PDA

View Full Version : ~tq-Lubovta~



`Juji`
04-02-2007, 15:07
xax mi mn trudno e da se obqsni...na6ata vruzka zapo4na ot predi mn otdavna no togava samo priqtelska.sled nqkolko godini otnoovo se vidqhme i si namerihme internet vruzka.pi6ehme si stra6no mn...i se karahme,prosto kato fr.edna ve4er go ubedih da doide v diskotekata i trugnahme...vs be6e erfektno samo deto az sum minala prez nqkoi mom4eta i te vse sa me naranqvali i mene me be6e strah da se privurja.dori kogato toi mi kazva6e obi4am te...az ne mojeh.ne 4e ne go 4uvstvah a prosto ot strah..nz i az za6to.sega ve4e vs e tolkova oburkano moje bi zaradi men, za6toto az sam takaf 4ovek 4e izob6to nemu pokazah 4e mi puka za nego i toi me razbra pogre6no i sega az mislq 4e toi nqma 4uvstva toi misli sa6toto za mene...i taka.i mejdu vremenno toi ima hiper mn semeini problemi dr koeto e sega razbrah 4e 6murka...izob6to ujasno e polojenieto.Vs ve4er se karame za tova koi ima i nqma 4uvstva, za drebolii kato naprimer tova koi s koi izliza i kvo prai...v negovite o4i sigurno ve4e sam kato nqkakva svalq4ka natiskva4ka i tem podobni ne6ta.No ina4e vs vurve6e perfektno...i vinagi kogato se vidime e perfektno...do momenta v koito ne vlqza v toa skype...Sega nqkak si se opitvame da zakrepim ne6tata no i az toi imame problemi dale4 ot vruzkata i nz...I vse pak dulboko se nadqvam 4e ne6tata 6te se opravqt...ako ne prosto 6te bude specialen za mene!

vivian
04-02-2007, 15:23
pogovorete!ti tr da bade6 do nego,kogato ima problemi.da mu pokazva6 4e darji6 na nego i 4e moej da raz4ita na teb.obqsni mu polojenieto i mu kaji 4e te e bilo strah.dokaji 4e go obi4a6 naistina.prekarvaite pove4e vreme zaedno.i sled kato znae6 4e tova 4e ne pokazva6 4uvstvata si te precakva postarai se da gi pokaje6 po nai-dobriqt na4in predi ne6tata da sa prikliu4ili.kogato po4nete da se karate za gluposti prosto go pregarni i mu kaji 4e go obi4a6 i te boli kogato se karate za nqkkavi prostotii.

`Juji`
04-02-2007, 15:26
mi zn taka e...i to4no tva 6e naprava mersi za saveta :oops:

vivian
04-02-2007, 15:37
uspeh ti jelaq da zapazi6 vrazkata si.no tr da bade6 mn tarpeliva i naistina da dade6 vsi4ko ot sebe si,za da mu dokaje6 4e go obi4a6...

koalka
04-02-2007, 17:50
Доста голяма бъркотия е настанала.А ти не го ядосвай, защото и без това ги има достатъчно проблемите.Опитай се да му помогнеш да излезе от цялата тая каша, а не да му помагаш да затъва!Кажи му какво чувстваш и не се бави!Той те обича и няма защо да го криеш.Ако те обича, не би те наранил нарочно.А относно проблемите-помогни му да намери решение.И за наркотиците поговори с него.

BAYO
04-02-2007, 19:12
Доста голяма бъркотия е настанала.А ти не го ядосвай, защото и без това ги има достатъчно проблемите.Опитай се да му помогнеш да излезе от цялата тая каша, а не да му помагаш да затъва!Кажи му какво чувстваш и не се бави!Той те обича и няма защо да го криеш.Ако те обича, не би те наранил нарочно.А относно проблемите-помогни му да намери решение.И за наркотиците поговори с него.

Начи за бъркотията мисля, че отдавна е настанала. Проблеми в къщи, следователно все трябва да го избие на някъде и той го е видял в наркотиците. Кажи(направи) тва което коалка ти е казала. Уважавам такива хора, които мислят по тоя начин. Евала :smt041

ThePainIsReaL
04-03-2007, 09:05
Това, което се е случило е ужасно и е голяма каша.
На твое място никоха не бих го нарекла любов ..