PDA

View Full Version : зов за помощ



04-02-2007, 23:08
моля ви помогнете ми,ще умра...
ходех с едно момче 7месеца,всичко беше мн добре.оба4е онзи ден се разделихме видях го с друга и така рухна целият ми свят,знам,че аз съм виновна той да постъпи така(да ме зареже),но ще умра без него,той беше всичко за мен,той беше моят живот...кажете ми как да си го върна,той вече е с нея...моля ви помогнете ми,ще умра :cry: :cry: :cry: :cry:

honda^
04-02-2007, 23:19
Ммм...излезте, поговорете, разбери дали иска отново да сте заедно. Ако ти каже не, просто го забрави :| . Знам, 4е 666те ти бъде трудно, но трябва да го направи666.

dete_na_prostora
04-03-2007, 00:42
Хмммм как си4ки с любовни проблеми в тос форум ходят по 7 месеца бря :-k Та по темата...... огледай са около себе си, ще видиш много нови възможности, той е продължил напред, давай и ти, покажи му че не е незаменим...... пък и зависи ся ко толкос си напрайла та да те зареже..... Ако е нешто поправимо почвам там да му редиш ред сълзи ред сополи Амаааааааа аз ша са променя... Та тъй ::: ::: :::

divo_kotence
04-03-2007, 05:18
спокойно винаги е така като се разделиш с някой,ц който сте ходили доста време..но се опитай да го забравиш...нищо няма да можеш да направиш...излизай,забавляв ай се,покажи му че не ти пука

koalka
04-03-2007, 05:40
Добре, той е с друга и искаш да си го върнеш.Единствения начин е да говориш с него, но е много вероятно той да те отреже.Говори с него, кажи му всичко, колко много го обичаш и не можеш без него.Ако стане-стане.Какво мислиш да правиш, ако не сте заедно, както казваш, че не можеш да живееш без него и целият ти свят е една развалина?Трябва да се опиташ да го забравш, нямаш избор.

alkobalko
04-03-2007, 06:39
Добре, той е с друга и искаш да си го върнеш.Единствения начин е да говориш с него, но е много вероятно той да те отреже.Говори с него, кажи му всичко, колко много го обичаш и не можеш без него.Ако стане-стане.Какво мислиш да правиш, ако не сте заедно, както казваш, че не можеш да живееш без него и целият ти свят е една развалина?Трябва да се опиташ да го забравш, нямаш избор.

=D> И не се обвинявай за случилото се.

Lorraine
04-03-2007, 06:54
Еми мила,всичко си има край.Съжалявам,че е станало така,но щом е с друга значи нямаш шанс или може и да имаш но е минимален.А и не мислиш ли,че доста бързо си е намерил друга? :-s .Просто приеми,че всяко зло е за добро.Просто не е бил точния човек за теб.Била съм в такова положение и знай,че само времето лекува раните.

kPuCkA
04-03-2007, 07:07
Ихааа...вече се оверявам че почти всички мъже са такива!!!! Уж мн те обичали,а на следващата седмица са с нова.Мила,вината не е в теб!!! Забрави го...

Anf3tamin4o
04-03-2007, 07:22
Ми просто толкова му е била обичта към тебе.Ако го върнеш пак може същтото да стане поне си патила вече и знаеш с него :)

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 07:28
Дигни глава и прод1лжи напред, забрави го, намери си друг приятел не мисля... а и да си го в1рнеш, има ли смис1л от това... той вече го е направил ( изневерил ти е, изл1гал те, ск1сал те е) ще го направи пак... недей да страдаш по негова за губа.. давай напред с високо вдигната глава и му покажи че си силен характен и нищо неможе да се сломи..

:smt006

malone
04-03-2007, 15:05
Момиче как ще кажеш че ти си виновно след като той е сгрешил.Ти го обичаш ама той явно не-така че по-добре е да потърсиш някой друг.

JoeBanana
04-03-2007, 15:23
събирай тухличките от рухналия свят и почвай да редиш нов :mrgreen:

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 15:24
събирай тухличките от рухналия свят и почвай да редиш нов :mrgreen:

lol nice.. =D>

CrazyWitch
04-03-2007, 15:25
събирай тухличките от рухналия свят и почвай да редиш нов :mrgreen:

Правилно. Продължи си напред без да се обръщаш назад.
А ти с какво си виновна?!?

f1s714e70
04-03-2007, 15:32
abee kato e s druga nadali 6te se varne ot novo pri teb..zavisi kakvi sa bili vzaimootno6eniqta vi ti si znae6 nai dobre kato traa pogovori s nego...drygiq varian e da go ostavi6 da pravi kvot iska i da si nameri6 novy gadjence ti 100% si mn gotinka macka i mn mom4enca te xaresvat bez da podozira6 ogledai se ima i dr mom4eta

верверве
04-03-2007, 19:37
Да бе колко е лесно острани като кажете намери си друг/друга... нали само че за мен 3 месеца връзка и в момента се разпада и много добре знам как се чувства горкото момиче при условие че е била с него 7 месеца... и не само момчетата са такива. Момичетата също са такива . Всички са различни... Супер МНОГО МЕ БОЛИ... И НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ.... защото ... никога не бях обичал някой толкова много... а сега се чувствам... толкова.... излъган ... предаден... заблуден... заблудил съм се... излъгал съм се... МАМКА МУ .... знаех си че нищо такова не трябва да се случва... заради цената която ще трябва да платя един ден ... и все пак си мисля че си струваше но... не съм сигурен.... : : ((((

Ice_Queen
04-03-2007, 20:17
събирай тухличките от рухналия свят и почвай да редиш нов :mrgreen:

боли...не,адски боли..
но точно тва което каза Seizure of Power е най-перфектното решение!

BAYO
04-03-2007, 20:20
Може би има предистория. Защо си виновна? За какво си виновна? Да не би да си му дала "Опростителна седмица', да прай квот си иска, където си иска, с която си иска? Не моа да повярвам, че той е с друга, а ти го искаш пак за себе си? Чувала ли си, че птичката каца само веднъж на рамото? Преди да правиш нещо, опитай се да поговориш с него. Ако се държи като мухъл, реди майни до девето коляно и сам ще покаже, че той не е за теб.

>> И все пак кво си направила в същност? :-k

04-03-2007, 21:38
олеее мн ви благодаря,бяхте мн съпричастни :)
но той снощи малко след като пуснах темата,ми даде да разбера,че всичко свърши...и повече никога няма да сме заедно!
Още един път благодаря ви от все сърце

BAYO
04-03-2007, 21:47
Жалко, бяхме много ентусиазирани, но както става често в живота, не винаги доброто побеждава. Успех за напред!!!!

Chernata`Nagual
04-03-2007, 21:48
аз съм 'гост' да знаете,вече се регнах

BAYO
04-03-2007, 21:50
Браво! Надявам се , тука да намериш поне малко утеха, както една малка част от нас.А защо не и да намериш голямата си любов :wink: :lol:

Chernata`Nagual
04-03-2007, 21:56
е чак голямата си любоф,не вярвам ина4е нови приятелства със сигорност

sherry
04-04-2007, 07:48
Нищо не става насила, ако е намерил щастието си при друга, нека бъде с нея...По - добре, че си разбрала, иначе щеше да те лъже, а ти междувременно щеше да хлътваш още и още по него...
Продължавай напред, болката със сигурност я има, но няма какво да му се молиш да е с теб...След време може и да осъзнае грешката си, но най - вероятно тогава ти вече ще си го забравила!

sun4e
04-04-2007, 08:37
виж,щом не иска ,ми да не иска!Остави го ,не го търси повече,изхвтрли всичките му снимки,за да не ти става тъжно като ги видиш.Знам,че много боли,но трябва да покажеш,че си силна :!:По-добре излез с приятелки ,забавлявай се....знам,че отначало ще ти е трудно,но времето лекува всичко :D Ще видиш,че ще си намериш друг приятел :D

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:20
Браво! Надявам се , тука да намериш поне малко утеха, както една малка част от нас.А защо не и да намериш голямата си любов :wink: :lol:

Нищо чудно.. :-$