PDA

View Full Version : как да я накарам да ме обикне , и да се влюби в мен?



умряло дете
04-02-2007, 11:43
Знам че това е невъзможно но все пак ако някои или някоя има някакви идеи може да ги сподели тук................ ако някои се излъже и го направи му благодаря.

blackcat.eti
04-02-2007, 11:57
1vo na 1vo........trqbva da e svobodna, z da ti e po-lesno......ako e svobodn........zapo4va6 da q zaribqva6.........moje6 da q izpra6ta6 do tqh, da q pokani6 da izlezete na kino, kafe, ddz..........po natatyk i podari cvete.......izmisli ne6to........ako ima ne6to, v koeto si mn dobyr......izfukai se malko s nego.....pokaji i 4uvstvata si........ :smt006 adi kysmet i ako stanat ne6tata da 4erpi6 :wink:

KpuCuTo0o
04-02-2007, 11:58
Знам че това е невъзможно но все пак ако някои или някоя има някакви идеи може да ги сподели тук................ ако някои се излъже и го направи му благодаря. Можеше най-малкото да споделиш какви са отношенията ви в момента! А да я накараш да те обикне - това едва ли е възможно... [-(

blackcat.eti
04-02-2007, 12:03
А да я накараш да те обикне - това едва ли е възможно...
:smt012 ti si po-golqm pesimist i ot men...................
sigurna sym, 4e ima 6ans, kolkoto i malyk da e.....vse pak go ima :smt006

04-02-2007, 12:13
Знам че това е невъзможно но все пак ако някои или някоя има някакви идеи може да ги сподели тук................ ако някои се излъже и го направи му благодаря. Можеше най-малкото да споделиш какви са отношенията ви в момента! А да я накараш да те обикне - това едва ли е възможно... [-(
добри приятели това са отношенията ни :)

miss_survivor
04-02-2007, 13:51
ne moje6 da q nakara6 da te obikne!ima6 6ans samo ako i pokaje6 4e si vluben mnogo v neq i 4e si gotov da napravi6 vsi4ko za neq.Bydi nejen i romanti4en i pri vsqka udobna vyzmojnost i dokazvai 4e q obi4a6!uspeh![/b]

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 14:04
п1рво: Трябва добре да я познаваш... да знаеш нейните интереси... нейните предпочитания..нейните желания в1в всеки даден момент.. това се постига много трудно..

второ : Трябва да се доближиш максимално до с1рцето й...

трето : Ако направиш " п1рво " и " второ " си готов..

четв1ето : Как да разбера дали ме обича или харесва
По начина по който те гледа... един поглед е достат1чен..

koalka
04-02-2007, 18:06
НЕ можеш да накараш някой да те обикне на сила, тъпи въпроси задаваш!

AliceSw
04-02-2007, 18:11
ако те познава достатъчно добре, знае 100% че имаш чувства към нея...или те харесва и изчаква, защото не е сигурна в теб...или не иска да те нарани...признай й може и да стане...

honda^
04-02-2007, 18:14
Да я накара666 да те обикне?! Не може666 :roll: ... И по-добре не се опитвай(нали знае666 поговорката "На сила хубост не става").

divo_kotence
04-02-2007, 18:25
Да я накара666 да те обикне?! Не може666 :roll: ... И по-добре не се опитвай(нали знае666 поговорката "На сила хубост не става").

съгласна съм...

BAYO
04-02-2007, 18:47
п1рво: Трябва добре да я познаваш... да знаеш нейните интереси... нейните предпочитания..нейните желания в1в всеки даден момент.. това се постига много трудно..

второ : Трябва да се доближиш максимално до с1рцето й...

трето : Ако направиш " п1рво " и " второ " си готов..

четв1ето : Как да разбера дали ме обича или харесва
По начина по който те гледа... един поглед е достат1чен..

Начи от първа, втора и трета точка много не съм съгласен ма тва си е мое мнение. За четвърта точка съм напълно съгласен. Очите винаги издават чувствата.

Може и да разбере, но тва не означава ще може да стане така, че тя да се влюби в него. На пръв поглед е лесно, но като започнеш да се занимаваш с това, си проличава, какви усилия наистина човек трябва да положи, за да спечели сърцето на дамата, която си е избрал.Тва мисля :idea: :idea: