PDA

View Full Version : Помощ до петък!!!!



04-01-2007, 21:06
Здравейте аз съм на 19 години от Варна и искам да ви кажа че никога не сам предполагал че някога ще ми се наложи да пиша в подобна тема за Любов.Но попаднах в доста сложно положение.Значи преди ден тоест в събота на курс по математика в ИУ Варна се запознах с момичето което седеше до мен, която е голяма симпатяга и вчера и днеска ходихме на кафе в почивкаата между курса за по 2 часа някаде. Разбираме се перфектно смеем се всичко изглежда прекрасно Обаче тя си има гадже и то някаде от 2 години :( .Освен това не съм съвсем сигурен дали не ме възприема като някой познат който просто да запълне времето между курса въпреки че флиртувам с нея(по принцип бих бил доста по директен но в случая наистина ми харесва много само факта че днес цял следобяд си мисля за нея и за следващият курс когато ще се видим пак).Тук някой писимист а можеби и реалист би казал че нямам голям шанс но факта че винаги има какво да си кажем смеем се някакси ме обнадеждава.Та искам да ви попитам за някой съвет и то ако може по експедитивен понеже курса свършва в петък и може никога повече да не я видя.

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 21:14
ми вземи й телефон4ето...кажи й 4е отвреме на време ще и телефонираш да ходите по едно кафе ;) оба4е внимавай да не разрушиш връзката с приятеля й все пак са заедно 2г...

SaYoNaRa
04-01-2007, 21:19
ми вземи й телефон4ето...кажи й 4е отвреме на време ще и телефонираш да ходите по едно кафе ;) оба4е внимавай да не разрушиш връзката с приятеля й все пак са заедно 2г...

Както никога сме на едно мнение :?

ThePainIsReaL
04-01-2007, 21:21
Това са шибани 2 години ..
по-добре не си причинявай излишни мъки ..

f1s714e70
04-01-2007, 21:33
xmmm emi vzima6 i gsm-a kani6 q na kafe sled kursovete... i tka

04-01-2007, 21:46
e ot kade znaete moje priqtelq i da i e pisnal ve4e :).
napravo i kaji kakvoto trqbva puk kakvoto 6te da stava,pone da probva6 de nqma kakvo da gubi6 :)

honda^
04-01-2007, 22:29
Аз бях в доста подобна ситуация. Направих вси4ко което бе666е по силите ми, но не се полу4и. Смятам, 4е не трябва да се занимава666. Ако тя проявява интерес, сама 666те те потърси...

sexi_lady_666
04-02-2007, 00:07
mi davai kaji i 4e q haresva6 i t. n. mrazq teq tupi put**vci kadeto si mul4ut i ne smeqt da kajat ni6to!!!

bungle
04-02-2007, 06:00
Тя има сериозен приятел.
Не си прави илюзии, че нещо ще се получи.
Най-много да станете познати за по кафе ..

04-02-2007, 08:10
Интересни мнения :-k
За тези които смятат че каузата е загубена ще кажа че ще опитам пак каквото излезе, днеска смятам да я поканя на кафе билиард след курса и ще видим какво ще стане.

IKisseDAGirL
04-02-2007, 08:16
Интересни мнения :-k
За тези които смятат че каузата е загубена ще кажа че ще опитам пак каквото излезе, днеска смятам да я поканя на кафе билиард след курса и ще видим какво ще стане.
Мисля, че взимаш правилното решение. :-) Винаги съм била на мнение, че независимо от обстоятелствата, си струва да опиташ.

BAYO
04-02-2007, 20:58
Да, струва си да опиташ, но според мен, т.е. за мен, тя просто те възприема като приятел, с който се разтоварва след зубренето...Не знам какво ще излезе, не знаем всички тука в тоя фору, но каквото и да става давай смело.

FZ
04-03-2007, 20:54
ами..поискай и gsm номер, скъпе, е-маил ..някак да поддържате връзка...

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 20:59
Да, струва си да опиташ, но според мен, т.е. за мен, тя просто те възприема като приятел, с който се разтоварва след зубренето...Не знам какво ще излезе, не знаем всички тука в тоя фору, но каквото и да става давай смело.

Нужно ли е да казвам че сме на едно мнение не пак а отново... :smt005

BAYO
04-03-2007, 21:42
Интересни мнения :-k
За тези които смятат че каузата е загубена ще кажа че ще опитам пак каквото излезе, днеска смятам да я поканя на кафе билиард след курса и ще видим какво ще стане.

Да кажеш кво е станало, заради каузата :D !

gPa3HuTeJl, кефиш :-D

04-03-2007, 22:59
Това са шибани 2 години ..
по-добре не си причинявай излишни мъки ..
=D>
приятел... забрави я...