PDA

View Full Version : май съм влюбен



04-02-2007, 12:17
от няколко дни май съм се влюбил в едно момиче понеже те беше кофти прецакана от едно момче и сега и трябва време казах и че имам и че и давам цялото време на света
проблема ми е че като я няма имам някво чувство на умореност някак си по топъл съм осещам парене в гърлото тъжен
и сичко това се оправя когато тя е тук
кажете какво мислите
има ли някви лекове

SaYoNaRa
04-02-2007, 12:19
Хапче за гърло :-k

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:21
от няколко дни май съм се влюбил в едно момиче понеже те беше кофти прецакана от едно момче и сега и трябва време казах и че имам и че и давам цялото време на света
проблема ми е че като я няма имам някво чувство на умореност някак си по топъл съм осещам парене в гърлото тъжен
и сичко това се оправя когато тя е тук
кажете какво мислите
има ли някви лекове
Ми дай подробности как се запознахте ала бала такива неща,каква е била предишната и връзка,ти имал ли си? :smt017
А това за гърлото пич,може да е настинка :smt005

blackcat.eti
04-02-2007, 12:25
za gyrloto sym syglasna, 4e moje da e nastinka, koqto "zabravq6" kato q vidi6......... a moje i nastina da si vluben......ama dai malko pove4e informaciq de........ :wink: ne sym baba Vanga,........... :)

Quartz
04-02-2007, 12:26
Немисля че е настинка защо като се появи и спира

познаваме се благодарение на един човек на който съм обещал нищо да не казвам кво др абе незнам мисля че не съм болен а просто влюбен незнам объркан съм и аз имах връзка но преди 2 седмици се скарах с момичето и са с това момиче дето май съм влюбен е различно при старото ми момиче нямаше такива симптоми

Quartz
04-02-2007, 12:27
а тя е била жестоко прецакана харесвала е момчето той и е дал някви празни надежди абе много кофти не ми е казвала с подробности защото не и се говори а и става много кофти

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:29
Немисля че е настинка защо като се появи и спира

познаваме се благодарение на един човек на който съм обещал нищо да не казвам кво др абе незнам мисля че не съм болен а просто влюбен незнам объркан съм и аз имах връзка но преди 2 седмици се скарах с момичето и са с това момиче дето май съм влюбен е различно при старото ми момиче нямаше такива симптоми
Хаха на колко си годинки? Мязаш ми на един познат :smt005 А с бившата сте скарали само или сте скъсали тва неразбрах и трябва да се изясниш с момичето :-k

Quartz
04-02-2007, 12:31
Немисля че е настинка защо като се появи и спира

познаваме се благодарение на един човек на който съм обещал нищо да не казвам кво др абе незнам мисля че не съм болен а просто влюбен незнам объркан съм и аз имах връзка но преди 2 седмици се скарах с момичето и са с това момиче дето май съм влюбен е различно при старото ми момиче нямаше такива симптоми
Хаха на колко си годинки? Мязаш ми на един познат :smt005 А с бившата сте скарали само или сте скъсали тва неразбрах и трябва да се изясниш с момичето :-k
не се познаваме а с старото скъсахме неискам да я виждам изобщо на 16 съм защо
Като видя мацката и очите ми правят ето така http://i2.fresh.bg/anim/191106.gif

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:33
Немисля че е настинка защо като се появи и спира

познаваме се благодарение на един човек на който съм обещал нищо да не казвам кво др абе незнам мисля че не съм болен а просто влюбен незнам объркан съм и аз имах връзка но преди 2 седмици се скарах с момичето и са с това момиче дето май съм влюбен е различно при старото ми момиче нямаше такива симптоми
Хаха на колко си годинки? Мязаш ми на един познат :smt005 А с бившата сте скарали само или сте скъсали тва неразбрах и трябва да се изясниш с момичето :-k
не се познаваме а с старото скъсахме неискам да я виждам изобщо на 16 съм защо
Като видя мацката и очите ми правят ето така http://i2.fresh.bg/anim/191106.gif
Хахах еми давай с тази мацка,май наистина си влюбен дай й подкрепа и мое да сте заедно \:D/

SaYoNaRa
04-02-2007, 12:33
Как става тоя номер да не познаваш някой и да си влюбен в него :-k

Quartz
04-02-2007, 12:34
Как става тоя номер да не познаваш някой и да си влюбен в него :-k

каде пише че не я познавам бе ?????

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:35
Как става тоя номер да не познаваш някой и да си влюбен в него :-k
Мани те вече по чата ще се женят и ще раждат деца,не пречи на новите технолигии :smt005

Quartz
04-02-2007, 12:36
казах на слит че с нея не се познаваме защото тя каза че и приличам на някъв познат чети внимателно !!!

SaYoNaRa
04-02-2007, 12:37
ОК добре сбъркал съм не ме убивай [-o<

Quartz
04-02-2007, 12:37
Как става тоя номер да не познаваш някой и да си влюбен в него :-k
Мани те вече по чата ще се женят и ще раждат деца,не пречи на новите технолигии :smt005

говорех че теб не познавам и ти ли неразбра иначе нея си я познавам пфффф

защото каза че ти приличам на някъв приятел и ти викам че не се познаваме аз и ти да си спокойна че не съм тоя познат

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:40
Как става тоя номер да не познаваш някой и да си влюбен в него :-k
Мани те вече по чата ще се женят и ще раждат деца,не пречи на новите технолигии :smt005

говорех че теб не познавам и ти ли неразбра иначе нея си я познавам пфффф

защото каза че ти приличам на някъв приятел и ти викам че не се познаваме аз и ти да си спокойна че не съм тоя познат
Спокойно разбрах,аз говорех на King of Kings,но сега разбрах че я познаваш ок няма проблем-оххх тая тема ме уби от смях :smt005 :smt005 :smt005

Quartz
04-02-2007, 12:42
кое и е смешното на темата че тука съм страшно болен от някъ опасен любовен грип ами ако е смъртоносен ???

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 12:43
кое и е смешното на темата че тука съм страшно болен от някъ опасен любовен грип ами ако е смъртоносен ???
Хахах о не предлагам ти за този грип да идеш на лекар и първо главата ти да прегледат :smt005

Quartz
04-02-2007, 12:45
кое и е смешното на темата че тука съм страшно болен от някъ опасен любовен грип ами ако е смъртоносен ???
Хахах о не предлагам ти за този грип да идеш на лекар и първо главата ти да прегледат :smt005

Сичко си ми е наред :)

04-02-2007, 12:47
ami toq deto q e zarqzal poznava6 li go?

`Death`Whore`
04-02-2007, 12:49
Авторе, излагаш се. Осъзнай го.

JoeBanana
04-02-2007, 13:30
от няколко дни май съм се влюбил в едно момиче понеже те беше кофти прецакана от едно момче и сега и трябва време казах и че имам и че и давам цялото време на света
проблема ми е че като я няма имам някво чувство на умореност някак си по топъл съм осещам парене в гърлото тъжен
и сичко това се оправя когато тя е тук
кажете какво мислите
има ли някви лекове
ти да не си някъв женчо ? :mrgreen:

kPuCkA
04-02-2007, 13:40
Ай бе хора оставете момчето да си обича.Всъщност какво лошо има в това...? Не знам кой се излага,но повечето от вас приличат на некви изпаднали депресанти дето не са подушвали женско..... нищо лично :roll:

PeAcH
04-02-2007, 14:03
Ami spored men mili4ak si vluben :P . Tova koeto kazva6 stava,za6toto ti istinsiki q haresva6 i kogato q vidi6 stava6 6tastliv....e tova ako ne e lubov :D !!!!!!!!!!

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 14:27
Земи си една голема раница и си носи момичето на г1рба..с тебе навсяк1де.. най-добрия с1вет според мене е т'ва иначе не виждам лек.. а п1к вечер като лягаш да спиш.. подпри я зад вратата... и си спи спокойно.. :smt005

:smt006

Quartz
04-02-2007, 14:30
Земи си една голема раница и си носи момичето на г1рба..с тебе навсяк1де.. най-добрия с1вет според мене е т'ва иначе не виждам лек.. а п1к вечер като лягаш да спиш.. подпри я зад вратата... и си спи спокойно.. :smt005

:smt006

хахах мерси за савета само с тва за вратата не съм съгласен :)

04-02-2007, 15:24
tq na kolko e?????

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 15:51
няколко дена и ве4е си се залюбил? :shock:
а за гърлото сму4и стрепсилс!!
:P пи4 за любовта няма лекарство!

Quartz
04-02-2007, 16:15
да му се невиди тва ли е най важното на колко е познавам ли го бившия от каде е с каква коса е с кви очи е пфф да му се невиди тва мисля че не е ваша работа ако някой не му се пише нещо смислено да не задава въпроси тук опсъждаме любовта не годините косата или очите на 111111 години е гост доволен ли си ????

аре без тъпи въпроси!!!

koalka
04-02-2007, 17:37
Е, лекове няма, но пък чувството е хубаво, когато я видиш.

BAYO
04-02-2007, 19:28
Случвало ми се е. Хващал съм се с изоставено момиче. Отделях и цялото си време докато един ден се събуждам и осъзнавам че съм се влюбил. Ах защо тоя ден ми тряяше да ставам #-o След време ми каза " Може да не ми вярваш, може да не искаш , обаче с тебе няма защо повече да се виждаме. Аз научих много неща от теб , но сега мисля, че е време да продължа сама напред, в търсене на любовта. " Да , наистина се привързваш яко към нея. Лек ? Не хлътвай здраво. Имай си едно на ум. Не се подавай изцяло на емоцийте си. Заслушвай се понякога и в разума си!Тва е от мен.