PDA

View Full Version : болки в тестиса



123123
04-01-2007, 23:12
като го пипам ме наболява и има май нещо като малко топче
на някой случвало ли му се е кажете че направо съм се наплашил на макс утре на лекар ще ходя

batkodoki
04-02-2007, 16:04
това, че те наболява е добре. сериозните неща образуващи "топчета" там обикновено не болят. иди да те види хирург + ехограф

04-03-2007, 05:59
Пиши после какво е казал лекаря, че и аз имам лека болка в тестисите от известно време - като отшумаваща болка след като съм го ударил, ама не съм.

Lorraine
04-03-2007, 07:39
Пиши после какво е казал лекаря, че и аз имам лека болка в тестисите от известно време - като отшумаваща болка след като съм го ударил, ама не съм.На него може да му кажат едно,а при теб да е съвсем друго.За това иди на лекар и ти,ако чакаш другите да ти казват ехей...

nqma
04-12-2007, 06:18
i az go imam topchenceto v testisa leviq pri mene bolq me okolo 2 sedmici posle spraq no da ti kaja nqma nishto opasno spored men tova sa mastni obrazuvaniq v testisa ne moga da ti obqsna tochno no znam che ako ne te bolqt nqma nujda ot operaci zashtoto ne sa natisnali nerv v nachaloto boli vingai zashtoto se obrazuvat mnogo burzo i trqbva vreme da sviknesh s tqh pri malko po silen natisk na tqh moje da te boli i seld tova

ЕfecT
04-12-2007, 17:03
Я кажете моля ви се какво стана ако сте ходили на лекар че и аз от 10-на дни имам някаква тъпа болка в десния тестис и сериозно мисля да ходя на Уролог.

04-12-2007, 19:23
Една от причините за болки в тестисите е разширена вена.
Вероятно има и други прични, но не съм лекар.