PDA

View Full Version : Moderated:Махнах си мустаците и сега е червено и раздразнено



04-02-2007, 17:33
zna4i neska sutrinta si mahnah mustacite s edni lenti4ki na veet i izglejda sam imala nqkakva malka pap4ica i mi se razkarvi malko.. i sq mi e 4erveno ama cql den ve4e.. i ne se maha.. ne celiq u4astak nad ustata emi .. gore dolu , gore dolu polocvinata i mi e 4erveno i kato se pipna me boli i se edno mi pari nqkfo takova... kajete mi s kfo da go namaja za da se mahne ili.. to samo shte se mahne na nqko ioslu4valo li mu se e podobno neshto.. shtoto az ve4e sigurno 5-6 pati si maham mustacite i tva za parvi pat taka.. kajete mi pls mn se pritesnqvam :( ...



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

SunnyG
04-02-2007, 17:51
Mnogo chesto predi da izpolzvame takiva kozmetiki propuskame da chetem upatvneto,no tam pishe DA NE SE NANASQ VARHU OBRINATI MESTA,RANI ILI AKO KOJATA E CHUVSTVITELNA.ima i opisan nachin kak da testvash krema varhu kojata si i da razberesh dali imash alergiq kam nego.

04-02-2007, 18:18
ma tove ne e krem beeeee tova sa lenti4ki pak i plius tova te se prodavat dve slepeni lenti4ki za lev i neshto mai beshe i nqma nikakvo upatvane.. pak i plius tova az ne vidqh 4e imam papka to daje i papka ne moje da se nare4e mi neshto savsem malko.. takova nz i az kak da go kaja.. i az ne mi otgovori na vaprosa ma karai.....

Lorraine
04-02-2007, 18:40
Намажи се с крем Здраве,много помага за такива неща :wink:

04-02-2007, 19:10
hah :) to na men mi be6e izlqzal edin ogromen herpes posledniq pyt kato si gi mahah za tova 4e spoko 6tom e samo 4erveno 6i sa mahne byrzo ,pyk moq herpes 10 dena stoq i sq daje o6te ima beleg... :(

^t_a_n_i_a^
04-03-2007, 19:37
Кремчетата Здраве и Бочко много помагат в такива случаи :smt008