PDA

View Full Version : Какво ви излъгаха на 1ви април...



sexy_anji_
04-02-2007, 06:07
...и съответно какво излъгахте, добре ли си прекарахте, ядосвахте ли се... :D

SpAcE_LaDy
04-02-2007, 06:36
Майка ми ме избъзика, че се звъни н вратата.. МЪДРООООООООООООООООООО #-o (Обаче аз се хванах, щото бях забравила, че е 1ви април) :D:D:D

А пък аз не бъзнах никого

04-02-2007, 07:26
sutrinta takmo stanah i mi kaza sestra mi 4e mi e ostaila te4en 6okolad v hladilnika 8-[
no az nali o6te spq i se hvanah , zabravih 4e e parvi april
az nikogo ne izbazikah... ne me biva da laja :smt017

olive_oil
04-02-2007, 07:39
аз не успях да излъжа, но мен ме излъгаха, че фр ме е търсила по тела.

Violenza
04-02-2007, 07:52
Мен не успях да ме метнат, но азз... :-D

brain_stew
04-02-2007, 08:11
Доколкото помня, мен никой не ме преметна, и аз не преметнах никого!Кви честни хора сме всички! :lol:

Иначе мама излъга баща ми, че душа се е счупил и не иска да пуска вода, баща ми отиде под душа и врътна студената вода на мах....и сега киха!Обаче беше много забавно защото се разпищя странно!

гОсТ сЪм ВеЕеЕееЕЕее
04-02-2007, 08:22
ооо мен ме избъзикаха мн гадно, направо ми идеше да се разрева преди да ми кажат че е 1 април :-D :-D :-D
една моя приятелка ми каза че ТОЙ (мом4ето което харесвам) е предложил на НЕЯ (една моя аверка) и ТЯ е приела...

michka20083
04-02-2007, 08:38
лол и мене мн гадно ме изпързаляха-каза ми една фр по скаип,че моя възлюбен й говорил за мен .. и аз ест са фанах #-o мн съм проста,забравих,че сме първи април
аз никой не излъгах,но имам пред себе си толкова мн време .. ще ги изпързалям някой др път

Shadow_Walker
04-02-2007, 08:49
Никой не ме излъга и аз никого не излъгах....

linkin_park_fenka
04-02-2007, 08:53
Никой не ме излъга и аз никого не излъгах....

Ice_Queen
04-02-2007, 09:06
Скри ми цигарите и за част от секундата повярвах че сервитиорката ми е взела новичката и пълна кутия ! :evil: :twisted: :-D :oops:

sexy_anji_
04-02-2007, 15:53
ХиХи майка ми пък тъкмо се събуждам едвам гледам някаква... и идва и ми вика Тедииии ела да видиш до терасата на уградата има папагалче..... хахахахах и ми вика айде че ще избяга и тихо обаче.. и аз полу заспала полу умряла отивам и се пуля вече и викам абе не го виждам... и тя ми вика честит 1ви април хихихи. Аз не съм преметнала никой но нея я преметна много яко приятеля й. Мама се събудила в 10 ч. и той й казал че са се обадили едни съседи, че ще дойдат след 1 час хахаха и тя станала оправила къщата и направила палачини за цял отряд... хахахах после ставам, отивам да закусвам и съвсем дискретно абе вие защо сте направили толкова палачинки... Горкичката много се е шашнала и на всичкото отгоре докато правила палачинките той й казал я май са дошли не чу ли че се звъни и тя горката отишла и тя като мене се пулила нямало никой и чак тогава й честитил и й просветнало :lol:

nencuHka
04-02-2007, 19:05
Мене се опита една фр да ме метне. Вика ми "Знайш кво станало" и се усетих .После й викам какво щеше ме мяташ и тя вика "Че Гошо се е фърлил с мотора в Златното езеро" ...ХЬАХхьа а Гошо е приятел на моята бест фр.

Аз метнах 1-2 приятелки,да се разходят малко до някой си .. :-D Обиколиха махлата и беше забавно после идването през вкъщи :smt005

koalka
04-02-2007, 19:46
Никой не излъгах и никой не ме излъга, бях забравила, че е първи април.

SummeRLove08
04-03-2007, 01:07
Ами ние бяхме на гости на Цветница и за десерт ни погостиха Тирамису. =P~ И аз питам "Ммммм много е хубаво!Кой го е правил?" и едно момиче вика: "Той Цецката го е правил днес." :---) И аз бате се хванах! #-o :smt005 Беше яко като ми сервираха че е 1воаприлска шега и че са го купили от отсрещния магазин. :lol:
Ама така е...човек никак не се усеща кога е шега.

dete_na_prostora
04-03-2007, 01:23
Хах......... аз пък се спуках да лъжа....... обичам го тос 1 април и тфа си е :smt007 мене никой не успя да ме излъже, здраа съм кът крепост 8) иНаче част от първоаприлскити ми шегички бяха мноо ясно смс-ите...... кат удари 12 часа полуношт и са почна.... Едни мой френд бяха на екскурзия с класа си и аз им праштам смс "Не пийте алкохол, дааха репортаж че е отровен с метални частици" :lol: . И тес притеснени ми звънят Олеле тука си4ки са се напили, верно ли бе, ама в цял Балчик ли? (те там беха на екскурзия...) друг смс... една фр, една историчка я беши побълкала с олимпиади и аз й праштам смс от името на учителката: Има нова олимпиада.Цяла ваканция ще се готвим всеки ден.Връщай се по рано от екскурзията. Горката напрао лошу й стана...Хмммм..... друг смс...на ено момиче й пратих смс от майка й, че баща й са бил качил на ск8а и й го бил потрошил.... Иначе освен смс-и бъзикнах един френд, че момичето коет харесва са е*ало с един негоф френд... И приятеля ми напрао пожалтеня чивечица.... Напрайх няколко фалшиви срешти (без тфа мноо ясно не може) ...... оххххх ся другуту не ми са избррояа шот ме мързи...... абе яко си беше... смех смех :smt005

I'm crazy
04-03-2007, 02:32
Първо ми казаха,че ме обичат [-(
После ми вързаха тенекия :-&

А аз успях да подмамя само 3-ма :smt011

teenkopele
04-03-2007, 05:27
Никой не ме излъга, но аз излъгах един приятел. :wink:

evil_lady_in_black
04-03-2007, 07:18
Мен френдове ме избъзикаха че ме търсят от полицията и аз полудях :-D :-D :-D :-D иначе майка ми за сичко я бъзиках :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-03-2007, 07:39
hahahah kompaniqta me izlugaa 4e prednata nosht sum tancuvala po belio #-o #-o #-o .... tupa shega no se hvanah :lol: :lol:

Alerta
04-03-2007, 08:23
Един фр ми прати смс 'Сори, че не ти писах вчера, ама ме блъсна кола и бях в пирогов, със *не знам си кво счупено там*'
Ей и както бях сънена така се вързах.... :lol:

Kisses_P
04-03-2007, 10:40
Еми за добро утро сестра ми ме излъга,че пак съм проспала половината ден и е 2 часа на обяд... след тва се вързах,че еин приятел заминава да учи в друг град, което едва не ме докара до рев.Накрая едва не ме скараха с един приятел пак заради 1ви април от шегата която беше измислена.. Аз се вързах и на трите и въобще бях забравила че е 1ви април.Никой не излъгах.Само мене ме взеха за шаранче

Boot
04-03-2007, 11:33
Това е супер глупав ден. Празник или каквото е там.
Достатъчно ме лъжат през останалите дни от годината, за да си имат и специален ден. Шибани хора.

Като бях много мъничка и брат ми ме лъжеше, че пред блока има куфарче с пари. И му вярвах, идиотката аз.

KiLLeR_InSTiNkT
04-03-2007, 11:39
Щяхме да се виждаме с един човек, но ми върза тенекия... Много умно от негова страна, просто нямам думи...

tainstvenata
04-03-2007, 14:04
никои не съм лъгала но мен ме излъгаха :evil: :evil: :evil:

<black soul>
04-03-2007, 14:13
една приятелка, която е почти на 14 ме излъга, че е правила секс и то без презерватив! :shock: шашнах се! стана й жал за мен и на другия ден ми каза истината! :-D :-D ...ама аз никой не излъгах... :wink:

<black soul>
04-03-2007, 14:16
Първо ми казаха,че ме обичат [-(
После ми вързаха тенекия :-&

А аз успях да подмамя само 3-ма :smt011

тва не е смешно! трябва да им го върнеш! [-X :-s

GossipGirl89
04-03-2007, 22:06
Милото ме излъга, че заминава за Америка при чичо му след няколко дни, защото не бил добре нещо...(със същата лъжа мина и при братовчедка му :lol: ) ... Иначе нали беше Цветница и вечерта беше планирано купонче в нас - почти всички ме лъжеха, че няма да дойдат :lol: Аз естествено се връзвах като пълен идиот хаха ... Общо взето си изкарах яко тоя ден (и нощ :-D )

zubi
04-04-2007, 00:02
еми нито съм лъгал нито ме лъгаха :D :D :D

IKisseDAGirL
04-04-2007, 15:08
Eмм аз бях седнала на кафе с едни и получавам SMS от моя приятелка :arrow: "Бързо идвай в еди-колко-си еди-къде-си, щото Елеонора е в болница, да ходим да я видим".. Аз повярвах, обаче не отидох на срещата, бях решила по-късно да мина през тая фр и двете да отидем.. само че на връщане от кафето я срещнах и само като я видях колко е ухилена, ми стана ясно колко е в болница тва момиче Елеонора :-D

А аз излъгах баща ми вечерта като се прибра от работа, че съм бременна :lol: Няма да казвам каква беше реакцията :-# #-o

angel with broken wings
04-04-2007, 15:17
м аз както винаги никой не успях да излъжа, но мен не ме пропуснаха :smt005 Първо една френдка ми се обажда(прави се, че плаче) и ми казва че била наказана и нямало да излиза цял месец..аз започнах да я успокоявам, да й казвам че не толкова лошо...ама и аз как не се сетих.И изведнъж се провикна:"Честит 1-ви април!".После баща ми каза, че ме търсят и аз излизам и на стълбището минава някакъв батко с пес :smt005 и го питам с какво мога да му помогна :smt005 Така ме изгледа човека... :smt005 После ме пращаха при една приятелка.. аве смях :D

Adwokat
04-04-2007, 17:54
ем приятелката ми ме излъга че не ме обича и таман щях да я пребия [-X и ми каза че е 1-ви Април , че аз бях забравил:) :smt007

pampers
04-04-2007, 19:21
ами и аз излъгах ама и мен ме излъгаха.. една приятелка ми пи6е смс "въййй Дес бив6ия ти о6те има 4увства към теб сега ми го призна..оба4е е о6те мн наранен от изневярата ти." както спях сутринта станах от леглото и полудях от кеф..и изведнъж след 10 мин полу4авам втори "соррка мили4ка.. 1 април е все пак" напраллл потресена от всякъде... ](*,) а аз излъгах едно фр 4е имам една манийка мн яка в мен и оня ве4е надъхан..оговорихме сре6та вси4ко ..и идва и ми вика дай дай манията и аз по4нах се хиля ама той не се усе6та..като му казах 4е е 1 април и 4е съм го метнала идва6е му да ме убие..6тот си бил отменил и уроци и вси4ко за цял ден заради мен смятаааай... и др фр съ6то го избъзиках тъй само 4е той пък бягал от единия край на града до другия..за да дойде за манията ... :smt005 :smt005

O.B.I_
04-07-2007, 19:48
metnaha me , 4e na stenata zad men ima hlebarkai az sko4ih , pobqgnah i po4nah da vikam kato zaklana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Communist
04-07-2007, 20:04
Всички опити да ме излъжат пропаднаха :smt010 :smt010