PDA

View Full Version : влюбена съм в момче от аристокрацията



димана
04-03-2007, 06:09
аз съм от провинцията и не съм от знатно и заможно семейство, а той притежава половината магазини по централната част на града и е наследник на аристократи.
неудобно ми е от родителите му, които ме гледат с пренебрежение, въпреки че много го обичам, но какво може да напраи едно момиче от село!?
просто съм объркана, знам че не съм за това момче и въпреки всичко... имам ли някакъв шанс според вас?

alkobalko
04-03-2007, 06:22
Това ми зучи като сюжет от някаква сапунка.
Момиче, осъзнай се, живеем в 21 век. Какво като е толкова богат? Парите не го правят по-добър човек.
В случая е важна любовта ви. Ако и той наистина те обича трябва да се борите.

04-03-2007, 06:36
аз съм от провинцията и не съм от знатно и заможно семейство, а той притежава половината магазини по централната част на града и е наследник на аристократи.
неудобно ми е от родителите му, които ме гледат с пренебрежение, въпреки че много го обичам, но какво може да напраи едно момиче от село!?
просто съм объркана, знам че не съм за това момче и въпреки всичко... имам ли някакъв шанс според вас?

edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 i da stane6 mnogo umna, a tova 6te stane ako u4i6 mnogo (godini nared- vis6e obrazovanie v eliten universitet i t.n.)!!!! Ina4e riskuva6 da si ostane6 smotana selqnka i estestweno, 4e ni6to nqma da stane!!

04-03-2007, 06:41
kvoto i da prai6 si ostava6 selqnka prosta , a toi zamojen pi4 deto go boli uia za teb :twisted:

Нелка-Карамелка
04-03-2007, 06:45
Така като начало да се оточним ако негреша аристократите са 16 или 17-ти век,а днес сме 21-ви.Това е най-малкото.Предполагам също,че не той,родителите му държат въпросната част от магазина.И да си задам въпроса - това има ли значение изобщо?!??!Всички са хора да му се невиди.Всеки е индивидуален и е нещо сам по себе си.Голяма работа като разполагат са малко повече финансови средства от останалите.Да не би пък това да е всичко?Парите ли вече са критерии за нравствените и морални цености?Мога да отговоря на този въпрос.За мен парите са просто средство за препитанеи.Човек може да е щастлив както с много така и с толкова колкото да му стигат да свързва двата края както се казва.Парите не могат да ти купят нито любов нито семейство нито истински хора,които да те обичат и да държат истински на теб.И то не защото ще ги отрупваш така да се каже с блага,а просто защото ще сте заедно и ще се подкрепяте когато най-много имате нужда един от друг.
няма значение нито семейното положение нито това от къде си било то от големия град или някое малко селищно градче.Всеки е нещо сам по себе си.Не трябва да се впечатляваш толкова на родителите му.Просто поредните алчни хора заслепени от факта,че имат малко повече финансови средства от останалите.Не знам на колко години е нито момчето нито родителите му,но не мога да приема такова поведение за големи хора.Как са го възпитавали това дета?Да гледа само парите в някой пък какъвто и ще да е?!?!
Алчноста е нещо опасно и никой не е застрахован.Важното е обаче човек да може да запази и да цени себе си.
Прадлагам ти точно това.Да не обръщаш внимание на погледите им и да не се чувстваш неудобно.ти си си ти и ако не те приемат така просто трябва да свикват.Вярно е че всеки родител иска най-доброто за децата си,но когато те се чувстват добре не виждам защо трябва да се пречи на щастието им.Няма смисъл да се месят в неща,които не са тяхна работа.Синът им е достатъчно голям и отговорен за да може сам да взима решения.
Това е което мога да кажа по темата.Въпроса е да не се предаваш и да се бориш иако и момчето е достатъчно умно ще разбере,че не парите са важни а моралните ценности.Колкото и пари да имаш понякога и те се оказват безсилни срещу това което може да се случи на човек.Парите кувуват само блага,но не и истинско щастие!!!

MontellPorter
04-03-2007, 06:47
Абе ти да не постваш мнения от средновековието ?
К'во значение има, че е богат ?

Lorraine
04-03-2007, 06:50
Защо мислиш,че не можеш да си с него?Не всички хора обръщат толкова внимание на материалността..а бтв той изобщо изпитва ли нещо към теб?

04-03-2007, 06:51
Така като начало да се оточним ако негреша аристократите са 16 или 17-ти век,а днес сме 21-ви.Това е най-малкото.Предполагам също,че не той,родителите му държат въпросната част от магазина.И да си задам въпроса - това има ли значение изобщо?!??!Всички са хора да му се невиди.Всеки е индивидуален и е нещо сам по себе си.Голяма работа като разполагат са малко повече финансови средства от останалите.Да не би пък това да е всичко?Парите ли вече са критерии за нравствените и морални цености?Мога да отговоря на този въпрос.За мен парите са просто средство за препитанеи.Човек може да е щастлив както с много така и с толкова колкото да му стигат да свързва двата края както се казва.Парите не могат да ти купят нито любов нито семейство нито истински хора,които да те обичат и да държат истински на теб.И то не защото ще ги отрупваш така да се каже с блага,а просто защото ще сте заедно и ще се подкрепяте когато най-много имате нужда един от друг.
няма значение нито семейното положение нито това от къде си било то от големия град или някое малко селищно градче.Всеки е нещо сам по себе си.Не трябва да се впечатляваш толкова на родителите му.Просто поредните алчни хора заслепени от факта,че имат малко повече финансови средства от останалите.Не знам на колко години е нито момчето нито родителите му,но не мога да приема такова поведение за големи хора.Как са го възпитавали това дета?Да гледа само парите в някой пък какъвто и ще да е?!?!
Алчноста е нещо опасно и никой не е застрахован.Важното е обаче човек да може да запази и да цени себе си.
Прадлагам ти точно това.Да не обръщаш внимание на погледите им и да не се чувстваш неудобно.ти си си ти и ако не те приемат така просто трябва да свикват.Вярно е че всеки родител иска най-доброто за децата си,но когато те се чувстват добре не виждам защо трябва да се пречи на щастието им.Няма смисъл да се месят в неща,които не са тяхна работа.Синът им е достатъчно голям и отговорен за да може сам да взима решения.
Това е което мога да кажа по темата.Въпроса е да не се предаваш и да се бориш иако и момчето е достатъчно умно ще разбере,че не парите са важни а моралните ценности.Колкото и пари да имаш понякога и те се оказват безсилни срещу това което може да се случи на човек.Парите кувуват само блага,но не и истинско щастие!!!

za6to li tezi mneniq gi izkazvat predimno ne 4ak tolkova bogati hora... + tova aristokraciqta ne e bila 16. 17. wek a q ima i do dnes i 6te q ima i za napred!!!

`Death`Whore`
04-03-2007, 06:55
Това, че са богати, не ги прави аристократи.

Всичко зависи от момчето. Ако на него не му пука, че нямаш пари, няма да има проблем. Нали знаеш за лейди Даяна?

alkobalko
04-03-2007, 07:01
za6to li tezi mneniq gi izkazvat predimno ne 4ak tolkova bogati hora... + tova aristokraciqta ne e bila 16. 17. wek a q ima i do dnes i 6te q ima i za napred!!!

Аз подкрепям мнението, че класовите различия са отживелица. И за твое сведение моралните ценности не се определят от парите. Сега пак ще кажеш, че само по-бедните изтъкват, че парите не са важни. Без сранм мога да кажа, че имам пари, но това не означава, че мисля, че съм нещо повече от другите хора. Защо си мислиш, че те не могат да получат добро образование, да се развиват и т.н. Тъпо е да презеняваш хората само по парите им.

koalka
04-03-2007, 07:02
Момиче, аристокрация вече няма.Хаха, от знатно семейство. :lol:

04-03-2007, 07:05
za6to li tezi mneniq gi izkazvat predimno ne 4ak tolkova bogati hora... + tova aristokraciqta ne e bila 16. 17. wek a q ima i do dnes i 6te q ima i za napred!!!

Аз подкрепям мнението, че класовите различия са отживелица. И за твое сведение моралните ценности не се определят от парите. Сега пак ще кажеш, че само по-бедните изтъкват, че парите не са важни. Без сранм мога да кажа, че имам пари, но това не означава, че мисля, че съм нещо повече от другите хора. Защо си мислиш, че те не могат да получат добро образование, да се развиват и т.н. Тъпо е да презеняваш хората само по парите им.

tupo e da izopa4ava6 dumite mi!!! az edinstwenoto koeto kazah e, 4e samo horata nqma6ti pari kazvat, 4e te ne sa tolkowa wajni! Vseki v dne6vno vreme ima vujmojnost ako ima mozuk v glavata da stane kakuvto iska i kolkoto moje bogat. A kato kazva6 4e ima6 pari kakvo ima6 predvid? 6toto i az v momenta imam 900 evro v djoba si, ama ima momenti v koito nqmam i 20 lw. A da si bogat zna4i da moje6 da har4i6 neograni4eno kogato si poiska6- ti taka li si? Ako si taka evala na va6te ;)

04-03-2007, 07:08
Момиче, аристокрация вече няма.Хаха, от знатно семейство. :lol:

6to govorite gluposti!! [-X Moje bi Simeon Sakskoburgotski ne e aristokrat... Ima aristokraciq estestveno!!

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:10
Хубаво, парите имат значение. Но по това ли трябва да избираме с кого да сме? По това ли си избираме приятелите?

Жената на брат ми има пари /е, не притежава половин София, но семейството И е богато/ и работеше лятото, така че е до човек, не до пари.

alkobalko
04-03-2007, 07:10
Ами да мога да каа, че никога не съм се лишавла от нищо и си позволявам всичко. И ето защо пак казвам, че парите не са всичко. Живота не веднъж ми го е доказвал. И да, евалата на родителите ми, защото и те са започнали от нищото,но са успяла да направят много. И това ме кара да вярвам, че не парите, а ценностите и знанията са важни.

CVETELLINA
04-03-2007, 07:15
Хахаха кви аристократи те гонят?! :roll: :lol: Осъзнай се малко..и си отговори на 1 единствен въпрос-"Той обича ли те?"
Ако е така значи няма от какво да се притесняваш толкова.Може би ще ви е малко трудно,но ако докажеш на него и на родителите му,че не си няква тъпа селянка и имаш потенциал да бъдеш на тяхното ниво и да постигнеш нещо в живота,тогава майка му и баща му няма да те гледат с пренабрежение. :wink:

Изводът е че и от двете страни трябва да се положат малко усилия. :idea: Успех :P

04-03-2007, 07:18
Ами да мога да каа, че никога не съм се лишавла от нищо и си позволявам всичко. И ето защо пак казвам, че парите не са всичко. Живота не веднъж ми го е доказвал. И да, евалата на родителите ми, защото и те са започнали от нищото,но са успяла да направят много. И това ме кара да вярвам, че не парите, а ценностите и знанията са важни.

Vseki zapo4va ot nulata.. A ti si 6tastliva nasledni4ka, koqto 6te zapo4ne ot po visoko nivo :) Kaji sega, kakvo bude6te bi imala ti s mom4e, koeto nqma tvoite vujmojnosti? Primer- ti iska6 da otide6 na po4ivka v Bora, Bora, ama mom4eto nqma 5000$ da si go pozvoli, dori nqma 500 lw. za da otide na bulgarskoto 4ernomorie :-D kakwo stawa togava? Dobre ti kazva6 v nai dobriq slu4ai- ami nqma da po4ivam tazi godina.. Oba4e zimati ti se hodi na ski, toi nqma 1500 lw za ski ekipirovka i posle po 50 lw. za ski karta vseki den- kvo stava togava? Na tebe ti pisva i kajva6, sori ama az iskam da jiveq, gotin si no da si ostanem samo priqteli :)

Aide ako mom4eto e bogatoto, moje da pla6ta na momi4eto, da kajem, no obratnoto :smt009

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:20
Защо момичето да не плати? Ако мъжът преглътне егото си за момент, тя би могла да го покани на почивка. А и защо е нужно когато имаш пари, да ги харчиш за глупости?

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 07:24
Парите в този случай не са важни, важното е това което изпитваш к1м него, и евентуално той к1м теб. :-s

Немисля че в този живот парите са всичко, [-X да... парите са необходимост, лукс, на който малко хора могат да се наслаждават, но парите пред любовта са просто нищо..

alkobalko
04-03-2007, 07:30
Vseki zapo4va ot nulata.. A ti si 6tastliva nasledni4ka, koqto 6te zapo4ne ot po visoko nivo :) Kaji sega, kakvo bude6te bi imala ti s mom4e, koeto nqma tvoite vujmojnosti? Primer- ti iska6 da otide6 na po4ivka v Bora, Bora, ama mom4eto nqma 5000$ da si go pozvoli, dori nqma 500 lw. za da otide na bulgarskoto 4ernomorie :-D kakwo stawa togava? Dobre ti kazva6 v nai dobriq slu4ai- ami nqma da po4ivam tazi godina.. Oba4e zimati ti se hodi na ski, toi nqma 1500 lw za ski ekipirovka i posle po 50 lw. za ski karta vseki den- kvo stava togava? Na tebe ti pisva i kajva6, sori ama az iskam da jiveq, gotin si no da si ostanem samo priqteli :)

Aide ako mom4eto e bogatoto, moje da pla6ta na momi4eto, da kajem, no obratnoto :smt009

Като начало на мен не ми хрумва всеки ден, че ми се ходи на почивка за 5000$. Мога да реша и да отида на почивка и за 500 лв.
За мен не е проблем да платя за момчето. Имало е дори случаи, когато аз поемам инициативата без дори приятелят ми да разбере какво ще правим. Да, плащала съм. И няма да е проблем да се лиша от една почивка, ако той не може да дойде с мен. Ще останем заедно и ще прекараме хиляди пъти по-добре заедно, от това да съм сама в някой луксозен курорт. И няма да го оставя за това, все пак не съм някаква разглезена лигла, която знае само да харчи парите на мама и тате.

04-03-2007, 07:36
Vseki zapo4va ot nulata.. A ti si 6tastliva nasledni4ka, koqto 6te zapo4ne ot po visoko nivo :) Kaji sega, kakvo bude6te bi imala ti s mom4e, koeto nqma tvoite vujmojnosti? Primer- ti iska6 da otide6 na po4ivka v Bora, Bora, ama mom4eto nqma 5000$ da si go pozvoli, dori nqma 500 lw. za da otide na bulgarskoto 4ernomorie :-D kakwo stawa togava? Dobre ti kazva6 v nai dobriq slu4ai- ami nqma da po4ivam tazi godina.. Oba4e zimati ti se hodi na ski, toi nqma 1500 lw za ski ekipirovka i posle po 50 lw. za ski karta vseki den- kvo stava togava? Na tebe ti pisva i kajva6, sori ama az iskam da jiveq, gotin si no da si ostanem samo priqteli :)

Aide ako mom4eto e bogatoto, moje da pla6ta na momi4eto, da kajem, no obratnoto :smt009

Като начало на мен не ми хрумва всеки ден, че ми се ходи на почивка за 5000$. Мога да реша и да отида на почивка и за 500 лв.
За мен не е проблем да платя за момчето. Имало е дори случаи, когато аз поемам инициативата без дори приятелят ми да разбере какво ще правим. Да, плащала съм. И няма да е проблем да се лиша от една почивка, ако той не може да дойде с мен. Ще останем заедно и ще прекараме хиляди пъти по-добре заедно, от това да съм сама в някой луксозен курорт. И няма да го оставя за това, все пак не съм някаква разглезена лигла, която знае само да харчи парите на мама и тате.

Towa moje samo da me radva :-D Ti na kolko godini si i raboti6 li? Ako ne raboti6- za teb E problem da plati6 na mom4eto! Vij za roditelite ti moje i da ne e problem.. No te edva li 6te gledat s dobro oko ako trqbva da ''izdurjat'' nqkogo si, puk dori i da go obi4a6 :roll:

leko_otkachena
04-03-2007, 07:40
Парите в този случай не са важни, важното е това което изпитваш к1м него, и евентуално той к1м теб. :-s

Немисля че в този живот парите са всичко, [-X да... парите са необходимост, лукс, на който малко хора могат да се наслаждават, но парите пред любовта са просто нищо.. podkrepqm te

(:`M1niNkoO0`:)
04-03-2007, 07:44
momi4e kakvo te boli 4e toi e bogat a ti ne 4ak tolkova we? :-k vajnoto e dali se obi4ate pogovorete na tazi tema zadai mu nqkolko vaprosa ala bala.. kvo zna4at za tebe parite!?
parite ne sa vsi4ko i za6to trqbva da se oprili4ava6 na t1pa i bedna selqnka?kato moje da si po umna ot sofiqnkite???? tova koeto si pisala si go predstavqm kato nqkakva st1lba na koqto tvoq izbrannik e nai otgore i ti maha ot tam,dokato ti sedi6 na nai niskoto stapalo

IlLuSi0nS`
04-03-2007, 07:45
вкарай малко интриги, драма, сълзи, престъпления от любов.. нали знаеш, като по филмите.. щото тфа ми се вижда доста ебан сюжет за сапунка.. и накрая като се ожените ще си графиня или къфто е там ахха ама простотията нема край еййй хахаха

alkobalko
04-03-2007, 08:08
Towa moje samo da me radva :-D Ti na kolko godini si i raboti6 li? Ako ne raboti6- za teb E problem da plati6 na mom4eto! Vij za roditelite ti moje i da ne e problem.. No te edva li 6te gledat s dobro oko ako trqbva da ''izdurjat'' nqkogo si, puk dori i da go obi4a6 :roll:

Скоро ще навърша 19. Все още не работя, тъй като уча. През лятото помагам на баща ми във фирмата му. И при това положение не би било проблем. Родителите ми никога не са ми държали сметка колко и за какво харча.
Но тук не става въпрос толкова за парите, а за това, че всеки родител би подкрепил детето си. Момичето може да е добро, независимо, че няма пари.

air_J
04-03-2007, 08:15
za6to li tezi mneniq gi izkazvat predimno ne 4ak tolkova bogati hora... + tova aristokraciqta ne e bila 16. 17. wek a q ima i do dnes i 6te q ima i za napred!!!

Аз подкрепям мнението, че класовите различия са отживелица. И за твое сведение моралните ценности не се определят от парите. Сега пак ще кажеш, че само по-бедните изтъкват, че парите не са важни. Без сранм мога да кажа, че имам пари, но това не означава, че мисля, че съм нещо повече от другите хора. Защо си мислиш, че те не могат да получат добро образование, да се развиват и т.н. Тъпо е да презеняваш хората само по парите им.
Като няма класови различия, тогава защо Румен Вълка кара Бугати, а ти вероятно вземаш разстоянията с градският транспорт? И какви са тези глупости, че няма никакво значение дали е богат, като има ОГРОМНО значение! Ако я черпи, купува и това-онова, тоест му се лепне като пиявица, разбира се че няма, но ако не и прави подаръци, не и купува дрешки, не и плаща сметките и т.н., тогава какво правим? И разбира се, че ако родителите са консервативни няма да приемат момичето! Парите в света векове наред са най-важното нещо, и това за никой разумен човек не е тайна. Стремежа към пари и власт е движещ света векове наред, движи го и сега, ще го движи и занапред! Нормално е родителите му да мислят, че само искаш кинтите му. Нормално е да искат за него богато момиче от добро и уважавано семейство! Много се повтаря думата "нормално", но е НОРМАЛНО родителите на момчето да искат парите им при пари да отидат! С две думи - трябват ти нечовешки усилия, за да ги впечатлиш и да промениш мнението им, че си една проста селянка, забила се като пиявица в сина им. Това е реалността. Нямало класови различия, не било значение дали е богат или не, нямало значение това, нямало значение онова. Много форумни разбирачи се навъдихте, много нещо! Понеже питахте в кой век живеем - вие да не би да живеете в годините 1944-1989? Тогава класово различие почти е нямало, но сега то съществува и е очевидно. И, да, има огромно значение дали си богат, или не! :-({|=
П.С.> Сега прочетох горните ти постове и разбрах, че си дъщеря на заможни хора (в което разбира се няма нищо лошо). Та по тоя повод - примера с градският транспорт си остава, но замени градският транспорт с кола втора ръка, или някаква малка новичка азиатска колица. :-({|=

Ice_Queen
04-03-2007, 08:17
Вс е бира,секс и рок н ролл ! :-D :-D :-D :-D

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 08:20
Вс е бира,секс и рок н ролл ! :-D :-D :-D :-D

В1в време сме в което макар и да не ми се иска да го кажа чалгата е на мода :smt012 ..

В случая че е : Вс е бира, секс и чалга.. :-&

radito
04-03-2007, 08:23
:smt005 ще ти дам 1 съвет....спри със сапунките :smt005

Ice_Queen
04-03-2007, 08:24
Ани , хайде да ходим до Бора Бора ! :-D

alkobalko
04-03-2007, 08:27
Ани , хайде да ходим до Бора Бора ! :-D

Хайде, само да отида да изръчкам наште за 5000$ и тръгвам.

Пример за лигавщина и каприз.

04-03-2007, 08:27
Towa moje samo da me radva :-D Ti na kolko godini si i raboti6 li? Ako ne raboti6- za teb E problem da plati6 na mom4eto! Vij za roditelite ti moje i da ne e problem.. No te edva li 6te gledat s dobro oko ako trqbva da ''izdurjat'' nqkogo si, puk dori i da go obi4a6 :roll:

Скоро ще навърша 19. Все още не работя, тъй като уча. През лятото помагам на баща ми във фирмата му. И при това положение не би било проблем. Родителите ми никога не са ми държали сметка колко и за какво харча.
Но тук не става въпрос толкова за парите, а за това, че всеки родител би подкрепил детето си. Момичето може да е добро, независимо, че няма пари.

Cqlata ideq e 4e parite imat zna4enie.. Momi4eto moje da e mnogo dobro, mnogo milo ot vsi4ko po mnogo, no tq stava bezli4na do bogatoto mom4e, za6toto se gubi- nego poznavat i uvajavat navsqkude, a ne neq... :smt012 Istinata e takava, tq moje da stane samo igra4ka v negovite ruce, koeto ne zna4i nepremenno, 4e dori pri tova polojenie nqma da sa 6tastlivi!

q se zamisli kolko ot tvoite priqteli sa ot selo!!

lLady_MooN_RaiN
04-03-2007, 08:31
Уф... многото пари изобщо не те правят аристократ. Нито пък по различен от другите, защото са преходно нещо. Днеска имаш-утре нямаш. Това е положението. Тъй, че не се мисли за по-долна от него. Той просто е имал късмета да се роди в богато семейство...

04-03-2007, 08:33
Ани , хайде да ходим до Бора Бора ! :-D

Хайде, само да отида да изръчкам наште за 5000$ и тръгвам.

Пример за лигавщина и каприз.

da.. ama moje6 da si go pozvoli6 da se ligavi6- zna4i parite imat zna4enie, 6toto az kolkoto i da se ligavq nqma da polu4a 5000$ :roll:

sherry
04-03-2007, 08:37
Няма какво да се тревожиш, ако си възпитана, умна и добра, не си по - долу от тях!
За любовта няма граници, недей да мислиш така песимистично!

04-03-2007, 08:48
от толкова много постове не видях никой който да ти даде идея евентуално да си намериш работа ! ако трябва да е и за 100 лева ама да имаш работа така ще докажеш сама на себе си а и на родителите на момчето че не си нищожество и не си с момчето заради парите му че не си пиявица а си личност и не си (както им се викаше) златотърсачка !

момичето иска съвет как да се докаже пред родителите а вие сте изписали 3 страници да се хвалите кой колко пари има еми като имаш 900 евро в джоба кво правиш пред компютра аз с достойнство мога да кажа че съм на 16 години и съм финансово независим от родителите ми (освен че живеем заедно и ползвам хладилника :smt005 ) изкарвам си сам джобните било то от хазартни игри било то от еврофутбол :D

айде действай и не гледай майка му и баща му а си гледай приятеля

04-03-2007, 09:29
от толкова много постове не видях никой който да ти даде идея евентуално да си намериш работа ! ако трябва да е и за 100 лева ама да имаш работа така ще докажеш сама на себе си а и на родителите на момчето че не си нищожество и не си с момчето заради парите му че не си пиявица а си личност и не си (както им се викаше) златотърсачка !

момичето иска съвет как да се докаже пред родителите а вие сте изписали 3 страници да се хвалите кой колко пари има еми като имаш 900 евро в джоба кво правиш пред компютра аз с достойнство мога да кажа че съм на 16 години и съм финансово независим от родителите ми (освен че живеем заедно и ползвам хладилника :smt005 ) изкарвам си сам джобните било то от хазартни игри било то от еврофутбол :D

айде действай и не гледай майка му и баща му а си гледай приятеля

ami imam ama sum na rabota :-D i za da produljavat da se trupat v djoba trqbva da se raboti, ta za tva sum pred kompa sega... ;) ama mai si propusnal drugata 4ast ot posta mi kudeto kazah, 4e se e slu4valo da nqmam 20 lw. v djoba :).. A ti kakvo raboti6 be pi4?

Off topic !!Mejdu drugoto kato kaza hazartni igri.. zaebi taq rabota, nqma pe4alba tam. az kolko vreme se opitvah da dokaja 4e moje da se pe4eli ot kazinoto.. i verno pe4eleh po 50-tina lw, sled hilqdi nervi, dokato ne napravih golqmata izdunka da zagubq 280 lw. za edna ve4er (tva e ni6to, tam ima6e okolo masata takiva deto s hilqdi gubeha :-D )

Valar
04-03-2007, 09:44
Типичен пример за збъднатата селска мечта не се обиждаи но е така! :mrgreen:
Отношението на родителите му е съвсем нормално и логично!
И да живем в 21 век и парите правят човек те движат света те създават и унищожават!Това е живота такъв ще е и за на пред!
Но с пари може да си купиш луксозен гроб но не и живот в небестата!
Човек се ражда аристократ и кореняк Софянец парите не го правят такъв!За жалост аз съм само второто!(за сега де!) :wink:
Не ми се обиждаи просто пиша това което мисля ако искаш го приемаи като чиста монета!Така съм и на вън.

04-03-2007, 11:35
Типичен пример за збъднатата селска мечта не се обиждаи но е така! :mrgreen:
Отношението на родителите му е съвсем нормално и логично!
И да живем в 21 век и парите правят човека те движат света те създават и унищожават!Това е живота такъв ще е и за на пред!
Но с пари може да си купиш луксозен гроб но не и живот в небестата!
Човек се ражда аристократ и кореняк Софянец парите не го правят такъв!За жалост аз съм само второто!(за сега де!) :wink:
Не ми се обиждаи просто пиша това което мисля ако искаш го приемаи като чиста монета!Така съм и на вън.

za da si korenqk Sofianec trqbwa da si pone 3to pokolenie sofianec.. Malko ostanahme takiwa, a na tiq ot provinciqta- hodete v plovdiv, varna, ruse, stiga ste zadrustwali stolicata mama mu stara.. Idvat da u4at tuka i zabrqvqt da si trugnat ](*,) i posle nie se mu4ime v zadrustwaniqta...

Valar
04-03-2007, 11:46
Да даже 4-то поколение съм!
И от страна на мама и на татко роднините са от центара на София!
Живея близо до Централни Хали,научи се да пишеш грамотно и на кирилица и тогава ме получаваи какъв трябва да съм!
Става ли!? :roll:

Аристократът Иларион
04-03-2007, 12:49
МИЛИ ДЕЦА ГОВОРИТЕ ГЛУПОСТИ!!!

КЛАСОВИ РАЗДЕЛЕНИЯ СЪЩЕСТВУВАТ И НЕ СА ОТЖИВЕЛИЦА

КОМУНИЗМА ГИ ЗАТРИ В БЪЛГАРЯ

ВЪПРЕКИ ТОВА ИМА

ПРИМЕР:

Не единствен е САКСКОБУРГОТСКИ

Рода Бурови
Рода естрадната певица Богдана Карадочева

Или последния пирмер:
Политика ВЕСЕЛИН ДАНОВ участник от ВИП БРАДЪР2
Наследник на Христо Г. Данов

..има и много още.

Това че разни селянчета се образоваха, не ги прави аристократи.

Както казват англичаните:

"Дори най-прост редник да си в армията, ако си аристократ оставаш такъв за винаги"

Научете се, че има хора и хора
тук не става дума за пари. Аристократът може и да не е свръх богат

За съжаление новобогаташите са повече, а образователната система в България куца и децата пишат небивалици по форумите.

Xixo
04-03-2007, 12:54
Аристократчета...

вие винаги ще бъдете просто едни издънки на кръвосмесителни бракове...

Valar
04-03-2007, 13:04
За съжаление новобогаташите са повече, а образователната система в България куца и децата пишат небивалици по форумите.
Човек ако тръгнеш да се хващаш на всичко ще вземеш да получиш инфаркт пред компютъра! :smt005
Или може би трябваше да се обърнна към теб с дядо Иларионе!
Как e правописа!?
А пунктоацията? Минавам ли за Аристократ или ще ме скъсаш по Български! :-D
И за това,че разни не реализиранни правенюта пишат не бивалици из Форумите е виновна държавата дааа....
И си признаи,че всичко в първите ти редове е copy/paste!
ще ти подскажа копиранно! :-D

Директор на Гимназия
04-03-2007, 13:18
Все пак в този форум не пишат само деца, а и учители. Дори министъра на образованието Вълчев се носи слух, че влизал.... сами си направете изводите.

f1s714e70
04-03-2007, 15:42
abe ako toi te xaresva kvo te interesyvat roditelite mu

divo_kotence
04-03-2007, 15:49
опитай се да спечелиш родителите му...убеди ги че няма значение че си от село...а и нека и той да ти помогне де...да поговори с тях ако наистина те обича...

04-03-2007, 16:14
Все пак в този форум не пишат само деца, а и учители. Дори министъра на образованието Вълчев се носи слух, че влизал.... сами си направете изводите.

:lol: :lol: da be da... Нали ако влиза, ще се застреля.. ТУка такива простотии се пишат, че си е, нали, майката...

BAYO
04-03-2007, 19:57
Вярно е парите нямат значение, но не всеки път е така. Родителите против? Ооо биг проблем!! Когато едни родители (аристократи), което е силно казано, но си е така, кажат НЕ, то тва означава реално НЕ и то завинаги. Може да се случи нещо, като например в Непал през 2001г. Тогава принца на Непал и престолонаследник изчисти (уби) всичките си роднини (22), на купона по случай възцаряването му, след като баща му поради здравословни причини се отегляше. Момичето беше адски красива, но от бедно семейство. И накрая кво стана? Тоя малоумник ги изчисти наред като геноцид и накрая се самоуби.

Та мисълта ми е , че има ми любов и желание и у двамата, любовта е възможна, макар и трудна!

FZ
04-03-2007, 21:00
разбира се, че имаш шанс..най-вече ако и той те обича толкова много и държи на теб...успех

04-03-2007, 22:35
Принца на Монако го заплашиха да го лишат от наследство поради подобни причини именно.

Да не забравяме и какво посмешиште предизвиква в Англия, връзката на Камила Паркър Боуз и принц Чарлз.

И си помислете, защо Цар Симеон 2 венча дъщеря си за благородника Китин Муньос, а не за наш Слави Трифонов или некъв такъв...

Аристократите си имат традиции и в такива родове не се влиза туко така ;)

Disorder
04-04-2007, 07:13
За съжаление новобогаташите са повече, а образователната система в България куца и децата пишат небивалици по форумите.
Човек ако тръгнеш да се хващаш на всичко ще вземеш да получиш инфаркт пред компютъра! :smt005
Или може би трябваше да се обърнна към теб с дядо Иларионе!
Как e правописа!?
А пунктоацията? Минавам ли за Аристократ или ще ме скъсаш по Български! :-D
И за това,че разни не реализиранни правенюта пишат не бивалици из Форумите е виновна държавата дааа....
И си признаи,че всичко в първите ти редове е copy/paste!
ще ти подскажа копиранно! :-D
Може да си трето поколение софиянец, но пишеш с повече грешки и от хората на които се присмиваш.
Колкото до проблема на момичето, парите не те правят по-добър човек, но ако ги нямаш мисля, че ще е най-добре да блеснеш с нещо друго(за предпочитане знания) пред него или родителите му щом е толкова важно. Поздрав.

Ice_Queen
04-04-2007, 08:04
Все пак в този форум не пишат само деца, а и учители. Дори министъра на образованието Вълчев се носи слух, че влизал.... сами си направете изводите.

Искренно го съжалявам,ако влиза и образователната ни система продължава да е толкова западнала...

Имам питане
04-04-2007, 10:41
Графа благородник ли е или само е певец?

PeAcH
04-04-2007, 13:29
OOO macka,are stiga gluposti.Ako toi te obi4a i ti nego,nqma nikav,ama nikav problem da ste zaedno.Zareji kvo mislqt tehnite,kvo ti puka,ti 6te bade6 s nego ne s teh i kvi sa tiq tapotii,4e toi bil bogat i ne si bila za nego,nqma takova ne6to da znae6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!