PDA

View Full Version : Разума или сърцето...?!? ;(



even_in_death
04-01-2007, 19:43
От около година и 9-10 месеца тичам по него, но за сега сме си само приятели... Постоянно ми прави намеци че иска да е с мен, но аз знам че е само за едното му еб**е... щото той си има приятелка, но с нея не се виждат много често.... Не искам да съм му поредната бройчица, но супер много съм хлътнала :smt010 :smt010 Незнам какво да направя... знам че ако си легна с него ще го загубя като приятел, но пък иначе сърцето ми се пръска... Дайте някакви идеи какво да правя моля ви :( :smt010

Digital
04-01-2007, 19:44
Разума или сърцето...?!? ;( ?
Ножа мацко...

Ice_Queen
04-01-2007, 19:47
Разума или сърцето..е тва като го чуя и подивявам!!!!!!!!!!!!!!!

Абе хора,то любовта е връзката м/у 2те!
Нооооо нвм..
Мила,ако искаш да си го запазиш за фр,не се занимавай,остави нещата сами да се развият.Щом само ти прави намеци може би иска да си поиграе само с теб,да те пробва до къде ще стигнеш и т.н. [-X

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 19:47
Разбирам те напълно,мила,аз направих същата грешка с любовта на живота си и сега не ще да ме види,ще направиш грешка и после може да не иска да те види..дори не знам какво да те посъветвам,но аз съм да послушаш сърцето си(това винаги е по-правилно)поне аз така мисля :smt009

BAYO
04-01-2007, 19:54
Спокойно . Не се тормози . Ситуацията тряя да не се променя според мене. А и к'в приятел ти е след като иска да топне пилето ??? Ама щом така си решила...

Iv4eTy
04-01-2007, 19:56
Казваш:Сърцето ми се къса. Да но ако легнеш с него и нещата продължат по старомо-той продължи да си има приятелка, ти по-добре ли ще си?
Не мисля! Дори смятам,че тогава ще си още по-наранена. Явно иска да ис поиграе с теб и после чао... това е моето мнение, но все пак направи това което смяташ ти за правилно!

ThePainIsReaL
04-01-2007, 20:07
Ако спиш с него, ще направиш голяма грешка.. наистина, от личен опит ти го казвам.

IKisseDAGirL
04-01-2007, 20:07
Легнеш ли си с него, още по-трудно ще ти е да го забравиш, защото вече ще имаш спомени с него, ще имаш за какво да се сещаш :roll:

Аз винаги се водя от разума си и до сега не ме е подвел [-(
Може да се е случвало първоначално да ми се струва, че съм сгрешила и да ми се иска да се втурна с главата напред и да направя това, което ми идва отвътре, но след време съм се радвала за това, че съм се сдържала 8)

Все пак чувствата са нещо първично, импулсивно, един вид те подчиняват на човека, към когото са насочени и си като сляп, лесно е да те подведат.. Апък разумът никога не е прекалено наивен :wink: Не те кара да действаш необмислено и те контролира - държи те в нормалното трезвено състояние - няма рискове, изненади :-) Поне може да си сигурен в себе си, че няма да извършиш нещо налудничаво и после да съжаляваш :?

alkobalko
04-01-2007, 20:11
Щом искаш да го запазиш като приятел най-добре е да не правиш нищо. Казваш, че сърцето ти сега се къса. Представи си как ще се чувстваш, ако спиш с него и после дори не те поздравява, Няма ли да те боли много повече? Точно в този случай е по-добре да послушаш разумът.

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 20:15
Golqma gre6ka 6te e ot tvoq strana ako legne6 s nego zaradi tapite mu nameci i pri polojenie 4e si i ma priatelka ti 6te bade6 neiniq zamestitel kogato otsastva ni6to drugo ,ni6to zna4imo.Tva ne trqbva da e taka opredeleno.

bungle
04-01-2007, 20:28
Легнеш ли си с него, още по-трудно ще ти е да го забравиш, защото вече ще имаш спомени с него, ще имаш за какво да се сещаш :roll:


Примерно колко му е малка пишката...

IKisseDAGirL
04-01-2007, 20:35
Легнеш ли си с него, още по-трудно ще ти е да го забравиш, защото вече ще имаш спомени с него, ще имаш за какво да се сещаш :roll:


Примерно колко му е малка пишката...
:lol: Когато си влюбен, си сляп и всичко ти се вижда в нереални размери :lol: :lol:

AliceSw
04-01-2007, 20:39
тва звучи като тема за анализ на стихотворение на Пенчо Славейков :|

не мога да ти разбера дилемата - той иска да те изчука и ти го предлага в очите => не сте приятели
той си има приятелка, а е навит на друга => представи си с колко други е бил, колко сваля в момента, и колко ще сваля след време
верно си е гадно да му тичаш толкова време след г.ъ.з.а, ама все пак от тва няма да излезе нищо повече от едно здраво е.бане

и все рак както Гьоте е казал "Какво?!? Нима любовта има нещо общо с ума?!?"

Jackie
04-01-2007, 20:42
Не изчетох всички мнения по въпроса, но съм твърдо за първото - Разума!
Твърдо разума, сърцето може да чака ! :evil:

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 21:16
разума или сърцето-трябва да знаеш кога какво да използваш в този слу4ай ти си решаваш но мисля 4е е разума :wink:

desperate
04-01-2007, 21:27
V slu4aq izpolzvai Razuma !!!

CuHeo4Ka
04-01-2007, 21:32
Imah sa6tata situacia kato tvoqta poslu6ah sarceto i ne sajalqvah no sgre6ih za6toto sled kato spah s nego toi poiska da sme zaedno a posle se rakoleba i sega neznaem dali sme priqteli ili ne!No dori da sme mai nikoga ne6tata nqma da sa sa6tite....
Savetvam te da ne go pravi6 kolkoto i da ti se iska za6toto taka 6te si provali6 otno6eniqta s nego, a ako go napravi6 i ne6tata mejdu vas ne se polu4at i vse pak si ostanete priqteli na teb 6te ti po gadno za6toto 6te si spala s nego a ni6to pove4e ne e stanalo.... ](*,)

koalka
04-02-2007, 07:43
Не си струва според мен да спиш с него и после нищо.Още повече ще го искаш и той още повече няма да е твой.Има ли смисъл?И аз съм на мнение, че трябва да оставиш нещата така и да се опиташ да го забравиш.То е ясно колко е трудно, но все пак така можеш да го обичаш още дълго време, а той все това ще иска и нищо повече.

sherry
04-02-2007, 07:47
Винаги съм била за сърцето, но в твоя случай Разума е този, който трябва да те води.
Ти искаш много повече, от единия секс, искаш обичта му. След като не можеш да разполагаш с нея(та той е дори с друго момиче), по - добре недей да предприемаш нищо. От година се мъчиш по него, моят съвет е да не спиш с него и да продължиш пътя си напред...Ще срещнеш момче, което да те обича и да не те иска само за е*ане.

honda^
04-02-2007, 07:53
Мога само да ти кажа, 4е ако прави666 секс с него...просто отно666енията ви 666те се променят коренно. И 666те ти е много по-зле от сега(казвам го с такава увереност, за666тото съм го изпитала на гърба си). Смятам, 4е е най-добре да се постарае666 да запази666 приятелството ви, а не да се превърне666 в "поредната му бройка" :?

Котарана
04-02-2007, 07:56
Ами помисли малко бе момиче.Искаш да бъдеш използвана и захвърлена и после да се чувстваш 100 по гадно ако спиш с него?Не го прави защото ще съжаляваш сигурна съм.Той си играе с теб ,прави си кефа а ти задаваш тъпи въпроси. ](*,)

IKisseDAGirL
04-02-2007, 08:13
Почти съм сигурна, че въпреки всички мнения "недей, няма смисъл", тя въпреки всичко ще го направи :roll: Много е трудно да се пребориш с вътрешното желание, особено ако си по-слаб характер :?

shivacheva
04-02-2007, 08:30
Използвай разума си-така ще е най-добре. :?: :!: