PDA

View Full Version : Какви глупости сте чували?



KiLLeR_InSTiNkT
04-03-2007, 12:42
Интересно ми е да чуя мнението ви за наркотиците, тревата, алкохола, цигарите... Какви ли не глупости чета в този форум - някакви мнения от сорта, че от тревата се умира :lol:
Споделете някои глупости, които сте чували от някой или сте чели някъде, ще бъде забавно... ДА СЕ ПОСМЕЕМ ЗАЕДНО!

http://www.suomi.ru/forum/images/smilies/cannabis.gif

MACKA prez no6ta
04-03-2007, 13:11
OF boje i koe mu e sme6noto 4e ot trevata ne se omira ama pristrastqva6 se ,smenq6 s po tejak norkotik i omira6 .Po-dobre da ne se po4va s porocite ,kolkoto i banalno da zvu4i.Tva e moito mnenie.

KiLLeR_InSTiNkT
04-03-2007, 13:17
Аз познавам много хора, които освен трева друго не са опитвали. Зависи от човека най-вече, не е задължително като почнеш да пафкаш след това да минеш на твърдо...

04-03-2007, 14:14
OF boje i koe mu e sme6noto 4e ot trevata ne se omira ama pristrastqva6 se ,smenq6 s po tejak norkotik i omira6 .Po-dobre da ne se po4va s porocite ,kolkoto i banalno da zvu4i.Tva e moito mnenie.

Ето една глупост дето съм чувал. Ахахха. Даже и правописа е на ниво.

FZ
04-03-2007, 20:49
някои са ми казвали, че да се напушиш било по-безопасно от колкото да се напиеш..щото като си бил напушен можело да мислиш и расъждаваш, а като си пиян не можело....хаха

teenkopele
04-03-2007, 21:52
Започнеш ли да пушиш трева, след време задължително ще минеш на нещо по-така. :lol:

mad_doggy
04-04-2007, 00:25
az da ti kaja 4esnooo voubshte ne mi e zabavno 4e jiveq v durjava pulna s idioti da ima hilqdi super apsurdno smeshni neshta det sum 4uval nooo po skoro nevejestvoto me drazni ot kolkoto da mi e smeshno tva e det iskam da kaja are ... mir

KiLLeR_InSTiNkT
04-04-2007, 06:34
Мда, всъщност най-трагичното е, че хора, които си нямат и най-малка представа - чули-недочули ми разправят някакви невероятни абсурди и се дразня ужасно много... Ако от тревата се умираше досега да съм умряла 100 пъти... Или пък, че задължително като се пуши трева се минава на нещо по-така - не е вярно - пробвала съм някои неща, но не се друсам. Мисля, че няма смисъл да се хабя повече и да обяснявам, защото така или иначе има хора, които ще си кажат - "да бе тая кви ги говори". Засега спирам.

IdiOtKa
04-04-2007, 10:01
някои са ми казвали, че да се напушиш било по-безопасно от колкото да се напиеш..щото като си бил напушен можело да мислиш и расъждаваш, а като си пиян не можело....хаха
ами не намирам какво смешно има в това. .освен че е вярно , а ти си мислиш че са пълни глупости ..няма лъжа ... била съм и пияна и много пияна , напушена и много напушена ...и мога да открия разликите ..просто постоянно все повече се обеждавам че алкохола е мно тъпо нещо !!

04-04-2007, 16:53
Пушете си тревата, бодете се, шмъркайте. Само не забравяйте че обществото не толерира такива хора и ги отблъсква. Иначе казано - превръщате се в аутсайдери.

Щом ви харесва да сте Аутсайдери, keep goin'.

theEXPLOITED
04-04-2007, 17:06
Пушете си тревата, бодете се, шмъркайте. Само не забравяйте че обществото не толерира такива хора и ги отблъсква. Иначе казано - превръщате се в аутсайдери.

Щом ви харесва да сте Аутсайдери, keep goin'.
mi to i az ne toleriram ob6testvoto ama k'vo na nqkoi puka li mu?

enclave
04-04-2007, 18:36
Трите най-големи глупости които съм чувал в реалния живот (и то ги чувам доста често), форума и нета като цяло не ги броя, щото вече се отчаех от това какви глупаци има и какви тъпотии се пишат, та какво чувам редовно:

1. Към джойнт се пристрастяваш, има и абстененция :-D
2. Пафкаш ли трева, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще продрусаш и по-тежки неща.
3. Слушаш ли електронна музика (по-точно някъв вид техно или транс) => СИ НАРКОМАН ! :smt013

В последно време поради явното увеличаване на паляците, които прослушаха хаус вече той не се брои в това число... тоест който слуша хаус може и да не е наркоман. Но недай си боже да слушаш psychedelic или hardtechno то задължително си друсалка, няма начин !

.... да се смея ли, да рева ли... е*али мааму.... :smt005

warp
04-04-2007, 23:09
Не обичам да слагам хората под общ знаменател, но по мои наблюдения донякъде е така.

Няма какво да се лъжем - дъртите алкохолици се кефят на чалгата, младите псевдомодерни, изродени гъзари слушат електронно и се друсат.

Мисла, че ше му мине модата и на това... да му мислят тея, които си убиват мозъците.

Между другото - против наркотиците съм, но се кефа да гледам друсалки отстрани. Може би се кефа на чужд гръб де, но радват

warp
04-04-2007, 23:46
Аз като бях малак използвах израза "пуша наркотици" иронично, щото мислех, че не могат да се пушат :/ Какъв глупак съм бил!

teenkopele
04-05-2007, 06:43
Мама:(цитирам дословно) "Мръсна малка,наркоманке,ходиш на тия партита за да шмъркаш трева и ми се прибираш като парцал"
Пак мама: "Една дръпка,едно боцване те дели от зависимостта,от пропастта,но ти не го осъзнаваш"
Чистачка в 1ви блок в Студентски Град: "Знам ги,виждала съм ги,крият се за да се бодат с трева,гадините"
Една моя позната(за нейно добро няма да споменавам имена) :lol: : "И ти сега какво...Не можеш без да си вземеш дозата трева,нали?"
No Comment. :lol:

Ахахахахаха :lol: !
Пример за това колко неинформирани са някои хора.

Lolla
04-05-2007, 13:23
To prosto be6e tolkova tragi4no 4e naprao ne e za pred hora ....ot nqkoi, koito ne sa "obrazovani" moje da se 4uqt ne6ta ot sorta pu6at treva=drusat se, 4e trevata se sviva v listove ot tetradka :!: :?: oi t.n Abe mai vmesto da se smeeeem trqbva da se napravi tema (ako nqma de ) za tezi ne6ta..... :roll:

matkabitoooo
04-07-2007, 14:14
Мама:(цитирам дословно) "Мръсна малка,наркоманке,ходиш на тия партита за да шмъркаш трева и ми се прибираш като парцал"
Пак мама: "Една дръпка,едно боцване те дели от зависимостта,от пропастта,но ти не го осъзнаваш"
Чистачка в 1ви блок в Студентски Град: "Знам ги,виждала съм ги,крият се за да се бодат с трева,гадините"
Една моя позната(за нейно добро няма да споменавам имена) : "И ти сега какво...Не можеш без да си вземеш дозата трева,нали?"
No Comment.
_________________

If I am the storm if I am the wonder...Will I have a flashlights nightmares?...
Цитат:


hahaah,tova be6e mnogo dobro! =D> na men,mi vikaha 4e da pu6i6 treva e bolest i nqma spirane,no kato me hvanela edin pat policiqta i sam 6tqla vednaga da spra!hahaha,kakto i ve4nata prostotiq"parvata drapka treva e vhodna vrata kam narkoticite i po-speciqlno sled parviq masur idva red na pompata!" :shock:
We smoking Buda!

No_LiMiTe^f
04-09-2007, 00:21
Една приятелка ми беше казала че сам напушена защото са ми разширени зениците!
Или пък има някои които още си мислят че листенцата се пушат!
Сякфи такива има!
Между другото не ми хареса началото на темата защото всички почнаха да говорят в каква държава сме живеели,пък темата трябваше да е забавна!

niGGa
04-09-2007, 10:57
Майка ми каза че пуша след като намери 1 счупена запалка в джоба ми. Интересното е, че тогава не пушех.. :lol:
Баща ми ми разправяше, как ше ми окапе ташака щом пуша трева :lol:
Една приятелка каза, че пушенето е като срането.. няма спиране каквото и да правиш..

Шишарка
04-10-2007, 09:09
Най-големия бисер който съм чувала е че може да те хване СПИН като пушиш трева :lol: Има други изцепки свързани с тревата ма са много...
Друг бисер беше че амфетите били безвредни

rootsniky
04-10-2007, 09:16
някои са ми казвали, че да се напушиш било по-безопасно от колкото да се напиеш..щото като си бил напушен можело да мислиш и расъждаваш, а като си пиян не можело....хаха

eto q 2rata smeshka haha; dori da se najointish nikoga nqma da te izbie na agresiq osven ako si prost kato toq deto go e kazal tva i posle toq deto go e napisal tuka

rootsniky
04-10-2007, 09:28
Now, they all say its not good to smoke it. I've been growing up with the thought that smoking dope would leed to other kinds of drugs like Heroin and Cocaine. They also learned me that smoking marijuana would kill me. As far as I can see it now, nothing of it all is true.

04-10-2007, 15:27
Интересна тема браво на човека който я пуснал!

Другото ... някой писа, че хората вече взеха да ходят по партита и да се друсат ... ДА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ТАКА ....
просто поколението ни е такова сорта ни е такъв .... ходил съм на партита друсал съм, но един ден ... се замислих ... защо ходя на парти зада друсам ... немога ли без това ... неходя ли на парти зада видя любимия си дижей зад пулта как взривява публиката и немога ли да пробвам без наркотици, а само на биричка и енергийни напитки ....
Да ест боляха ме краката едвам се държах да танцувам, но ми беше мега яко .... (това беше последното парти) в смисъл такъв минах етап в който ми беше мега скучно без наркотици .... без нещо да ме разпусне и да имам така наречената "енергия" но така и така ... пробвах 2-3 пъти реших на едно страхотно парти да се пробвам пак .... защото очаквах музиката да е перфектна (Simon & Shaker) ест това се получи зарадвах се ... и вече съм реших (2-3 бири + 3-4 води + 2-3 шарка и съм горе) просто няма смисъл.... а тревата няма смисъл да я обсъждаме за мен това неможе да се нарече наркотик .... даже се чудя защо е забранена ... непознавам хора пристрастени към трева ... имало е моменти в който съм пушил всеки ден без спра ... но и това отмина вече и трева непуша ...
Абе просто съм перфектен бе :П недрусам, пия(по поводи) и недрусам ...
Която иска да ме зима :)

KiLLeR_InSTiNkT
04-10-2007, 18:35
Интересна тема браво на човека който я пуснал!

Другото ... някой писа, че хората вече взеха да ходят по партита и да се друсат ... ДА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ТАКА ....
просто поколението ни е такова сорта ни е такъв .... ходил съм на партита друсал съм, но един ден ... се замислих ... защо ходя на парти зада друсам ... немога ли без това ... неходя ли на парти зада видя любимия си дижей зад пулта как взривява публиката и немога ли да пробвам без наркотици, а само на биричка и енергийни напитки ....
Да ест боляха ме краката едвам се държах да танцувам, но ми беше мега яко .... (това беше последното парти) в смисъл такъв минах етап в който ми беше мега скучно без наркотици .... без нещо да ме разпусне и да имам така наречената "енергия" но така и така ... пробвах 2-3 пъти реших на едно страхотно парти да се пробвам пак .... защото очаквах музиката да е перфектна (Simon & Shaker) ест това се получи зарадвах се ... и вече съм реших (2-3 бири + 3-4 води + 2-3 шарка и съм горе) просто няма смисъл.... а тревата няма смисъл да я обсъждаме за мен това неможе да се нарече наркотик .... даже се чудя защо е забранена ... непознавам хора пристрастени към трева ... имало е моменти в който съм пушил всеки ден без спра ... но и това отмина вече и трева непуша ...
Абе просто съм перфектен бе :П недрусам, пия(по поводи) и недрусам ...
Която иска да ме зима :)

Ще има кандидатки сигурна съм :smt016 хехе
Иначе друго, което съм чувала, че хората затъпяват от джойнта. Не бих казала, защото все още мога да разсъждавам, но е вярно, че краткотрайната памет се прецаква яко - имам жив пример...

AciD
04-10-2007, 20:01
mi v toq forum 4eta naj golemite gluposti... ama vse pak sa deca tezi koito pi6at... i pak sa si gluposti

mad_doggy
04-10-2007, 20:43
nai golqmata glupost koqto sum 4uval e 4e gluposta ima krai

teenkopele
04-11-2007, 06:57
nai golqmata glupost koqto sum 4uval e 4e gluposta ima krai

Ахахахах :smt005 , това е добро! :lol:

04-12-2007, 13:06
Edna poznata mi besge kazala che vinagi kogato se napushvash ZADULJITELNO shte povrushtash :-D :mrgreen: :-D I oshte mnogo mnogo gluposti ot roda che koito pushi treva e narkoman ili che trevata e pristrastqema......xAXaxA

mad_doggy
04-13-2007, 03:19
Edna poznata mi besge kazala che vinagi kogato se napushvash ZADULJITELNO shte povrushtash :-D :mrgreen: :-D I oshte mnogo mnogo gluposti ot roda che koito pushi treva e narkoman ili che trevata e pristrastqema......xAXaxA ako znaete kolko mnogo vi zavijdam 4ee gledate sus smqh na tiq neshta ii sa vi zabavni

AciD
04-15-2007, 21:16
mad_doggy na4i sme dvama

rootsniky
04-15-2007, 22:34
haha abe vie kakvi ste;drusam s muzika i se chuvstvam chovek

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
04-16-2007, 18:37
***

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-16-2007, 19:53
аве ква да кажа преди ги смятах за голяма глупост и цигарите и алкохола даже до преди 2 седмици не бих близнала квото и да било ама сега и пия и пуша само дето не съм вземала още никви наркотици и не смятам и да го правя...

KiLLeR_InSTiNkT
04-16-2007, 20:13
Не ми е ясно само за някои хлапета защо не се информират преди да пробват нещо - какви може да са последствията примерно и т.н. Тъпо е за мен да пробваш нещо, само защото всичките ти приятели са опитвали и ти също да се направиш на гъзе - да не останеш по-назад.
Поне ако ще взимате нещо - вземете прочетете това онова...
Отклоних се от темата ама какво да се прави...

enclave !
04-16-2007, 21:47
Щото са прости лапета, ето за това ! :o

rootsniky
04-16-2007, 22:42
sichki sa prosti, nedejte da sudite ostanalite

rosskata
04-16-2007, 23:01
Бисери колкото искаш... Най- забавно ми беше, като ми казаха, че амфетите са мнооооооооого по- безвредни от алкохола... :shock: И то това ми го каза момиче, което ако не се насмърка, не може да дойде на работа... Защото вечерта е била някъде, смъркала е , избухвала е, не е спала, и после е толкова жалка картинка, реве нонстоп, и в крайна сметка пак смърка, за да се вдигне... :lol:
Другия бисер е, че тревата е безвредна...

И въобще някои хора не можаха да разберат, че безвредни наркотици няма... :roll:

punisher
04-17-2007, 13:06
:arrow: От цигарите се отслабва 3 кг. на седмица [size=9](ако беше вярно целия свят щеше да пуши)

Не.Ако беше вярно целия свят щеше да е слаботелесен.

а по-горе видях едно ''ако слушаш електронна музика си наркоман :-D е такава мъдрост не бях чувала...
мръсна наркоманка..не ме е срам... =;

theEXPLOITED
04-17-2007, 13:44
haha abe vie kakvi ste;drusam s muzika i se chuvstvam chovek
MI ZEMI NAPI6I O6TE MALKO OT PESENTA BE.....NE VIJDA6 LI KAKVI SME A 4E ZADAVA6 GLUPAVI VAPROSI-NIE SME NARKOMANI AKO TI NE SI TAKAV GET OUT OF HERE..........BASI

rootsniky
04-17-2007, 16:58
zyl i grub kvo hrani bez prichina haha

~!PaCiTy!~
04-18-2007, 13:38
v toq forum pro4etoh nai golemite gluposti za trevata kato primer 4e ot trevata se omira,4e se pristrastqva6 i kfi li ne takiva gluposti

IGNGN
04-18-2007, 13:59
ot trevata ne se omira ama pristrastqva6 se ,smenq6 s po tejak norkotik i omira6 .Po-dobre da ne se po4va s porocite ,kolkoto i banalno da zvu4i.Tva e moito mnenie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Колко неграмотност има на този свят...

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 16:16
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88988 тццц

LannyBarbie
04-30-2007, 17:29
OF boje i koe mu e sme6noto 4e ot trevata ne se omira ama pristrastqva6 se ,smenq6 s po tejak norkotik i omira6 .Po-dobre da ne se po4va s porocite ,kolkoto i banalno da zvu4i.Tva e moito mnenie.
:smt005 :smt005 :smt005 :shock:

04-30-2007, 18:48
най- голямата тъпня по темата е самата дума "наркотици" :smt017
ако изполваме неточна терминология ще можем ли някога да се изразим
точно??

bai_brother
04-30-2007, 20:21
Не обичам да слагам хората под общ знаменател, но по мои наблюдения донякъде е така.

Няма какво да се лъжем - дъртите алкохолици се кефят на чалгата, младите псевдомодерни, изродени гъзари слушат електронно и се друсат.

Мисла, че ше му мине модата и на това... да му мислят тея, които си убиват мозъците.

Между другото - против наркотиците съм, но се кефа да гледам друсалки отстрани. Може би се кефа на чужд гръб де, но радват

Хахахахахахахахахахахахах аха.
Е по тъпо нещо не съм чувал. Как е възможно да определиш че един човек е наркоман , пияница или какъвто ида било по това каква музика слуша.
По тая логика излиза че всички трябва да слушаме класическа и народна музика за да не попаднем в групата на аутсайдерите което е пълна глупост.
Значи аз слушам всякаква музика (зависи от това в какво настроение съм) е какъв съм тогава ?
Можеби от всичко по малко а?

А по темата:
Незнам какво разбира под глупости пусналия темата , но най голямата глупост която съм чувал е това дето го разправят всички пиклювци и пикли дето взимат разни хапчета и прахове и пушат разни треволяци и други глупости че всеки сам решавал какво да прави с живота си и никой не можело и нетрябвало да решава вместо него.

Е кажете ми какви решения може да взема един 14-15 годишен пръдльо дето незнае още каде се намира?

Ето това е най голямата глупост според мен.

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 22:10
Не обичам да слагам хората под общ знаменател, но по мои наблюдения донякъде е така.

Няма какво да се лъжем - дъртите алкохолици се кефят на чалгата, младите псевдомодерни, изродени гъзари слушат електронно и се друсат.

Мисла, че ше му мине модата и на това... да му мислят тея, които си убиват мозъците.

Между другото - против наркотиците съм, но се кефа да гледам друсалки отстрани. Може би се кефа на чужд гръб де, но радват

Хахахахахахахахахахахахах аха.
Е по тъпо нещо не съм чувал. Как е възможно да определиш че един човек е наркоман , пияница или какъвто ида било по това каква музика слуша.
По тая логика излиза че всички трябва да слушаме класическа и народна музика за да не попаднем в групата на аутсайдерите което е пълна глупост.
Значи аз слушам всякаква музика (зависи от това в какво настроение съм) е какъв съм тогава ?
Можеби от всичко по малко а?

А по темата:
Незнам какво разбира под глупости пусналия темата , но най голямата глупост която съм чувал е това дето го разправят всички пиклювци и пикли дето взимат разни хапчета и прахове и пушат разни треволяци и други глупости че всеки сам решавал какво да прави с живота си и никой не можело и нетрябвало да решава вместо него.

Е кажете ми какви решения може да взема един 14-15 годишен пръдльо дето незнае още каде се намира?

Ето това е най голямата глупост според мен.

Не всички, които са почнали да взимат такива неща са по на 15 години... А и всеки решава сам за себе си. Някои го правят просто, за да видят какво е, а други, защото това е начин за решение на техните проблеми. Повярвай не съм на 15 и ми е късно вече да се зарибявам, но за някои хора това е начин на живот и нямаш право да ги съдиш, защото те си имат глави на раменете и знаят какво правят - за тяхна сметка си е. Никой няма да те послуша дори да почнеш да обясняваш колко е лошо и т.н. Уважавай избора на другите, какъвто и да е той!

bai_brother
04-30-2007, 23:54
[/quote] Не всички, които са почнали да взимат такива неща са по на 15 години... А и всеки решава сам за себе си. Някои го правят просто, за да видят какво е, а други, защото това е начин за решение на техните проблеми. Повярвай не съм на 15 и ми е късно вече да се зарибявам, но за някои хора това е начин на живот и нямаш право да ги съдиш, защото те си имат глави на раменете и знаят какво правят - за тяхна сметка си е. Никой няма да те послуша дори да почнеш да обясняваш колко е лошо и т.н. Уважавай избора на другите, какъвто и да е той![/quote]


Ок прав си за това че всеки сам решава но :
1.Това не начин за решаване на каквито и да било проблеми и
2.Ок приемам твоята позиция и това че ти сам можеш да решиш след като не си малък.
Но кажи ми какво решение може да вземе едно 14-15 годишно лапе което незнае как да отвори шише бира но си мисли че е голямо келеме?

KiLLeR_InSTiNkT
05-01-2007, 00:25
Не всички, които са почнали да взимат такива неща са по на 15 години... А и всеки решава сам за себе си. Някои го правят просто, за да видят какво е, а други, защото това е начин за решение на техните проблеми. Повярвай не съм на 15 и ми е късно вече да се зарибявам, но за някои хора това е начин на живот и нямаш право да ги съдиш, защото те си имат глави на раменете и знаят какво правят - за тяхна сметка си е. Никой няма да те послуша дори да почнеш да обясняваш колко е лошо и т.н. Уважавай избора на другите, какъвто и да е той![/quote]


Ок прав си за това че всеки сам решава но :
1.Това не начин за решаване на каквито и да било проблеми и
2.Ок приемам твоята позиция и това че ти сам можеш да решиш след като не си малък.
Но кажи ми какво решение може да вземе едно 14-15 годишно лапе което незнае как да отвори шише бира но си мисли че е голямо келеме?[/quote]

Лошото е, че за тях това е гъзария в повечето случаи, но още по-жалкото според мен е, че те започват да взимат еди какво си само защото техните приятели са почнали и дори не знаят елементарни неща свързани с даденото вещество... Би било добре поне ако са си наумили да взимат нещо да вземат да прочетат това оновапреди това, за да не стане някой фал при употребата. Всъщност тази тема я пуснах, защото ме е яд какви глупости ръсят относно тревата най-вече. Само да ти кажа, че съм момиче :wink:

bai_brother
05-01-2007, 00:32
Ок извини ме ако някъде са ти писал в мъжки род. :oops:

И мен точно това ме дразни което и теб и затова казвам че ми е писнало да слушам от разни пишлегарчета че вече били големи и можели да правят каквото си поискат.

KiLLeR_InSTiNkT
05-01-2007, 02:20
Няма проблем, просто ме е яд, че хора, които не разбират се правят, че разбират :wink:

bloodybaby
06-06-2007, 15:53
Интересно ми е да чуя мнението ви за наркотиците, тревата, алкохола, цигарите... Какви ли не глупости чета в този форум - някакви мнения от сорта, че от тревата се умира :lol:
Споделете някои глупости, които сте чували от някой или сте чели някъде, ще бъде забавно... ДА СЕ ПОСМЕЕМ ЗАЕДНО!

http://www.suomi.ru/forum/images/smilies/cannabis.gif
Чувала съм всепризнатата особено сред глупавичките тийнове, глупост, че тревата не е вредна!

06-06-2007, 17:12
Глупавичките тийнове...уау. :shock:
Съжалявам, че всички под 20г. не са ти на нивото, лельо.

KiLLeR_InSTiNkT
06-06-2007, 17:46
Знам, че тревата е вредна. Само едно нещо ме дразни жестоко - защо по дяволите всички си мислят, че разбират от всичко и дори без да са се информирали говорят неща, които са абсурдни? Тази тема за мен отдавна загуби смисъла си, но все пак мисля, че дори да не употребяват наркотици - тийнейджърите трябва да са наясно с опасностите, които те крият. Това е от мен.

bloodybaby
06-06-2007, 19:03
Глупавичките тийнове...уау. :shock:
Съжалявам, че всички под 20г. не са ти на нивото, лельо.
Не всички :-D Само фъстъци като теб :-D

bloodybaby
06-06-2007, 19:06
все пак мисля, че дори да не употребяват наркотици - тийнейджърите трябва да са наясно с опасностите, които те крият. Това е от мен.
:smt023

06-07-2007, 08:32
Трите най-големи глупости които съм чувал в реалния живот (и то ги чувам доста често), форума и нета като цяло не ги броя, щото вече се отчаех от това какви глупаци има и какви тъпотии се пишат, та какво чувам редовно:

1. Към джойнт се пристрастяваш, има и абстененция :-D
2. Пафкаш ли трева, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще продрусаш и по-тежки неща.
3. Слушаш ли електронна музика (по-точно някъв вид техно или транс) => СИ НАРКОМАН ! :smt013

В последно време поради явното увеличаване на паляците, които прослушаха хаус вече той не се брои в това число... тоест който слуша хаус може и да не е наркоман. Но недай си боже да слушаш psychedelic или hardtechno то задължително си друсалка, няма начин !

.... да се смея ли, да рева ли... е*али мааму.... :smt005а да това е от мойта тема май за техното и хауса че ако слушаш значи си чалгар или нещо такова беше чакай че съм позабраил дееба
та начи най голямата глупост е"да пак си се надрусал.ти си се пристрастил като лайно" :smt005

KiLLeR_InSTiNkT
06-07-2007, 08:43
Чувала съм също така, че бивш наркоман няма - е, има доста примери, че има. Не знам какво всички са си втълпили, че всички умират. Може да са малко тея хора, но ги има.

bloodybaby
06-07-2007, 08:56
Чувала съм също така, че бивш наркоман няма - е, има доста примери, че има. Не знам какво всички са си втълпили, че всички умират. Може да са малко тея хора, но ги има. :smt023
Подкрепям :!:
Който е употребявал, но спрял със сигурност познава и други такива!
Останалите просто си говорят и си пускат теории =;

KiLLeR_InSTiNkT
06-07-2007, 09:16
Аз не съм почвала, за да спирам, но е вярно, че съм опитвала някои неща. Но имам познати, макар да са много малко, които са чисти от доста време. Просто има много глупави разсъждения от страна на по-младите /не че аз не съм/ и пак се повтарям, това ме вбесява. надявам се след няколко години да осъзнаят някои неща. :wink:

06-07-2007, 17:59
Интересна тема браво на човека който я пуснал!

Другото ... някой писа, че хората вече взеха да ходят по партита и да се друсат ... ДА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ТАКА ....
просто поколението ни е такова сорта ни е такъв .... ходил съм на партита друсал съм, но един ден ... се замислих ... защо ходя на парти зада друсам ... немога ли без това ... неходя ли на парти зада видя любимия си дижей зад пулта как взривява публиката и немога ли да пробвам без наркотици, а само на биричка и енергийни напитки ....
Да ест боляха ме краката едвам се държах да танцувам, но ми беше мега яко .... (това беше последното парти) в смисъл такъв минах етап в който ми беше мега скучно без наркотици .... без нещо да ме разпусне и да имам така наречената "енергия" но така и така ... пробвах 2-3 пъти реших на едно страхотно парти да се пробвам пак .... защото очаквах музиката да е перфектна (Simon & Shaker) ест това се получи зарадвах се ... и вече съм реших (2-3 бири + 3-4 води + 2-3 шарка и съм горе) просто няма смисъл.... а тревата няма смисъл да я обсъждаме за мен това неможе да се нарече наркотик .... даже се чудя защо е забранена ... непознавам хора пристрастени към трева ... имало е моменти в който съм пушил всеки ден без спра ... но и това отмина вече и трева непуша ...
Абе просто съм перфектен бе :П недрусам, пия(по поводи) и недрусам ...
Която иска да ме зима :)
И при мен се получи нещо подобно. Всъщност почнах да друсам преди да почна да ходя по партита, но както и да е. Обикновено си патках по партита, но в крайна сметка реших да пробвам без и видях че ми е също толкова яко. Само като чуя музиката и си изригвам, в крайна сметка обаче не съм спрял, от време на време си друсам, всеки знае, че има партита, които просто те задължават, който е ходил на Марио Раниери или на Випер ХХЛ знае за кво говоря \:D/ . Смях ми е като гледам някви фешън газарчета дет са друсат щот е модерно и най важното ходят по партита шот е модерно и изобщо не моат да изригнат като хората. Ето това е най-смешното, 14 15 годишни хлапета издрусали вече, а още по-смешното е тези които се правят на надрусани, щото го мислят за голяма газария. Истината е че по-късно хората изобщо не гледат с добри очи на това. В 12 клас като бях повечето зимаха по партита, а почти сички пушехме масури. Сега съм първи курс и много малко има такива.

SUGAR_F
06-07-2007, 18:08
hxaxh az nai-golqmata glupost koqto bqh 4uvala e 4e kato pu6i6 cigari na4i si narkoman xqxqxqx :-D :-D

bloodybaby
06-07-2007, 19:53
най-голямата глупост която съм чувал беше че НЕ съм наркоман :smt005
Е щом открито го казваш това, значи наистина не си.Наркоманите не си признават...А тези, дето си признават, просто парадират с наркотиците, които употребяват...
Поне аз мисля така, а и така съм чувала от доста хора...

teenkopele
06-08-2007, 04:38
най-голямата глупост която съм чувал беше че НЕ съм наркоман :smt005

...че ти какво друсаш? :twisted:

06-11-2007, 21:41
амеаможе и да е вярно-4ух 4е ако 6мърка6 само с лявата ноздра може да ослепее6,мн тъпо зву4и наистина...да се оправят леваците аз сам си с дясната :)

06-11-2007, 21:57
аз откак се помня слу6ам хаус а друсам от 3-4 год.така 4е музиката не е никав критерии.от 1 год.прослу6ах drum'n'bass i kво зна4и ве4е сам хероинов така ли?

MindGames
06-11-2007, 23:14
Разбирачи бол...че ако слушам опера какво ? - тамагочи ли тряя съм ? ](*,) ](*,) :smt017

06-12-2007, 06:27
аз откак се помня слу6ам хаус а друсам от 3-4 год.така 4е музиката не е никав критерии.от 1 год.прослу6ах drum'n'bass i kво зна4и ве4е сам хероинов така ли?
Кой те е излъгал,че дръм енд бейсърите друсат хероин? :lol: :lol: :lol:
Иначе bloodybaby наркоманите си признават,че друсат...Смис,тези на херца нз,но аз не познавам човек,когото друса и не си признава.Иначе ми стана забавно един коментар на една позната
"Леле сещаш ли се Биби?-Да.-Тя сега е станала наркоманка,пропадна,ходи в Червило и друса кокаин и от време на време марихуана,трябва да и се помогне какво ще правим?"
гледах като заклано пиле :lol: :lol: :lol:

06-12-2007, 10:45
най-голямата глупост която съм чувал беше че НЕ съм наркоман :smt005

...че ти какво друсаш? :twisted:
тупам амфетки(редовно),пуша си холандец(редовно),екстази (ама рядко >< ) :twisted:
Тупай ти, ама ЮНАК като та набара и духаш кура.

06-12-2007, 17:07
Така, нова порция изказвания на мама. :lol:
"И сега като те вкарат в затвора за притежание??!" (за етикета, каквито и да са властите,за едно слирче в затвор не вкарват 17 годишни) :lol:
"Не миличка,успокой се,ела тук,седни,спокойно,в момента получаваш абстиненция,организма ти иска трева,успокой се,ще мине" (за етикета,просто се бяхме скарали и аз сууупер много й се развикай)
:lol:
За етикета майка ти явно просто се притеснява за теб и пак за етикета я й дай някаква литература по въпроса да изясни малко нещата

VerryBerry
06-12-2007, 18:00
vseki vid narkotik,bilo lek ili tejak si ima svoite opasnosti..a trevata vodi do 6izofreniq,ako mn q pu6i6,koito nevqrva..6te razbere a i dr sa si opasni..

06-12-2007, 19:10
vseki vid narkotik,bilo lek ili tejak si ima svoite opasnosti..a trevata vodi do 6izofreniq,ako mn q pu6i6,koito nevqrva..6te razbere a i dr sa si opasni..
Вземи прочети някоя книга по въпроса. Тревата не води до шизофрения, защото тази болест си е заложена в съзнанието още от раждането, много често е наследствена и се отключва при определени обстоятелства. Тоест ти си се раждаш шизофреник и може никога да не се проявят симптомите, никога да не получиш криза, може да я получиш на 5, 10, 20, 50 години няма значение. Това, което учените се оптиват да втълпят в обществото е, че тревата води до шизофрения, всъщност имат предвид, че тя може да бъде обстоятелство за поява на такава криза. Но това са глупости според мен, защото ти ако си болен все някога ще се прояви болестта от съвсем други обстоятелства, бол тревата виновна

NFW`
06-12-2007, 20:42
vseki vid narkotik,bilo lek ili tejak si ima svoite opasnosti..a trevata vodi do 6izofreniq,ako mn q pu6i6,koito nevqrva..6te razbere a i dr sa si opasni..

Леле, леле. Гони те шизофренията, а?Така е, като пушиш ... хахахах :smt005
А И другите били опасни? Мда, хероинът примерно си е нищо в сравнение с марихуаната, права си. :smt005
Но нищо-поне пост-а ти е точно по темата. :D

Klefuci
06-12-2007, 22:22
Предлагах й да чете История на Канабиса, ама тя категорично отказва да чете наркоманска литература :lol:
Не ме нападайте сега,че съм наркоманка и не я обичам ...Напротив...Обичам си мама ...И мама ме обича ...
Само че мама не разбира от наркотици, а много говори ... :lol:
Ако под историята на канабиса имаш предвид Библията (история и отглеждане на канабиса), това изобщо не е наркоманска литература. Вътре пише всичко за растението, за какво се използва (не само запушене), история, как се отглежда. Имам я даже на компа в пдф формат

Klefuci
06-12-2007, 22:29
Братле,знам ...
Затова и го пиша тук това.
Неслучайно се казва "Какви глупости сте чували" ... :lol:
На мен мама ми е основния източник ... :lol:
И аз от наще съм чувал доста неща, но поне през всичките тея години успях да ги заблудя и ми имат доверие. Пък откакто живея сам вече изобщо са загубили следите по пътя на коприната :lol:

06-13-2007, 11:51
e извиняваи ама си хода в 4ервило мн и ок пове4ето друсат никои не отри4а ама има и такива дето не.така 4е мн ги мразя тея простотии кат разберат 4е ходи6 там и''яснооо,''ве4е си4ки си вадат мнение