PDA

View Full Version : 0bi4 ili priv1rzanost??? s1vet pls



nev1zmojno
04-02-2007, 22:30
S biv6iqt mi priqtel hodihme dva meseca kato predi 2-3 dni sk1sahme (t.e.az s nego no tva ne e ot zna4enie) dosta ne6ta sme prejivqli okolo 4-5 p1ti sme se razdelqli za tezi dva meseca no ne moga bez nego i nqkak si mi lipsva i se sabirame.sega oba4e imam dr priqtel s koito izlizam no problema e tam 4e ne moga da spra da mislq za bv6iq daje izlqzohme na kafe i mu kazah 4 eo6te go lof..kiss-nahme se oba4e toi kaza 4e nz sega kakvo iska ..kakvo da pravq dali sam prosto priv1rzana ili naistina se obi4ame...dali takava vr1zka ima perspektiva ili da zabravq izob6to i da prodalaja napred? :(

honda^
04-02-2007, 23:26
Помисли малко... Изясни си сама какво иска666. Не вярвам някой да може да ти каже дали наистина го оби4а666 или просто си свикнала с него.

divo_kotence
04-03-2007, 05:21
според мен просто си свикнала с него и затова е всичко...но се пак само ти си знаеш...седни,помисли и сама ще намериш отговора...ние се пак не сме в главата ти и нз какво се случва в нея,нз ти какво искаш и какво изпитваш...

koalka
04-03-2007, 05:38
Да, наистина помисли какво искаш, защото май и двамата стенесериозни в тази връзка.Много пъти късате за два месеца.След време на един от двамата ще му писне и ще се откажете.Сега мисля, че трябва да продължиш напред и да го приемеш всичко това като едно хубаво преживяване.Явно не сте един за друг, щом не се разбирате и само се карате. :-k

IKisseDAGirL
04-03-2007, 05:51
Какво свикване за има-няма 2 месеца :lol: Да сте били заедно 5-6-7 месеца - можем да говорим за свикване, но в твоят случай едва ли ще има кой знае какъв проблем да го забравиш :roll: А по-добре е така, защото такава връзка няма перспектива, повярвай ми...
Защо си мислиш, че проблемите, заради които сте късали предните пъти, сега изведнъж ще се изпарят и ще е различно? Едва ли ще е.. дори пак да се съберете, най-вероятно всичко ще продължи точно толкова, колкото е продължавало и преди и пак нещо ще се случи =;

alkobalko
04-03-2007, 06:27
Какво свикване за има-няма 2 месеца :lol: Да сте били заедно 5-6-7 месеца - можем да говорим за свикване, но в твоят случай едва ли ще има кой знае какъв проблем да го забравиш :roll: А по-добре е така, защото такава връзка няма перспектива, повярвай ми...
Защо си мислиш, че проблемите, заради които сте късали предните пъти, сега изведнъж ще се изпарят и ще е различно? Едва ли ще е.. дори пак да се съберете, най-вероятно всичко ще продължи точно толкова, колкото е продължавало и преди и пак нещо ще се случи =;

Подкрепям! =D>