м/у нас ...

MoHuTo
04-01-2007, 11:05
Ами оттогава поддържате ли някаква връзка, в смисъл виждате ли се често, говорите ли си? Ако поддържате пиши му да излезете на кафе, ала-бала сближи се пак с него..а пък ако не поддържате никаква връзка ще е малко по-трудно според мен..и едва ли нещо ще се получи :-k :-s

jony
04-01-2007, 11:39
ЕЕ свършила работа...няма смисъл да се занимаваш вече!!! Айде продължавай напред!

04-01-2007, 11:56
Еми зарибяваш...лека,полека...ня а как иначе ...

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 15:43
Mi ili kara6 direktno i mu kazva6 kak stoqt ne6tata pri tebe ili se opitva6 da go preodolee6 zabravq6 i kara6 napred.

BAYO
04-01-2007, 15:56
Няма шанс според мене. Миналото никога не се връща!

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 15:56
sama трябва да си отговориш на въпроса...виж обстоятелсвата и според тях прецени!

malone
04-01-2007, 15:58
Той ти е писал и сте излязли значи има някъв интерес-трябва да се оговорите пак да излезете за предпочитане двамата и да оточните какво е положението.Тоест казваш му че се още го обичаш и ако стане нещо стане,ако ли не-здраве да е!

DiabolicAngel
04-01-2007, 16:00
Няма шанс според мене. Миналото никога не се връща!

:roll:

efito_f
04-01-2007, 16:06
Според мен е по-добре да му кажеш какво чустваш.Макарче
щом те е викнал на кафе явно имаш някакъв шанс. :)

koalka
04-01-2007, 17:16
Ами, обади му се и излезте на кафе.Само, че този път насаме и се изяснете.

Polinna
04-04-2007, 06:43
Надявам се че някой може да ми даде съвет ..
Значи ходиш с 1 момче месец и полувина и октомври 2006 го скусах заради някакви простотии и на нова година му пратих смс Преди месец той ми писа че иска да се видим и като отидохме на кафе и един негов фр беше там и говорихме за др неща не за връзката ни ..Знам че мина супер мн време от както всичко между нас свърши но още го обичам и дали има шанс пак да стане нещо пак м/у нас ... Охооо скъсала си го а? И после си го зарезала.. ебеш и бегеш :smt016 аз имах същия проблем.. ходихме 2 месеца ама го зарязах и аз заради простотии и така.. после 1 година му тичах зад гъза ама нямаше реакция от негова страна беше много наранен и го разбрах .. та мисълта ми е или да настояваш да излезете само двамата и да се разберете като бели хора.. или ако виждаш, че си му минала през *** фащаш нов или се мъчиш да го забравиш колкото и да е трудно :-({|= гоод лък ! :)

divo_kotence
04-04-2007, 06:50
Ами, обади му се и излезте на кафе.Само, че този път насаме и се изяснете.

и аз така мисля...

sherry
04-04-2007, 07:31
Разбира се, че има шанс! Хубаво е, че те е поканил да излезете. Следващият път му звънни ти. :-) Излезте, кажи му какво изпитваш( а може и само да му покажеш). Флирт, погледи, целувка...Дано се получат пак нещата. Стискам ти палци!

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:16
Ами, обади му се и излезте на кафе.Само, че този път насаме и се изяснете.

Абсолютно... с1гласен... и изяснете чувствата си (ако ги има още)..
Се пак аз не виждам логика да те покани на кафе да излезе и да няма още чувства к1м теб..

Надеждата умира последна..


Няма шанс според мене. Миналото никога не се връща!

Колега не така, ето едно от малкото мнения с който не с1м с1гласен.. [-X :smt016

PeAcH
04-04-2007, 18:11
Nqma smisal prosto,prodaljavai na pred i tova e!!!!!!!!!!!!!!

BAYO
04-04-2007, 19:24
Ами, обади му се и излезте на кафе.Само, че този път насаме и се изяснете.

Абсолютно... с1гласен... и изяснете чувствата си (ако ги има още)..
Се пак аз не виждам логика да те покани на кафе да излезе и да няма още чувства к1м теб..

Надеждата умира последна..


Няма шанс според мене. Миналото никога не се връща!

Колега не така, ето едно от малкото мнения с който не с1м с1гласен.. [-X :smt016

Колега, мое мнение нали знаеш. То пък не може за всичко да казваме "И аз така мисля, и аз така мисля." Хората ще вземат да се съмняват, да не би да пише един и същи човек. Нека авторката да пише кво е станало, за да видим кой прав, кой крив :wink: Но не можеш, да не се съгласиш отностно това :
Миналото никога не се връща \:D/

baby_angel
04-04-2007, 20:02
parvo trqbva da si izqsni6 tvoite i negovite 4uvstava sednete i pogovorete za va6ata vrazka taka 6e izqsnite ne6ata KAMET