PDA

View Full Version : въпросче към момчетата



edno_f :(
04-02-2007, 09:19
хей момчета,ако знаете, че едно момиче ви харесва,какво бихте направили,как бихте се държали с нея.ще и отвърнете ли на чувствата или просто ще искате да се възползвате от нея,просто така за разнообразие.защо като знаете, че някое момиче си пада по вас вие започвате да се правите на велики и т.н. ....

SaYoNaRa
04-02-2007, 09:21
Според мен това е строго индивидуално кой какво ще направи в случая

Anf3tamin4o
04-02-2007, 09:23
Ми може би самучуствие :-D
Ами ако ме хареса и нямам гадже бих и отвърнална чувствата но ако имам се сещташ че няма :)

cherinka
04-02-2007, 09:24
Според мен това е строго индивидуално кой какво ще направи в случая

Дам, а и зависи кое е момичето, каква е по характер, каква външност има, какво й е обкръжението, що за човек е.
Ако е някоя, която се слави, примерно, из махалата с многото добри свирки (да кажем), нормално е момчето да я използва.
и т.н.. още много има за говорене, ама тва е една малка част от нещата, които зависят относно тая тема.

04-02-2007, 09:24
хей момчета,ако знаете, че едно момиче ви харесва,какво бихте направили,как бихте се държали с нея.ще и отвърнете ли на чувствата или просто ще искате да се възползвате от нея,просто така за разнообразие.защо като знаете, че някое момиче си пада по вас вие започвате да се правите на велики и т.н. ....
Я съм си велик без да са прая,няма нужда от аплаузи. \:D/

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 09:39
ми мили4ка пове4ето си придобиват ненужно само4увствие...а и всяко мом4е реагира по разли4ен на4ин...някои са о разумни и не нараняват моми4ето други са малко по..

SouL^*DiViNe
04-02-2007, 09:55
Строго индивидуално :!:

edno_f :(
04-02-2007, 09:55
emi zna4i az ne se slavq s ni6to( 4e sum s vseki ili drugi taliva podobni).ednate ve4er vsi4ko si be6e spr,prikazvahme si i celuvki(malko),a na sledva6tiq den....vse edno ne se poznavame(qvno ne e polu4il tova koeto jelae), toi znae 4e si go haresvam,a se zanimava s nqkakvi po golemi ot nego i s nai golemite k....vi(sry 4e sum cini4nam,ama si e taka)za6to se durjitaka :(

Xixo
04-02-2007, 10:01
зависи...
сигурно бих се възползвал от нея..

JoeBanana
04-02-2007, 10:09
ама красива ли е ? важно е :mrgreen:

edno_f :(
04-02-2007, 10:14
ама красива ли е ? важно е :mrgreen: emi po dobre,otkolkoto s oniq, s koito se zanimava !!!

JoeBanana
04-02-2007, 10:19
ама красива ли е ? важно е :mrgreen: emi po dobre,otkolkoto s oniq, s koito se zanimava !!!
опа, моя грешка
разказала си
така като гледам, точно защото показваш завиден интерес към него, той знае, че има нещо сигурно насреща и те държи резерва :mrgreen:
"охладней" малко и виж кво ше става :mrgreen:

04-02-2007, 10:29
ама красива ли е ? важно е :mrgreen: emi po dobre,otkolkoto s oniq, s koito se zanimava !!!
хехехехе, я направо си кажи кво ти е на душата :mrgreen: тва, което си писала е прекалено общо E

edno_f :(
04-02-2007, 10:33
ама красива ли е ? важно е :mrgreen: emi po dobre,otkolkoto s oniq, s koito se zanimava !!!
хехехехе, я направо си кажи кво ти е на душата :mrgreen: тва, което си писала е прекалено общо E az sum si go kazula,prosto otlalto znae 4e go haresvam,se pravi na velik....v 4ata moje da govori mn,da se pravi na golqmata rabota(obe6ta 4e 6te se vidim i nqkavi takiva),a kvo napravi ni6to,daje i "zdr" ne kaza.za kvo se dutji taka,tozi idiot(pisna mi da se razstroivam postoqnno zaradi nego).I az sum si vinovna,samo da mi kaje ne6to i az pak mu se vurja na akula i pak mu vqrvam.za6to se durji po tozi na4in,za kakuv se misli ???ve4e se ot4aivam :(

malone
04-02-2007, 12:28
Зависи кое е момичето и какво изпитвам към нея.Ако е човек към който имам симпатии и съм свободен естетствено ще и обърна внимание.Ако е човек към който не изпитвам привличане и симпатия ще и кажа че едва ли нещо ще се получи. :wink:

elf4o
04-02-2007, 12:36
хей момчета,ако знаете, че едно момиче ви харесва,какво бихте направили,как бихте се държали с нея.ще и отвърнете ли на чувствата или просто ще искате да се възползвате от нея,просто така за разнообразие.защо като знаете, че някое момиче си пада по вас вие започвате да се правите на велики и т.н. ....
бих отвърнал на чуствата и но повечето хора се възползват тъи като знаят че щом момичето е влюбено в тях момичето би направило всичко за тях............. - мое лично мнение.

koalka
04-02-2007, 18:17
Зависи от момчето много ясно. :wink:

BAYO
04-02-2007, 19:06
Много ясно, че зависи от самия човек. Не сме еднакви , за да има някакви праволинейни чувства. За всеки строго индивидуално. Ма то не е далече от акъла да се сетиш :lol:

МоntellPorter
04-02-2007, 19:36
Охх, гадното е че ако харесвам момичето ще подходя със самочувствие и ще се правя на безразличен(отначало), но в последствие ще се "предам" :twisted: но това не е някакъв план или нещо... просто така съм свикнал да действам
Ако нея харесвам ще я отбягвам... :::