PDA

View Full Version : roditelite ili tozi v koito ste vlubeni??



Love Is Everything
04-01-2007, 12:51
molq vi za savet ili.. kakvo bihte napravili v tozi slu4ai... ako trqbva da izbirate kogo 6te izberete... roditelite vi ili tozi vav koito ste vlubeni... kato imate predvid 4e i ot dvete strani polu4avate mn lubov i vinagi pravqt vsi4ko vazmojno za da se 4ustvate dobre ... az sm momi4e.. no ako mom4etata re6at za nujno neka i te da kajat svoeto mnenie blagodarq predvaritelno..

UnaBletoLoVeU
04-01-2007, 12:59
Zavisi na kolko si godini. Roditelite sa do edno vreme...

Love Is Everything
04-01-2007, 13:00
na 18 :) no problema 4e te ne go haresvat abe izob6to mn skandali i t.n. .. i se nalaga da izbiram..

elf4o
04-01-2007, 13:01
na 18 :) no problema 4e te ne go haresvat abe izob6to mn skandali i t.n. .. i se nalaga da izbiram..
моето лично мнение е любовта тъи като тя е над всичко и човек има 1 живот в които трябва да е с любимия си за него човек:)

UnaBletoLoVeU
04-01-2007, 13:09
Opredeleno lubimiq trqbva da izberesh :)

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 13:14
Еми правилно родителите са до време,мислят за теб естествено искат най-доброто за теб,ама все пак избираш човека,с който ще бъдеш от тук нататък няма да ги има вечно родителите :!:

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 13:14
Az bih izbrala roditelite si za6toto te sa zavinagi osobeno 6tim kazva6 4e polo4ava6 liobov i razbirane.NE biva da gi prenebregva6 zaradi 4ovek koito e ot edna god v jivotati kolkoto i da go obi4a6.

kobrichka
04-01-2007, 13:14
В доста кофти ситуация си :-k честно казано нз какво да те посаветвам,защото ти знаеш най-добре,имам предив дадената ситуация,но ако на мен ми се налага(надявам се никога да не ми се налага [-o< )бих поговорила с родителите си,все пак си пълнолетна,а и не те ще са с него а ти,твои е изборът.Помисли хубаво,защото в крайна сметка родителите са само едни и те 18 години са давали всичко за теб.Постави се на тяхно място,ако някога твоята дъщеря се отрече от теб как би се почуствала?Помисли мн хубаво какво ще направиш.Успех

Love Is Everything
04-01-2007, 13:17
e te naistina me obi4at no ne bih kazala 4e polu4avam koi znae kakvo razbirane osobeno puk za nego.....

alkobalko
04-01-2007, 13:18
В доста кофти ситуация си :-k честно казано нз какво да те посаветвам,защото ти знаеш най-добре,имам предив дадената ситуация,но ако на мен ми се налага(надявам се никога да не ми се налага [-o< )бих поговорила с родителите си,все пак си пълнолетна,а и не те ще са с него а ти,твои е изборът.Помисли хубаво,защото в крайна сметка родителите са само едни и те 18 години са давали всичко за теб.Постави се на тяхно място,ако някога твоята дъщеря се отрече от теб как би се почуствала?Помисли мн хубаво какво ще направиш.Успех

Съгласна съм с казаното. На мен не ми се е случвало да попадна в такава ситуация и не мога да ти дам точен съвет. Избери така, че един ден да не съжаляваш. Знай само, че родителите са едни и никога не биха направили нещо, което да ти навреди.

CVETELLINA
04-01-2007, 13:31
Ехх много гадно наистина.Но 1-вото, което можеш да направиш е да помислиш защо вашите не харесват приятелят ти,може би има основателна причина,така че седнете и си поговорете сериозно за това...Запознавала ли си ги с него? :roll: Може би те не са имали възможност да го опознаят,а може би и да ги е страх,защото все пак ти си вече на 18 год.и скоро ще ги напyснеш-така да се каже,може от това да се страхуват и да се опитат да те отдалечат от приятелят ти,за да може да си близо до тях.Незнам вариантите са много,но най-добре е да седнете и да си поговорите хубаво,а също добра идея е и гаджето ти да дойде,за да могат родителите ти да го опознаят по-добре.Успех :wink:

BAYO
04-01-2007, 13:41
На мен не ми се е случвало да попадна в такава ситуация и не мога да ти дам точен съвет. Избери така, че един ден да не съжаляваш. Знай само, че родителите са едни и никога не биха направили нещо, което да ти навреди.

В момента се намирам в същата ситуация и ми е много трудно. Боря се сам с/у всички и се побърквам. Направо съм психясал. Опитвам се да угодя на всички, но и така пак никой не е доволен. Накрая мисля, че ще ми писне и ще напрая квот си знам, пък квото ше да става... ](*,)

П.П. Тва е един от най-трудните избори, пред които човек е изправен. Напрао си м/у чука и наковалнята.

Love Is Everything
04-01-2007, 13:47
mda to4no .. gleda6 da ugodi6 na vsi4ki ama v sa6toto vreme si4ki se sardqt... napravo ujas.... i samo se izma4va6 ;(

alkobalko
04-01-2007, 13:47
На мен не ми се е случвало да попадна в такава ситуация и не мога да ти дам точен съвет. Избери така, че един ден да не съжаляваш. Знай само, че родителите са едни и никога не биха направили нещо, което да ти навреди.

В момента се намирам в същата ситуация и ми е много трудно. Боря се сам с/у всички и се побърквам. Направо съм психясал. Опитвам се да угодя на всички, но и така пак никой не е доволен. Накрая мисля, че ще ми писне и ще напрая квот си знам, пък квото ше да става... ](*,)

П.П. Тва е един от най-трудните избори, пред които човек е изправен. Напрао си м/у чука и наковалнята.

Помисли само, че човекът, който е до теб, колкото и да те обича един ден може да си отиде. А родителите винаги ще са до теб и ще те подкрепят. Зная само, че нищо, което правят не е с лоша умисъл.

Love Is Everything
04-01-2007, 13:49
da taka e ... no puk kakvo izbira6 tqh i da kajem 4e toi e lubovta na jivota ti... sam li 6e si ostane6 do kraq na jivota si??? roditelite ti i taka 6te stradat...

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 13:51
неможе ли и двете? живееш с любимия 4овек отиваш на гости и на родители те си...не мисля 4е трябва да забравяш едното нещо заради другото...все едно да откажеш да пиеш вода заради храненето!

Love Is Everything
04-01-2007, 13:54
ami ne moje ... ne govorq za jiveene s nqkoi .. govorq.. 4e na6te ne go obi4at..ako hodq s nego 6te sme v ujasni otno6eniq i t.n.....

BAYO
04-01-2007, 14:05
Еми тайна връзка тогава.....

За кво не го харесват? Какво е направил? С какво е заслужил такова държание и отношение от тях?

Love Is Everything
04-01-2007, 14:10
taina vrazka ima6e ve4e.. ne mi haresva da laja ... ami dosta po golqm e ot men....abe za vsi4ko vinagi mogat da se namerqh nedostataci.. i te iztakvat to4no tova...... a kakto kazah i ot dvete strani( roditelite i toi) polu4avam golqma lubov i t.n...

BAYO
04-01-2007, 14:14
Доста по - голям от тебе? Да не би да си на 14 той на 24(30) ?? Ако е така, разбирам ги родителите ти :!:

Love Is Everything
04-01-2007, 14:17
az sm na 18 a toi na 29... i ot dosta vreme .. se obi4ame ..

malone
04-01-2007, 15:52
taina vrazka ima6e ve4e.. ne mi haresva da laja ... ami dosta po golqm e ot men....abe za vsi4ko vinagi mogat da se namerqh nedostataci.. i te iztakvat to4no tova...... a kakto kazah i ot dvete strani( roditelite i toi) polu4avam golqma lubov i t.n...Ти казваш че той е по-голям може би тогава е по отговорен.....може би ако се покаже в добра светлина пред родителите това ще ги накара да по размислят спрямо отношението към него. :wink:

krem4et0
04-01-2007, 15:57
В няколко ситуации съм избирала приятеля си. Просто съм търпяла виковете на нашите и ударите на баща ми и съм правила това, което съм смятала, че е добро за връзката ми. Дано си е струвало. Но работата е там, че те го харесват, но просто не могат да ме разберет и не могат да разберат какво е 1 връзка през 21 век. За тях е ненормално да правим секс, а да нощувам у тях-недопустимо! Но ако те категорично бяха против него(а не в тази ситуация-така биха реагирали който и да е той). Въпреки това родителите никога не ти мислят лошото-просто искат най-доброто за теб. Най-добре седнете 4-имата и си поговорете. моите родители не харесват собено зет ми, но това е изборът на сестра ми и го уважават. Нито з миг не са се държали зле с него. Понякога трябва да има компромис и от тяхна страна!

BAYO
04-01-2007, 16:06
Ти казваш че той е по-голям може би тогава е по отговорен.....може би ако се покаже в добра светлина пред родителите това ще ги накара да по размислят спрямо отношението към него. :wink:

Би трябвало да си прав! Защо той не се прояви като истински мъж и не направи нещо по въпроса :?:

NightSky
04-01-2007, 16:07
Щом си наистина влюбена, родителите ти трябва да се съобразят с теб.Но ако те поставят пред подобен избор би било по-добре да си с любимия си човек.

ThePainIsReaL
04-01-2007, 16:45
Момчето, което обичам - преди всички!!! Всичко и всички заебавам за него ...
П.П. Пффф.. да имах поне кого да обичам.. :evil:

koalka
04-01-2007, 17:12
Защо непременно трябва да се налага да избирам?А и зависи дали е сериозна връзката ни.Но ако едни родители наистина имат причина да кажат, че не го харесват трябва да изтъкнат наистина сериозни доводи, за да ги послушам, иначе ако е някой каприз-няма да стане тяхната.А и сега бих избрала приятеля си, въпреки че може би не е правилно-обичам го.

Love Is Everything
04-01-2007, 18:26
ami razbira se 4e iztakvat seriozno dovodi ... tova 4e e tolkova golqm .. i 6tql da se darji pokrovitelstveno s men sled vreme .. samo 4e... na men malko trudno moje da mi se kaje kakvo da pravq 6toto sm mn viroglava... i kato 4e li samo za tova sm gi poslu6ala i go ostavih .. no estestveno mi e golqma maka .. a dali e seriozna vrazkata.. ami dokato si hodehme vrazkata sama si stana seiozna. ne nasila .. prosto.. si be6e super.. razbira se 4e sme se karali .. no nz .. mislq 4e vrazkata mejdy nas e mn silna .. 4ustvame se mn blizki .. ne govorq za sex.. a za duhovnata strana na ne6tata... i t.n. ..

Love Is Everything
04-01-2007, 18:45
o6te nqkoi nqma da izkaje mnenie po vaprosa ? :(

Alerta
04-01-2007, 18:57
НИКОГА
Няма да предпочета момче пред родителите си.
И не, те не са до време. Гаджетата са до време.

J^Lo^ass
04-01-2007, 18:59
ami dosta kofti situaciq,mislq 4e ako bqh na tvoe mqsto u sum uverena v 4uvstvata na 4oveka do sebe si i znam 4e si vqrvame i podkrepqme vzaimno,6te izbera nego,v kraina smetka liubovta e nai-vajnoto.Ne 4e i kum roditelite si ne izpitva6 obi4,no tam e razli4no,te naistina sa do vreme.Ne vqrvam da se nalaga da izbira6,roditelite ti te obi4at i nikoga ne biha te postavili v situaciq da izbira6(nadqvam se) :smt017
I vsu6tnost sym syglasna,4e te revnuvat,vse pak malkoto im momi4e e porastnalo i ve4e se otdale4ava ot tqh i ima svoi jivot,a te sa sviknali ve4no da ni kontrolirat
uspeh O:)

UnaBletoLoVeU
04-01-2007, 19:07
Po tova ti izkazvane razbiram che si munichka :) I da, roditelite sa do vreme, zashtoto ne moje cql jivot da se grijat za teb.Trqbva da se nauchish sama da se spravqsh s problemite. I ako izberesh tqh pred tozi, kogoto obichash i sled kato te pochinat ostavash sama... A e strashno, kogato si sam v jivota...
I btw ''Gadjetata sa do vreme'' e dosta tupo ako se razglejda ot tam, che sled gadjetata(kogato ti pisne) otivash pri mama i tati i se skrivash pod kriloto im.

P.S Govorq za izkazvaneto na Alerta

Love Is Everything
04-01-2007, 19:43
emi ako gadjetata sa mn . i sa za po nqkolko meseca.. taka 6te govori .. Alerta.... no ina4e blagodarq za mneniqta... no otnosno za roditelite 4e 6te po4inat .. nikoi ne znae kakvo moje da stane.. moje ytre da me blasne kola na ulicata i da umra predi tqh .. dano da ne stavat takiva raboti de no davam primer....

Digital
04-01-2007, 19:47
na 18 :) no problema 4e te ne go haresvat abe izob6to mn skandali i t.n. .. i se nalaga da izbiram..
Ми след като не го харесват най-вероятно е боклук. А и ти си малка за да направиш трезва преценка, плюс това любовта ти ще отмине и ще останеш само с куp в устата ( чии не е важно ). А тия хора са те създали все пак и са се грижили за теб. Get it ?

sladi4kata_deni
04-01-2007, 19:56
ooh i az sam go prejivqla tfa s mama i tati kato se zainatqt 4e nqkoi moi fr ne e ot dobro semeistfo i ne e za men a te ne razbirat 4e az si go lovkam... radvam se 4e sega ne sam v podobna situaciq no s biv6eto mi gaje mn se ma4ehme po toq na4in i v kraina smetka se naloji na6ite da priemat vrazkata ni. toi pu6e6e i pie6e tfa na tqh est ne im haresfa6e i po edno vreme se otkazaha i daje po4naha da mi vikat kfi cigari pu6i :lol: :lol: :lol:

Jackie
04-01-2007, 20:58
Никога няма да кажа нещо подобно, нито родителите ми. Винаги са ме оставяли аз да избирам и винаги са ми казвали своето мнение. Никога не са ме насърчавали какво да правя с личния си живот. Само са ме съветвали. Затова, ако стане нещо сериозно с "любимата", бих избрал тях.

krem4et0
04-02-2007, 07:48
Абе извинявай много, но как можеш да заебеш хората, които са те създали, отгледали и са ти дали всичко в този живот заради някой си там дето знаеш от 1 година да речем. Аз давам пример, че се е налагало да избирам в 1 момент да съм с него, а не да ги послушам, но в никакъв случай не съм ги оставила или нещо такова. А и няма да го направя, защото ги обичам и най-вече ценя,това което са ми дали. без тях аз днес нямаше да съм нищо. Аз нямаше дори да съществувам. Ако сте чели мои мнения ще се съгласите, че те съвсем не са най-печените и разбрани хора на света, но са ми родители. И ако днес направя компромис и не ги послушам за нещо, просто защото не го разбирам, това не значи, че ако се наложи да съм с тях или с него няма да избера тях. Трябва да мислим реално върху нещата. И за да съм ти майка ще съм против, но просто няма да ти забраня, а ще си поговоря с теб защо съм против и какви негативи виждам в подобна връзка. работата е там, че ви липсва комуникация - гаджето, с приятелите, с родителите. баща ми не е мнго комуникативн, но с майка с мога да говоря с часове и знам, че ще ме изслуша и посъветва. В крайна сметка те ти мислят само най-доброто, дори и д ти се струва, че го правят напук.

sherry
04-02-2007, 07:51
Аз съм на мнение, че ако едни родители обичат детето си, те ще му позволят да бъде щастливо!
Какво значи"Не го харесваме", какво, заради различния им вкус, ти трябва да се откажеш от възможността да бъдеш обичана ли? Разбирам да е някой убиец, че да се страхуват, ама....

Те нямат право да те карат да избираш! Бъди с него, трябва да се примирят, най - важното е да си щастлива.

`Death`Whore`
04-02-2007, 07:52
Родителите ми никога няма да ме накарат да избирам. Ако има сериозна причина, поради която мислят, че не трябва да съм с този човек, ще говорят с мен като с голям човек и все пак изборът ще е мой.

Love Is Everything
04-02-2007, 16:12
krem4et0 az ne govorq za zaebavane ... 6tom sega ne sm s nego zna4i gi uvajavam i t.n. .... vaprosa e 4e ako "izbera da sm s nego" navqrno 6te ni se razvalqt otno6eniqta s na6ite....kato se zamislq edva li nqma da si govorim .. ama .. neznam slojno e .. blagodarq 4e si kazvate mnenieto i mi davate saveti :) 6te se radvam na o6te mneniq

Love Is Everything
04-02-2007, 16:13
a i o6te ne6to iskam da spomena .. ne go poznavam ot 1 godina . bi bilo tapo da go poznavam ot tolkova malko vreme i da sm postavena pred takav problem .. i 4etete vnimatelno .. v na4aloto spomenah 4e i ot dvete strani (roditelite i nego) polu4avam mn lubov i t.n.

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 16:31
Защо п1к трябва непременно да се избира любовта...с този човек в който си влюбена все някога ще се скарате и разделите.. родителите са ти рамото в тоя труден живот.. те винаги ще б1дат зад тебе, ще те подкрепят, ще ти помагат.. а какво ще стане ако избереш примерно любовта... и се скараш с ваще и се изнесеш и отидеш в гаджето ти... и след извесно време се разделите с гаджето ти.. и какво ще правиш ? ще се в1рнеш при ваще? да,то това е ясно но помисли как ще се почувстват ваще...( се едно ги т1рсиш за собствена изгода.. ) Мнезнам
аз бих избрал родителите.. по-доб1р приятел от тях на-дали ще намериш..

:smt006

Love Is Everything
04-02-2007, 16:38
e tva za skarvaneto .. ako i na6ite misleha taka 6tqha li o6te da sa zaedno??? za da imam tozi problem zna4i ne mislq tozi 4ovek prosto za gadje a za mn blizak i t.n. ...

04-02-2007, 16:51
НИКОГА
Няма да предпочета момче пред родителите си.
И не, те не са до време. Гаджетата са до време.
Тичкай 40 годишна при мамчето си,мамино момиченце.

Love Is Everything
04-02-2007, 17:23
blagodarq na si4ki za mneniqta im ... nqkoi dryg 6te kaje li ne6to po vaprosa???? samo iskam da kaja 4e absolutno za vis4ko mogat da se kajat i polojitelni i otricatelni ne6ta i za tova mn se draznq kogato nqkoi se e sprql samo na ednite ili samo na drugite .. razbiram 4e vseki ima sobstveno mnenie.. no aboslutnite hora..... ne mi haresvat :)

`Death`Whore`
04-02-2007, 17:25
Приятелят ти наркоман ли е? Крадец? Убиец? Изнасилвач? Спи ли с други жени постоянно? Ако не, те нямат право да ти се бъркат.

Love Is Everything
04-02-2007, 19:18
e razbira se 4e ne e nito ednoto ot tezi ... ne bih se zanimavala s takav... abe nz . pravi sa horata 4e ne mi mislqt zloto .. no v slu4aq az sradam i to ne malko.. :(