PDA

View Full Version : maika mi me revnuva



miss_survivor
04-02-2007, 19:43
zdraveite.ot nqkolko meseca si pi6a s edno mom4e po skype i maika mi podozira tova .ponqkoga se drazni i mi se syrdi kogato ne i kazvam.da i kaja li?ot druga strana tva ne e ne6to seriozno zasega

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 20:19
Ми кажи й,не мисля,че ревнува просто иска да знае какво става с теб,сподели й може да ти даде съвет.Виждам по ника ти ,че си момиче и не би трябвало да ревнува,обикновенно майките ревнуват синовете си [-(

theEXPLOITED
04-03-2007, 05:48
8) KAJI I K'VO TOLKOVA 8)

VIP_kukli4k@
04-03-2007, 10:40
mi kaji kvo tolko.spox

cherinka
04-03-2007, 11:29
Ми кажи й,не мисля,че ревнува просто иска да знае какво става с теб,сподели й може да ти даде съвет.Виждам по ника ти ,че си момиче и не би трябвало да ревнува,обикновенно майките ревнуват синовете си [-(

Ами нормално е майка ти да я интересува какво правиш.
Ако майка ти не разбира от чатове и компютри, не й казвай, че си чатиш с еди си кой, защото ще си помисли разни лоши работи.. от сорта, че си пишете някакви извратени неща и тем подобни.
Но ако имаш съвременна майка, седни и й обесни, че няма нищо лошо в това да си чатиш с тоя и оня.

AFT
04-03-2007, 12:12
Ми кажи й,не мисля,че ревнува просто иска да знае какво става с теб,сподели й може да ти даде съвет.Виждам по ника ти ,че си момиче и не би трябвало да ревнува,обикновенно майките ревнуват синовете си [-(

Ами нормално е майка ти да я интересува какво правиш.
Ако майка ти не разбира от чатове и компютри, не й казвай, че си чатиш с еди си кой, защото ще си помисли разни лоши работи.. от сорта, че си пишете някакви извратени неща и тем подобни.
Но ако имаш съвременна майка, седни и й обесни, че няма нищо лошо в това да си чатиш с тоя и оня.

Agree.Кажи и,но ако мислиш,че тя ще си каже,че си чатиш с извратеняци или манияци - недей.Само ще се притеснява иии..а бе знаете ги какви са майките. O:)

IKisseDAGirL
04-03-2007, 15:29
Хахах тя от едно писане по Skype ако те ревнува, незнам какво ще е като си хванеш приятел :roll:

umrqlabubole4ka
04-03-2007, 15:30
Ами нормално е майка ти да я интересува какво правиш.
Ако майка ти не разбира от чатове и компютри, не й казвай, че си чатиш с еди си кой, защото ще си помисли разни лоши работи.. от сорта, че си пишете някакви извратени неща и тем подобни.
Но ако имаш съвременна майка, седни и й обесни, че няма нищо лошо в това да си чатиш с тоя и оня.[/quote]

CrazyWitch
04-03-2007, 16:19
Ем тая твоята история я знам с момчето..
Кажи й..
Според мен ти ще си прицениш де, защото ти най-добре знаеш как би реагирала майка ти.

teenkopele
04-04-2007, 07:30
Не те ревнува в тва съм убеден. Просто и е любопитно ...иска да знае дъщеря й с какво момче евентуално ще тръгне...иска да ти даде полезни съвети..кажи й ..тя е човекът на който трябва да кажеш

Не е задължително да й казва. Може и сама да се оправи, знае ли човек?!

SuPeRSlaDkA
04-04-2007, 12:25
Хахах тя от едно писане по Skype ако те ревнува, незнам какво ще е като си хванеш приятел :roll: ахам

sh3_1s_7h3_0n3
04-04-2007, 19:06
и щ'о си мислиш, че те ревнува? и изобщо правиш ли разлика м/у това, че майка ти да ревнува,да се притеснява за теб... или просто да се интересува от личния ти живот, защото още си малка и майка ти може да те предпази да правиш по-малко грешки?!

ревнувала те била, таратанци... #-o

alkobalko
04-04-2007, 19:39
Ми кажи й,не мисля,че ревнува просто иска да знае какво става с теб,сподели й може да ти даде съвет.Виждам по ника ти ,че си момиче и не би трябвало да ревнува,обикновенно майките ревнуват синовете си [-(

Напълно съгласна! А и ако те ревнува от това, представи си какво те чака като си хванеш гадже.

sexi_lady_666
04-04-2007, 22:17
az kazvam na maika si tq ne e mn vuldu6avena 6oto az gi smenqm burzo ponqkoga(sa posledniq e isklu4enie)!!!!az mislq 4e maika ti ni6to nqma da kae 6oto i tq e minala po tozi put!!!!