PDA

View Full Version : maika mi zaminava:(((



ot4aqnata^ligla
04-01-2007, 20:46
Zdraveite, vsi4ko pri men e mnogo obyrkano, neznam i az ot kyde da zapo4na.
Ta minalata godina maika mi se razvede za 2RI pyt i otidohme dvete s neq da jiveem pri baba i dqdo (kydeto sme si i do dnes). Problema idva ot tova 4e baba otide za 6 meseca pri na6i rodnini v 6tatite. i ostanahme az maika i dqdo... i stana neponosimo! dqdo mi e nervak i postoqnno mi vika za ne6to, poslednoto za koeto mi se razvika (NA MEN ZA BOGA) be6e 4e nqkakyv 4ovek koito gledahme po televiziqta zaedno imal brada. to se po4na edno vikane, kak moje 4oveka da ne si bil poddyrjal bradata... vikane do sredno6t, treskane na vryti, govorene si sam... i tova e VSEKI DEN! tfa e nqkakyv tormoz:( pone vijdah podkrepa v maika mi za6toto i tq edva go tyrpi ve4e, no i tazi mi nadejda si otiva... sy6tite tezi rodnini v 6tatite izvikaha i neq i na 25 april zaminava i tq za 6 meseca...tova ozna4avca 4e az ostavam sama s nego!!!dokato baba ne se vyrne koeto 6te e skoro naistina no i tq kakva podkrepa 6te mi e???
nai-gadno mi e ot tova 4e maika mi zaminava bez da se zamisli, ne q interesuva az kak 6te sym tuk, ima koi da me izdyrja ami psihikata mi???
i tezi dni spah v edna priqtelka ne se pribirah prez denq u nas i tq mi e stra6nno syrdita, ne mi bilo pukalo kakvo stava vky6ti, ami na neq puka i li?? zaminava tam bez da misli za men, za6toto tq tam nqma da raboti i da izkarva pari a 6te pomaga na vui4o mi da si gleda 3te deca i prosto 6te sedi tam, az q popitah za6to otiva6 a tq mi otgovori "ne izdyrjam tuk, trqbva mi po4ivka malka ekskurziq" ami az??? ne otiva za da izkarva pari da se griji z amen a za da se 4uvstva dobre:( kato zabravq 4e az imam nujda ot neinata podkrepa... tolkova mi e bolno, vinagi sme bili v dobri otno6eniq, spodelqm vsi4ko sys neq, z apriqteli,u4ili6te,gajeta,ssex.... tq mi be6e nai dobrata priqtelka i mi e bolno 4e me ostavq:(( a neznam kakvo da napravq...
neznam dali mojete d ami dadete syvet no mi olekna kato spodelih

didi____
04-01-2007, 20:52
za6to ne pomoli6 maika ti da otidete dvete v 6tatite,no primerno lqtnata vakanciq..?obqsni i tova koeto obqsnqva6 na nas..symnqvam se 4e 6te ti e trudno za6toto ti sama kazva6 4e govori6 svobodno s neq..no ako vse pak tova koeto ti prepory4vam ne pomaga..prosto se dryj mnogo dobre s dqdo ti..mazni mu se..pravi vsi4ko za da te ostavq namira..:)uspex..az li4no znam kakvo ti e:(

Forslor
04-01-2007, 21:41
Няма накъде да мърдаш ще потърпиш 6 месеца. Жената иска да отиде да спечели малко пари да се установите някъде като хората не при баби ,лели и т.н Сблъсквал съм се с подобна ситуация . Не е вярно ,че майкати не се интересува от теб, ако беше така отдавна щеше да си го разбрала.
Стискаш зъби и това е . Не си мисли ,да правиш някакви сценки пред нея за да я спреш. Става само по гадно и за 2 те страни. Най-добре седнете 2 те и си поговорете спокойно .
Пък на дядо си просто спираш да му обръщаш внимание на човека като почне да си излага репертоарите ... да не ти пука , да си тряска, вика , да мърмори 2 часа за простотии и каквото му дойде на акъла.
Това са само 6 месеца, някъде към октомври ще се върне и 100% пак ше иска да замине и така докато не те привлачи и теб :)

За didi____ ако си мислиш ,че така лесно стават нещата да измъкнеш цялата рода от тук ...жестоко се лъжеш.