PDA

View Full Version : Петна от пъпки



04-02-2007, 04:37
Останали са ми някакви петънца от пъпки? Иска ми се да ги махна по някакъв начин. Някакви идеи? Колко ще ми струва?

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-02-2007, 07:09
трябва да провериш в някой салон за козметика..чувала съм за доста начини,ама повечето са доста скъпички,но най-добре според мен ще те опътят в козметично студио или ако отидеш при дерматолог също щех ти даде някакви по-добри съвети.!

04-02-2007, 11:16
Някъде бях чела за Контратубекс. Той става ли за такива петна? Колко струва и във всички ли аптеки се намира?

SpAcE_LaDy
04-02-2007, 12:54
Mi kontraktubeks go ima v aptekite, poprincip e a belezi, no ne znam za takiva ot pupki dali stava:0 Az imam mnooogo i grozni petna ot pupki po liceto i sega trqbva da gi maja s edno lekarstrvo.. ei sega 6 ti kaja imeto samo d go vidq.. "Финацеа Гел" i s pove4e postoqnstvo bi trqbvalo d minat petnata, kupi si go i probvai ako iska6, ama e malko skupi4ko.. 20 leva e.. e, 19.99, ama moje bi pomaga sled izvestno vreme, az go polzvam samo ot edna sedmica i ne moga d ti kaja vse o6te dali pomaga, ama probvai, ni6to ne gubi6:) Uspex

P.S. A Kontraktubeksa sled otvarqne na opakovkata trqbva da se polzva ne pove4e ot 3 sedmici/meseca// da ne te izluja koeto ot dvete be6e.. ama mai sedmici.. pone na moqta PULNA opakovka taka pi6e6e i zatova q izhvurlih.. :(

Adwokat
04-04-2007, 22:15
и аз имах такива петна от пъпки по гърба.. ходих на лекар... предписаха ми много кремови за сумати и пари.. та зех ги аз и нищо не помогнаха.. а петната ми са махнаха като лятото отидох на море.. и така са скриха или отиди на солариум или лятото на море:)