PDA

View Full Version : оф тая коса..



04-01-2007, 14:51
Здравейте на всички!
Имам един проблем с косата си и бих искала да ми дадете съвет.Значи много ми е суха косата,подстригана на стъпала,ама на някои места стои няква бухнала а не е така гладичка и...незнам какво ли не опитах вече все си е така :? :cry: :smt011

BroKeN^DreAmZ`f
04-01-2007, 14:57
Спец за суха коса ти препоръчвам Бадемова маска мисля че е на Биофреш, българска е май и на пръв поглед не изглежда особено надеждна, обаче аз бях мн доволна от нея.Много омекотява косата и струва макс 4-5 лв :)

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 15:04
Vij az moita sam q pravila po sqkav na4in koito moje6 da se seti6 kadreva s presa ,s ma6a ,s pqna ,s fiksator ,izpravena s presa, topirana ,na valni4ki ,na ribena kos, s pristafki na presata ,s difuzer s rolki abe naistina si4ko.Moita estestvena e prava i se viva po krai6tata,tvoita ako e prava q izprai s preca i taka nqma da stoi tolkos buhnala , a ako e kadreva ili ima 4upki samo q ofori s pqna ili fuksator za da ne e buhnala i da ne iazglejda ro6evai omaknata.Za suhotata (moita e mazna)ima 6ampoani ,balsami i maski kupisi nqkva po-nadejna kozmetika i tolkos.

_MuMuTo_
04-01-2007, 16:39
e toq otgovor predi mene, to4no puk nqma ni6to da pomogne na momi4eto. zna4i ima edni oil treatment tubi4ki, da si tretira6 kosata s olio, NO ne e takova olio a specialno taka 4e ne se bezpokoi. po princip trqbva navsqkude da gi prodavat samo popitai. a se pravi taka, slaga6 paket4eto ili tubi4kata v edna 4a6a s mnogo gore6ta voda za 3 minuti i dokato si v banqta da si izmie6 kosata tam s 6ampoan [ nedei slaga conditioner , sled kato si napravi6 treatmenta si go sloji ] to 6te se stopli olioto, i sled tova si go nanasq6 na cqlata kosa ili pone ne na skalpa a samo na kosata i mnogo dobre trqbva da e naneseno. ostavq6 go za 5 minuti tam , primerno dokato se izbrusne6 ili nz i az. i posle go otmiva6 samo s voda moje da si sloji6 i balsam za kosa sled tova.
na men pone tova mi pomoga mnogo az si go praq 3-4 puti na sedmica. ;) i ako kosata ti e mnogo izgorqla po krai6tata,4ak da nemojesh da q sre6i6- PODSTRIJI q! kazvam ti ;) .