PDA

View Full Version : Moderated:Има ли смисъл да се занимавам с нея?



mickelangelo
04-01-2007, 19:40
Ето я и моята история .. на скоро започнах да се събирам в нова компания .. по точно мои приятели от училище - гаджетата им са от друго училище .. и така се запознах с момиче к0ето още от 1 поглед ми хареса ... всичко в нея .. 0баче д0 ден днешен дори не съм я заговорил .. поради 1 причина тя има гадния навик да взема леки наркотици (така да се изразя) а аз съм така да се нарече консервативен в отношение на тези неща ... дори трева не съм пушил а съм на 16 .. и въпросът ми е .. има ли някакъв смисъл да се занимавам с това момиче ... а е адски г0тино .. н0 за жалост не го виждам често .. даже може да се каже че го виждам много рядко ... но всеки път кат0 я видя .. не знам .. подкосяват ми се краката в боквалния смисъл .. . (*,) ](*,)

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 19:44
Ми познат проблем-яки момчета и момичета,а взимат наркотици,но да ти кажа само външност имат,а всъщност са деградирали яко,можеш да пробваш да поговориш веднъж с нея и да видиш,че ще се отвратиш от характера и държанието й,може и неадекватна да е =; :smt017

BeautifulWorld
04-01-2007, 19:45
Защо пък да не се пробваш с това момиче? Аз също нямам добро мнение за наркотици, цигари и напивания, но по принцип не ми пречи да излизам с момчета или да дружа с хора, които ги употребяват. Само не забравяй едно - ако стане нещо с нея, по-добре не и се бъркай, не и забранявай да пуши трева, ли там каквито наркотици взема - отвратително е гадже да ти налага какво да правиш.

mickelangelo
04-01-2007, 19:47
там е работата че съм говорил с нея .. и няма нищо такова .. под въздеиствието на някои наркотик не съм я виждал .. н0 много мои довереници ми казаха да не се занимавам защото е била много зле ..

ПС: и да така е знам къкво е да ти забраняват да правиш нещо ... просто е тъпо .. не трябва да се опитваме да променим някои а трябва да г0 накараме да проумее че тои има нужда от това

BAYO
04-01-2007, 20:07
Моят отговор би бил НЕ! Няма смисъл да се занимаваш с нея. Тя не е сериозен човек според мене. Не я познавам и не мога да твърдя нещо със сигурност, но мога да ти кажа от опит, че такива момичета са на моменти. Ще изпиташ краткотрайно щастие, но мъката ти ще е пълна накрая. [-(

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 20:07
I az sam tvardo priotiv narkoticite i mislq 4e nqma samisal da se zanimva6 s neq ne 4e imam ne6to protiv takiva hora ,no tova e moito mnenie.I se pak ako ne6to stane s neq vnimavai i ti pokraineq da ne po4ne6 s narkoticite!!!!!!Ot tqh polza nqma samo nedostataci!

alkobalko
04-01-2007, 20:14
И според мен е по-добре да не се занимаваш с нея. Дори и да е много добро момиче, под въздействието на наркотика става различен човек. Изборът е твой, но помисли първо какво бъдеще те очаква с такъв човек.

mickelangelo
04-01-2007, 20:14
Не че се хваля но имам воля и не съм почвал до сега .. и се старая да не се движа с такива хора но те изникват на всякъде ... не знам къкви статистики се водят в МВР 0баче всеки мои втори познат си мисли къкво да пуши след половин час .. на къде отиваме подяволите .. :smt009 :smt009

darkdevil
04-01-2007, 21:54
на къде отиваме надолу надолу и се по надолу отиваме!!!
за тревата пробвал съм когато бях почти на 19 я до нищо смислено не води тя карате да се хилиш кат идиот на некви тапотии и да дрункаш само глупости.
няма смисал да я пробвате аз се радвам че не я използвам от 1година и няколко месеца няма никакъв смисъл да я употребявате!!!
а някъде четох за тревата че била полезна да се пуши 1 път в месеца за по добро уросяване на мозъка :) и това го беше писъл лекар ](*,) а ти питаш на къде отиваме #-o

MontellPorter
04-01-2007, 21:56
Бягай далече от наркоманките...

honda^
04-01-2007, 22:24
Мога само да те посъветвам да стои666 дале4 от подобни хора. Запо4ва се с трева...а после се минава на по-твърда дрога и по-твърда, и т.н.(знае666 до къде се стига).... :?

darkdevil
04-01-2007, 23:53
Мога само да те посъветвам да стои666 дале4 от подобни хора. Запо4ва се с трева...а после се минава на по-твърда дрога и по-твърда, и т.н.(знае666 до къде се стига).... :?
не съм съгласен зависи до човека и психиката която има!!!

sexi_lady_666
04-02-2007, 00:01
da gadno e mn daje no nqma kak!!!bih ti kazala da vnimava6 i ti v teq ne6ta ne edno momi4e da te podvede i ti da propadne6!!!da ti kaja za lubov pravq vsi4ko taka 4e kakto re6i6 no bih te posuvetval kato q zagovori6,ako q zagovori6 probvai se no zapo4nete li nqkakuv tip vruska spri q!!!!NE I POZVOLQVAI DA VZIMA TAZI OTROVA!!!

IdiOtKa
04-02-2007, 06:28
Не че се хваля но имам воля и не съм почвал до сега .. и се старая да не се движа с такива хора но те изникват на всякъде ... не знам къкви статистики се водят в МВР 0баче всеки мои втори познат си мисли къкво да пуши след половин час .. на къде отиваме подяволите .. :smt009 :smt009
от кога почнахте да определяте хората по това дали пушат или не ..това вече критерии ли е ..как ще се почувствате ако някой не иска да има нищо общо с вас заради музиката която слушате ,заради собствения ви избор ?! ... определено няма да сте много щастливи от факта !

Lili___
04-02-2007, 07:22
Pro4eti moqta tema "Te vseha liubovsta ni" tuka m/u 1 i 2 stranica e..dano se rasobedi6..iskreno ti go pojelavam...nqma6 rabota s takyv 4ovek..ne dai si boje da gi po4ne6 i ti :evil:

dvs_bebs
04-02-2007, 07:33
...

koalka
04-02-2007, 07:34
Трябва да решиш кое е по-важно е за теб-момичето или възгледите ти.Макар че дори и да тръгнете това определено ще е проблем и най-вероятно ще се карате заради това.Не си остарели разбирания, и аз не съм пушила трева, където съм на почти 17. :wink: Въпрос на личен избор си е.

honda^
04-02-2007, 07:48
Мога само да те посъветвам да стои666 дале4 от подобни хора. Запо4ва се с трева...а после се минава на по-твърда дрога и по-твърда, и т.н.(знае666 до къде се стига).... :?

Аз не мога да разбера като не сте пробвали от къде знаете какво става и кое до какво води? Мисля че всичко това зависи до колко си знаеш границите...или за вас щом един път някой е пушил трева и вече край-пристрастен е ще умира [-X .... мисля че много хора не знаят за какво изобщо става въпрос а само изказват някакви мнения, който в повечето случеи са направо смешни...
А по въпроса-пич нищо не ти пречи да опиташ. и това че пуши трева не значи е е втора ръка човек и е пропаднала...
Ами, 4есно казано, не говоря за опитването на трева, а за редовното и 4есто пу666ене на трева. Вярно, 4е е до психика, но е зна4ително доста голяма вероятността да се посегне към не666то по-твърдо...

IKisseDAGirL
04-02-2007, 07:55
Според мен точно защото не я познаваш достатъчно добре, трябва да опиташ :wink:
Ами ако се получи нещо наистина хубаво? :) Тези неща с леките наркотици са само предразсъдъци.. щом казваш, че не си я виждал в такова състояние, нямаш право да си съставяш предварителни преценки :| Пък и кой знае, всичко може да стане, тя може да се промени... никога незнаеш как ще се стекат обстоятелствата, за това да бягаш, преди да си направил дори минимален опит, за мен е глупаво :? После може да съжаляваш.

ANGEL4E
04-02-2007, 08:00
наркоманки...по добре се пази...смисал ще намериш и по яко момиче което няма да е наркоманка...не се захващай...може много да си изпатиш :::

mickelangelo
04-02-2007, 10:26
благодаря на всички за отзивите :|

nasty_f
04-02-2007, 10:34
По-добре не се занимавай с нея,защото може да се влюбиш и тогава вече ще стане лошо.Ако тръгнеш да предприемаш нещо може да ти даде и ти да пробваш и така и ти да се научиш.Не си опропастявай живота заради едно момиче.Колко много има,ще намериш свестна.А и това момиче не ми се вярва да има дълъг живот,след като взима наркотици...Помисли си дали искаш да станеш като нея.Сега си привлечен само от външността и и се спри докато е време.

nasty_f
04-02-2007, 10:36
Бивши наркомани няма,това го знай.И първият път не е пробване,а започване.