PDA

View Full Version : Марш за легализация на марихуаната 2007



teenkopele
04-03-2007, 05:52
Мислите ли да подкрепите тазгодишния марш за легализация на марихуаната? :-k

http://www.globalmarijuanamarch.com/

hamilcar
04-03-2007, 06:03
Щом е за марихуаната ... не.

theEXPLOITED
04-03-2007, 06:08
8) Bih go napravila predi 4-5god. ama sega nqma da imam vreme...Ina4e kato se zamislq za6to ne ne 4e tova 6te promeni ne6to -prosto 6te se sre6tna s mnoo priqteli koito ne sam vijdala skoro i 6te se napravim 'krivi'.Jalko 4e nqma da imam vreme.......... 8)

04-03-2007, 09:16
е гледайте ги братята холандци нестига че вече са я легализирали а се борят и за останалия свят е тва е манталитет :P

niGGa
04-03-2007, 10:00
разбира се че ще го подкрепя.

IdiOtKa
04-03-2007, 12:19
ами мисляче в бг тази година марша е на 7ми май в софия ..за повече подробности влезте
www.promena.org ..хората са си направили и саит и всичко ...само човек да има желание да разбере нещо повече и да му е интересно .. ...
и аз ще се опитам да стигна до софия за марша ..силно се надявам да намеря кинти ..

baby_
04-03-2007, 14:45
ЕеЕеЕе да живее марихуаната!!!Накъде без нея! :wink: :wink: :wink:

04-03-2007, 14:47
gdjhdsiofjhiopjpfdiojhpjfip

teenkopele
04-04-2007, 08:24
По непотвърдена информация, тазгодишното шествие в София, ще е на 7 Май.

IdiOtKa
04-04-2007, 09:49
аз не разбрах много много от колко часа ще е , но караи

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 17:05
Аз съм ЗА легализацията!!! :smt033 идваммм...

IdiOtKa
04-04-2007, 18:59
то май не е за легализацията а за декриминализацията ....

WwanAdoO
04-04-2007, 19:53
MI 6te se hodi, dam, samo dano taq godina da ne e kato minalata, a kato po-minalata 6ot to minalata ne be6e 6estvie ami psuvane po kukite i barikada li kvo se vika xaxa izob6to 6estvie nqma6e... tva e super tupotiq nekvi ot Ataka si pravqt 6estviqta po Vito6ka s fakli vse edno nekvi purvobitni a mar6 za treva ne moja blaaa ma vse edno... minalata godina pak be6e na 7mi mai ama to ako ne drugo ima6e edno golqmo masovo napu6vane
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/Mar6_cb34439b9fb4c162c9b21d719c6776e9.JPG

teenkopele
04-05-2007, 07:02
MI 6te se hodi, dam, samo dano taq godina da ne e kato minalata...
ama to ako ne drugo ima6e edno golqmo masovo napu6vane
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/Mar6_cb34439b9fb4c162c9b21d719c6776e9.JPG

Абре, то миналогодишният спокойно можем да кажем, че си беше една разходка. :lol:
Тъпото беше, че повечето хора бяха дошли заради купона, а не заради идеята на това събитие. Незнам дали забеляза, но всеки 3, да речем, държеше по 1-2 бутилки...не бира, а твърд алкохол. Представям си какво щеше да стане ако събитието беше получило някакво медийно отразяване. #-o

Да се надяваме, че тази година ще е различно. :wink:

rootsniky
04-10-2007, 09:39
ами мисляче в бг тази година марша е на 7ми май в софия ..за повече подробности влезте
www.promena.org ..хората са си направили и саит и всичко ...само човек да има желание да разбере нещо повече и да му е интересно .. ...
и аз ще се опитам да стигна до софия за марша ..силно се надявам да намеря кинти ..
nie sme gostopriemni she ti osigurim sichko :-({|= :-({|= :-({|=

MaRiNkA_16
04-24-2007, 19:15
silno se nadqvam da bude pozvolena i legalana na ob6testveni mesta dori ako ne tva pone da ne ni pritesnqvat kykite 4e mnogo me drazni tva.vseki vtori mladej pu6i trevica a te 6e ni kazvat da ne pu6im.....hade....a za mar6a nqma da moga da doida nai veroqtno tui kato jiveq na dr krai na stranata i nqma tolkoz kinti za putni.ama 6te stiskame palci nie horata ot getoto....

04-24-2007, 20:31
не е на 7-ми а на 5-ти май.
И моля, ако/който се кани да идва да НЕ употребява бири или твърди алкохоли по време на събитието(както се е слу4вало ве4е неведнъж)
Това НЕ е протест срещу акциза върху алкохола!!!

04-24-2007, 21:15
Аз съм си пълен тревоман ще вдигам банкет нека само я узаконят гласувам ЗАААААААААААААААААААААААА

BraInLesS_f
04-25-2007, 06:55
Еееееееее,мен ме няма тогава...На екскурзия съм!!! ;(
Ако беше на 7ми щях да дойда... ;( ;( ;(
Който ходи,да си дръпне и за мене! :-D

IdiOtKa
04-25-2007, 08:23
Еееееееее,мен ме няма тогава...На екскурзия съм!!! ;(
Ако беше на 7ми щях да дойда... ;( ;( ;(
Който ходи,да си дръпне и за мене! :-D
ами то маи е на 7ми ...

иначе аз съм супер разочарована че няма да мога да доида много исках ....но просто нямам финансовата възможност .... :( супер гадно

niGGa
04-25-2007, 08:52
Еееееееее,мен ме няма тогава...На екскурзия съм!!! ;(
Ако беше на 7ми щях да дойда... ;( ;( ;(
Който ходи,да си дръпне и за мене! :-D
ами то маи е на 7ми ...

иначе аз съм супер разочарована че няма да мога да доида много исках ....но просто нямам финансовата възможност .... :( супер гадно
5 май е шествието..

Skullbreaker
04-25-2007, 10:08
Хм , нямам намерение да се самоубивам с трева,това е само за някой купон , каква легализация...Вие не си ли цените здравето..

cherinka
04-25-2007, 20:47
Хм , нямам намерение да се самоубивам с трева,това е само за някой купон , каква легализация...Вие не си ли цените здравето..
Ми до ся никой не е умрял от нея...

PaRkInSoN
04-25-2007, 21:04
Хм , нямам намерение да се самоубивам с трева,това е само за някой купон , каква легализация...Вие не си ли цените здравето..
Ми до ся никой не е умрял от нея... хааа ми ценете си здравето поне!

sl1ck3r
04-25-2007, 23:20
ехх...няма да имам физическата възможност да съм там...но духом ще присъствам! Напред борци за свобода!

jony
04-26-2007, 00:00
Мрете, ве наркоманиии :smt013

teenkopele
04-26-2007, 06:51
...
И моля, ако/който се кани да идва да НЕ употребява бири или твърди алкохоли по време на събитието(както се е слу4вало ве4е неведнъж)
Това НЕ е протест срещу акциза върху алкохола!!!

Миналата година имаше сигурно повече пияни отколкото напушени. Всеки втори я с пвц, я с мента или нещо друго.
Да си пият, лошо няма, но нали се сещате какъв ефект има това върху идеята на този марш...праща я в кофите, като представя хората, които пушат марихуана са изтрещели пияници в очите на обществото.

theEXPLOITED
04-26-2007, 06:56
MI TO SEGA 6TE B1DE SA6TOTO POVE4ETO 6TE SA PIQNI

puhisamolevski
04-26-2007, 16:14
abe kvo 6te legalizirate be, po-hubavo da izmrete vsi4kite po-rano narkoman4eta gadni :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

puhisamolevski
04-26-2007, 16:16
"prepo4itam da pu6a i da letq,otkolkoto da piq i da pulzq!"

mai predpo4ita6 da umre6 na 20g. ama tva e sledstvie na narkoto :-D

rootsniky
04-26-2007, 20:56
tapanar nogo si tp ebi si majkata

az i samo az
04-27-2007, 12:52
Мрете, ве наркоманиии :smt013
xaxaxaax lelelel ti pak.. znae6 li zna4enieto na taq duma 4e q izpolzva6 izob6to??

az sam ZA legalizaciqta...!!! ama za6to 4uh 4e taq godina nqma da ima mar6 6tot Bat Boiko e zabranil tva meropriqtie..!!!!

az i samo az
04-27-2007, 12:55
abe kvo 6te legalizirate be, po-hubavo da izmrete vsi4kite po-rano narkoman4eta gadni :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

glei go i tva... abe q se osaznaite bre deca.... nau4ete pak togava govorete kvot iskate i kolkoto iskate... mn se draznq na nqkfi takiva neu4i v oblasta puberi det samo govorqt i neznaqt za kfo izob6to stava duma...

ZNAE LI NQKOI OT VAS IZOB6TO 4E GANJATA SE IZPOLZVA KATO LEK V MEDICINATA...

Q NAU4ETE I PAK KAZVAM TOGAVA 6E SI GOVORIM..

S8K
04-27-2007, 12:58
с двете ръце гласувам с да!!!

04-27-2007, 15:10
Тоя с медицинските аргументи да мълчи щото не е много наясно ами е чул от някой нещо. Пушенето на трева в България е станало като педерастията по света - всички пушат за да се правят на интересни и парадират с това, като на много малко им доставя удоволствие. Тук сте много надъхани, легализирай това легализирай онова, ама трябва да ви кажа че ако наистина сте такива зарибени пушачи за каквито се пишете след 2-3 години ще седнете на дедовия и ще разберете защо и марихуаната е забранена и се третира като наркотик. Сега не ви прави впечатление, но ще почнете малко по малко да ставате все по отвеяни и нехайни, ще забравяте дребни работи, да не говорим че повечето маймуни над 20-те които пушат от 2-3 год, гледат като пребозали телета хронично,и стъпка по стъпка ще се превърнете в олигофрени ( в научния смисъл на думата ). Яжте хуя на всички читави българи в тоя форум, и дано се задавите с тая трева. А и още нещо, тревата не пристрастява и не е тя физически пътя до наистина твърдите наркотици, ама от всяка групичка пушачи по 1/5 опитва хероин след време,и много от опиталите започват да ползват редовно. Огледайте се около вас и ще видите колко наркомани има, ако познавате някой по закоравял който се друса по-отдавна питайте го как е започнал и си напраете сметката дали ИСКАТЕ ДА СТЕ КАТО ТЯХ. После елате тук и ми напишете колко е яко да се пуши трева.

04-27-2007, 15:16
Не видях бутон за редакция.

Забравих да спомена и за 20 килограмовите техно-манячета на амфети и бонбони които ден и нощ подскачат по кръчмите с бутилка ДЕВИН в ръка и мозък заоблен като бъбрек от усилени тренировки. Много ви е готино сега, и на мен ми е било готино ама се огледайте извън кръга си от приятели и техно-дупката в която подскачате по цяла нощ и вижте дали има много зайци като вас които да са успели (като под успял не говоря за временно заможен крадец, бандит или дилър). Ми няма, и вие няма да постигнете нищо в живота ако си пилеете времето (и парите) по тоя дебилен начин.

pathetic
04-27-2007, 15:17
Аз викам да се съберем братлетата и да изпафим некое и друго масурче с френдовете.
..

Жалко,закозница мина.

04-27-2007, 15:27
Между другото макар че съм враг на наркотиците, легализирането на марихуаната е с положителна оценка, тъй като именно чувството "ГЕНГСТА ШИТ" кара хлапетата да опитват и друго. Ако тревичката е легална няма да е нужно ДА СИ ГАНГСТЕР за да пушиш :-)

niGGa
04-27-2007, 19:04
Гост, преди легализацията на тревата в Холандия броят на хероинозависимите е сред един от най-високите в Европа. В момента, те са на едно от последните места при хероина. Правителството е намерило начин да спре този хероинов ад.
Жалко, че нашето правителство гледа само апартаменти да има..

04-28-2007, 13:50
Така де, в последния пост горе долу това исках да кажа, въпроса е в манталитета на хлапетата щото повечето проблеми тръгват от тая възраст. В тревата няма нищо лошо (в частност за тревата) дори от една страна масово пушения тютюн си е по опасен, въпроса е в психическата нагласа. Тревата се води наркотик и е забранена в момента от закон, хлапетата се вкарват в разни филми че са едва ли не ганстери и бандити (а повечето хлапета много искат да са такива) и от тая представа произлизат по-нататъшните проблеми - по силна и незаконна дрога и т.н. Напълно съгласен съм че легализирането на тревата ще доведе до спад в употребата на по твърди наркотоци специално хероин, а и честно казано бизнеса с трева на много места отдавна не се контролира както едно време и на никой няма да му бръкнат особено дълбоко в джоба, така че е напълно възможно да я легализират.

MaRiNkA_16
04-28-2007, 21:11
"prepo4itam da pu6a i da letq,otkolkoto da piq i da pulzq!"

mai predpo4ita6 da umre6 na 20g. ama tva e sledstvie na narkoto :-D
vur go duhai nqkade o6te edin tupak se izkaza 4e ot trevata se mre 6e si buda narkomanka kolkoto si iskam 6toto sum vuv pulnoto si pravo da si pravq kvoto iskam pone ne lazq a letqqqqqqqqqq

pathetic
04-28-2007, 22:28
стига с тия маршове,дайте да пушим.

niGGa
04-28-2007, 23:21
стига с тия маршове,дайте да пушим.
:shock:
всички искаме това.. Марша е с такава цел..
ебати хората има на тоя свят..

04-29-2007, 16:48
Я вижте маринка как се е надъхала. Моме да не паднеш докато си летиш че е височко ;-)

04-29-2007, 21:27
Тоя с медицинските аргументи да мълчи щото не е много наясно ами е чул от някой нещо. Пушенето на трева в България е станало като педерастията по света.
Ти ли ше ми кажеш да мъл4а бе, комплексар??
за твое сведение съм МЕДИЦИНСКИ ПОТРЕБИТЕЛ НА МАРИХУАНА, и в нормална държава като Холандия щях да полу4авам ка4ествена трева безплатно от здравната каса,
ясно ли ти е?!

п.с. ти кво, да не си посветен в педерастията та да имаш база за сравнение
:smt005 :smt005

04-30-2007, 02:57
Че целия свят е посветен в педерастията след като на педерасите им разрешават да си размятат меките китки по телевизията.

MaRiNkA_16
04-30-2007, 08:31
Я вижте маринка как се е надъхала. Моме да не паднеш докато си летиш че е височко ;-)
mi kak nqma da se naduhvam kat tyka govorim za vajni ne6ta a nqkav si tam 6e mi vika 4e 6e mra.mi da si gleda rabotata.da vidim ako ozakonqt trevata v bg kolko ot tezi zakleti nepu6a4i 6te stanat na6i dry6ki mnogo 6e mi e sme6no togava,6toto sq gi e buz 4e 6e vzimat ne6ty nelegalno ama kat stane pozvolena 6e i se kefqt i te \:D/

niGGa
04-30-2007, 20:40
Я вижте маринка как се е надъхала. Моме да не паднеш докато си летиш че е височко ;-)
mi kak nqma da se naduhvam kat tyka govorim za vajni ne6ta a nqkav si tam 6e mi vika 4e 6e mra.mi da si gleda rabotata.da vidim ako ozakonqt trevata v bg kolko ot tezi zakleti nepu6a4i 6te stanat na6i dry6ki mnogo 6e mi e sme6no togava,6toto sq gi e buz 4e 6e vzimat ne6ty nelegalno ama kat stane pozvolena 6e i se kefqt i te \:D/
майче не хвана нотката на подигравка в поста на анонимкото..

pathetic
05-01-2007, 10:01
стига с тия маршове,дайте да пушим.
:shock:
всички искаме това.. Марша е с такава цел..
ебати хората има на тоя свят..

Именно.

Марша е,за да се съберете братлетата,да се накозите здраво и да се разотидете.

..и така ще ви я легализират марихуаната,ша знайш.
Най-много да тупнат някои в някое районно за през нощта.

fake
05-01-2007, 10:53
стига с тия маршове,дайте да пушим.
:shock:
всички искаме това.. Марша е с такава цел..
ебати хората има на тоя свят..

Именно.

Марша е,за да се съберете братлетата,да се накозите здраво и да се разотидете.
мда, след като миналата година бях и останах крайно разочарована, то не бяха някфи изпаднали друсалки, някви....абе няям думи, хора, на които просто явно не им беше там мястото или поне не в това състояние...
всички бяха отишли с цел "да се напушат и да се разотидат", а аз това си го правя и в моя си град, няма смисъл да бия път до софия за такава глупост, защото миналата година честно казано ме беше срам, че съм там! явно в България нищо такова сериозно не може да се направи.

danitoo666
05-01-2007, 11:01
estestveno 4e ne :smt025

IdiOtKa
05-01-2007, 13:41
все още ми е тъпо че не събрах кинти за да ида до софия .... супер мно ме е ят ... не че щях мно да подкрепя каузата но 5-6 човека в повече пак са нещо ... ят ме е ма мноо ](*,) ](*,) ](*,)

pathetic
05-01-2007, 20:33
сребърни яТа..

над нас летят.

patilan420
05-01-2007, 21:21
стига с тия маршове,дайте да пушим.
:shock:
всички искаме това.. Марша е с такава цел..
ебати хората има на тоя свят..

Именно.

Марша е,за да се съберете братлетата,да се накозите здраво и да се разотидете.
мда, след като миналата година бях и останах крайно разочарована, то не бяха някфи изпаднали друсалки, някви....абе няям думи, хора, на които просто явно не им беше там мястото или поне не в това състояние...
всички бяха отишли с цел "да се напушат и да се разотидат", а аз това си го правя и в моя си град, няма смисъл да бия път до софия за такава глупост, защото миналата година честно казано ме беше срам, че съм там! явно в България нищо такова сериозно не може да се направи.
миналата година за мое огромно съжаление се бяха събрали пове4е ПИЯНКИ(а не друсалки) отколкото пафкатори.
тази година поради тази при4ина след "марша" ще има и благотворително парти извън града, където няма да има магазин за алкохол.

п.с. по принцип като 4уя "нмарш" и се сещам за военни или за пенсионери.
има много други форми на обществена активност, 4рез която може да се изрази гражданска позиция.
И в слу4ая скоро се каня да напиша едно ПИСМО (ама на хартия и в плик с марка) до президента и още едно до столи4ния кмет в което да им обясня ЗАЩО НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА ТЕХНИТЕ ПАРТИИ.(дали ще го про4етат не знам)
И ПРЕДЛАГАМ пове4ко хора, дето ни пука по този въпрос да напишем по едно и да им ги пратим едновременно и съвсем ПРЕДИЗБОРНО, та барем да забележат

05-02-2007, 19:24
наркомани сме били, как говорите наизуст не е реално...
да се хванете един следобед и да попрочетете, да разсъдите било трезво, било на по масур. като не ви е отредено да чадите поне простотии да не бълвате, че става тежко...
друго нещо за марша: ако се получи като последните 3 години не виждам смисъл да се състои изобщо! група загорели тийнове, полувидиотена тълпа с твърд алкохол в трите ръце и възгласи "смърт за куките, ушев педераС"...тва представляваме. и после що не ни приемат насериозно. ебати.
като сме тръгнали да я декриминализираме\няма нищо общо с легализето\, поне да правим нещо качествено.

teenkopele
05-05-2007, 08:51
Някой днеска задължително да направи снимки и после да ги метне в таз тема! :-D

05-05-2007, 17:08
Е, колко бяхте, жалки наркоманчета? Десетина поне събрахте ли се? Или насрахте? Е, какво може да се очаква от стадо дрогирани малоумници като вас, тревоманите...

Buhtaaa
05-05-2007, 18:56
ne shtoto shte stane mnogo mnogo opasno i zle ...