PDA

View Full Version : Втори дубъл?



Lolla
04-02-2007, 19:21
Inreresno mi e kakvo mislite po tozi vupros...za6toto i az samata v momenta se dvuomq :cry: Bihte li trugnali pak sus staro gadje?Az samata mislq 4e o6te si haresvam starorto (ili po to4nno poslednoto seriozno ) gadje :roll: Kogato skusahme toi zapo4na da se dviji s moita kompaniq....Taqh nqkakvi nadejdi izvestno vreme, posle mu se draznih, opitah se i da buda bezrazli4na, no ne stava ](*,) O6te mi trepva ne6to :-k Probvah s dr mom4eta , no ne moga da go zabravq. I ve4e minaha okolo 3 meseca otkakto skasahme i ne6tata sa premislweni...No mislite li 4e ako zamenq zlobnite si pogledi i si promenq korenno otno6enieto kum nego 6te moje da se polu4i ne6to pak mejdu nas, koeto da e mn po hubavo :smt006

divo_kotence
04-02-2007, 19:29
първо за кфо скъсахте...и второ има някакъф шанс,а и щом имаш още чувства действай...

even_in_death
04-02-2007, 19:32
Не ми се вярва,че ако започнеш да го гледаш по-миличко той ще се втурне веднага към теб, но кой знае... Това е била грешка да се държиш студено към него- само си го отдалеила от себе си. Но все пак провай се нищо няма да изгубиш :wink:

Mr.B
04-02-2007, 19:33
Разбира се, че трябва да спреш злобните отношения - щом още чувстваш нещо към него - действай. Разбери дали и той изпитва все още нещо към теб от общи познати.

Lolla
04-02-2007, 19:35
Mi 6totoooooooo :-k Mi nqkak si v na4aloto be56e super ama posle ne6to osyznahme 4e se prevru6tame pove4e v priqteli otkolkoto v gadjeta...gube6e se trupkata.....i moje bi toi o6t ne be6e preodolql biv6ata si..... :| No vse pak sega vseki den e na edna ruka razstoqnie ot
men i..... :smt009

Lolla
04-02-2007, 19:37
Не ми се вярва,че ако започнеш да го гледаш по-миличко той ще се втурне веднага към теб, но кой знае... Това е била грешка да се държиш студено към него- само си го отдалеила от себе си. Но все пак провай се нищо няма да изгубиш :wink: ...osven da izglejdam sme6no.....

koalka
04-02-2007, 19:42
Според мен трябва да имам силни чувства, а не просто само едно харесване, за да тръгна с него отново. :wink:

even_in_death
04-02-2007, 19:43
Не ми се вярва,че ако започнеш да го гледаш по-миличко той ще се втурне веднага към теб, но кой знае... Това е била грешка да се държиш студено към него- само си го отдалеила от себе си. Но все пак провай се нищо няма да изгубиш :wink: ...osven da izglejdam sme6no.....

По-добре отколкото да стоиш и да гледаш как някоя друга ще ти го отмъкне под носа.. [-X :)[/i]

BAYO
04-02-2007, 20:26
Оо.. имам си златни правила, впити в гръбначния ми стълб. Никога няма да повторя една и съща грешка. Секи може да си мисли, че е сгрешил че е ксъсал с тая и оная, с тоя и ония, обаче нещата НИКОГА не могат да са така чисти, както първия път. Виждаш приятели, окуражават те, дават ти съвети, но когато сте Ти и Тя , нищо не е така, както е било.

ThePainIsReaL
04-02-2007, 20:37
От всичко трябва да се опита. Втори дубъл съм имала с 3 момчета и всичко е минавало много хубаво .. така че , аз лично не съжалявам. Ако имаш възможността, пробвай .. кво губиш ?

AliceSw
04-02-2007, 20:44
Там, където е текло, пак ще тече...както казваше една приятелка... с бившия приятели няма да станете, ами поне си бъдете заедно пак, щом има чувства и от двете страни

Lolla
04-02-2007, 20:45
От всичко трябва да се опита. Втори дубъл съм имала с 3 момчета и всичко е минавало много хубаво .. така че , аз лично не съжалявам. Ако имаш възможността, пробвай .. кво губиш ?a te li te bqha skusali predi tva... :?

honda^
04-02-2007, 23:46
Мисли666 ли, 4е той о666те изпитва не666то към теб??? Ако мисли666, 4е има666 666анс пробвай, но ако не... просто продължи напред без него :wink:

I'm crazy
04-03-2007, 02:27
според мен има обич втори дубъл :-k
пробвайте пак, ама ако пак скъсате,просто забрави за 3 шанс...просто няма смисъл :?

IKisseDAGirL
04-03-2007, 07:04
Лично аз до сега при бившо гадже не съм се връщала, това е едно от основните ми правила, тъй като съм на мнение, че веднъж нещо провали ли се, със сигурност ще се случи и втори път и няма смисъл от излишно хабене на нерви и време :?
Но и много зависи от това по каква причина сте се разделили, защото при мен най-често е било омръзване и/или липсва на чувства и за това.. :|
Само че ще изглежда супер глупаво както до сега си го гледала на криво, изведнъж да започнеш да му се усмихваш и да му правиш мили очички =; още в началото, щом като не ти е било все едно за него, изобщо не е трябвало да се държиш злобно, по принцип така само можеш да отблъснеш някого..

cherinka
04-03-2007, 08:21
Оо.. имам си златни правила, впити в гръбначния ми стълб. Никога няма да повторя една и съща грешка. Секи може да си мисли, че е сгрешил че е ксъсал с тая и оная, с тоя и ония, обаче нещата НИКОГА не могат да са така чисти, както първия път. Виждаш приятели, окуражават те, дават ти съвети, но когато сте Ти и Тя , нищо не е така, както е било.

Никога отново с бивш!

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 08:25
Оо.. имам си златни правила, впити в гръбначния ми стълб. Никога няма да повторя една и съща грешка. Секи може да си мисли, че е сгрешил че е ксъсал с тая и оная, с тоя и ония, обаче нещата НИКОГА не могат да са така чисти, както първия път. Виждаш приятели, окуражават те, дават ти съвети, но когато сте Ти и Тя , нищо не е така, както е било.


Отново с1гласен с колегата...

Аз направих грешката преди време, повторихме.. и чесно да ти кажа изд1ржахме точно 1 седмица.. и... " я разкарах ". Неможех да т1рпа нейната ревност... :smt012 ревнуваше ме и от най-НЕпривлекателните момичета в даскало...

От мене КАТЕГОРИЧНО НЕ

ThePainIsReaL
04-03-2007, 09:00
От всичко трябва да се опита. Втори дубъл съм имала с 3 момчета и всичко е минавало много хубаво .. така че , аз лично не съжалявам. Ако имаш възможността, пробвай .. кво губиш ?a te li te bqha skusali predi tva... :?

Ами .. не винаги. При някои да.. абе не знам. Това си е доста странно нещо, времето си знае работата. Примерно с едно момче ходиме когато бях на 13 години, по когато бях на 16 пак пробвахме. Не винаги зависи от това кой кого е оставил. Била съм и с момче, което е оставило мен... просто се борих да си го спечеля. Съдбата си знае работата.. остави се на течението, пък квот дойде.
И само да кажа, никога не казвай никога. Понякога на някои хора просто им е писано да се съберат. Било то заради чувства или нещо друго. Няма вечни неща .. но има неща, които заслужават да се повторят и доизживеят. Това е моето лично мнение. И чесно казано не знам защо повечето мислят, че при повторния опит нещата няма да са като преди.. не е така, понякога са дори по-хубави. Но всеки с късмета си, нали ?

malone
04-03-2007, 14:58
Зависи от чувствата към бившата.Но на този свят всичко е възможно,така че бих тръгнал.

BAYO
04-03-2007, 20:24
Отново с1гласен с колегата...

Мерси колега!


Аз направих грешката преди време, повторихме.. и чесно да ти кажа изд1ржахме точно 1 седмица.. и... " я разкарах ". Неможех да т1рпа нейната ревност... :smt012 ревнуваше ме и от най-НЕпривлекателните момичета в даскало...

От мене КАТЕГОРИЧНО НЕ

Да ти кажа, аз тва правило съм си го измислил и написал точно по тоя повод. Разрухата след като съм пробвал и то не веднъж с бивши гаджета. Уж да простя, уж да си затворя очите , а те продължават да те лъжат, докато се опитваш да бъдеш мил. Е за тва никога повече такава грешка няя да допусна!!

littlestar
04-04-2007, 05:29
Тва ще бъде голяма грешка според мен.Аз също преди много време бях в същата ситуация.Върнах се при него и след 1 месец отново скъсахме със същата причина както и преди и от тогава аз си имам златно правило никога да не се връщам при човек с когото съм ходила.Така че най-добре си помисли дали има смисъл,все пак ти си знаеш и ако мислиш че нещо ще се получи УСПЕХ :wink:

angel with broken wings
04-04-2007, 14:55
Мисля, че аз лично не бих трягнала-ако вече веднъж сме скъсали и пак тръгнем ще започнат едни мисли, съмнения дали пак няма да стане нещо(не че и так ги няма, но ще бъдат по-силни). Естествено ако любовта е наистина силна и раздялата е била заради нещо наистина глупаво-защо не? :-)

PeAcH
04-04-2007, 15:06
Mi na men specialno mi se e slu4valo takova ne6to,s biv6eto mi gadje tragvahme i se razdelqhme tri pati,no ne sajalqvam za6toto ni be6e i trite pati mnogo qko.Sega sme razdeleni,no si ostanahme priqteli i mn se kefq !

Presley
04-04-2007, 15:35
Ами според мен е напълно въэможно да се получи отново,а эащо не и по -добре от предишния път..!Просто спри с грубото си отношение и ``элобните погледи``!Но ме притеснява това че сама каэа ,че тръпката е преминала ...но нищо може отново да се ароди!Пробвай,пък ако не става не се тормоэи и положи усилия да го эабравиш...макар че самата аэ энам колко е трудно! :(
Късмет =;

04-05-2007, 19:58
ami moje da opita6 6tom o6te go obi4a6,no spored men nqma kak ne6tata da badat sa6tite kakto predi [-(