PDA

View Full Version : За по-старите потребители...



teenkopele
04-02-2007, 05:26
Мислите ли, че има някаква разлика във форума от преди време и сега, като изключим дизайна и новите раздели? :-k

Violenza
04-02-2007, 06:50
Ами... повече започнаха да пишат 'отворените' гости...
Малко останаха сериозните потребители, които дават нормални мнения и да помагат наистина, а не да пускат безсмислените си мнения само за броя...

sherry
04-02-2007, 06:56
Ами забелязвам, че ако правиш флууд във всяка тема и ако се лигавиш постоянно, ще те уважават повече, отколкото ако пишеш сериозни постове :roll:
Задължително повечето се правят на големи разбирачи, гледат да наложат своето мнение над чуждото, не изслушват другия, тъпчат на едно място. Много са груби някои, мързи ги да се замислят. Ако се постави някоя сериозна тема, ще флуудят или няма да пишат, ако се постави някоя флууфърска тема, ще се хилят, после ще се скарат, ще се обиждат един друг, ще се подиграват и накрая ще се заключи темата. Почти винаги е едно и също. За мое щастиее, има няколко потребителя, които не правят така и те ми допадат доста :D

Ice_Queen
04-02-2007, 08:10
Повече злобари и лекомислени тийнчета с прекалено високо самочувствие без покритие!Не се уважава мнението и вкуса на другия и речника на тема псувни " прелива" . .. .
:smt011

cherinka
04-02-2007, 08:11
Ами тя Венета Райкова много добре си го каза оня ден във Вип Брадар - "Българският зрител обича да гледа сеир, обича скандали, панаири.. " България е пълна с Бай Ганьовци. Ако им пуснеш на българите някакъв балет или опера по телевизията.. рейтинга ще се сведе до минимум, но ако е нещо комично.. мизерно и излагащо се... рейтинга ще скочи до небето и нагоре. Така и във форума.
Добре е чат пат освен да се пишат сериозни мнения, и малко ташак да става, но да не се прекалява, и да се наливаме и обиждаме културно.
Също съм забелязала, че повечето регистрирани потребители се опитват да си изградят някакъв авторитет тук... което намирам за тъпо и смешно.. защото в една тема примерно "Напикавали ли сте се по време насън" един регнат юзъв с хиляда мнения би казал "НЕ", а това се е случвало, предполагам, на голяма част от потребители.. имам предвид в детска ранна възраст или нещо от сорта. Все пак всички хора си имаме своите мизерий в миналото..

rusalkata_
04-02-2007, 08:15
Ами забелязвам, че ако правиш флууд във всяка тема и ако се лигавиш постоянно, ще те уважават повече, отколкото ако пишеш сериозни постове :roll:
Задължително повечето се правят на големи разбирачи, гледат да наложат своето мнение над чуждото, не изслушват другия, тъпчат на едно място. Много са груби някои, мързи ги да се замислят. Ако се постави някоя сериозна тема, ще флуудят или няма да пишат, ако се постави някоя флууфърска тема, ще се хилят, после ще се скарат, ще се обиждат един друг, ще се подиграват и накрая ще се заключи темата. Почти винаги е едно и също. За мое щастиее, има няколко потребителя, които не правят така и те ми допадат доста :D

=D> абсолютно.да не говорим "Фън,фън и пак фън" колко е западнал раздела.там става страшен флууд.
забелязвам и че главоломно нарастват лигавите форумци,които само се мазнят и пускат тъпи коментари...лошото е,че нараства броят на такива потребители.

Xixo
04-02-2007, 08:25
А пък аз смятам, че някои хора прекалено много се вживяват в сериозността на виртуалното си аз...

Да, има теми, които са адски сериозни и е дразнещо да се спами в тях и да се пускат тъпи коментари, но също така човек има нужда и да поразпусне малко... да поспами, да ръси тъпотии...

Ollas
04-02-2007, 08:31
Комерс, израждане на тийновете и флуудене.

Иначе новият дизайн си го бива. Евала!

CVETELLINA
04-02-2007, 08:40
Напълно съм съгласна със русалката_ и шерри. Пфпф аз много пъти съм го казвала,че в момента тоя форум е пълен с някви лигави хлапета,които се мислят за големите разбирачи..ем съжалявам ама на 12 аз си играех с кукли,незнам какво разбира няква 12- 13 годишна от любов или пък от секс?! :shock: Има много примери за такива потребители -и много ме дразнят,амаа това е положението, за жалост :?

Като цяло мисля,че по-старите форумци,т.е от 2003-2004-2005г. са най-свестни и дават наистина полезни съвети,а не някакви лигави коментари :-#

XePouH`
04-02-2007, 08:52
започна много да се флууди,а и банатите хора са повече

rosskata
04-02-2007, 09:00
Като се регнах преди 4 години форума беше мнооого по-малък, пишеха по-малко хора и контрола от страна на модераторите беше доста засилен.
След това форума бързо се разрастна, и се появиха олигофрениите.
Аз си мисля, че проблема не е в олигофрените, които пишат глупости, а в малкото на брой модератори...
Поне аз така си мисля.олкова е лабава работата, че и аз взех да флудя- нещо което преди 2 години никога не бих си позволила... Просто не беше "фешън" да флудиш, както е сега... :smt005

Не може да се каже , че има построянна тенденция "надолу" както са убедени потребителитте... Ту има възходи, ту падения. :lol:
Едно си остава постоянно - рева до бога "накъде отива света" и "накъде отива форума"... МОга да уверя потребителите, че подобни оплаквания имаше още преди много от сегашните да се регистрират...
И ако наистина всичко отиваше по дяволите, както някои от вас смятат, щяхме отдавна да имаме теми "сърби ме гъза" и "птрежи си ръката", сложени за важни... И прочие.
Т

sh3_1s_7h3_0n3
04-02-2007, 09:02
темите се повтарят, преповтарят, препреповтарят и т.н.
и сериозните потребители са значително по-малко...
но иначе 'отворковци' - бол... на 13-14-15 всички са големи разбирачи... все много са живяли, много са видяли, мн са изстрадали... и ако някой изрази мнение, различно от тяхното, го считат за крайно и непримиримо и започват сухите нападки 8) пубертетски истории... приятели, дето преди са влизали във форума, ми се чудят к'во още правя тук... или пък като им дотъпее и се чудят какво да правят и как да се забавляват..влизат да разпуснат, четейки 'глупости в секция СЕКС и ЛЮБОВ' и толкоз' ...

освен с единици потребители, с другите не може да се води сериозен разговор, да се очаква сериозен пост или тема...

SupremacyGirl
04-02-2007, 09:02
Първо, да уточня, че първият ми рег е от октомври '05.

Съгласна съм с това мнение:

Повече злобари и лекомислени тийнчета с прекалено високо самочувствие без покритие!Не се уважава мнението и вкуса на другия и речника на тема псувни " прелива" . .. .
:smt011

Не че тогава нямаше, но сега като че ли е нараснала бройката :lol:
Имало е, има ги и ще ги има :-) То тва му е интересното на форума в крайна сметка...

sh3_1s_7h3_0n3
04-02-2007, 09:06
rosskata флуудиш, защото е фешън или защото ти идва от вътре понякога да говориш простотии? 'щот понякога и мен ме обзема 2то състояние.. но определено не го правя, защото 'е модерно' или защото 'всички така правят'... :wink:

Xixo
04-02-2007, 09:07
искам да подкрепя роската, но държа да се има предвид, че доста сериозни потребители са се регвали тук единствено и само с цел да се ебават и лека-полека стават малко по-сериозни...

cherinka
04-02-2007, 09:09
искам да подкрепя роската, но държа да се има предвид, че доста сериозни потребители са се регвали тук единствено и само с цел да се ебават и лека-полека стават малко по-сериозни...

Ахахах а да, тва е много вярно:) :-D

GLeZoRanA
04-02-2007, 09:18
Естественоооооо , че има разлика .. форума е станал още по флуудърски и от преди хаха навлизаха някви 13 годишни и се изнесоха доста ценни потребители за които ми е мъчно :smt010 , и се навъдиха адски много разбирачи по всички теми. Преди беше по - яко :-k

JoeBanana
04-02-2007, 09:50
от 2004 насам си е същото, но в по-голям размер :mrgreen:

Xixo
04-02-2007, 09:59
Стеснителната ли е култовата потребителка? :P

Амиииии има един проблем- няма стойностни и интересни теми, където човек да упражни малко качествена форумна гимнастика... има само теми от сорта на:
на откъде да си намеря еди-какво си и подобни..

едно време имаше интересни теми за религия и т.н.

quench
04-02-2007, 10:05
то и сега ги има,но са се изгубили в помията от теми "кога ви е рождения ден

но от друга страна,това е тийн форум и той трябва да отразява вътрешният мир на съвременните тийнове - което обяснява огромното количество плява

просто вие одъртявате ;)

Xixo
04-02-2007, 10:06
аз съм млад, но е факт, че доста тийнове се обиждат като им кажеш думата книга...

жалко за тях де, но наистина няма какво да се прави- все пак качеството на един форум се определя от неговите потребители...

_donna_
04-02-2007, 10:35
rosskata,и на мен ми прави впечатление как
модераторите не си дават зор много много ..

едно време докато форума на кефче бачкаше
модераторския контрол беше много по-добър,теми на
латиница почти нямаше,бяха изтривани веднага,
постове на латиница бяха редактирани или премахвани,
зависи за кой пореден път се е провинил потребителя.
никога не е било кочина ..ако една тема не е актуална-триеше се ..
/а там също имаше доста потребители и мнооого гости/

тука всеки си пише квото си иска ..

както и да е,само споменавам.

Alerta
04-02-2007, 11:23
От около година насам има някъв масов флууд с некви малоумни теми тип 'На 13 съм и ми е 20 санта много ли ми е малък?'
Пускат се едни и същи безсмислени теми от типа 'Ориг!'
Почти няма сериозни хора, които не гледат броя мнения
Почти не се пишат смислени мнения
Да продължавам?
(Каква ти година, повече е...)

04-02-2007, 11:29
От около година насам...

BIh kazala ot okolo tri godini nasam...

ProstoAz
04-02-2007, 11:45
rosskata,и на мен ми прави впечатление как
модераторите не си дават зор много много...

Много грешно впечатление, много генерално заключение. Но няма да го коментирам, ще си пиша по темата.

Миналото винаги се идеализира, като от него в спомените ни се отсяват само положителните неща. И може би така трябва да бъде.
Един потребител '05 казва, че 2005г. форумът е бил много по-добре, от колкото е сега. Един потребител '03 (от които съм и аз, а за датата на регистрация, която ми е изписана в момента не ми се обяснява защо е 2004г.) казва, че 2003г. форумът е бил много по-добре дори и от 2005г. Така че за кой какво значи "добре" и "хубаво" не се знае...
Едно нещо, в самото начало, когато ти е все още непознато, когато го изучаваш, изглежда много по-възлнуващо, много по-интересно, много по-хубаво. Нормално е обаче за 3-4 години вече да си знаем "кирливите ризи", да знаем "кирливите ризи" и на форума, който вече не ни се струва толкова привлекателен.

Нормално е форумът да се промени, след като "тогава" е имало едва 1 000 потребители, а сега има 30 000. Промяната обаче е само количествена, не качествена. Винаги е имало спамъри, винаги е имало лигави дечковци. Да, по-малко бяха преди, когато общо имаше 1 000 юзъра, но това не значи, че ги е нямало и че не са ни заливали с простотията си.

maldini
04-02-2007, 12:14
Това е тийнейджърски форум и е нормално флууда и спама да преобладават,като искате толкова много дискусии отидете в датата,калдата или там,където си мислите,че ще можете да обсъждате сериозни теми.

04-02-2007, 12:19
sega e mnogo po-tupo ot predi :evil:

_donna_
04-02-2007, 12:29
,съжалявам,че засегнах модераторското ти достойнство,
но предполагам лудницата в тоя форум е очевидна.
на мен изобщо не ми пречи и не обвинявам никого ..
и аз съм била мод,не е толкова трудно да се трият темите и
постовете на латиница,не знам как е при вас и кой какви права има,
но в повечето от разделите на първа страница има по три-четири
теми на кирилица,другото е гадна шльокавица.

или някви теми тип "посирам се кат' мъ ибат отзад" ..
стоят с месеци..хаха.ясно де,че е тийнфорум.ама сега какво
като сме "тийн" значи сме малоумници и тва ни е
нормалното състояние?!
moderated by Coki
3 точка от правилника]

LunaTriCk
04-02-2007, 12:31
едно време влизах с кеф във форума, сега от навик... :?

ProstoAz
04-02-2007, 12:43
MusicIsTheKey, ти не можеш да кажеш, че един модератор не си върши работата, защото какви са твоите критерии за "вършене на работа", от какво вадиш изводите си и как стигаш до такова заключение?
Единствено един админ може да каже кой модератор какво прави.

_donna_, съжалявам, но не засегна и капка от достойнството ми. :wink: И за теб важат горните ми въпроси.
Също така постовете на латиница НЕ са забранени, и НЕ се трият, нито модерират.

И още нещо - посещавате типично "flood-ърските раздели", какво очаквате?

Mooo6nooo
04-02-2007, 13:49
MusicIsTheKey, ти не можеш да кажеш, че един модератор не си върши работата, защото какви са твоите критерии за "вършене на работа", от какво вадиш изводите си и как стигаш до такова заключение?
Единствено един админ може да каже кой модератор какво прави.
Естествено...

само админите могат да преценят тея работи. Ей на, за Ая не може да каже човек, че не е вършела работа. Много работа е вършела и явно, че когато спря да я върши веднага и махнаха правата. :lol:

I Don't Know Who I Am пък май ще модератор завинаги, защото той винаги си върши работата "перфектно"

Тифани не съм я виждал от 3-4 месеца, а посещавам редовно форума. Даже не зная дали още е модераторка. Просто няма как да я видя тук, че за да разбера тази подробност.

и в допълнение бих добавил, че админите се появяват толкова често, че веднъж не бях влизал във форума 2 седмици и като го посетих се оказа, че са ме баннали една седмица след като не съм писал и ` мнение. :lol: Ся мачока каза, че Лъвчето е изяло банна, а вече мина една седмица, а той още пише. Николан беше вписан в списъка с баннатите преди доста време, обаче се сетиха да му сложат банна 1 месец след като беше обявен за баннат. :lol:


Едит: Защо ли изтрихте повечето постове тук? :lol: Ще ни цензурирате ли, защото казваме "истината"? :lol:

`Death`Whore`
04-02-2007, 14:03
3 тока от правилника
moderated by Coki

_donna_
04-02-2007, 14:06
точка три от правилника гласи:"3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите."

Coki,пиле,аз не ти се меся,просто изразявам мнение.
нали за това е темата или греша?!
изобщо,какво е тва малоумно правило,
никой не може да ти каже как да си свършиш работата и
да те накара да правиш нещо,което не смяташ за подходящо
и правилно.много зле са нещата щом не се интересувате от мнението
на юзърите за това как се развива форума и в какво състояние е.
в крайна сметка ние правим форума като го посещаваме.
вие би трябвало вместо да ни цензурирате и игнорирате,да
си вземете бележка и се стегнете малко у кръста.ама не ..
и какво значение има дали някой ще прочете поста ми
като и без това е достатъчно очевидно колко поддържан е
тоя форум?! ..

Coki
04-02-2007, 14:14
Поради значителното изместване на поставения въпрос и дискриминационния тон спрямо новите потребители включително и обиди към тях, темата ще бъде заключена. Модерираните потребители, да се считат за предупредени.


/closed