PDA

View Full Version : анти целулитен крем



{}{}{}
04-02-2007, 07:36
плс кажете ми някой наистина ефектовен анти целулитен крем, но да не е на ейвън?(нямаше ефект)???ползвали ли сте този на нивеа,има ли резултат????

04-02-2007, 08:20
Изключено е да се отървеш от целулита само с мацане на кремчета,ако си решила само това да правиш от сега ти казвам-откажи се. За да има някакъв резултат от мазилата трябва да спазваш някаква диета-без много мазни и сладки неща,без прекалено много ядене след 18-19ч. И другото важно нещо-трябва ти движение,дали ще е някакъв спорт,някакви упражнения или просто много ходене,няма значение(въпреки,че най-добре ми се струват упражненията или фитнеса),важно е да ги раздвижваш тея мускули,щото само с кремове като на магия няма да стане :lol:

{}{}{}
04-02-2007, 09:16
emi az si hodq na fitnes i iskam da mi kajete nqkoi efektivno krem4e

Favoritkata
04-02-2007, 09:17
Изключено е да се отървеш от целулита само с мацане на кремчета,ако си решила само това да правиш от сега ти казвам-откажи се. За да има някакъв резултат от мазилата трябва да спазваш някаква диета-без много мазни и сладки неща,без прекалено много ядене след 18-19ч. И другото важно нещо-трябва ти движение,дали ще е някакъв спорт,някакви упражнения или просто много ходене,няма значение(въпреки,че най-добре ми се струват упражненията или фитнеса),важно е да ги раздвижваш тея мускули,щото само с кремове като на магия няма да стане :lol:
Много,ама много си прав/а =D>

strange__
04-02-2007, 09:22
Понеже пита за Nivea...аз го ползвах до преди няколко месеца и после поради липса на средства си взех на Дева.Сега пак съм се насочила към Nivea,защото лично аз съм много доволна :wink: Естествено и спорт,но ти казваш,че ходиш на фитнес....така че,ако искаш го пробвай този.Имай предвид,че действа различно на всеки...тоест нещо докато не го пробваш не знаеш как ще ти понесе на теб.Отзиви не слушай много,много.Като ис харесаш нещо си го взимаш и ако не ти влияе добре :arrow: не повтаряш.Успех :D

kaka_lara
04-02-2007, 09:42
Препоръчвам Нивея и Дав O:)

ani_sweet
04-02-2007, 15:13
Az sum mnogo dovolna ot Avon,no to mai na vseki si deistva razlichno,nqkoi priqtelki sa dovolni,drugi NE.No az nikak ne sum dovolna ot Deva-polzvala sum kum 5,6 tubi4ki i nikakuv efekt.E vsi4kos i be6e suprovodeno s dieta i sport.

Kisses_P
04-02-2007, 18:12
Аз пък съм очарована от Дева Слим ефект, напук на отрицателните мнения преди мен!От 1 тубичка, която измазах съм много доволна.Не че имам целулит някакъв много.Имах малко но кремчето помогна, като го бях комбинирала с много вода и упражнения и ограничаване на някои храни- газирано,мазно,сладко... макар че аз попринцип не ги ям

Lorraine
04-03-2007, 07:52
На Орифлейм били хубави :wink:

Ice_Queen
04-03-2007, 08:11
Диетка,каквото и да е било що-годе добро кремче,много движение и..секс! :-D

^t_a_n_i_a^
04-04-2007, 13:01
Отиди в някоя аптека или козметичен магазин и там ще ти предложат нещо,но на Oriflame доколкото знам е добър :smt008

tainstvenata
04-04-2007, 17:31
ми то има много .. на орифлейм съм 4увала, 4е е добър.Има и др. по скъпи4ки .. Lierac-39лв,Eucerin-27лв а също в едно списание 4етох 4е помагал и Антицелолитния масажен диск на Орифлеим -9.90лв. и също 4етох за някакав антицелолитен съпун на Рефан-4.40лв... :wink:

Saska
04-04-2007, 18:35
tozi na deva ili dove na kakva cena e? :)