PDA

View Full Version : На животното с любов



Отчаяно влюбен
04-02-2007, 20:27
Мило мое, много ми липсваш. Дните ми минават празни и безлични. Бия си чикий по цял ден и си мисля за теб. Секса за мен не е просто сливане. Секса е любов. Нуждая се от твоите ласки. Ако четеш тези редове. Ела утре на нашето място, и ми се отдай отново. Знам че замина с него. Той има пари, власт и коли. Аз имам само карта за градския транспорт... Но те обичам. Моля те! Върни се при мен мила моя!!!

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

mila_pila
04-02-2007, 20:39
сори, че ти окупирам темата, но ти ме вдъхнови :lol:
до моето животно:
пиле, яйце(така му викам, не питайте :lol: ) знам, че ме обичаш. те всички знаят....стига си го разправял на останалите ами ела и ми го кажи на мен. искам всичко да е както преди. помниш ли онази екскурзия, как мерехме госпожите с бутилки? помниш ли първия ни танц....зарибявките.... обичам те :smt008

като да не е съвсем оффтопик:

Бия си чикий по цял ден и си мисля за теб.
егати романтиката :smt005
както и да е. дано се оправите с мацката :-D

bqsna_teenagerka
04-02-2007, 20:43
:-k каква болес е това? нужда от секс и любов и от любимата? ще я нарека сексолюбоволюбимонужда

malka_sladuranka
04-02-2007, 22:03
Като сте тръгнали така освен и аз да оставя едно послание.. :-k :-s

Polinna
04-04-2007, 06:21
:-k каква болес е това? нужда от секс и любов и от любимата? ще я нарека сексолюбоволюбимонужда \:D/

Ice_Queen
04-04-2007, 08:06
Мило мое, много ми липсваш. Дните ми минават празни и безлични. Бия си чикий по цял ден и си мисля за теб. Секса за мен не е просто сливане. Секса е любов. Нуждая се от твоите ласки. Ако четеш тези редове. Ела утре на нашето място, и ми се отдай отново. Знам че замина с него. Той има пари, власт и коли. Аз имам само карта за градския транспорт... Но те обичам. Моля те! Върни се при мен мила моя!!!

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

бас ловя че тва не е модерирано от Ани.. :evil: :evil: :evil:

04-04-2007, 10:50
защо въобще модераторите се месят в такива трагедии?

Digital
04-04-2007, 11:19
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/o

MoHuTo
04-04-2007, 11:31
Офф поредната тема, на която не и е мястото тук! :smt019

04-04-2007, 11:50
Офф поредната тема, на която не и е мястото тук! :smt019

Да прав си. Мястото й е в кирливата ти пyтка

Digital
04-04-2007, 11:52
Офф поредната тема, на която не и е мястото тук! :smt019

Да прав си. Мястото й е в кирливата ти пyтка
lol :lol:

BAYO
04-04-2007, 19:18
Офф поредната тема, на която не и е мястото тук! :smt019

Да прав си. Мястото й е в кирливата ти пyтка
lol :lol:

Е за тфа няя да се опрайм скоро. Даже не скоро, ми Никога!!!

MeTheMost
04-04-2007, 20:19
hxayxaxhy mnogo si e qka temata :D

ShannonLarkin
04-04-2007, 20:41
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/o

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

nP0c70_A3_
04-05-2007, 11:43
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/oкъртиш :D

миливое новакович
04-05-2007, 11:57
мило моje што те нема, чуьеш ли как ми срце пот ребрицу биja как ми очи свидни сваку ноч за тобо светкат и се незна де je душа преко теба?

девоjко моja златна голубице дали чуьеш свидну жицу по моj мала песма за тобо?

али била си содругом успела заборавиш мене де je срце било секог вечер

ние маjко таа мужка сулза ни е душо тоа што го нема нигде све е бола и голема мака ка те нема сулзите ми да избришеш

divo_kotence
04-05-2007, 12:04
мило моje што те нема, чуьеш ли как ми срце пот ребрицу биja как ми очи свидни сваку ноч за тобо светкат и се незна де je душа преко теба?

девоjко моja златна голубице дали чуьеш свидну жицу по моj мала песма за тобо?

али била си содругом успела заборавиш мене де je срце било секог вечер

ние маjко таа мужка сулза ни е душо тоа што го нема нигде све е бола и голема мака ка те нема сулзите ми да избришеш

хмм тва ако не са лъжа са части от сръбски песни нали??

04-05-2007, 15:02
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/o
оххх такива възвишени чувства...... хора, депресирате ме щото явно не съм открила истинската любов :cry:

mila_pila
04-05-2007, 15:04
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/o
оххх такива възвишени чувства...... хора, депресирате ме щото явно не съм открила истинската любов :cry:
някой да ми напомни да се гръмна........

divo_kotence
04-05-2007, 20:13
Оу фък. И аз се вдъхнових.
Мило мое пиленце ( черупка, орехче. ). Знаеш колко много те обичам Липсва ми да цоцкам от теб кравичке, новия ти стопанин има хубава барака и спретната каручка, аз имам само кофа за мляко. Но знаеш че те обичам ! Липсват ми твоите ласки, недомлъвките, баналните клишета и думите "напоследък съм много объркана". Липсва ми да ми досаждаш, да ми пилиш нервите и да се мислиш за по-умна и пораснали. I miss you. Ако четеш това, знай че ми е през кyрa за теб. Всяка сутрин като лъскам на гладно си представям как ти бия шамари докато те чукам. А ти викаш ли викаш... ела да викаш отново. На нашето място... не по-добре ела до нас щото ме мързи. И носи бира кучко, гад дем ! o\_/o
оххх такива възвишени чувства...... хора, депресирате ме щото явно не съм открила истинската любов :cry:
някой да ми напомни да се гръмна........

хахах няма проблем :-D :wink: