PDA

View Full Version : kak e po dobre?



biboto
04-03-2007, 07:58
iskam da popitam koe ti se otrazqva po dobre na mozuka po vreme na techno partita ili dnbpartita ili nekvi podbni. mn hora po vreme na partita vzimat amfetki ala bala pi6at si koz za da izdurjat pove4e da ama tazi kombinaciq- narkotici i takava muzika- kak se otrazqva ? i bez tva vseki znae 4e tozi tip muzika yvrejda do nqkva stepen mozu4nite kletki i t.n. i narkoticite suotvetno no koq kombinaziq e po dobra- s narkotizi na party il i bez na party? :-s

theEXPLOITED
04-03-2007, 08:00
8) Ami q zemi malko se zamisli predi da zadava6 t1pi v1prosi!

AciD
04-03-2007, 09:15
mi malko verno ti e tup vaprosa.. sus ili bez... koi kakto si izbere... otminaha vremenata na party-ta koito sa po 36 4asa primerno i ne se spira6... tam be6e zadaljitelno da zvima6, ama te i narkoticite ve4e ne sa sa6tite i partytata... sega edno 8-10 4asovo party kvo e??? ebasi az kato si spomnq 2000 2001 godina, to nqma6e kak da darji6. ama togava se drusahme za da izdrajame na partyto i muzikata... sega hodqt po partyta za da se drusat, ne gi e grija za muzikata

JunioR_
04-03-2007, 09:25
iskam da popitam koe ti se otrazqva po dobre na mozuka po vreme na techno partita ili dnbpartita ili nekvi podbni. mn hora po vreme na partita vzimat amfetki ala bala pi6at si koz za da izdurjat pove4e da ama tazi kombinaciq- narkotici i takava muzika- kak se otrazqva ? i bez tva vseki znae 4e tozi tip muzika yvrejda do nqkva stepen mozu4nite kletki i t.n. i narkoticite suotvetno no koq kombinaziq e po dobra- s narkotizi na party il i bez na party? :-s
Ако ме питаш мен---->Да не се надрусаш на техно парти означава,че не си за това парти O:)

IdiOtKa
04-03-2007, 11:23
темата е доста глупава ..със или без ?!
еми според закона ..определено без ...
а вече другото си е напълно и само твои избор ...

cherinka
04-03-2007, 11:33
еми според закона ..определено без ...


Ееееее, по закон, имаме право на 2гр. поста *.*

04-03-2007, 13:10
темата е доста глупава ..със или без ?!
еми според закона ..определено без ...
а вече другото си е напълно и само твои избор ...
aweeeeeee tva ne e po temata vuob6te!!! ](*,) ](*,) ](*,)
pita se koi e po dobriq i polezen na4in a ne zakoni ...ala bala
za men po dobriq e sus narkotici na party

FZ
04-03-2007, 20:15
ае кво се тровиш..най-добре без наркотици....

GoHardeR
04-03-2007, 21:17
emi mnogo zavisi kvo e partyto,ne znam shto si reshila 4e tazi muzika she otraziava zle na ''mozu4nite kletki'',vij na sluha-da,ama na kletkite po-skoro narkoticite im vliaiat zle...ina4e tva 4e elektronnata muzika i narkoticite vurviat ruka za ruka e fakt...no az li4no sum hodial na party sus i bez drugs i i v 2ta slu4aia sum si izkarvala perfe...vse pak ako otivash na niakva gabba she ti e po-dobre ako si imash neshto,vij za dnb-to 4adel+alcohol si e super...ta za tvoia vupros : ''s narcotici na partry ili bez"-koito kakto iska :)

GoHardeR
04-03-2007, 21:20
i ... tam be6e zadaljitelno da zvima6
ina4e kvo?ne puskat ?! :D

/wan`a`doo/
04-03-2007, 21:28
Kato ne sum se nadrusala i pak sum iztre6tqla maximalno se 4uvstvam mnogo udovletvorena 6ot gi vijdam kak vsi4ki sa naperkani ama az sum po-nenormalna i ot tqh kato sum si na estestveni sili xaxa a kato se nadrusam pak e taka samo deto muzikata e po-... blah ne znam i az kva("ibiza is..." e su6toto i az bih kazala) xaxaxa... to samoto party kato e qko i kato se kefi6 si te nadrusva samata muzika taka 4e ponqkoga nqmam nujda ot eXtri... za men party i narkotici ne vurvqt ruka za ruka... vajnoto za men e naglasata mi :-D a kak se otrazqva- ami opredleno izkrivqva ama az li4no to4no se 4uvstvam udovletvorena- kogato si legna umrqla v legloto i u6ite mi pi6tqt udovolstvieto e neveroqtno :twisted:

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 16:17
Според мен ти самата знаеш как ще ти е по-гот :wink: и също така мисля,че комбинацията музика+наркотици НЕ е по-вредна ако само се друсаш :-D Просто при някои ефекта е по-як ако си слушат и някфа музичка.Но в никъф случай не е задължително да ги правиш заедно и двете-както те кефи!!! :D

AciD
04-04-2007, 16:18
mi puskat ama ti se smeqt 4e si tragva6 po sredatata 6toto si skapan,i posle ti e shit 4e si propusnal partyto.... puk moje i da ne sa puskali, znam li... nikoga ne sam se opitvala da vlqza bez da pohapna nqkoe bonbon4e..... ama nikoi ne vi kara vas da vzimate be.... ebahti 6ibanite de4urliga, samo kritikuvat... da sam navrqla na nqkoi treva v ustata, bonbon v gurloto ili sprincovka v guza ne6to?!?!?

enclave
04-04-2007, 17:07
i bez tva vseki znae 4e tozi tip muzika yvrejda do nqkva stepen mozu4nite kletki

По-голяма тъпотия от това не съм чувал ! Хората в този форум просто ме изумяват !!! Музиката увреждала мозъчните клетки ?! what the fuck ? Такива изказвания като твойте са на хора с увредени мозъчни клетки по рождение..... :smt013 :smt011 Всеки шум, музика и звук над 120 dB уврежда слуховия апарат при системно и периодично прилагане.... ако щеш и чалгия слушай или класическа музика при високи децибели и след години ще ти се увреди слуха.... ама мозъка по рождение ти е зле момиче...


Ако ме питаш мен---->Да не се надрусаш на техно парти означава,че не си за това парти

Следващия малоумник. Ей на такива като тебе знаеш ли какви шамари искам да им набия ?!? Заради идиотчета като теб хората си мислят, че всички които слушат електронна и по-точно твърда електронна музика като хардтехното например са наркомани ! Знаеш ли колко пъти като са ме питали или разбирали, че си слушам само електронно от години насам и са ме изкарвали наркоман, а аз нито веднъж в живота си не съм опитвал дори !!! Това ме вбесява, честно! Да ви е*а майката ве ! То ако стаа дума можеш да се надереш като свиня и да отидеш на чалгия или на театър например..... хората с мнения като твойте не обичат музиката, а дрогата. Тъпак. Който си е кекав по принцип и не може да издържи партито докрай да си друса амфетите.... аз си издържам перфектно, който не може да "усети" музиката без екстази... да си го друса, аз си обичам музиката и без наркотици и като е добро партито и кадърен диджея, енергията сама си идва.... всяко парти на което съм бил (а те са били много от '98 насам), съм бил на чисто, или на масе преди и чак след края на партито, и кво не съм бил за там ли а? хахаха....... стига с тези малоумни изказвания бе, проумейте го накрая, че има и хора които наистина се радват на такава музика и без да са друсани ! на всякви тъпотии вече съм се наслушал и начел, ама точно тази болна тема не мога да я преглътна...

P.S. Сорри на всички за цинизма и обидите ми в този пост, по принцип не обичам да се изказвам така грубо, но просто няма как да се сдържа при наличието на такива простаци ! peace
:?

theEXPLOITED
04-04-2007, 19:12
8) QVNO OT SKORO VLIZA6 TUKA 6TE SVIKNE6 I AZ SE QDOSVAH PREDI 8)

enclave
04-04-2007, 20:38
8) QVNO OT SKORO VLIZA6 TUKA 6TE SVIKNE6 I AZ SE QDOSVAH PREDI 8)

Отскоро влизам, ама няма как да свикна точно с това. Аз за толкоз години не съм свикнал.... преди в даскало още като бях половината курс си мислеше съвсем сериозно че съм наркоман щото слушам такава музика. Сега е още по-зле.... на работа всички си мислят че съм ебаси злия наркоман, цялата фирма ме мисли за друсалка. Не че ме ебе толкоз за "имиджа" ми сред колегите, ама се ядосвам бе ! На тъпите им изказвания за тази музика се ядосвам, за това че съвсем сериозно ме мислят за наркоман се ядосвам.... ти не знаеш ква лудница е... мноо тъп филм, честно ! :(

Lolla
04-05-2007, 12:30
Techno ne slu6am mn mn ,ama me kefi \:D/ ...narkotici ne vzimam...No si misklq 4e ako se re6a nqkoi den zaduljitelno 6e otida na takova party i prosto 6e piiina nqkolko red bulla =;

michka20083
04-05-2007, 12:49
еми според закона ..определено без ...


Ееееее, по закон, имаме право на 2гр. поста *.*
епа мноу разбираш ма .. (нещо начетена си станала) хаха

biboto
04-05-2007, 13:51
i bez tva vseki znae 4e tozi tip muzika yvrejda do nqkva stepen mozu4nite kletki

По-голяма тъпотия от това не съм чувал ! Хората в този форум просто ме изумяват !!! Музиката увреждала мозъчните клетки ?! what the fuck ? Такива изказвания като твойте са на хора с увредени мозъчни клетки по рождение..... :smt013 :smt011 Всеки шум, музика и звук над 120 dB уврежда слуховия апарат при системно и периодично прилагане.... ако щеш и чалгия слушай или класическа музика при високи децибели и след години ще ти се увреди слуха.... ама мозъка по рождение ти е зле момиче...


Ако ме питаш мен---->Да не се надрусаш на техно парти означава,че не си за това парти

Следващия малоумник. Ей на такива като тебе знаеш ли какви шамари искам да им набия ?!? Заради идиотчета като теб хората си мислят, че всички които слушат електронна и по-точно твърда електронна музика като хардтехното например са наркомани ! Знаеш ли колко пъти като са ме питали или разбирали, че си слушам само електронно от години насам и са ме изкарвали наркоман, а аз нито веднъж в живота си не съм опитвал дори !!! Това ме вбесява, честно! Да ви е*а майката ве ! То ако стаа дума можеш да се надереш като свиня и да отидеш на чалгия или на театър например..... хората с мнения като твойте не обичат музиката, а дрогата. Тъпак. Който си е кекав по принцип и не може да издържи партито докрай да си друса амфетите.... аз си издържам перфектно, който не може да "усети" музиката без екстази... да си го друса, аз си обичам музиката и без наркотици и като е добро партито и кадърен диджея, енергията сама си идва.... всяко парти на което съм бил (а те са били много от '98 насам), съм бил на чисто, или на масе преди и чак след края на партито, и кво не съм бил за там ли а? хахаха....... стига с тези малоумни изказвания бе, проумейте го накрая, че има и хора които наистина се радват на такава музика и без да са друсани ! на всякви тъпотии вече съм се наслушал и начел, ама точно тази болна тема не мога да я преглътна...

P.S. Сорри на всички за цинизма и обидите ми в този пост, по принцип не обичам да се изказвам така грубо, но просто няма как да се сдържа при наличието на такива простаци ! peace
:?

bratleeeee mn si zlee :D:D:D:D:D:D :smt005 :smt005 :smt005 kvo se pra6 4e vsi4ko rabira6 i znae6
:D cccc :D:D:D:D ......v sly4aq ti si nai prostiq mai 6toto se misli6 za ne6to pove4e ot vsi4ki :D :smt019

theEXPLOITED
04-05-2007, 14:16
ABSOLIUTNO NA VSI4KI NI E QSNO 4E 4OVEKA NAISTINA RAZBIRA POVE4E OT TEB !
TI 4AK SEGA LI ZAGRQ?

enclave
04-05-2007, 15:24
bratleeeee mn si zlee :D:D:D:D:D:D :smt005 :smt005 :smt005 kvo se pra6 4e vsi4ko rabira6 i znae6
:D cccc :D:D:D:D ......v sly4aq ti si nai prostiq mai 6toto se misli6 za ne6to pove4e ot vsi4ki :D :smt019

Нищо не разбирам и нищо не знам. Освен това съм и тъп.... сигурно ще е заради техното !!! :roll: ...и един мармот завива сланина във вестник...

GoHardeR
04-05-2007, 18:20
mi puskat ama ti se smeqt 4e si tragva6 po sredatata 6toto si skapan,i posle ti e shit 4e si propusnal partyto.... puk moje i da ne sa puskali, znam li... nikoga ne sam se opitvala da vlqza bez da pohapna nqkoe bonbon4e..... ama nikoi ne vi kara vas da vzimate be.... ebahti 6ibanite de4urliga, samo kritikuvat... da sam navrqla na nqkoi treva v ustata, bonbon v gurloto ili sprincovka v guza ne6to?!?!?


lele lele lele!spoko be macka,kvo se razvihri?prosto mi stana semshno kak go kaza...a ina4e ako ne iskam niama kak da mi navresh ;D

cherinka
04-05-2007, 18:24
mi puskat ama ti se smeqt 4e si tragva6 po sredatata 6toto si skapan,i posle ti e shit 4e si propusnal partyto.... puk moje i da ne sa puskali, znam li... nikoga ne sam se opitvala da vlqza bez da pohapna nqkoe bonbon4e..... ama nikoi ne vi kara vas da vzimate be.... ebahti 6ibanite de4urliga, samo kritikuvat... da sam navrqla na nqkoi treva v ustata, bonbon v gurloto ili sprincovka v guza ne6to?!?!?


lele lele lele!spoko be macka,kvo se razvihri?prosto mi stana semshno kak go kaza...a ina4e ako ne iskam niama kak da mi navresh ;D

Ха "няма как". Спокойно, има си начини.

GoHardeR
04-05-2007, 18:25
i bez tva vseki znae 4e tozi tip muzika yvrejda do nqkva stepen mozu4nite kletki

По-голяма тъпотия от това не съм чувал ! Хората в този форум просто ме изумяват !!! Музиката увреждала мозъчните клетки ?! what the fuck ? Такива изказвания като твойте са на хора с увредени мозъчни клетки по рождение..... :smt013 :smt011 Всеки шум, музика и звук над 120 dB уврежда слуховия апарат при системно и периодично прилагане.... ако щеш и чалгия слушай или класическа музика при високи децибели и след години ще ти се увреди слуха.... ама мозъка по рождение ти е зле момиче...


Ако ме питаш мен---->Да не се надрусаш на техно парти означава,че не си за това парти

Следващия малоумник. Ей на такива като тебе знаеш ли какви шамари искам да им набия ?!? Заради идиотчета като теб хората си мислят, че всички които слушат електронна и по-точно твърда електронна музика като хардтехното например са наркомани ! Знаеш ли колко пъти като са ме питали или разбирали, че си слушам само електронно от години насам и са ме изкарвали наркоман, а аз нито веднъж в живота си не съм опитвал дори !!! Това ме вбесява, честно! Да ви е*а майката ве ! То ако стаа дума можеш да се надереш като свиня и да отидеш на чалгия или на театър например..... хората с мнения като твойте не обичат музиката, а дрогата. Тъпак. Който си е кекав по принцип и не може да издържи партито докрай да си друса амфетите.... аз си издържам перфектно, който не може да "усети" музиката без екстази... да си го друса, аз си обичам музиката и без наркотици и като е добро партито и кадърен диджея, енергията сама си идва.... всяко парти на което съм бил (а те са били много от '98 насам), съм бил на чисто, или на масе преди и чак след края на партито, и кво не съм бил за там ли а? хахаха....... стига с тези малоумни изказвания бе, проумейте го накрая, че има и хора които наистина се радват на такава музика и без да са друсани ! на всякви тъпотии вече съм се наслушал и начел, ама точно тази болна тема не мога да я преглътна...

P.S. Сорри на всички за цинизма и обидите ми в този пост, по принцип не обичам да се изказвам така грубо, но просто няма как да се сдържа при наличието на такива простаци ! peace
:?

bratleeeee mn si zlee :D:D:D:D:D:D :smt005 :smt005 :smt005 kvo se pra6 4e vsi4ko rabira6 i znae6
:D cccc :D:D:D:D ......v sly4aq ti si nai prostiq mai 6toto se misli6 za ne6to pove4e ot vsi4ki :D :smt019

abe ti lud li se be ?? za kvo da se misli za pove4e ot drugite,prosto razbira ot elektronna muzika 4oveka i si dava mnenieto,ti hopi da pishesh v temite za novoto pa4re na Azis i nie niama da si davame mnenieto tam,shtoto ne sme kompetentni mnogo!ama ti ouk ne si za tazi tema,taka 4e...paliii!

GoHardeR
04-05-2007, 18:27
Anormalni ste beeee !!

lost_yourself
04-05-2007, 18:37
off abe i vie ste edni!!!moje mnoo qko da si prekara6 na edin kupon i bez narkotici!!!i btw mejdu narkoticite i trevata ima golqma razlika..taka 4e.. ima razlika za ko staa vupros!!trevata.. de da znam az ne sum probvala ama pak si prek arvam mega qko !!

enclave
04-05-2007, 22:41
Никога не съм се мислил за нещо повече от другите ! Иначе мерси на всички...... whisskas ... мерси :oops:
btw Go HardeR какво стана ? Ти ходи ли на систъм ерър ? :-s

BrokenDreams
04-05-2007, 22:50
По принцип ти като вземеш такъв тип наркотик той започва да произвежа един хормон, който след 1ч. танци сам започва да си се произвежда => няма абсолютно никакъв смисъл (освен ако нямаш за цел да си увреждаш здравето)

sWeEt_SeEd
04-06-2007, 14:55
хм system error беше добро да ;-) леле не съм влизала тука точно поради тая причина,да не се нервирам и са пак виждам некфи некомпетентни мнения..наи смешното беше тфа,че хората пушат коз на партита ,за да издържат ахехах cool не знаех :mrgreen: попринцип на всички ни е ясно,е масата на парти друса и аз съм една от тах понякога...нормално е като на едно такова 'общество' му излезе такова име и всеки който слуша ,но не употребява да го причисляват към масата...просто тфа сме ние хората бе стадо,не го ли разбрахте.Не е само в България това,макар че тук е доста силно изразено щото хората са много тесногърди,не са отворени към новото и не приемат различията на другия,което е много жалко.Обикновено друсам,за да издържа...евала на човека по-нагоре дето си издържа и никога не е взимал,но аз си признавам,че се уморявам и понякога ми се доспива,просто някво напрежение.Опитах няколко пъти без и не стана.Както и да е.Въпрос на личен избор-вече е клише тфа,всеки го казва ама никой не го спазва и съди другите.Мен еди живот ми е достатъчен да го живея-и това е моят живот и се надявам всеки да си живее неговия без да се бърка в чуждите,ако тряаше да се бъркаме навсякъде сиурно штяхме да иаме по 5 6 живова..за тия дето се изживяват като Дева Мария сигурно ше е удоволствие :smt016
Та-дурса ти с ена парти-друсаш,не ти се друса-не друсаш.Тъпо е да определят характера и изобщо да критикуват един човек заради това каква музика слуша...са кфо като не слушам чалга да ходя и ад псувам всички чалгари и да им казвам,че са алкохолици,което не е лъжа(мнозинството са) ама не го правя ,защото преди всичко сме Хора
аз не общувам с музиката дето слуша 'еди кой' си а общувам с човека 'еди кой си',не говоря с дрехите му,с косата му,с начина му на живот ,приятелите му и тн всичко ,което е различно в него,щото той все пак е човешко същество не изрод деа!!! има право да си ходи както си иска.ама тфа е българина...на него все му е интересна чуждата чинийка ае rspct :smt006

slip_away
04-14-2007, 09:27
offfff ne uvrejda mozu4nite kletki a sluha dokolkot znam,kato sum hodila 1-2 puti na HITEX party i izlqza i ni6to ne 4uvam..tva e adskoto sturjene na glavata ti i to super ama super visoko,tai 4e se uvrejda sluha. a za narkoticite...basi raotata,vseki ve4e misli 4e tva 6e mu naprai kefa.vurvi pii vodka kolkoto da te hvane i togava otidi na parti,ne vi li stiga tva? ama ne vsi4ko jivo kato vidi edno kvo e i re6ava 4akai puk drugo da probvam..