PDA

View Full Version : За бившите



Пиклата
04-02-2007, 10:31
Как преодолявате бившите си? И как се е променило отношението ви към тях след раздялата? А тяхното към вас?

Kritikata
04-02-2007, 10:35
Има ли значение ве.П.П.Мноу фешън ник:Пиклата

MACKA prez no6ta
04-02-2007, 10:38
Mi s vreneto vsi4ko ot6omqva, no 4ak za preodolqvane ne moje da govorim.Otno6enieto mi se promenq opredeleno ve4e ne sme tolkova blizki makar da sme zapazili priatelski otno6eniq.Moga da kaja nqkoi ne6ta za koito predi ne sam si pomislqla.A otno6enieto na nqkoie biv6e gadje gore dolo mislq 4e ne se e proimenilo (do kolkoto e vazmojno).

ThePainIsReaL
04-02-2007, 11:03
Преодоляване ..
Хм .. на фази протича всичко при мен. След последната ми дълга връзка бях доста разтърсена. Първата седмица след раздялата .. всичко беше ок. На втората излезнах и си изхарчих всичките 150 лв, които бях събирала, за да му купя подарък за именния ден. Купих си всякакви простотии - лакове, спирали, чорапогащници, гривни, ластици .. нищо съществено, все джунджурии. Но ми стана по-весело.
Следваше зимната ваканция.. прекарах я само в излизане с братовчед ми и компания, разсейвах се, напивах се .. дори се и напуших веднъж(за последен път!!!), но жалко, че тогава не ми стана по-весело и само плакахме заедно с братовчед ми, който също беше зарязан от голяма си "любов". След това напушване у мен настъпи фаза на слабост .. дори мисля, че му писах два адски сълзливи и-мейла, за което се мразя отвсякъде. После пак следваха миговете на духовитост.
Та всичко минава, но трябва да си промениш малко или много начина на живот. А той се променя едва когато преодолееш предишния си мисловен модел и осъзнаеш колко много грешки си допуснал преди, колко неща си можел да промениш.. човек трябва да си взима поука от миналото.. и да не прави същите поразии в бъдещето.
Та .. моята така наречена "любов" съм се мъчила да я преодолея с много алкохол, с други момчета за натискане и секс .. но не това е начинът. Така само изпитвах мимолетно щастие и после всичко пак беше кофти. Правилното е да се оставиш на времето.. с времето всичко отшумява. Следи остават, но те избледняват ..
И разбира се спомените, които съм имала, винаги ще ме топлят отвътре. Защото колкото и брутално да сме се разделили, ние сме изживяли нещо красиво ..
Как се е променило моето отношение към него ..
ми .. просто не сме толкова близки, рядко си говорим, явно не можем вече. Но все пак мен поне ме е грижа за него и ми става кофти, когато виждам, че на него му е кофти. Вероятно винаги ще ми пука за него, докато на него за мен - не . Понякога (още в началото след раздялата) се самонавивах, че е глупак, че е боклук .. че нищо не заслужава, но това не е било така. Може да се държи като боклук сега, но аз го познавам и в друга светлина, и знам що за човек е .. Това г/д ми помага, за да не го смятам за поредното лайно. Но иначе разбира се, че е имало период, в който супер много ми падна в очите. Ненавиждах го, след като негова близка приятелка ми разказа какви ги е вършил .. Обаче в себе си пак намерих сили да не го намразвам. Той не е лош човек, си казвах. И той наистина не е .. просто не знае какво иска и няма скоро да узнае. Отношението ми към него винаги ще е положително, каквата и глупост да извърши или каже.. просто няма да сме близки вече и няма да знам какво става около него и какво го вънлува..
Неговото отношение към мен - промени се много. Имаше дни, в които си обръщаше главата като ме види. Беше ужасно .. сякаш съм му направила нещо лошо .. После започна да ми казва "здравей" или да се усмихва като ме види ( като на познат ) .. после ми говореше тук-таме по една реплика ( колкото да не е без хич ) .. И така .. аз за него съм една от милионите просто.

Digital
04-02-2007, 11:23
Преодоляване ..
Хм .. на фази протича всичко при мен. След последната ми дълга връзка бях доста разтърсена. Първата седмица след раздялата .. всичко беше ок. На втората излезнах и си изхарчих всичките 150 лв, които бях събирала, за да му купя подарък за именния ден. Купих си всякакви простотии - лакове, спирали, чорапогащници, гривни, ластици .. нищо съществено, все джунджурии. Но ми стана по-весело.
Следваше зимната ваканция.. прекарах я само в излизане с братовчед ми и компания, разсейвах се, напивах се .. дори се и напуших веднъж(за последен път!!!), но жалко, че тогава не ми стана по-весело и само плакахме заедно с братовчед ми, който също беше зарязан от голяма си "любов". След това напушване у мен настъпи фаза на слабост .. дори мисля, че му писах два адски сълзливи и-мейла, за което се мразя отвсякъде. После пак следваха миговете на духовитост.
Та всичко минава, но трябва да си промениш малко или много начина на живот. А той се променя едва когато преодолееш предишния си мисловен модел и осъзнаеш колко много грешки си допуснал преди, колко неща си можел да промениш.. човек трябва да си взима поука от миналото.. и да не прави същите поразии в бъдещето.
Та .. моята така наречена "любов" съм се мъчила да я преодолея с много алкохол, с други момчета за натискане и секс .. но не това е начинът. Така само изпитвах мимолетно щастие и после всичко пак беше кофти. Правилното е да се оставиш на времето.. с времето всичко отшумява. Следи остават, но те избледняват ..
И разбира се спомените, които съм имала, винаги ще ме топлят отвътре. Защото колкото и брутално да сме се разделили, ние сме изживяли нещо красиво ..
Как се е променило моето отношение към него ..
ми .. просто не сме толкова близки, рядко си говорим, явно не можем вече. Но все пак мен поне ме е грижа за него и ми става кофти, когато виждам, че на него му е кофти. Вероятно винаги ще ми пука за него, докато на него за мен - не . Понякога (още в началото след раздялата) се самонавивах, че е глупак, че е боклук .. че нищо не заслужава, но това не е било така. Може да се държи като боклук сега, но аз го познавам и в друга светлина, и знам що за човек е .. Това г/д ми помага, за да не го смятам за поредното лайно. Но иначе разбира се, че е имало период, в който супер много ми падна в очите. Ненавиждах го, след като негова близка приятелка ми разказа какви ги е вършил .. Обаче в себе си пак намерих сили да не го намразвам. Той не е лош човек, си казвах. И той наистина не е .. просто не знае какво иска и няма скоро да узнае. Отношението ми към него винаги ще е положително, каквата и глупост да извърши или каже.. просто няма да сме близки вече и няма да знам какво става около него и какво го вънлува..
Неговото отношение към мен - промени се много. Имаше дни, в които си обръщаше главата като ме види. Беше ужасно .. сякаш съм му направила нещо лошо .. После започна да ми казва "здравей" или да се усмихва като ме види ( като на познат ) .. после ми говореше тук-таме по една реплика ( колкото да не е без хич ) .. И така .. аз за него съм една от милионите просто.

Ташак, а ? :smt005

ThePainIsReaL
04-02-2007, 11:46
Digital,
Пффф .. деба колко си ТЪП .

psiHopaT4o
04-02-2007, 13:46
Бившата...ми...първото момиче,което ми отвърна на чувствата..първото момиче,което целунах...първото момиче,с което правих секс.Преди 5-6 месеца беше всичко за мен,сега е просто част от едно изпълнено както с приятни,така и с тъжни мигове близко минало...Винаги ще се интересувам с кого е,какво прави,как е и всичко,което ме интересуваше и преди просто тя няма да знае.Малко се права на тъп пред нея и не показвам,че се интересувам от това,което й се случва,но това е така,за да не реши,че искам да й покажа,че искам отново да сме заедно /единствено бих с пал с нея във всеки момент от денонощието =] щото винаги си ме е кефила и продължава../ ..краят си е край..аз го сложих,не мога да обясня точно защо..ама така съм решил и сега бих го направил.Отношението ми към нея е само външно променено,а нейното към мен не ми е много ясно =] .Винаги ми е приятно да си говорим за каквото и да е било..не че си нямаме любима тема де..тя притежава характер,в много аспекти подобен на моя и разговорите общо взето се получават...само да не са в skype или някъв друг чат...ще я помня докъто съм жив най-вероятно..накратко е това.

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 13:56
Аз п1к немога да разбера... с бившата ми като се разделихме... на нея като че не и пукаше.. уж се 1.. и се д1ржеше.. някакси по студено с мен.. и след точно една седмица нейната най-добра приятелка ми вика че тя ревяла за мен.. и нек'ви изп1лнения е правила и т.н... попитах я вярно ли е... тя веднага категорично отрече... и аз си казах " ок няма проблеми.." . Една вечер гледам и в скайп следния подпис [който ме буквално тресна в земята] ( Prez kura si mi we momche.. kazvash che obichash lili...ti obich neznaesh kakwo e... ti si edin gaden i proklen jenkar... hodi si pri lil.. )
След това.. аз я попитах защо го е написала, нали не и пука за мен... и тя отново категорично ми отрече.. след това се скарахме много лошо и аз се нервирах и я блокнах ...
След има-няма 10 мин... най-добрата и приятелка ми copy/paste (без да с1м я карал) нейните думи...
Нейните дума бяха следните : Скарах се с него и се д1ржах с него така защото още имам чувства к1м него и много го обичам ( а само да кажа че тя беше тази която иска да се разделим )
На мен... б1рзо го преудолях.. по точно.. п1рвите точно 2 часа ми беше некво гадно и после... се развеселих... и т.н... тогава се появи и в1просната Лили...обикнах я... тр1гнах ме... и още един п1т си потв1рдих скапаната репотация на женкар... но п1к какво... :::

:smt006

PeAcH
04-02-2007, 13:58
Razli4no e pri men.S edin si ostavame mn dobri priqteli,dori se vijdame ot vreme na vreme,a s drug ne se poglejdame i ne si govorim,koeto e dosta tapo,za6toto vse pak ste bili zaedno nqkoga.

IKisseDAGirL
04-02-2007, 14:12
В повечето случаи не съм имала нищо за преодоляване :mrgreen:

За отношението... ами в повечето случаи сме си оставали приятели, нямало е кой знае каква промяна, освен факта, че стават нещо като "излезли от употреба", тоест от ходенето съм добила някаква представа за тях и втори път вече не биха ме заинтересували :::

furtado
04-02-2007, 16:36
imam 4uvstvoto 4e taq tema e idealna za v momenta za men da si izleq ne6to.
imam priqtel ot edna godina,koito mnogo obi4am.no dnes v edno kafene vidqh biv6iq si(razdeleni sme pove4e ot godina),koito mnogo obi4ah i mn me narani kogato se razdelihme.moga da tvyrdq,4e ne go obi4am ve4e,prosto sym sigurna v tova,ama mi e stranno za6to mi stana tolkova typo kato go vidqh da se natiska s edno momi4e.s tova mom4e kato se razdelihme se razbirahme v na4aloto,vypreki 4e mi be6e dosta nelovko da govorq s nego sled kato me zarqza.posle sprqhme da si govorim,6toto vseki be6e zaet sys svoi si raboti,ama bez lo6i 4uvstva de.posle pak si govorehme,daje si spodelqhme za novite ni gadjeta.posle predi 4 meseca kato si govorehme se skarahem,i az ne pomnq ve4e za kakvo,ama ot togava mi e syrdit mai.i dnes kato go vidqh nai-neo4akvano s tova momi4e mi stana mn stranno i nastroenieto 4ak mi se razvali.
draznq se 4e sled tolkova vreme o6te mi vliqe po nqkakyv na4in,iskam da e okon4atelno vyn ot jivota mi i kogato go vidq,tova da ne mi vliqe po kakyvto i da bilo na4in...

divo_kotence
04-02-2007, 17:00
малко трудно,ама се пак не е болка за умиране...а за отношенията в повечето случаи си оставаме фр

nencuHka
04-02-2007, 17:33
Баш преодоляване ... примиряване по-става ама не преодоляване. Лесно минава :-D

Lolla
04-02-2007, 19:31
Az ne moga da buda PRIQTELKA SUS STARI GADJETA.....ili pone ne v istinskiq smisul na tazi duma [-X Nai mn sme na ZDR I 4AO.A za preodolqvaneto.....ako uspee6 da go namrazi6 ili da ti stane v=bezrazli4en togava stava nai lesno.....Prosto trqbva VREME :-k No puk ot druga strana sega mu e vreemeto da se jiveee jivota , a ne da se izpada v nqkakvi bezsmisleni depresiii i da se IDEALIZIRA nqkoe gadje :smt006

BAYO
04-02-2007, 19:55
Как да намеря време и сили да напрагям мозъка си, да пиша с часове за бившото ми гадже. Животът ми е една драма, разхождал съм се и в Ада и в Рая. 2.5 години + 2.5 години преодоляване .... удари под кръста, изневери, битка за превъзходвсто на характери, любов, омраза, ненавист....айде стига, че се разписах :-D

beautiful.soul
04-02-2007, 19:56
Със всичките ми гаджета в мометна съм в много добри отношения, с повечето си излизаме доста често .. с някой ходя на фитнес, просто приятели, все еедно нищо не е било, при мен поне беше така, тъй като не съм ги приемала толкова на сериозно! :)

Maia_064029
04-02-2007, 21:13
Аз лично със тези гаджета към които не съм имала чувства съм в мног добри отношения, но с този с който ходих доста време(последното ми преди сегашния ми приятел) нещата са много различни.Не мога да го забравя и май все още го обичам,въпреки че ни дели голямо разстояние:(Иначе с другите съм в супер отношения.Моето мнение е ,че неможе да си ходил много време с даден човек и след това да сте просто приятели(разбира се ако всичко е било сериозно и от двете страни).Каквото и да правим не става такачувствата са си чувства:)

sexi_lady_666
04-02-2007, 21:54
ne gi preodolqvam za6toto nqma za kvo po4ti vinagi az gi kusam :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 a vsu6nost sme v mn dobri otno6eniq ako ne sme svur6ilis "skandala na godinata"!!!!!

CVETELLINA
04-02-2007, 22:04
Такам... :-D

:arrow: Как преодолявате бившите си?-Ми зависи от връзката и от чувствата,които съм вложила в нея..последния малко трудничко го преодолях,амаа все пак се получи,само че трябва време :-D
:arrow: И как се е променило отношението ви към тях след раздялата?-Еми вече нямам никакво желание да знам как са,какво правят,кога излизат,кога се прибирах с кой и така хахах :D ,също така нямам и никакви по-сериозни чувства към тях,освен приятелски.
:arrow: А тяхното към вас?-Предполагам,че и тяхното към мен по същия начин се променя както и моето към тях. :roll:

Все пак обаче зависи как е приключила дадената връзка :idea:

04-02-2007, 22:23
Как да намеря време и сили да напрагям мозъка си, да пиша с часове за бившото ми гадже. Животът ми е една драма, разхождал съм се и в Ада и в Рая. 2.5 години + 2.5 години преодоляване .... удари под кръста, изневери, битка за превъзходвсто на характери, любов, омраза, ненавист....айде стига, че се разписах :-D
Ей сега ше се поево Дон Педро и Доня Есперанса. ;-)