PDA

View Full Version : не си обяснявам защо



lips_of_anegel
04-03-2007, 06:50
на4и знам 4е темата 100% се повтаря и ако толкова ви пре4и трийте я.оба4е аз да питам,защо половината от тоя форум толкова мразят моми4етата,които ходят с моми4ета(или зиобщо еднополовите връзки).толкова упреци 4ета напоследък от кой ли не,4е просто ве4е ре6их да питам.не мога да си обесня,ей така не ви пука къв е 4овека и веднага запо4вате да се заяждате.все пак живеем в 21 век,мамка му.и всеки мисля 4е има право на някакъв избор,оба4е хората тук имат стра6ни предрасъдаци към това.не казвам то4ни имена(никове)не ме и интересува кой мисли вси4ките тея простотии,просто по4вам да се засягам,6от кат отговоря в някоя тема и се по4ва"ма ти не ходе6е ли с моми4ета","ти не може6 да вземе6 обективно мнение"и такива работи.та зя тва напраих темата.моля не я трийте бързо 6от искам всеки който желая да си изрази мнението по въпроса и се надявам нещата относно това поне малко да се изгладят,6тото надали 6е си промените веднага мнението.но първо трябва да опознаете 4овека преди да го съдите,6тото доста 4есто преценката е гре6на.мерси :oops:

`Death`Whore`
04-03-2007, 06:53
По същата причина, поради която аз съм мазна и гнусна метълка. Хората не харесват различните неща и започват да ги отричат. А хомосексуализъм има и при животните, следователно не е нещо втълпено или толкова ненормално.

lips_of_anegel
04-03-2007, 06:57
По същата причина, поради която аз съм мазна и гнусна метълка. Хората не харесват различните неща и започват да ги отричат. А хомосексуализъм има и при животните, следователно не е нещо втълпено или толкова ненормално.
аз отново 6е си кажа 4е аз не съм спряла да харесвам и мом4ета.не съм се ограни4ала само до моми4етата,но ми е тъпо 4е някои хора го мислят ненормално или извратено.или 4е тези хора са психи4но болни и трябва да отидат на лекар.а тва за металите ве4е е пълна тъпотия,6ото не е вярно изоб6то.половината ми приятели са метали и супер пекани хора \:D/ :smt006

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:00
Бисексуалност му се вика :) И да, хомосексуалността е ненормална, но мъж с много по-младо момиче например е напълно нормално, защото им изнася.

koalka
04-03-2007, 07:09
Въпреки че е 21-ви век, все още хората имат предрасъдъци относно хомосексуалността и не толкова към лесбийките, колкото към гейовете.Сигурно това ще стане напълно нормално с времето.Според мен вече нещата стават нормални и като разбереш, че някой е гей ти стана учудено, но чак да го отбягваш.Еми, сега, момчетата не обичат да общуват с гейове най-вероятно и може би странят от него, но момичетата намират в него един добър приятел, защото няма я женската завист и такива неща.

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:12
Мъжете не общуват с гейове и ги обиждат и т.н. единствено защото мислят, че ако не го направят, другите "яки мъжаги" ще помислят тях за хомосексуалисти. :mrgreen:

RoyTheReaper
04-03-2007, 07:21
Аз съм против хомосексуализма, но съм и против дискриминацията на хомосексуалистите.

Защо съм против хомосексуализма? Защото е ненормален. Мъж и жена правят секс и се раждат деца. Децата се отглеждат от 2ма родители - мъж и жена. Всичко друго е извращение. Хомосексуализма трябва да се разглежда като парафилия и да се лекува.

Това за животните не е аргумент.
1. При животни като костенурките се наблюдава хомосексуализъм като нещо нормално. Казвам го от личен опит, защото имам 2 мъжки костенурки-гейове. :lol: Но на костенурките така им е устроена психиката. Почти винаги когато има повече от 1 мъжки, този феномен се наблюдава. При хората не е така.
2. Това само доказва, че и животните страдат от полови извращения.

Защо не трябва да има дискриминация? Защото това е безобидно извращение. Няма нищо неморално в него. Никой не страда от това, че някой ебе някого в гъза. Проблема си е техен. На никого не пречат. Като искат да са такива, като им харесва, като не осъзнават, че не са нормални, никой няма право да им се меси повече.

А бисексуализма считам за нормален, защото нормалните отношения мъж-жена се запазват.

shmatka_s_patka
04-03-2007, 07:21
Мъжете не общуват с гейове и ги обиждат и т.н. единствено защото мислят, че ако не го направят, другите "яки мъжаги" ще помислят тях за хомосексуалисти. :mrgreen:

ili te samite da ne stanat homoseksualisti ako probvat slu4aino i im haresa i posle da badat v grupata na othvarlenite

izvod: samo i edinstveno predrasadaci i kompleksi... hubavo e 4ovek da probva ot vsi4ko v jivota dori i po vednaj... jivee se vednaj..

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:23
Никой не говори за пробване и всъщност точно в "пробването" е проблемът - всички момичета се натискат в днешно време, а казват, че изобщо не харесват жени. Човек първо изпитва чувства и действията му са резултат от тях.

Това е другата крайност - всички се правят ма хомосексуални.

koalka
04-03-2007, 07:24
Мъжете не общуват с гейове и ги обиждат и т.н. единствено защото мислят, че ако не го направят, другите "яки мъжаги" ще помислят тях за хомосексуалисти. :mrgreen:Да, така е.Жалко е , когато разберат, че техния най-добър приятел е такъв и се прекъсва едно добро приятелство.

lips_of_anegel
04-03-2007, 07:27
нз познавам не малко хомосексуалисти(и мъже и жени) нали разбирам ги и така.но пак опираме до въпроса на избор,така са си ре6или 4е пове4е няма да се обърнат към другия пол.а това 4е някои примерно ходи с 4овек от съ6тия пол етака за да пробва(все пак както казаха живота е един и трябва от вси4ко да се пробва)и доста хора го слагат под общ знаменател"уу тоя ходи с мом4е или тая ходи с моми4е" тва е тъпото.обратните са си така и надали може някой да им промени преценката,оба4е бисексуалните - те с нищо не се разли4ават от хетеросексуалните,просто от време на време отиват и при хора от същия пол :wink:

lips_of_anegel
04-03-2007, 07:30
Никой не говори за пробване и всъщност точно в "пробването" е проблемът - всички момичета се натискат в днешно време, а казват, че изобщо не харесват жени. Човек първо изпитва чувства и действията му са резултат от тях.

Това е другата крайност - всички се правят ма хомосексуални.
а тва е още по-тъпо.има хора дет си се раждат мъже оба4е се развиват с навиците на жена(мисля 4е temito обяснява6е за подобен слу4ай) същото го има и при жените естествено.оба4е има и такива дет по-късно се осъзнават какви искат да са.са не може целия свят да е обратен и си мисля 4е доста хора го правят за да се подиграват на други хора,които са ре6или да бъдат такива :smt018 :smt011

shmatka_s_patka
04-03-2007, 07:31
ot tolkova temi za geiove lesbiiki i biseksualni 6te vzema da stana biseksualen i az \:D/ :smt008 :smt017

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:32
Не е съвсем така. Говорим за чувства, за човек, с когото споделяш живота си известно време и изразът "от време на време отивам и при хроа от същия пол" звучи ужасно.

А другото е транссексуалност. А по пътя на логиката може да има и транссексуална лесбийка :-k

shmatka_s_patka
04-03-2007, 07:37
kvo 6te re4e transseksualen :?: :smt017

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:38
Транссексуален е човек, чийто физически полови белези не отговарят на психиката му, т.е. мъж, който се чувства като жена и е с акъла на жена.

Violenza
04-03-2007, 07:40
Т'ва си е болестно състояние...

mi6ani
04-03-2007, 07:46
Мъжете не общуват с гейове и ги обиждат и т.н. единствено защото мислят, че ако не го направят, другите "яки мъжаги" ще помислят тях за хомосексуалисти. :mrgreen:Да, така е.Жалко е , когато разберат, че техния най-добър приятел е такъв и се прекъсва едно добро приятелство.


ok taka e naistinasled kato prizna6 na nai-dobrata si priqtelka 4e sam obratna tq ne zaeba kakto napraviha i mn dr hora.no ni6to ne moje da me nakara da promenq fakta 4e si padam po momi4eta takava sam se rodila i takava 6te umra!!! \:D/

temito
04-03-2007, 07:48
znachi i az da se izkaja za poreden pat v takava tema-principno nqmam nishto protiv nito homoseksualnite nito bi....prosto ne go razbiram,imam 2-3 takiva poznati,ne mislq che te sa s neshto po-razlichni ot nas,vse pak kakto se kaza jiveem v 21vek-vseki ima pravo na lichen izbor,a i tezi hora s nishto ne prechat na drugite,chesto pati daje dosta ot nas obshtuvat s homoseksualisti i ne razbirat tova....taka,che shtom ne prechi nqmam nishto protiv,vseki sam reshava s kogo shte si legne vse pak :wink:

RoyTheReaper
04-03-2007, 07:49
Т'ва си е болестно състояние...

Това всъщност е доста точно изказване. И показва защо не бива да се репресират обратните. Това си е болест: като това да те боли корема. Бихте ли дискриминирали човек, който го боли корема? Някой някъде бива ли дискриминиран за това, че го боли корема? Не съм чувал изказвания тип "тия с болките в корема са бахти гадните; да умрат; който го боли корема - на сапун!".

shmatka_s_patka
04-03-2007, 07:49
Транссексуален е човек, чийто физически полови белези не отговарят на психиката му, т.е. мъж, който се чувства като жена и е с акъла на жена.

blagodarq za informaciqta :oops:

no takiva hora naistina ve4e imat nujda ot hormoni ili tam kvito gluposti trqbvat i lekarska pomo6t :-#

`Death`Whore`
04-03-2007, 07:51
Лекарства? Проблемът е в психиката, не в хормоните. Ти ако изпиеш 3 тона женски хормони, ще започнеш ли да се чувстваш като жена?

temito
04-03-2007, 07:54
Т'ва си е болестно състояние...

Това всъщност е доста точно изказване. И показва защо не бива да се репресират обратните. Това си е болест: като това да те боли корема. Бихте ли дискриминирали човек, който го боли корема? Някой някъде бива ли дискриминиран за това, че го боли корема? Не съм чувал изказвания тип "тия с болките в корема са бахти гадните; да умрат; който го боли корема - на сапун!".


naskoro pak go bqh pisala-nachi predi vreme sme imali sasedi det momchenceto kato e bilo na 3-4 godinki samo s kukli si igraelo i si slagalo razni fibichki po glavata,a bashtamu shtoto mn se pritesnqval da ne stane geiche postoqnno s nqkvi kulichki bramchal sled nego,ama deteto se kam kuklite klonqlo.....kakto i da e v puberteta maika mu go vodila na psiholozi razni,za da mu opraveli psihikata,toi sega e kam 23-24 godishen i oshte si e gei,taka che moje bi tova neshto ne vaznikva v puberteta,ami v mnogo po-ranen stadii :smt017

mi6ani
04-03-2007, 07:54
znachi i az da se izkaja za poreden pat v takava tema-principno nqmam nishto protiv nito homoseksualnite nito bi....prosto ne go razbiram,imam 2-3 takiva poznati,ne mislq che te sa s neshto po-razlichni ot nas,vse pak kakto se kaza jiveem v 21vek-vseki ima pravo na lichen izbor,a i tezi hora s nishto ne prechat na drugite,chesto pati daje dosta ot nas obshtuvat s homoseksualisti i ne razbirat tova....taka,che shtom ne prechi nqmam nishto protiv,vseki sam reshava s kogo shte si legne vse pak :wink:

mersi za izkazvaneto za6toto si e to4no taka. i az ne vi razbiram kakvo tolkova haresvate v dr. pol ama si mal4a i ne go pravq na problem :) mersi otnovo :-)

RoyTheReaper
04-03-2007, 07:55
Лекарства? Проблемът е в психиката, не в хормоните. Ти ако изпиеш 3 тона женски хормони, ще започнеш ли да се чувстваш като жена?

Транссексуалността се дължи точно на хормонални нарушения. В този случай обикновено се пият подходящи хормони (примерно транссексуалния мъж пие женски хормони) и се прави операция за смяна на пола.

`Death`Whore`
04-03-2007, 08:02
Да, де, аз имах предвид обратното.

temito
04-03-2007, 12:45
Лекарства? Проблемът е в психиката, не в хормоните. Ти ако изпиеш 3 тона женски хормони, ще започнеш ли да се чувстваш като жена?

Транссексуалността се дължи точно на хормонални нарушения. В този случай обикновено се пият подходящи хормони (примерно транссексуалния мъж пие женски хормони) и се прави операция за смяна на пола.


a az sam chuvala ,che transseksualnite sa maje,koito se pravqt na jeni,no ne sa obratni,smisal haresvat si jeni,no se oblichat kat jeni....tva go obesnqvashe nqkav transseksualen po TV,che toi prez denq se pravil na jena,no inache si imal priqtelka i tq nishto ne podozirala.....malko mi zvuchi nerealno,ama....spodelqm tova,koeto sam chula :-k

04-03-2007, 12:49
za ili protiv homseksualizma
da
ne
nqmam mnenie

:D:D:D:D moje li tolkova MALOUMNO da si krustish anketata :D

temito
04-03-2007, 12:52
za ili protiv homseksualizma
da
ne
nqmam mnenie

:D:D:D:D moje li tolkova MALOUMNO da si krustish anketata :D


spored men zaglavieto si e dobro-tochno i qsno :P

Undying
04-03-2007, 12:52
Аз съм за,или по-точно не ме вълнува.Сички сме хора,като се обичат,да се вземат.

04-03-2007, 12:54
za ili protiv homseksualizma
da
ne
nqmam mnenie

:D:D:D:D moje li tolkova MALOUMNO da si krustish anketata :D


spored men zaglavieto si e dobro-tochno i qsno :P

kvo mu e qsnoto?
za ili protiv
i posle da ili ne WTF
pishe se
"za"
"ne"
"nqmam mnenie"

RoyTheReaper
04-03-2007, 12:56
Лекарства? Проблемът е в психиката, не в хормоните. Ти ако изпиеш 3 тона женски хормони, ще започнеш ли да се чувстваш като жена?

Транссексуалността се дължи точно на хормонални нарушения. В този случай обикновено се пият подходящи хормони (примерно транссексуалния мъж пие женски хормони) и се прави операция за смяна на пола.


a az sam chuvala ,che transseksualnite sa maje,koito se pravqt na jeni,no ne sa obratni,smisal haresvat si jeni,no se oblichat kat jeni....tva go obesnqvashe nqkav transseksualen po TV,che toi prez denq se pravil na jena,no inache si imal priqtelka i tq nishto ne podozirala.....malko mi zvuchi nerealno,ama....spodelqm tova,koeto sam chula :-k

Това не е транссексуалност. Не знам какъв е точния термин на български, на английски му викат cross-dressing. За транссексуален Дет Хор даде най-точното определение.

temito
04-03-2007, 12:56
ne mislq,che si prav/a -pishe se "da ","ne",a ne kakto ti kaza "za","ne"

teardrop
04-03-2007, 14:40
Нямам нищо против хомосексуализма, нито бисексуализма. То си идва от психиката и си е точно болестно състояние, защото мъжът е създаден, за да бъде с жена и да продължат поколението. Но не може всички да сме еднакви в разбиранията си, в желанията си и в мненията си. Всички сме хора, а и аз лично не виждам хомосексуалистите с какво чак толкова пречат на другите. Щом им е добре така, това е важното.

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 14:47
не ми пре4ат! няммам нищо противив тях стига само някоя лисбиика да не ме нападна(пиша това за 3 път така 4е има и други такива теми)

AngelOfDarkness
04-03-2007, 17:06
Оф, гадни метали такива :-D
Аз също ЗНАМ, че е болестно състояние. Четох статия :) Всички са облъчениии ... Глупаво звучи, ама... е факт... и животните напоследак изпедерастявали по-често... И хората също... Светът се променя, мутира един вид, защото толкова умните представители на човешкия род го напълниха с отрови и глупости...

Против съм хомосексуалисти и "би"(би би)-та ... Не искам да се женят, да осиновяват деца и да ги възпитават...Най-малкото им дават пример....

Против съм дискриминацията. Може да са си заедно и да са щастливи, щом ги влече, да се женят, ама като нямат деца си е за тяхна сметка...Различни са, ама не ми пречат. Не ги разбирам...

И Lake_bodom е прав като цяло :smt006 .

mi6ani
04-03-2007, 19:47
tova da si obraten ne e bolest prosto taka sme se rodili nima ne sme kato vas i nie u4im,rabitim,4uvstva me.i kakva e razlikata m/u nas edinstveno s koi si lega me, s koi sme re6ili da spodelim jivota si. ne ni sadete za tova [-X

lips_of_anegel
04-04-2007, 04:42
za ili protiv homseksualizma
da
ne
nqmam mnenie

:D:D:D:D moje li tolkova MALOUMNO da si krustish anketata :D


spored men zaglavieto si e dobro-tochno i qsno :P

kvo mu e qsnoto?
za ili protiv
i posle da ili ne WTF
pishe se
"za"
"ne"
"nqmam mnenie"
ок,извинявам се за гре6ката ми,изобщо не ми е пукало как 6е ми е анкетата мога да ти кажа.просто исках да питам и тва е :-({|=

lips_of_anegel
04-04-2007, 04:48
tova da si obraten ne e bolest prosto taka sme se rodili nima ne sme kato vas i nie u4im,rabitim,4uvstva me.i kakva e razlikata m/u nas edinstveno s koi si lega me, s koi sme re6ili da spodelim jivota si. ne ni sadete za tova [-X
4есно да ти кажа наистина мноого хора ни съдят за това.аз преди 4 години бях казала 4е с моми4е никога няма да тръгна ::: и кво стана.то4но една година след кат го казах запо4нах да ходя по моми4ета.аз съм съгласна с mi6ani единственото по което се разли4аваме е тва с кой спим.просто е едно и съ6то,само 4е ние сме ре6или 4е 6е е с моми4е а не както попринцип.и все пак не може вси4ки да спазват някви строго определени норми от преди колко години и да мразим разли4ните.всеки има право да оби4а когото си иска :smt008