PDA

View Full Version : Еми...пак ме мачкат...



Too Much Drama :|
04-03-2007, 09:58
Не виждам смисъл да я пиша цялата тая работа, може би, за да ми олекне... Преди няколко дена с приятеля ми направихме година и 3 месеца, откакто сме заедно. Вече бяхме започнали да си омръзваме, на него му беше ясно, че още изпитвам чувства към него, които обаче не са толкова силни, че да се нарекат любов. Аз също пределно добре знаех, че при него е същата ситуация. И въпреки това и двамата искахме да сме заедно. И ни беше хубаво. Да, обаче започнах да се обърквам по едно време. В един момент беше страшно мил, правеше всичко възможно да ми е добре, а в друг усещах как не може да ме трае. Наясно съм, че тва е нормално след толкова време, обаче той се държи адски странно - или сякаш ме обича, или сякаш ме мрази, няма средно положение, в което просто да можем да се посмеем без да ме обърка още повече и да не знам какво иска. Когато не е на кеф, се държи наистина гадно и ми става кофти, но пък когато ни е добре заедно, без да искам започвам да си внушавам, че хубавите моменти могат да компенсират лошите и болката. Когато го питах какво наистина иска от мен, той ми каза, че и той е объркан и не знае, че ме познава прекалено добре и понякога предпочита просто да е сам. Пак казвам - не го обичам, той също не ме обича. Но искам да съм с него, както и той с мен. Та значи все пак ще поискам съвет - какво да правя оттук нататък? Да се опитам ли да променя нещата или да спра дотук? Вероятно ще ми кажете "Послушай сърцето си", обаче в момента наистина не мога да чуя какво ми казва...

teardrop
04-03-2007, 10:06
Опитай се да внесеш нещо ново във връзката, защото явно доста сте си омръзнали и имате нужда от това. Правете други неща, ходете на различни места, говорете си за нови и интересни неща, внесете някакво тръпка, щом искате да сте заедно и да си оправите отношенията. Успех!

04-03-2007, 10:28
Щом ''не го обичаш'' като се влюбиш,ще видиш както ти показва сърцето...

ThePainIsReaL
04-03-2007, 10:48
Пате голямо си начи .. Имате нужда от разнообразие, иначе нищо няма да стане.
Отиде на хижа примерно само двамата. Насладете се на хубавото време, толкова неща могат да се правят, а вие се тормозите.. блааа

koalka
04-03-2007, 12:11
Опитайте се да оправите нещата.Щом се обичате всичко е възможно.Като се карате не се наранявайте нарочно, говори с него за това.

gamercheto_
04-03-2007, 12:35
Пате голямо си начи .. Имате нужда от разнообразие, иначе нищо няма да стане.
Отиде на хижа примерно само двамата. Насладете се на хубавото време, толкова неща могат да се правят, а вие се тормозите.. блааа

на същото мнение съм :P искате да сте заедно но не се обичате...луда работа.....

04-03-2007, 13:05
Опитай се да внесеш нещо ново във връзката, защото явно доста сте си омръзнали и имате нужда от това. Правете други неща, ходете на различни места, говорете си за нови и интересни неща, внесете някакво тръпка, щом искате да сте заедно и да си оправите отношенията. Успех!

И аз така мисля :)

sorceress
04-03-2007, 13:19
Щом не искаш да слушаш сърцето си то тогава може би трябва да послушаш неговото. Колкото и изтъркано да звучи седнете двамата да си поговорите и решете заедно дали си струва да сте заедно или сте изчерпали връзката си - все пак това засяга и него :wink:

alkobalko
04-03-2007, 13:28
Пате голямо си начи .. Имате нужда от разнообразие, иначе нищо няма да стане.
Отиде на хижа примерно само двамата. Насладете се на хубавото време, толкова неща могат да се правят, а вие се тормозите.. блааа

Напълно съгласна! Когато всичко е монотонно, няма начин да не си омръзнете.

BAYO
04-03-2007, 20:32
99% съм в положение като това на авторката. Напрао съм в безизходица, още по малко, че сме толкова далече 1 от друг. Ма такъв е света. Ако наистина държи на мене, ще се съберем след известно време, ако ли не ...ш' сменявам подписа #-o :?

Та тва се отнася и за тебе. Ако му покажеш, че го обичаш, тва ще му се хареса. Ще сте заедно и ще има весели и хубави моменти. Послушай съвета на колежките. Отидете сами някъде. Прекарайте 1 уикенд заедно сами далече от всички. Ще да ви се отрази добре. :smt004

PeAcH
04-04-2007, 18:25
Ami i az bqh v sa6tata situaciq,kogato hodeh s biv6eto si gadje.Vrazkata ni prodalji godina i polovina,kato na kraq se slu4va6e to4no sa6toto,ne go obi4ah i toi ne me obi4a6e,no prosto nemojehme edin bez drug,nqkaksi bqhme sviknali zaedno i mojebi za tova.V kraina smetka re6ihme 4e ve4e nqma smisal i skasahme,kato sled tova se vijdahme kato priqteli i pak ni be6e dobre.

honda^
04-04-2007, 18:36
Ти сама си казва666, 4е и 2мата искате да сте си заедно... Какъв тогава е проблема :-k (за666то ни задава666 въпроса да продължите ли връзката си или не). Поговори с него, помоли го да е сдържан(да не си го изкарва на теб, когато не му е на кеф). И дано не666тата се оправят :wink:

divo_kotence
04-04-2007, 18:43
ако бях на твое място нямаше да пропилявам толкова дълга връзка и щях да направя всичко възможно да я запазя...примерно да внеса малко разнообразие