PDA

View Full Version : Да преебеш другарчето или от нищо нещо



04-02-2007, 14:40
ПОнякога имам чувството, че ей така мога да прецакам връзката с момичето, което обичам, просто от инат... Ей така усещам как дребни неща се могат да сложат изведнъж най неочаквано край.. Защото и двамата сме инати и понякога от дребен спор (даже спор е силно казано) ми е идело да си тръгна и да не се върна повече и все едно не сме се познавали... Направо се плаша как от инат може да се развали нещо градено толкова време... За сега отстъпвам, ама незнам до кога ще стане. Може пък да не съм готов за обвързване, знам ли... а бе немога да го обясня, ама е едно такова чувство. Може пък да е от ревност, като се замисля... Айде няма да мисля, че и аз незнам какво да мисля

sexy_momi4e
04-02-2007, 14:54
ami i az sum golqm inat,no ne mislq 4e bih skusala s nqkoe mom4e zaradi tova.Trqbva da se nau4i6 da otstupva6
A kakuv be6e smisulut ot tazi tema :roll:

vivian
04-02-2007, 15:35
i az sam stra6en inat.no kogato sam s priqtelqt mi i sporim za ne6to,dosta 4esto otstapvam.za6toto liubovta tova e da pravi6 kompromisi.a i pove4eto ne6ta za koito se spori sa vse nqkvi gluposti.struva li si da si trovi6 4asovete s liubimiq 4ovek s glupavi sporove.
s predi6noto mi gadje za koeto mi be6e vse taq bqh gotova da skasam ot inat,no sega e razli4no za6toto mi puka za vrazkata mi.ako se obi4ate ne mislq 4e edin "spor" ili inatat vi bi pogubil vrazkata...

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 15:41
ПОнякога имам чувството, че ей така мога да прецакам връзката с момичето, което обичам, просто от инат... Ей така усещам как дребни неща се могат да сложат изведнъж най неочаквано край.. Защото и двамата сме инати и понякога от дребен спор (даже спор е силно казано) ми е идело да си тръгна и да не се върна повече и все едно не сме се познавали... Направо се плаша как от инат може да се развали нещо градено толкова време... За сега отстъпвам, ама незнам до кога ще стане. Може пък да не съм готов за обвързване, знам ли... а бе немога да го обясня, ама е едно такова чувство. Може пък да е от ревност, като се замисля... Айде няма да мисля, че и аз незнам какво да мисля

Има ли смис1л да го правиш ? да ск1саш с гаджето ти защото си инат ... много глупаво..отст1пвай.. "кавалер си..".. :smt018

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 15:53
ами кат си инат...ще патиш!

mnogomili4kata-sf
04-02-2007, 16:54
Аз имам същото чувство. Ние по същия начин спорим, дразним се и мен това ме отблъсква на момента и определено искам да си тръгна, ама това не е решение. То хората са казали, че малките камъчета могат да преобърнат колата и с право. Решението според мен е в споделянето, дишаш, броиш до 10 и спокойно обясняваш какво те дразни. Трябва да бъдем по- сдържани, иначе стават лоши неща- казваме неща, които не искаме да кажем, а са плод на моментния гняв. Не трябва да му даваме превес. Щом я обичаш, вярвам, че ще можете да се погодите \:D/

koalka
04-02-2007, 17:32
От къде си сигурна за всички тези неща, за които говориш?Правила ли си го някога?Аз знаеш ли колко неща съм си мислела, но опре ли до действия все едно не съм се заканвала, така че...

mnogomili4kata-sf
04-02-2007, 17:34
От къде си сигурна за всички тези неща, за които говориш?Правила ли си го някога?Аз знаеш ли колко неща съм си мислела, но опре ли до действия все едно не съм се заканвала, така че...

Ами вярно, че съм си по- емоционалничка, но пък полагам усилия. Определено е важна и другата страна, а там имам разбиране. Силно вярвам, че това е начинът. И да- справям се

BAYO
04-02-2007, 19:32
Е gPa3HuTeJl то се отстъпва, отстъпва, но идва ден, в който тя ти се качва на главата и не можеш да издържиш на тия нервни тръпки. И кво става накрая? Пак магарето било виновно......... За всяко нещо си има причина, за всяко правило си има изключения, но всяка граница си има черта. Пресече ли се (прелее ли чашата), мисля, че се досещате какво следва.

even_in_death
04-02-2007, 19:39
Е gPa3HuTeJl то се отстъпва, отстъпва, но идва ден, в който тя ти се качва на главата и не можеш да издържиш на тия нервни тръпки. И кво става накрая? Пак магарето било виновно......... За всяко нещо си има причина, за всяко правило си има изключения, но всяка граница си има черта. Пресече ли се (прелее ли чашата), мисля, че се досещате какво следва.

Точно така.. Да отстъпиш един, два, три пъти -ок, но всеки път ти да отстъпваш нещо не е много честно... Всеки човек е инат малко или много , но когато правищ прекалено много компромиси в един момент усъзнаваш че служиш на човека до теб за изтривалка ..... Отстъпвай когато си виновен, но когато вийдаш че вината е в гаджето направи така че да се осъзнае, защото ще ти се натрупа прекалено много и после като си изпуснещ нервите много ще съжаляваш...

BAYO
04-02-2007, 20:21
Точно така.. Да отстъпиш един, два, три пъти -ок, но всеки път ти да отстъпваш нещо не е много честно... Всеки човек е инат малко или много , но когато правищ прекалено много компромиси в един момент усъзнаваш че служиш на човека до теб за изтривалка ..... Отстъпвай когато си виновен, но когато вийдаш че вината е в гаджето направи така че да се осъзнае, защото ще ти се натрупа прекалено много и после като си изпуснещ нервите много ще съжаляваш...

Точно! На една връзка и трябва компромиси и от ДВЕТЕ страни, за да е истинска връзката. Тва да отстъпваш ден след ден, след ден, след ден, създава опасност, единия да получи грандомания и за започне да се откъсва от сърцето на любимия/та. Ако пък не можеш да вкараш в ред нещата, по - добре си кажи "СПРИ" , защо ми е нужно да се унижавам по тоя начин, толкова дълго. Да съм в краката на някой/я, която не и дреме дали съм жив или умрял

IKisseDAGirL
04-03-2007, 08:05
Мисля, че в темата става въпрос за дребните, съвсем незначителни неща, а не за тези които "карат чашата да прелее" :lol:

Та.. към автора :arrow: бившият ми беше точно такъв като теб ](*,) обаче по-лошото беше, че тези малки неща, в момента на спора, на мен ми се струваха маловажни и не вярвах, че той ги възприема толкова сериозно, защото пък от друга страна си мълчеше.. имам предвид.. правеше забележка, ядосваше се, но само до там, и тъй като аз не обръщах много внимание, мислейки, че не е от чак такова значение, бързо забравях за това, но явно за него е било и по-голямата част от недоволството си я е таял вътре в себе си.. докато накрая ме скъса, а причината ми я каза чак 3-4 дена по-късно :roll: :evil:
Оказа се, че това, което не е било голяма работа за мен, на него му е правело по-голямо впечатление от колкото съм очаквала.

Както и да е, тва е минало, но въпросът е, че човек не трябва да взима на вътре всичко и трябва да се отдава повече на хубавите емоции, по-лесно да подминава лошите :-)

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 08:08
Е gPa3HuTeJl то се отстъпва, отстъпва, но идва ден, в който тя ти се качва на главата и не можеш да издържиш на тия нервни тръпки. И кво става накрая? Пак магарето било виновно......... За всяко нещо си има причина, за всяко правило си има изключения, но всяка граница си има черта. Пресече ли се (прелее ли чашата), мисля, че се досещате какво следва.

Аз естествено не говора за постоянно... а и както каза... нали знаеш че едно момче каквото и да напрай в една вр1зка после то излиза виновно при раздялата ( или поне мене винаги ме изкарват виновен ) :-s

sherry
04-03-2007, 08:41
В любовта няма място за такива номера, за какво да си тръгваш, защо да прекратяваш връзката ви от инат? Та нали после и двамата ще страдате?! Трябва да се правят компромиси в любовта, да се бориш за нея, а не да се отказваш доброволно заради ината си :?

04-03-2007, 08:43
Мисля, че в темата става въпрос за дребните, съвсем незначителни неща, а не за тези които "карат чашата да прелее" :lol:

Та.. към автора :arrow: бившият ми беше точно такъв като теб ](*,) обаче по-лошото беше, че тези малки неща, в момента на спора, на мен ми се струваха маловажни и не вярвах, че той ги възприема толкова сериозно, защото пък от друга страна си мълчеше.. имам предвид.. правеше забележка, ядосваше се, но само до там, и тъй като аз не обръщах много внимание, мислейки, че не е от чак такова значение, бързо забравях за това, но явно за него е било и по-голямата част от недоволството си я е таял вътре в себе си.. докато накрая ме скъса, а причината ми я каза чак 3-4 дена по-късно :roll: :evil:
Оказа се, че това, което не е било голяма работа за мен, на него му е правело по-голямо впечатление от колкото съм очаквала.

Както и да е, тва е минало, но въпросът е, че човек не трябва да взима на вътре всичко и трябва да се отдава повече на хубавите емоции, по-лесно да подминава лошите :-)



Edno e sigurno.. 4ovek trqbva da prespi edna no6t predi da vzeme radikalno re6enie :)

ThePainIsReaL
04-03-2007, 09:09
И аз съм била така .. и аз съм си мислила такива глупости, но опре ли до действие, не бих могла да го направя и да прекратя връзката си заради дребните спорове. Милион пъти ми се е искало да изпискам : "Край! Писна ми .. ", но съм знаела, че не може да е това краят, защото после ще съжалявам ..
но все пак поне при мен не се е налагало да го оставям да ми се качва на главата, просто всичко се оправяше някак си ей така..

04-03-2007, 09:34
По принцип не обичам да споря.Споря само тогава когато смятам че е важно, че имам право и трябва да се обърне поне малко внимание.т.е. досега съм се карала само веднъж с гаджето ми и след това взаимно си се извинихме...май е добър изход от ситуацията...

Kitana
04-03-2007, 20:00
ne si мисли такива глупости знам какво е два остри камъка да се опитват да мелят брашно.. и аз си мислих да зарежа вси4ко да се обърна и да тръгна .. даже го и направих но на 10 ден вси4ко което се бе таило в мен излезна и аз бях развалина.. осъзнах 4е съм най-простия 4овек на света и предизвиквам съдбата.. и 4е само правя така 4е щастието да отлети. като погледнем реално има толкова мн хора с мн по сложни проблеми.. и любовта им оцелява и те се борят за нея.. а ти правиш мелодрама и вкарваш тъгата в живота си все едно я търсиш и ти е нужна... опитай се да скрепиш това което имаш. защото няма нищо по лесно от това да рушиш и то за неща които не струват... промени мението си и разведнрете ежедневието си.. нови мигове идеи и общи хобита... И БЕЗ ЛУДИ МИСЛИ!