PDA

View Full Version : Фон Дьо Тен или Коректор



Mn0o Mii GadNyy
04-02-2007, 17:20
Аз съм момиче, което не си харесва кожата .. Имам мънички пъпчици.. кактото и да правя не мога да ги изчистя! Използвала съм доста неща, но не се махат. Освен това имам и бенки, които не са ми приятни и не искам да се забелязват .. Някой казват това ти е чара,но на мен не ми харесват..
За това Ви моля са ми препоръчате някои Фон Дьо Тен или Коректор, които наистина ще ги прикрие поне до някъде и няма да съжалявам, че съм си дала парите... Моля Ви ..[/b]

ЦвЕтИт0
04-02-2007, 18:19
Здревей мила.Аз имем подОбен проблем с идключение на това че няма бемки.Аз досега близо половин година използвам пудра на Ейвън.Но тази събота пробвах един фондьо-тен на фирма IMPALA.3-ти номер.Задължително преди нанясянето използвай хидратиращ крем за лице.Цената му е около 4-5 лева-взависимост от къде си го копуваш.Ако имаш повечко пари можеш да заложииш и на някой от хо-съпите марки-Макс фактор например.Ако пъпките не са ти много можеш да използваш и коректор който има подхранващи кожата съставки.Айде къмет. :wink:

Lorraine
04-02-2007, 18:37
Антибактериалния фон дьо тен на Манхатан е много хубав.

04-02-2007, 19:31
Аз досега близо половин година използвам пудра на Ейвън.Но тази събота пробвах един фондьо-тен на фирма IMPALA.3-ти номер.:

този фон дьо тен покрива ли хубаво :}} може да го потърся

а за този на Манхатан съм го чувала, но не знам ... Ще видим :D Благодаря Ви!

christina_aguilera
04-02-2007, 19:50
Аз досега близо половин година използвам пудра на Ейвън.Но тази събота пробвах един фондьо-тен на фирма IMPALA.3-ти номер.:

този фон дьо тен покрива ли хубаво :}} може да го потърся

а за този на Манхатан съм го чувала, но не знам ... Ще видим :D Благодаря Ви!
Дам, този много хубаво покрива, и аз имам такъв, само че не го ползвам, защото ми е малко тъмен :?

ЦвЕтИт0
04-02-2007, 20:12
Да наистина фондьо-тена който Ви препопърачах е много добър въпреки ниската му цена.До колкото съм запозната в него се съдържа и крем.Наистина ефекта е доста по-добър отколкото при пудра да речем.Късмет :wink: