PDA

View Full Version : Къде да отидем?



04-01-2007, 19:24
С един фр се чудим куде да ходим. Та, моля ви, дайте идеи.
Искаме да не е кино, заштото често ходим. Мислихме за боулинг (ако някой знае къде в София има и колко е цената, ще съм му мн благодарна) и за тенис на корт (съшто кажете къде има и цена).
Общо взето, искаме да е не6то различно. ерси предварително на всички, които ми помогнат.

Ice_Queen
04-01-2007, 19:27
С един фр се чудим куде да ходим. Та, моля ви, дайте идеи.
Искаме да не е кино, заштото често ходим. Мислихме за боулинг (ако някой знае къде в София има и колко е цената, ще съм му мн благодарна) и за тенис на корт (съшто кажете къде има и цена).
Общо взето, искаме да е не6то различно. ерси предварително на всички, които ми помогнат.

БоУлинг има зад НДК,има в Люлин,има и в София Ленд(имаше де) цените...не съм на ясно,сру!
може на билярд да ходите във Фън Сити в центъра,има и дарц и т.н.
на кънки на лед май още може на Славия.
мммммммммммммммммм,ако се сетя др ще пиша.

cherinka
04-01-2007, 19:33
Елате на разходка до Пловдив, пък аз ще ви разведа нагоре-надолу, наляво-надясно, напред-назад из града.

shmatka_s_patka
04-01-2007, 20:36
elate do bukure6t, da vidite kvo se nari4a golqm krasiv grad , a ne mrasno selo :-D

linkin_park_fenka
04-01-2007, 20:42
Елате на разходка до Пловдив, пък аз ще ви разведа нагоре-надолу, наляво-надясно, напред-назад из града.Дойдохме си на думата :D

teenkopele
04-02-2007, 05:49
С един фр се чудим куде да ходим. Та, моля ви, дайте идеи.
Искаме да не е кино, заштото често ходим. Мислихме за боулинг (ако някой знае къде в София има и колко е цената, ще съм му мн благодарна) и за тенис на корт (съшто кажете къде има и цена).
Общо взето, искаме да е не6то различно. ерси предварително на всички, които ми помогнат.

1. Пейнтбол.
2. Картинги.
3. Отидете някъде да цъкате билярд/дартс. :wink:

Shadow_Walker
04-02-2007, 08:54
Аз пък "Отидете да цъкате билярд" го прочетох като
"Отидете на църква" :shock: :lol: :lol:
Иначе - билярд, боулинг или защо не просто на кафе?