PDA

View Full Version : само сълзи...



miloto na miloto:P
04-02-2007, 10:37
KРАЙ НА КОМЕНТАРИТЕ..ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!

IRRIDUCIBILI
04-02-2007, 11:12
mi taka kakto go opisva6 mai nqma da se opravite!nz pogovori s nego yspeh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Digital
04-02-2007, 11:21
виждате ли снимката от профила..двама безумно щастливи хора..аз и той..той,всичко за мен,аз всичко за него..запознахме се толкова случаино..и той се появи в живота ми,когато имах нужда от нечие рамо,на което да поплача..от някой,който да ме разбира..всичко това беше той,сега нз..серещаш някой,който обсебва цялата ти същност,всяка твоя мисъл,всеки копнеж,селият ти свят,живота ти..Боже,колко ми е трудно,дори сега,когато пиша очите ми преливат от горчиви сълзи..искам да съм с него завинаги,да остарея с него,колко пъти сме мечтали за това и сме се смяли,представяли сме си домът ни..всичко,как той ще ми бъде кавалер на бала..колко красиви мечти..от няколко месеца,нещата са мн различни..и нз какво става..сякаш нещо бавно умира,но ни е страх да го признаем,защото боли..той е любовта на живота ми,не ме интересува кой какво ще каже..сега,когато говорим,постоянно се караме,подтискам се,когато мисля за нас..казва ми,че е свикнал да съм тъжна и да плача,че му е мн зле,когато го права,че тази болка го задушава,сякаш го спира да ме обича..вече не съм онова весело и безгрижно момиче..не..исках да порасна,а вече се чувствам..нз..постоянно плача,щом си мисля за него..сякаш вс се е променило,само мечтите са останали,едни празни мечти,които са недостиьими..сълзите ми бавно се стичат..губя ли тази любов?без него ще умра..но той е различен от преди,и двамата сме различни,някък по-студени..опитваме се,но е трудно..не бих го оставила никога!!тази мисъл ме убива,той е част от мен,ако го загубя,нещо от мен ще си отиде завинаги..страх ме е да плач пред него,за да не му..натежа,да не му писне..как може да свикнеш да виждаш,човека,който обичаш да плаче..има само сълзи,все едно някой ни е омагиосал..как да оправя нещата и всичко да е както преди... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 благодаря ви,че сте прочели това..
Свястно ми се вижда момчето, не бих го бил. Дано се оправите. :?

04-02-2007, 11:25
dokolkoto pro4etoh nqma "vidima" pri4ina za tova,koeto stava.pogovorete,no se opitaite v tozi razgovor da ne se karate,opitaite da otkriete nqkakva gre6kata,koqto e pri4ina za promqnata i da q popravite.
Pojelavam vi yspeh! :?

04-02-2007, 11:35
ami taka stava v jivota, kolkoto i da ne iskame da go povqrvame; vsi4ko te4e-vsi4ko se promenq; napulno te razbiram i az sum v takava situaciq, sqka6 jiveq v minaloto-pomnq kolko mili bqhme v na4aloto; vinagi 6tom go pogledneh celiq mi svqt se izpulva6e sus 6tastie:))) tova e lubovta-normalno e; nosega kogato sme zaedno toi mul4i, az su6to; a kogato govorim imam 4uvstvoto 4e tova ne sme nie; samata az ponqkoga si kazvam-KRAI, no posle pak se poqvqva onazi nadejda 4e moje bi o6te ima 6ans za nas; i az kato teb si mislq 4e toi e edinstveniq za men, no znam 4e 6te mine vreme i 6te sre6ta drug, koito 6te obi4am po-silno; znai 4e tova ne e kraq na sveta, toi ne svur6va i ne zapo4va s edna lubov....

04-02-2007, 11:41
оЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪВ Е ТОЯ РОМАН КАДЕТ СИ ГО НАПИСАЛА ДАВАИ ](*,) ПО ЛЕКО НЕ МА ИНТЕРЕСУВАТ ПОДРОБНОСТИ ОКОЛО ЛУБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ МАЛОУМНИ ОРА :smt017

vivian
04-02-2007, 15:58
ami spored men trqbva da pogovorite.da se razdelite za izvestno vreme.da ne govorite po telefona da ne se vijdate prez tova vreme .taka i dvamata 6te precenite dali liubovta vi e iz4eznala.tazi sedmica 6te vi pokaje 4e ne mojete edin bez drug(ako e taka).

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 16:04
това беше единнн дълъг роман.... :-k ами мила наистина разделете се за малко...да видим как ще се 4увствате...и ако не можете един без друг събере те се пак

koalka
04-02-2007, 17:44
Е, те предполагам са говорили, но все пак е добре пак да го направите.Трудно е, когато става така, но все пак знаеш ли...не трябва да се измъчвате заради това?Ако не сте сигурни кой знае колко в това, че ще се обичате винаги, просто не мислете за това, мечтайте не как ще сте заедно след 5 години примерно, ами как ще сте утре!И живейте за сега, за момента, в който сте заедно.Това измъчване само ще провали връзката ви, недей да плачеш-усмихни се.Не го карай и той да се отчайва от всичко това и да започне да не му пука.

BAYO
04-02-2007, 19:17
Бъркате като го правите. Уви съм имал същия проблем и то по времето, когато трябваше да съм абитуриент. Пълна измислица са тия планове. А и кръчмарските сметки без кръчмар не излизат никога. Т.е. съдбата винаги ще има едно на ум. Карайте го ден за ден, вечер за вечер, пък до когато, до тогава.Не се депресирай само. Подтискаш и себе си, и него. Успех !

miloto na miloto:P
04-03-2007, 14:26
оЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪВ Е ТОЯ РОМАН КАДЕТ СИ ГО НАПИСАЛА ДАВАИ ](*,) ПО ЛЕКО НЕ МА ИНТЕРЕСУВАТ ПОДРОБНОСТИ ОКОЛО ЛУБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ МАЛОУМНИ ОРА :smt017ДА СЪМ ТЕ КАРАЛА ДА ЧЕТЕШ????????Я СЕ.... :smt070 :smt071 :smt067 :smt066 :smt068 :smt072

gamercheto_
04-03-2007, 14:45
това беше единнн дълъг роман.... :-k ами мила наистина разделете се за малко...да видим как ще се 4увствате...и ако не можете един без друг събере те се пак

и аз съм на същото мнение..и при мен така се е получавало..с приятелката ми сме се карали за сумати глупости..разделяли сме се за 1-2дни най-много и след това пак сме били заедно!колкото и изтъркано да звучи "като изгубиш някого разбираш колко важен е бил той за теб" !ако го обичаш не се отказвай от любовта ви а се бори за нея...и не плачи пред него..излиза така че той е причината и ще му е още по скапано....

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 14:48
оЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪВ Е ТОЯ РОМАН КАДЕТ СИ ГО НАПИСАЛА ДАВАИ ](*,) ПО ЛЕКО НЕ МА ИНТЕРЕСУВАТ ПОДРОБНОСТИ ОКОЛО ЛУБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ МАЛОУМНИ ОРА :smt017


Този форум ако искаш да знаеш е за това.. за споделяш и да получаваш с1вети.. ти к'во мислиш че се прай тука ? играе се дама, карта и судоко? #-o

BAYO
04-03-2007, 20:26
оЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪВ Е ТОЯ РОМАН КАДЕТ СИ ГО НАПИСАЛА ДАВАИ ](*,) ПО ЛЕКО НЕ МА ИНТЕРЕСУВАТ ПОДРОБНОСТИ ОКОЛО ЛУБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ МАЛОУМНИ ОРА :smt017


Този форум ако искаш да знаеш е за това.. за споделяш и да получаваш с1вети.. ти к'во мислиш че се прай тука ? играе се дама, карта и судоко? #-o

Да ве, к'в е тоя тъпунгер тука дет се прай на ЕнтЕлЕгЕнтЕн. Ходи се занимаай с тва дет те интересува, не пиши с caps lock първото което е, и другото - пишеш като първокласник!

По темата: Бори се , бори се с всички сили, за да си върнеш щастието. Ако от отсрещната страна не се появи разбиране, чувства и т.н., каузата ти е загубена. Айде успех

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 20:29
:smt046 АХЬаХЬхаь чак сега забелязах.... БАЙО погледни на тоя с caps lock-a ника.. хаЬхаЬХаЬ :smt046

JuSt_A_vErMiN
04-03-2007, 20:37
УаУ все едно чета за себе си хаха ами хах и аз незнам какво да ти кажа защото съм същата и единственото нещо,което ме спасява е да говоря с него...незнам за теб,но аз така правя...